מוקדמות מונדיאל 2018 אירופה - איטליה בחוץ!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏7/9/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. גלץ Member

אממ לא. שנרגיש טוב שיש נבחרות יותר גרועות משלנו.
    אני לא ממש שמאלני אם רמזת(את האמת אין לי מושג מה רמזת).
    סורי:)

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/17
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפרש השערים הוא הקובע לא? סיכויי הולנד להיות במקום השני אפסיים. לא רואה השתוללות שלנו בבלארוס, אם בכלל.... שבדיה בבית מול לוקסמבורג, הסיפור גמור.

3. Butragueño מנהלים

סגל פסיכי יש לצרפתים.
    זי'רו לא קשור לרמות האלה.

4. VAR Member

מישהו רואה צרפת? מה זו התוצאה ההזויה הזו?

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי את המחצית השנייה. נראה בול כמו משחק בית ממוצע של יונייטד בעונה שעברה, כולל נגיחה של פוגבה למשקוף.

סה"כ לוקסמבורג היא לא מה שהייתה לפני עשור, הם לחלוטין נראו כמו קבוצה מאומנת ולא כמו דייגים או שאר הכינויים שנהוג להעניק לנבחרות כאלה.

6. alexshw Member

כן תפסתי הפתעה מטורפת בשידור חי. לראשונה מאז 1914 לוקסמבורג לא מפסידה לצרפת(עד היום 16:1 בניצחונות לצרפת).
    נבחרת לוקסמבורג באמת התקדמה ולא סתם רואים אותה לוקחת 5-7 נקודות מדי קמפיין. הם כבר נבחרת מקצוענית וטקטית לא רעה בכלל עם כמה שחקנים באקדמיות בצרפת, אחד כבר ישב על הספסל בליון, גם יש להם מגן בבוורן. וואלה לא אופתע אם ינצחו את נבחרת ישראל.

המהלך של המשחק בדקה 77 ג'רסון רודריגס מליגה שנייה בהולנד עושה פורפרה מקוסיילני ומזווית לא פשוטה פוגע בעמוד, הכדור ניתז לחלוץ של לוקסמבורג שבועט ופוגע בשחקן צרפתי לפני שזה נכנס. כמעט מאיר תרגע.
    גם לקחו לג'רסון הזה אחד על אחד בגלל נבדל שלא היה.

כמובן ההפתעה לא יכלה לקרות בלי הצטיינות של ז'ונתן ז'ובר הותיק. אגב הוא מתאזרח צרפתי. יליד מץ שזו עיר על הגבול עם לוקסמבורג.

7. VAR Member

ועדיין, מדובר פה בנבחרת הטובה בעולם נגד אחת הנבחרות החלשות ביותר ביבשת.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כנראה שהם עדיין לא הנבחרת הטובה בעולם. סה"כ ביורו הם די איכזבו למרות ההעפלה לגמר, וגם ב4-0 מול הולנד התוצאה די שיקרה כשעד הדקה ה-80 הם התקשו מול נבחרת באמת איומה.

VAR אוהב/ת את זה.
  9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ונאתן ז'ובר שוער בן 37 שהעביר כמעט את כל הקריירה בדודלאנג' עצר היום פעם אחר פעם את אמבפה, גריזמאן, פוגבה, למאר וכל השאר שאין לי כוח להתחיל לחשב כמה הם שווים ביחד וכמה מיליונים שולמו וישולמו עליהם, מדהים.

צרפת האמת שיחקה לא רע, זה היה אחד מאותם ימים נדירים שהכל לא נכנס.
    התיקו היום יחד עם התיקו המאופס בבלארוס וההפסד בשבדיה בדקה ה-90 כבר גורמים לכך שצרפת לא בטוחה ברוסיה 2018 ובמשחק הבא מחכה להם בולגריה ובטח כבר יתחילו לעלות בקרוב הכתבות על היום ההוא ב93' שהגיע גם חודש אחרי איבוד נקודות ביתי לנבחרת קיקיונית.
    למזלה של צרפת עוד מחכה לה גם בלארוס בבית ושבדיה עוד צריכה לצאת להולנד. אני מעריך שהם יעלו אבל הסתבכות שלא תואמת את הסגל ואת הבית.

10. alexshw Member

צריך לציין שגם ברמת המועדונים הכדורגל במדינה הקטנה הזו מתקדם. ולדעתי יש בלוקסמבורג חוקי אזרחות יחסית נוקשים.
    הם יכלו לאזרח כמה בלגים, גרמנים או צרפתים שמשחקים בליגה שם. כאמור ז'ובר הוא אחד מאלה שהתאזרח אבל לקח לו לא מעט שנים.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדינה עם אוכלוסיה עשירה, גובלת בצרפת, גרמניה ובלגיה שכל אחת מהן היא אימפריה בכל הנוגע לאקדמיות ופיתוח שחקני נוער. אין סיבה שלא יצמיחו שחקני כדורגל לא רעים.

לדוגמא המרחק מלוקסמבורג למץ שווה ערך לנסיעה מירושלים לתל-אביב והנה היום שני שחקני מץ פתחו בהרכב לוקסמבורג, אמנם לא שחקני הרכב במץ אבל צעירים שעתידים להפוך לשחקני ליג1 לגיטימיים(אחד מהם, ונסאן תיל הוא יליד 2000 הראשון ששיחק בחמשת הליגות הבכירות). אני מאמין שבעתיד נראה עוד שחקנים יוצאים משם.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

נכון, אבל עדיין מעט אנשים אזרחים של המדינה ומן הסתם כמות השחקנים שם קטנה. דידלנז' שהיא אימפריה מקומית ולוקחת אליפויות כמעט מדי שנה, רובה מורכבת מזרים ממדינות שגובלות בלוקסמבורג. אני מאמין שעם חוקים אחרים ניתן היה לאזרח שחקנים שישדרגו את הנבחרת.

13. Raulito Madridista

גם אנחנו פעם הוצאנו פעם 0:0 הזוי בצרפת, עבר הרבה מאוד זמן מאז, קלמי סבן פתח כבלם לדעתי. זה היה משחק שהראה כמה מזל יהיה לנבחרת ההיא של גרנט. אני באמת מודאג שבקצב הזה יבוא יום ואנחנו נהיה נבחרת יותר גרועה מהם. היתר מתקדמות ואנחנו הולכים אחורה.

אבל הסיפור כאן היא צרפת לדעתי. לא מצליח 'לעוף' עליהם, בטח לא מהכדורגל שלהם. סגל אימתני, והוא אכן כזה, עם שתי נבחרות מלאות - לא תמיד ערובה להצלחה. משחקים כאלה שהכדור לא נכנס זה קורה, הם יצרו 30 הזדמנויות לפי מה שקראתי, ועדיין. יש בה שאננות מסוימת וקלות דעת, כאילו זו הנבחרת של זידאן והנרי שהיו אלופי העולם. תמיד נראה שהם מסוגלים לשחק הרבה יותר טוב, יותר נכון חייבים. הולנד ירדה מובסת גם משום שהייתה חלשה. צרפת לא הייתה מספיק טובה ביורו למרות שהדיחה את גרמניה והציגה משחק אחד מרשים. גם במוקדמות היא לא נראית מספיק טוב. אני קצת מפקפק בדשאן.

14. cazzo Il Capocuoco

טוב לדעת שלא רק איטליה סיימה בתיקו ביתי מול לוקסמבורג...

15. ייא Member

ולחשוב שרק לפני 4 שנים טחנו אותם 9-0 תוך שלושה ימים... היום? תיקו שם יהיה הישגדול.

מצב נושא:
הנושא נעול.