מוקדמות מונדיאל 2018 - איזור דרום אמריקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏13/9/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

ברור ברור, שלא ישמע חלילה כאילו אני בא בתלונות על זה שדחו את המשחק(לפחות שידרו באותו זמן 2 פרקים של אוז ,אז היה בשביל מה להישאר ער :) )

idans10 אוהב/ת את זה.
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

המשחק בין ארגנטינה וברזיל ייערך הלילה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רודי קארדוסו המוכשר, הבוליביאני האהוב עלי, חוזר להרכב הנבחרת אחרי היעדרות ארוכה מההרכב במשחקים רשמיים ובוליביה מנצחת 4-2 בבית את ונסואלה. זו עדיין נבחרת בוליביה החלשה ביותר שאני זוכר בשנים האחרונות, על הנייר לפחות, אבל לפחות עכשיו יש סיבה לצפות בהם חוץ מצ'ומאסרו. מה שלא ברור לי, וגם לא יהיה ברור כי אני לא עוקב כל כך מקרוב אחרי הכדורגל המקומי, הוא למה המגן הימני שבלט בקופה, הורטאדו, מחוץ לסגל גם הפעם.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם כן אלוהים האנוכי הזה...אז מה אם אתה פצוע? שב בצד משחק אחד, לא יזיק לך.

@idans10 איך היה מורייו?

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@EO11 היה בסדר גמור על גבול הטוב. אחת הטעויות הבודדות שלו היתה כיסוי מאוד לקוי על וידאל בגול (למרות שזה לא 100% אשמתו), דווקא וידאל שלא אמור לגבור על אחד כמו מורייו בכדורי גובה. אבל באמת שמעבר לזה ההגנה עבדה ועמדה יפה במגרש מאוד לא פשוט.

6. cazzo Il Capocuoco

עד כמה שהצלחתי לצפות במשחק אתמול, ההגנה של קולומביה לא הייתה רעה בכלל (בניגוד למחרידה של ונסואלה). צ'ילה לא הצליחה לתקוף "גלים-גלים".

אגב, אני לא יודע אם הנושא עלה פה, אבל שמעתי שבקולומביה יש שחקני עבר (ואלדראמה אם אני זוכר) שמבקרים את הנבחרת הנוכחים ומציינים את שאין לה מנהיג, ושמתי לב שכבר כמה שחקנים הודיעו: "בנבחרת שלנו אין מנהיג אחד, כולנו מנהיגים, כולנו בני משפחה".

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@cazzo ואלדראמה הוא ככל הנראה הבנאדם שהכי ראוי לבקר בצורה אובייקטיבית את הנבחרת ומה שהוא טען אחרי המשחק מול אורוגואי, שקולומביה לא נמצאת במומנטום טוב ולא משחקת טוב, משהו שאגב כולם הסכימו עליו. מה שקרה, זה שגוארין טען בראיון נגדי שכולם יודעים לבקר את הנבחרת, אבל לא אומרים כלום כאשר היא משחקת טוב. עכשיו, גוארין הוא חמור משתי סיבות: 1. לזכותו של ואלדראמה ייאמר שהוא תמיד מביע דעה על הנבחרת וכשצריך להחמיא הוא גם עושה את זה ברצון רב. לא מעט פעמים הוא פרגן לפקרמן ולשאר השחקנים. 2. גוארין היה הגרוע בנבחרת קולומביה בשני המשחקים הראשונים וזה אחרי שלא רק שקיבל את הצ'אנס בהרכב הפותח מפקרמן (מה שכמעט ולא קרה בעבר), אלא שהוא גם קיבל את סרט הקפטן. בשני המשחקים הוא החליף בתחילת אמצע המחצית השניה אחרי הופעות מזעזעות. אז במקום לשתוק, הוא החליט להגיב. אל פיבה מצידו, התנפח לו הוריד במצח וטען שהנבחרת צריכה מנהיג, על אחת כמה וכמה כשאתה נושא את סרט הקפטן וטען שהיא צריכה מישהו עם ביצים, משהו שלגוארין אין. גוארו הבין שפתח חזית לא נעימה עם אייקון שבמקרה גם צודק ב-100% וטען אח"כ שהוא ומשפחתו מעריצים את ואלדראמה והוא לא מעוניין להגיב על הדברים. שאר השחקנים אגב, לא יצאו להגנתו של גוארין, אפילו לא אחד מהם ואפילו לא המאמן פקרמן. התוצאה: כולם מסכימים עם ואלדראמה וגוארין אפילו לא נכנס הלילה כמחליף ולהערכתי גם לא ישחק מול ארגנטינה.

8. cazzo Il Capocuoco

אז ציטטתי את באקה למעשה.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גוארין לא נכנס להרכב של נבחרת ישראל לדעתי אז בקולומביה? שחקן נוראי.

שמח לשמוע על ג'ייסון. לאט לאט מתקבע אצלי כאחד מהבלמים הטובים ביותר לגילו והברקה ענקית של אינטר.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא מסכים לגבי גוארין. הוא באמת שחקן טוב וכבר הוכיח את זה מספר פעמים בקריירה שלו, בין אם בפורטו, בסט אטיין וכן, לפעמים גם אצלכם. בוא לא נשכח שאינטר בעצמה לא מהמבריקות בשנים האחרונות בכל מקרה, לא משהו שאפשר לזרוק רק על גוארין. בנבחרת הוא פשוט משחק בתפקיד שלא מתאים לו, כ-"5" ובתפקידים שיותר תואמים את כישוריו יש שחקנים כמו חאמס, קואדראדו וקארדונה שעדיפים עליו. אבל ממש לא הייתי אומר שהוא נוראי. שחקן טוב עם איכויות טובות ולא סתם אינטר רכשו אותו ונותנים לו הרכב ראשון ברוב המקרים עד כה (ולדעתי ברוב התקופה שלו שם הוא גם הצדיק את זה). בנבחרת, מה לעשות, יש שחקנים טובים ממנו.

11. mhfc4ever Member

כתבה מצויינת של דור הופמן על העובדה ש 70% מהסגל של אקוואדור מגיע מפאקינג אותה עיר.
    האמת תהיתי לעצמי לא פעם איך נבחרת אקוורדור כמעט כולה מורכבת משחקנים שחורים שהם בערך כמו אחוז האתיופים בישראל... ואז קראתי את הכתבה.
    מומלץ.

אסמרלדס – עיר הכדורגל של אקוודור. | dorhoffman

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/15
    idans10 אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גוארין יכל להיות הקשר הכי טוב בעולם, ואני אומר את זה בביטחון ממש מוגזם. יש בו הכל - הוא טכני, הוא פיזי, הוא יודע לבעוט, יודע למסור...באמת שחקן עם מכלול יכולות שנדיר מאוד למצוא. אבל יש בעיה אחת, והיא עיקרית מאוד והופכת אותו מהקשר הטוב בעולם לאחד מהבינוניים באיטליה, והיא שהוא מטומטם ברמה אחרת. הוא נוגע בכדור יותר מדי, אבל הרבה יותר מדי, מחפש לבעוט מכל מצב, לוקה בקבלת החלטות ממש לקויה. הוא לא שחקן טוב לדעתי, הוא שחקן של הבלחות. ברוב הזמן הוא בלתי נסבל ואני רק מחכה שיעיפו אותו מהמגרש. אני מעדיף קישור נגרים של מדל (איך הוא היה אגב?), מלו וקונדוביה מאשר לראות את גוארין בפנים.

הסיבה שהוא בהרכב, וזה לזכותו, היא שגוארין בחור של עבודה קשה ורואים את זה עליו. אבל אני עדיין לא חושב שזה מתקזז עם הנזק שהוא עושה לאינטר במשחק שלו.

idans10 אוהב/ת את זה.
  13. Roma מנהלים

idans10
    אתה לא מאוכזב קצת מהתגובה של חבריו לקבוצה והמאמן, פקרמן? בתור חברים שלו היו צריכים לצאת להגנתו בלי לתקוף את ואלדראמה כמובן.

גוארין, תמיד היה שחקן שקל להיכנס בו.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מסכים עם ההודעה הזו שלך ב-100%. אלו אותן בעיות שהוא לוקה בהן גם בנבחרת.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שמע, אולי היו צריכים לצאת פוליטיקלי קורקט כאן, אבל במקרה של ואלדראמה אני פשוט חושב שגוארו היה חייב לשתוק. זה לא כמו אצלנו בישראל, שכולם רק מחפשים את הרע וכולם אינטרסנטים. שם באמת ואלדראמה אומר את מה שהוא חושב, גם כשזה טוב וגם כשזה רע. ועל גוארין והנבחרת הוא אמר רק אמת, אז מה אפשר לעשות. אני חושב שבסוף גם גוארין הבין שהוא טעה ומה שנקרא, "ירד מהעץ הגבוה". ואלדראמה הוא אולי הקולומביאני שהכי רוצה בהצלחת הנבחרת והשחקנים שלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.