מוק' מונדיאל 2010:שאר העולם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏12/10/07.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שכולם דיברו על בעיית החלוץ והשוער אני אמרתי שאין מגנים ופטרו אותי בתשובות כמו היינצה (בלם) , סאנטי (בדרך לבית אבות) , איבארה (יקבל חדר עם סאנטי) וסורין (נו באמת) וכאלו ...

בקשר לרשימה שהבאת אכן כולם שחקנים בינוניים ולא יותר , מלבד גרימי שהוא שחקן ל B נאסיונאל ולא יותר , יש גם כמובן את המגן של ליברפול ששיחק במונדיאליטו , אינסואה , שאני לא יודע איך הוא ועצוב שצריך להגיע עד עליו בשביל אופציות , ואת פרארי (ריבר) הימני שהוכיח שגם בשמאל הוא המגן הכי טוב בליגה ולעתיד אפשר להביא בחשבון את חרמן רה מניולס אבל יש לו עוד הרבה מה לשפר לפני...

המצב עגום... בימין יהיה בסדר לדעתי , אני מאוד אוהב את זאבאלטה (אספניול) ופרארי , מה גם שאיבארה וסאנטי עדיין לא מראים ירידה ברמה ובורדיסו גם יכול לעשות שם עבודה טובה (למרות שהוא בלם)

בקשר ללוקאס מארקה , אני יודע שהוא חזר מאירופה השנה אבל אני לא זוכר מאיפה , אתה יכול לציין זאת ולהוסיף פרטים על איך הוא היה שם אם אתה יודע ?

רציתי לשאול עליו באמת , ששיחק בראסינג הוא היה טוב אבל עדיין לא מספיק טוב לרמת נבחרת , באירופה לא עקבתי אחריו , הוא משחק בכלל השנה ?

מועמד מצוין אם רק יעלה את הרמה שלו באירופה

2. תומר22 Member

זבאלטה שחקן נהדר והוא היורש של זאנטי עפ"י רוב המומחים. גם פרארי מועמד ראוי, בטח אחרי שיעבור לאירופה (בינואר או מקסימום בקיץ הבא). עדיין, אם הבעייה בעמדת המגינים תימשך, אני לא אופתע אם המאמן הבא יחזור לשחק עם שלושה בלמים.

הוא שיחק בפורטו בשנה שעברה, יותר נכון ראה את פורטו מהיציע בשנה שעברה. הוא לא שיחק שם יותר מדי וקפץ על ההזדמנות לקבל השאלה לאינדפנדיינטה. כבר בריבר הוא היה מגן מצוין (קיבל כותרות אחרי שער גדול בסופרקלאסיקו), אבל לא קיבל יותר מדי הזדמנויות ממרלו ופסארלה. השנה, לדעתי לפחות, הוא המגן השמאלי הכי טוב בליגה, למרות שזו לא חוכמה גדולה. נראה מה יקרה איתו כשתיגמר ההשאלה - עוד חצי עונה כזו באינדי והוא יקבל את ההזדמנות בנבחרת ברגע שהיא תבטיח את העלייה.

שכחתי שהוא שיחק בראסינג. בעונה הקודמת הוא היה פנטסטי, אחד המגנים הטובים בליגה הגרמנית עם תרומה נהדרת להתקפה. השנה הוא סבל ממזל רע ופתח עם פציעה מטרידה. הבנתי שהוא חזר ושיחק כמה משחקים עד שנפצע שוב, אבל אני לא סגור על זה. בכל מקרה, בכושר של העונה שעברה יש לו מקום בנבחרת והוא כבר היה בסגל רגע לפני הקופה אמריקה.

3. JR-Riquelme Member

אני חושב על האופציה של קלמנטה רודריגז, מכל המועמדים (שלא את כולם ראיתי) אני חושב שהוא המתאים ביותר, למרות שלא הוכיח את עצמו. כרגע הוא באספניול כן? אני זוכר אותו מבוקה, מגן מעולה.
    בתור מגן ימני יש את איבארה מבוקה ולמרות שהוא כבר זקן הוא עדיין מגן מצוין ובזמן האחרון הוא בכושר לא רע בכלל...לא הייתי מוריד אותו רק בגלל שהוא זקן.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כמו שתומר אמר , רודריגס קיבל הזדמנויות ופשוט לא הוכיח שמקומו שם (כמו דייגו מיליטו בחוד) , אני מאוד אוהב את הסגנון משחק שלו ואולי הוא עוד ישתפר בעתיד אני פשוט לא רואה את זה קורה.

לא דיברנו על להוריד את איבארה שעדיין משחק נהדר , או את סאנטי שהוא פשוט מדהים פיזית לגילו , אבל צריך לחשוב קדימה למונדיאל 2010 .

תומר תודה על הפרטים על פינולה ומארקה , בקשר לתקופה בראסינג , פינולה הגיע בתור רכישה תמוהה וסיים בתור המגן הכי טוב מאז בדויה הקולומביאני (שאגב שכחתי לרשום שלפני שבועיים כבש את אחד השערים של מייונריוס נגד אמריקה בחצי גמר סוד אמריקנה).

5. תומר22 Member

קצת עידכונים לגבי שאר הנבחרות המתכוננות למחזור המשחקים הקרוב (שלא יתלוננו על קיפוח):

* ברזיל: רונאלדיניו פצוע ולא ישחק מול פרו ביום ראשון. את מקומו של כוכב ברצלונה צפוי לתפוס דייגו. שאר הסגל כשיר.

* צ'ילה: מרסלו ביאלסה מתכוון לשנות את השיטה המוזרה איתה שיחק מול ארגנטינה (3-3-1-3) ולחזור ל-4-3-3. כריסטיאן אלבארז מבית"ר י-ם צפוי לפתוח כמגן שמאלי דווקא, ומירוסביץ' גם הוא עדיין בתמונת ההרכב. בחוד ישחקו סאלאס, סואזו ורוביו, כשמהמשחק ייעדרו מארק גונזאלס, אלכסיס סאנצ'ז וגונזאלו פיירו הפצועים.

* אורוגוואי: השחקנים רואים את המשחק מול צ'ילה כקריטי להמשך הקמפיין. הקשר פאבלו גרסיה נפצע ולא יוכל לשחק. וולטר גרגאנו (נאפולי) אמור לתפוס את מקומו של גרסיה, כשויסנטה סאנצ'ז (טולוקה) יתפוס את המקום של דייגו פורלאן הפצוע בהתקפה.

* קולומביה: המאמן פינטו מתלונן על שיבוץ השופטים למשחקים הקרובים מול ונצואלה (שופט מצ'ילה) וארגנטינה (שופט מאורוגוואי). פינטו טוען שיש קירבה בין הכדורגל הארגנטינאי והאורוגוואי ולכן זה לא תקין ששופט מאורוגוואי יהיה במשחק הזה. לגבי השופט מצ'ילה, פינטו והתקשורת בקולומביה רואים בו אחראי להפסד של מיליונריוס לקלוב אמריקה בסודאמריקנה (פסל שער חוקי במשחק הראשון) ופוחדים שהוא יגיע עם מטענים נגד אלו שביקרו אותו בצורה כל כך קשה לאחר אותו משחק.

* ונצואלה: הנבחרת אופטימית לקראת המשחק בקולומביה והמאמן פאאס מצהיר: "זו הנבחרת הטובה ביותר בהיסטוריה של ונצואלה". פאאס לא מפחד ומתכנן לשחק עם שני חלוצים בבוגוטה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/07
  6. JR-Riquelme Member

הדשא הזה הוריד לי את כל החשק לראות את המשחק, אבל לפי מה שראיתי גם ככה היה עדיף לא לראות, חוץ מכמה מהלכים יפים וכמה מהלכים אישיים של מסי לא היה הרבה, מחצית שנייה אני רוצה לראות את חרמן דניס ואת פדריקו אינסואה, אבל אין מצב שיורידו את ריקלמה..

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הדשא אכן נוראי (בעיקר בגלל הופעות רוק מהחודש האחרון) אבל אני דווקא חולק עלייך בנוגע למשחק , כל הדאבל פאסים הקטנים שגורמים לי להנות מכדורגל , כל התרגילים הקטנים והטיפול בכדור של הרביעייה הקדמית (+סומבררו של דמיצ'ליס!!!) , המלחמה של ההגנה ומסצ'ראנו הבלתי נגמר (משחק בינוני דווקא), הלב הענק של טבס... אני נהנתי , אולי בגלל שאני לא מחפש נבחרת דורסת ונהנה מהדברים הקטנים לא יודע...

יש כ"כ הרבה שחקנים מוכשרים על המגרש ועל הספסל ואתה רוצה לראות את דניס? אני כבר מת שיעבור לאירופה ובאסילה יוכל לגזור קופון ולהפסיק לזמן אותו.

3-0 קליל ריקלמה ממשיך לספק את הסחורה בלי לרוץ וביום שלישי מבחן אמיתי ראשון כאשר נוסעים לבוגוטה לשחק בגובה שמקשה טיפה מול קבוצה חזקה ומאורגנת (צ'ילה גם חזקה אבל האדום והביתיות עשו את זה קל).

8. JR-Riquelme Member

המבחן האמיתי באמת יהיה בבוגוטה, איפה שברזיל לא היו קיימים וקולומביה לגמרי העלימה אותה. אני לא יופתע אם ארגנטינה תפסיד שם, למעשה שום דבר לא יפתיע אותי.
    בסופו של דבר ארגנטינה מסיימת את זה קליל, משחק לא רע, ריקלמה הגדול שוב מראה את הבעיטה הנקייה שיש לו, בתוספת זמן הוא עד יכל לשים עוד בעיטה חופשית פנימה...
    בקשר לדניס - לא יודע למה אני פשוט אוהב את השחקן הזה... אני רוצה שיצליח. אני רוצה לראות אם הוא יכול להציג בנבחרת את אותה יכולת כמו באינדפנדיינטה.
    והאייל לחמן החתיכת מניאק הזה עושה את ריקלמה חלוץ חוד מה יש לו? גם לא מכיר את אגוארו...

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/07
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בקשר לאייל לחמן , פעם הבאה תעשה מה שאני עושה

שים את הטלויזיה בלי ווליום ותשמע את המשחק ברדיו במחשב (שדרנים ארגנטינאים) תוך כדיי צפייה בטלויזיה , או פשוט תראה במחשב אם האיכות טובה.

דיון על דניס נראה לי כבר היה לנו פה ולא נחזור על זה.

10. Don Joan Roman Member

לטובת אלו שאין להם צ'ארלטון ולא ראו את המשחק, אבקש לשים פה לינקים לשערים.
    תודה וואמוס ארגנטינה!

11. shlomydavid מנהלים

למי שרוצה..להלן השערים מהמשחק ארגנטינה-בוליביה, להורדה - תהנו::

אגוארו מעלה את ארגנטינה ליתרון ראשון.
    http://www.divshare.com/download/2785925-456

חואן רומן ריקלמה בבעיטה חופשית מופלאה, מגדיל ל-0:2.
    http://www.divshare.com/download/2786397-f57

חואן רומן ריקלמה משלים צמד אחרי מבצע יפה של מסי, וחותם את תוצאת המשחק - 0:3 לארגנטינה.
    http://www.divshare.com/download/2786396-984

12. שאולי Member

לחמן באמת לא ידע מי זה אגוארו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

13. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

ריקלמה פשוט תותח. גל בלי לשחק בויאריאל אפילו דקה אחת, הוא כבר מלך השערים של המוקדמות עם 4 שערים, מתוכם 3 בבעיטות חופשיות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

14. a.m Member

האמת שבעיטות חופשיות זה לא דבר ששוכחים כל כך מהר...
    בכל מקרה ריקלמה מוכיח כל פעם מחדש שהוא פשוט ענק, אם זה בבעיטה החופשית האדירה ואם זה בסיומת הנפלאה למהלך הנהדר שהתחיל מסי, ההתקפה של ארגנטינה פשוט חלומית...

ואמוס ארגנטינה!!!

15. JR-Riquelme Member

קודם כל הוא קורא לו agero, אחרי איזה רבע שעה של נסיונות למצוא את המבטא הכי מתאים לדעתו...
    הוא עושה אותו כבר מספר 9, את ריקלמה הוא עשה חלוץ חוד.