מוקדמות מונדיאל 2018 - איזור דרום אמריקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏13/9/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עם כל הכבוד לחולשה שלנו בשמאל, גם אם היה לנו שם את רוברטו קרלוס זה לא ממש היה עוזר מול מסי. זה דווקא נתון שמעודד אותי, שתדע לך... ;)

2. benos Member

@Franco אני מסכים איתך שזה עוול לבאנגה לשחק בעמדה מתחת לחלוץ, אני מבחינתי הייתי מוריד את ביגליה לספסל ושם את באנגה ופרס ליד מסצ'ראנו, ארגנטינה לא תפסיד ככה כלום הגנתית והתקפית היא רק תרוויח.

דרך אגב לגבי פארדס, זכור לי שגם מבחינת חילוצי כדור הוא מוביל על ביגליה העונה, לא רק מבחינה התקפית. ככה שזה באמת מעורר תמיהה למה שכחו אותו.

Franco ו-gilad16 אוהבים את זה.
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בסגל הנוכחי המשולש שהצעת הוא אופציה טובה גם בעיני, אבל אני עדיין לא רואה צורך להגיע למצב שזה הקישור שלך ואין אלטרנטיבות טובות מספיק מהספסל לשינוי התקפי. מה גם שאנסו פרס להבנתי לא בכושר טוב לאחרונה.

אין לי מושג מה הקטע עם פארדס, כולם עסוקים בפסטיבל איקרדי ושכחו שלזה לפחות יש שחקנים יותר טובים ממנו בסגל, לכאורה, בעוד שחקן בסגנון של פארדס חסר יותר. כן, הגנתית הילד לא אמור להיות בעיה לצד מסצ'ראנו וחבל שהתעלמו ממנו. אתה עוד עושה חסד עם באוסה כשאתה משווה את פארדס לביגליה, אבל תזכור שבסגל יש גם את גידו פיסארו לפני שחקנה של רומא... מחבב מאוד את פיסארו והסגנון שלו, אבל הבדלי הרמות גדולים.

4. Raulito Madridista

ארגנטינה מארחת את קולומביה לפנות בוקר במשחק של להיות או לחדול עבורה לאחר שצנחה למקום השישי והובסה 3:0 נגד ברזיל. בסה"כ היא סוגרת ארבעה משחקים ללא ניצחון במוקדמות. גונאלו היגואין יירד לספסל ובמקומו ישחק פארטו. גם פאבלו זאבלה ואנזו פרס בחוץ. אבר באנגה יתופקד בעמדה קדמית יותר. ארגנטינה כבשה ארבעה שערים בלבד בחמשת משחקי הבית שלה והיא מקווה שהנתון ישתנה כשמסי על המגרש("צריך לצאת מהמצב המחורבן הזה", אמר). "אנחנו לא נוותר. אנחנו אופטימיים למרות הכל ומאמינים שננצח", אמר המאמן באוסה. קולומביה עצמה שסיימה בתיקו מאופס עם צ'ילה, מדורגת במקום השלישי ביתרון 2 נק' על פני ארגנטינה. חאמס רודריגס יקווה להחזיר את הצבע ללחייו בנבחרת, כמו תמיד. איש השעה הוא פלקאו שנמצא בכושר טוב העונה וקיבל זימון לנבחרת לאחר היעדרות ארוכה. זה יהיה משחקו השני בנבחרת ב-2016. אם פלקאו יכבוש הוא יתנתק מאיגורן ויהפוך לכובש המצטיין של הנבחרת בכל הזמנים(כרגע שניהם בשיויון 25).

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/11/15/internacional/1479182352_292389_1479182608_sumario_normal.Xxx

במשחק נוסף: המוליכה ברזיל עם חמישה נצחונות רצופים, תתארח אצל פרו השמינית. פיליפה לואיס יפתח כמגן שמאלי במקומו של מרסלו.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בעיקרון ההרכב אמור לכלול את הבלם דאבינסון סאנצ'ס מאייאקס ולא את באלאנטה שהאס הכניסו, אבל עם פקרמן אי אפשר לדעת. אני מניח שהוא יעלה בהרכב הזה (עם דאבינסון), שהוא כמעט קונצנזוס בקולומביה למשחק היום. באסונסיון עלינו עם שלושה קשרים אחוריים (כולל אבל שיותר בעל אוריינטציה התקפית), כך שאני לא רואה מצב שבסן חואן נעלה עם פחות. קואדראדו יש לציין, חוזר מהשעייה (לא שיחק מול צ'ילה) ופאלקאו אמור לפתוח בחוד אחרי שלא פתח בבאראנקייה. אגב, פקרמן הסביר זאת בכך שהוא לא חושב שלפאלקאו עדיין יש כושר ל-90 דקות לאור הפציעות שעבר והאמת שז'רדים אמר דברים דומים. דבל מקרה, נקווה שיפתח ואם נצטרך להחליף אותו, יש באקה, מוריאל ובורחה על הספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏15/11/16
  6. gilad16 Member

האס טועים בהרכבים על בסיס קבוע אפילו בליגה הספרדית עידן
    לא הייתי מתרגש אם יטעו פה עם דבניסון התותח.
    גם בארגנטינה זה לא המערך שעלה באימונים האחרונים.
    לא חושב שבאנגה דמיין את עצמו פעם ווינגר ימני :)

Franco ו-idans10 אוהבים את זה.
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה ההרכב שתורגל באימון האחרון של קולומביה:
    Ospina; Arias, Davinson, Murillo, Balanta; Sánchez, Barrios, Torres, James, Cuadrado y Bacca.

לאור הירידה ביכולת של המגינים שלנו בשמאל, אני יכול להבין למה פקרמן רוצה לנסות את באלאנטה בתפקיד. כמו כן, אני גם יכול להבין מדוע הוא הולך של שלישיית קישוטר אחורי הגנתי עם באריוס, אבל הייתי מוותר על האחרון וממשיך לתת לאבל אגילאר את המפתחות מאחר ועד עכשיו הוא משחק טוב מעל המצופה. גם על באקה הייתי מוותר ונותן לפאלקאו לפתוח. אני מניח שטיגרה ישולב בהמשך כמו מול צ'ילה, חבל שלא פותחים איתו במשחק כזה, אם אכן זה ההרכב.

נקווה לטוב

8. viValencia Member

בדרך למשחק במסע נהיגה של 17 שעות
    ההתרגשות הולכת וגוברת!

Civil ו-Franco אוהבים את זה.
  9. Civil Anti Madridista

הייתי רוצה לראות גם את ביגליה מתנדף מההרכב אבל טוב שלפחות באנגה מתוכנן לפתוח. הקישור במשחק האחרון מול ברזיל היה קטסטרופלי, ובאוסה צריך להגיד תודה שהוא חטף רק שלוש חתיכות. עם קצת יותר מחץ ודיוק והיינו עדים לעוד תוצאה סנסציונית באצטדיון ההוא.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@idans10
    אנא שמור לי על ה'חיה'. דולברג נטש אתמול את האימון של דנמרק. אין לי חשק לראות אותנו ללא שני האסים האלה...

idans10 אוהב/ת את זה.
  11. Civil Anti Madridista

Romero; Mercado, Otamendi, Funes Mori, Mas; Biglia, Mascherano; Di María, Banega, Messi y Pratto

Ospina; Arias, Balanta, D.Sánchez, Murillo; Torres, Barrios, C.Sánchez, Cuadrado, James y Falcao

12. DRORIKO Member

ארגנטינה וצ'ילה חוזרות לחיים עם שלישיות מרשימות נגד יריבות קשות. במחזור הבא השתיים נפגשות. כבר לא יכול לחכות.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/16
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא ראיתי שום יריבה קשה במשחק של ארגנטינה.

14. DRORIKO Member

התכוונתי יריבה קשה על הנייר. קולומביה למרות הכל זאת עדיין נבחרת גדולה, ובשביל ארגנטינה עם כל המשבר שלה לתת לה שלישיה זה לא דבר של מה בכך. מה שכן הבלמים של קולומביה היו חלשים מאד.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/16
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משחק זוועה שלנו. משחק? בקושי חיברנו 3-4 פסים. ולמרות הכל אני אופטימי, כי את המשחק הזה מלכתחילה סימנתי כהפסד. סתם מעצבנת הדרך שבה גרמנו לנבחרת ארגנטינאית מאוד בינונית להראות.

מצב נושא:
הנושא נעול.