מוקדמות מונדיאל 2018 - איזור דרום אמריקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏13/9/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שהבנתי דאבינסון לא ממש הצטיין. בשבילי כאוהד אייאקס זה לא נורא... בכל מקרה לפי מה שאני מבין ארגנטינה תלויה לגמרי במסי?

2. DRORIKO Member

כן, בצורה לא ממש מובנת כי גם בלעדיו זאת סוללת כוכבים

3. Civil Anti Madridista

מישהו מסוללת הכוכבים הזו צריך כבר להתעורר על החיים שלו ולהצדיק את הקרדיט מבאוסה. לארגנטינה בלי מסי פשוט אין מה למכור.

4. gilad16 Member

הקרדיט אולי נגמר לחלקם.
    מכל הכוכבים בהתקפה לוקס פראטו פתח אתמול ואקונייה עלה מהספסל.

5. Greek Member

הייתי מאוד רוצה לראות את דיבאלה, כבאנקר. הוא יכול להביא הרבה יותר לנבחרת מאגוארו והיגוואין ויש לי הרגשה שגם שיתוף הפעולה שלו עם מסי יהיה נהדר.

6. Raulito Madridista

פחות קשור לכדורגל שם במוקדמות המונדיאל בדרום אמריקה אלא משהו יותר 'מסביב':
    1. אהבתי את הצורה בה ארגנטינה הציגה את החרם על התקשורת, זו גם כן פעולה של מנהיג וקפטן ואני לא אומר זאת בציניות. כל השחקנים היו מאוחדים ועמדו מאחורי מסי וזה היה נראה יפה כסמלי. עצם זה שהמהלך נעשה אחרי ניצחון גם כן מוסיף. אני חושב שאולי היה נכון יותר להחרים את אותו גוף תקשורת שפירסם את השטויות על לאבצי והבנתי שהשחקן הגיש תביעה - אבל גם ההחלטה הזו היא מובנת.
    2. מסי גאון כדורגל, אחד הגדולים בהיסטוריה, הגדול ביותר בדורינו. מעבר לכל האיכויות המדהימות, לפעמים שוכחים שהוא גם בועט חופשיות נפלא. אין לי סטט' של גולים שלו בארגנטינה או ברצלונה(משוכנע שהוא מהטובים בהיסטוריה של הליגה בכדורים חופשיים) אבל לטעמי הסגנון שלו ייחודי. מסובב חד לפינה, ממש ליד הקורה. אני נזכר בבועטים הגדולים הקודמים שגדלנו עליהם - רוברטו קרלוס, דיוויד בקהאם, אלסנדרו דל-פיירו, טוטי, ז'וניניו, תיירי הנרי, גם לואיס פיגו וזינדין זידאן ידעו לבעוט. מסי אגדה. גם בזה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הסגל של אורוגוואי למשחקים הקרובים במוקדמות:

http://i66.tinypic.com/2zywjdw.Xxx

אין ממש הפתעות, להוציא אולי את היעדרותו פעם נוספת של גסטון פריירו שממשיך להצטיין בהולנד במדי פ.ס.וו. בד"כ אם אל מאסטרו טאבארס מתעלם משחקן איכותי לאורך זמן העניין הוא לא מקצועי, אני מקווה שזה לא הסיפור כאן או שהמאמן הוותיק טועה בהערכתו את פריירו שהוא שחקן שאני מאוד נהנה לראות.

idans10 אוהב/ת את זה.
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

והסגל הארגנטינאי, גם הוא ללא הפתעות (למי שעוקב אחרי הזימונים של באוסה לפחות, אחר יהיה מופתע מלאבסי ועוד כמה תמוהים):

http://i65.tinypic.com/25au4w4.Xxx

idans10 אוהב/ת את זה.
  9. SerieA Il Capitano

באוסה אמר שוב שאיקארדי לא יזומן כי הוא רק "Finisher". כאוהד אינטר אני אומר - מצוין! פחות נסיעות טרנס אטלנטיות, פחות עייפות, יותר רצון של השחקן להוכיח את עצמו, פנסטסטי באוסה.

מאידך, אינני מבין מדוע להמשיך להתבסס על חלוץ שיכל להעניק לארגנטינה שני גמרים ברציפות, אבל מילא.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כי על אי הזימון הזה כתוב בענק מסי, זו הסיבה.

11. DRORIKO Member

במקום לעשות מעצמו צחוק היה מוטב שיגיד את האמת-הוא לא מזמין אותו כי מסי לא רוצה אותו שם, זה אגב לגיטימי, בצד של מסי/לופז-איקרדי/השרלילה אני לגמרי עם הראשונים(היה לי פה כבר ויכוח על זה)

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/17
  12. gilad16 Member

אל תעשה צחוק מעצמך, איך הוא לא יעשה צחוק מעצמו אם מסי אמר לו לעשות צחוק מעצמו.
    בביקור האחרון בברצלונה מסי קבע את הסגל, הטיל וטו על איקרדי והזהיר את באוסה לא לחשוף את זה.
    באוסה ביקש ממסי אישור לפחות לתת נימוק מקצועי לכאורה, מסי הסכים שהוא יגיד שהוא רק פינישר אבל לא שום דבר אחר.
    השיחות של באוסה עם זנטי והשחקן היו סתם בצחוק והטרטור, עוד קטע שמסי יזם יחד עם מסצ'רנו בגלל שבאוסה הפריע לו
    לקבוע את הסגל של אנריקה בסופ"ש וגם בשביל הצחוקות על איקרדי.

קל!!!

Franco אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

לא יודע, להגיד על אחד שיש לו עד עכשיו 9 בישולים שהוא רק פינישר נשמע לי תמוה. אם כך אז באוסה סתם טמבל.

14. gilad16 Member

כנראה סתם טמבל באמת

15. SerieA Il Capitano

הבנתי. אני חשבתי שבאוסה לא מזמן את איקארדי בקטע אתי על דעת עצמו, לא ידעתי שמסי אחראי לזה.

אין לי בעיה. אבל הנבחרת מפסידה מכך.

מצב נושא:
הנושא נעול.