מוקדמות מונדיאל 2018 אירופה - איטליה בחוץ!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏7/9/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נגמר הסיפור. גם לא מגיע לנו אחרי השטות נגד בולגריה. לא יאמן שלוריס עשה את זה. ממש לא האמנתי.
    זה מה יש. בתכלס אנחנו נבחרת גרועה שלא שונה בהרבה מזו שלא הצליחה לעלות מבית של 3 עולות ליורו. אז 2 עם צרפת ושבדיה זה עוד יותר קשה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תביא את רובן כשיר לאוגוסט ופריז בידינו.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

3. AS R Member

מישהו זוכר שלושער יותר יפה מזה של יובטיץ' ?

4. DRORIKO Member

תותח אלון יפת. בשיא החום ארגן לעצמו חופשה בפינלנד

5. DRORIKO Member

חייב להגיד שהגול של אוקראינה הרבה יותר מרשים אותי מהגולסואים של יובטיביץ׳. דוגמא מושלמת להתקפה שעובדים עליה באימונים.
    וריספקט גם לאלון יפת ולצוות שלו,כי ממבט ראשון זה היה נראה כמו נבדל,אבל רק אחרי שמסתכלי בריפליי רואים שהשחקן היה באותו קו עם הבלמים

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/17
  6. Raulito Madridista

- המנטרה הקבועה שלי על נבחרת הולנד: חבל לי על אריאן רובן. אחד מפלאי תבל. הדבר הכי טוב שיצא בהולנד מאז ואן-באסטן וברגקאמפ.
    - תוהה מתי מישהו ישתלט על הכישרון העצום שיש בנבחרת צרפת, לא יאומן עד כמה הם לא דומים לכלום. איכות הסגל שלהם מפחידה. קשה להגיד שדשאן נכשל כשהעפיל לגמר היורו אבל הכדורגל היה נרפה.
    - אני גם חושב שהארי קיין כבש גול גדול ושהוא כמו רוצח ברחבה אבל היה מביך לראות את אנגליה חוגג את התיקו הזה נגד סקוטלנד, נו טוב.
    - יובטיץ' והשלושער שלו, נו, גם בספרד ראינו נגיעות ומשחקים נפלאים שמדגדג לך לתהות מה לא עבד שם באינטר ובמנצ'סטר סיטי.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גריזמן,ז׳ירו,מ׳באפה,קומאן,מרסיאל,דמבלה,לאקזט,פאייט וזה בלי בנזמה

פוגבה,קאנטה,למאר,באקיוקו,טוליסו,רביו,מטווידי

איזה מבחר מטורף יש לצרפת, ואני בטוח שיש עוד ששכחתי ,אלו רק עלו בשלוף.
    אחד הדורות המוכשרים ביותר, אם הם לא יזכו בכלום זה יהיה בזבוז נוראי

8. alexshw Member

ויש עוד אלה שבחרו לייצג נבחרות אחרות כמו אאובמיאנג.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

9. DRORIKO Member

דשאמפ מאמן מאד בינוני. הוא יוציא מהסגל את הרף המינימלי שלו אבל לא מעבר. ראינו את זה ביורו ובמוקדמות המונדיאל ואם נרחיק לכת אז גם בעליה של יובה, שאמנם היתה משמחת אבל דשאמפ חטף הרבה ביקורות, ובצדק לא המשיך איתנו לליגה הראשונה

10. עודד (אוהד הצלחות) Member

מישהו הבין מה היה עם ואראן? דבר ראשון אני לא בטוח שהיתה נגיעה. דבר שני, אם השופט שורק פנדל זה אומר שהוא חושב שהיתה נגיעה, ואז צריך גם אדום. למה הוא חיכה לריפליי כדי להחליט על האדום?

11. Butragueño מנהלים

לשחק עם מטווידי וקאנטה באמצע זה ברמה של פיפא. מה גם שהסגל הזה הוא סגל של 10 שנים לפחות.
    קנטה, גריזמן, דמבלה, ראביו, פוגבה, אמבפה ו-למאר זה סגל של לפחות 2 מונדיאלים.
    הבעיה רק ש-וראן זה הבלם הבכיר שלהם. גם אומטיטי וקוסיילני לא הכי אינטליגנטים.
    עם הגנה חזקה והם באמת הפייבוריטים בעוד שנתיים.

כיף לראות את בנזמה וז'ירו מוחלפים ב-אמבפה ודמבלה. המהירות של החלק ההתקפי של הנבחרת היא מלפצתית.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Butragueño - אני דווקא מרגיש שהבעיה העיקרית שלהם היא במגנים, וראן ואומטיטי זה אחלה של בלמים להרכב,הם צעירים ומוכשרים ויש להם מלא זמן לגדול ביחד. אני יכול לחשוב בשלוף רק על בונוצ'י-קייליני וראמוס-פיקה כצמדים עדיפים עליהם(על הנייר כמובן). מגנים? דין? לא רואה שם שפע גדול כמו בשאר חלקי המגרש.

הפנטזיה שלי:
    ----מטווידי-----קאנטה----
    -----------פוגבה-----------
    מ'באפה--גריזמן--דמבלה

לא תמצאו קישור יותר פיזי מזה בעולם,אבל עדיין מאוד מאוד טכני. וההתקפה הזו(וזה כשהתעלמתי ממרסיאל/פאייט בתור אופציות להרכב)? הולי שיט...

13. Butragueño מנהלים

@Bianconeri
    וראן ואומטיטי נמצאים בדיוק בגיל שבו הם צריכים להתנתק מחוסר האחריות של היותם צעירים (בגיל 24 בנבחרת צרפת , וריאל מדריד וברצלונה בפרט זה כבר לא צעיר) ולהתפתח כמה שיותר כדי להגיע לשיא בגיל 28. אבל וראן תקוע באותה היכולת כבר שנתיים שלוש. הוא לא שונה בהרבה ממה שהוא היה בגיל 21.

לגבי המגנים, כל עוד מאטייה לא שם, הכל טוב יותר. ברור שמה שיש היום זה לא אבידל או אברה, אבל יש עם מה לעבוד. כרגע דין וז'אלה לא מספיק טובים וזה חלק מהפאן ההגנתי.

לגבי מטווידי, מקווה שיוכל לסחוב עוד. כרגע הוא בן 30 אם אני לא טועה. הוא כרגע הכי קרוב להזכיר לי את ויירה או מקלאלה אבל הוא עדין רחוק מאוד מהיכולת ששניהם הציגו.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Butragueño
    - 24 זה צעיר לבלם, בונוצ'י בן 30 והוא רק בשנתיים-שלוש האחרונות הפך למפלצת שהוא היום,קייליני בן 32 ובארצלי מראה סימני דעיכה רק השנה(והוא בן 36). גם בספרד פיקה וראמוס הם בני 30-31. ורק בשנים האחרונות שומעים יותר על האחריות שלהם מאשר על החוסר אחריות שאפיינה אותם, כל הבלמים הנל נמצאים בסביבות טום(נבחרות/קבוצות) החל מהגילאים הללו(24~) , אך לא היו בלמי טופ בגיל הזה.

- על העמדה של מטווידי יכולים להתחרות גם באקיוקו וטוליסו, שניהם עם רף שיכול להיות גבוה מזה של מאטווידי. צרפת לא באמת בבעיה בעמדה הזאת.

15. Butragueño מנהלים

@Bianconeri
    שים לב למה התכוונתי. אמרתי ש-וראן ואומטיטי לא צעירים במובן הנסיון שלהם. לשחק כבלמים בברצלונה וריאל מדריד זו אכבר נסיון בשביל להוביל את vהגנה של הנבחרת שלהם. וגם ציינתי שהם צריכים להגיע לשיא שלהם רק בגיל 28, אבל אצל וראן קשה לי לראות התקדמות, אלא את אותה היכולת כבר 3-4 שנים.

לגבי הקישור האחורי אני מסכים. יש גם את רביו שהוא קצת יותר התקפי.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.