מוק' מונדיאל 2014 - אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏5/9/12.

1. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה סלע המחלוקת בינינו עידן. לפורטוגל אין סגל מלא בכוכבים כמו ארגנטינה או ברזיל, אבל מבחינת שמות היא עדיין נוצצת יותר משבדיה שלמעט זלאטן והשלישייה אלם-וורנבלום-קאלסטרום אין שם שמות שמרשימים אותי יתר על המידה, אולי אלמנדר ולוסטיג שגם הם לא ממש שמות נוצצים. את השחקנים הבכירים בפורטוגל אתה מכיר כשלהרבה מהם יש ניסיון לא קטן במשחקים מהסוג הזה בהם הלחץ הוא עצום - שלושה מהם אפילו היו שחקני הרכב במועדון אולי הכי לחוץ בעולם מבחינה מנטלית, וזה יתרון משמעותי עבור פורטוגל.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

וראינו כמה מהשמות הנוצצים של פורטוגל עזרו לה מול רוסיה - נבחרת שלטעמי עולה במעט על שבדיה, אבל מבחינת סגל "נוצץ" נופלת מפורטוגל. אז תחסכו ממני את השמות הנוצצים, מבחינת קבוצה לטעמי לשבדים יש יתרון, גם אם לפורטוגל יש שחקן אחד מריאל ואחד ממונאקו. אולי פורטוגל תעפיל, אני בכל מקרה לא חושב שהיא הפייבוריטית ואני הולך על 50-50 או 60-40 לצהובים. (וגם כי אני מת לראות את האוהדות שלהם בברזיל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx )

אגב אורן, אין לנו שום מחלוקת. אתה הבעת את דעתך, אני את דעתי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורטוגל - שוודיה - מצד אחד רונאלדו, מצד שני האף. מצד אחד מעניין יהיה לראות אותו מול מסי בארגנטינה במונדיאל מצד שני הקהל השוודי המדהים. יאללה שוודיה.
    צרפת - אוקראינה - יש צמד משחקים יותר מגעיל מזה? אי אפשר להדיח את שתיהן?
    איסלנד - קרואטיה - הקהל הקרואטי מרגש ומדהים, יש להם נבחרת בירידה תלולה יחסית אחרי ביליץ' ואני לא רואה מאמן שעוצר את זה. הלוואי שאיסלנד תפתיע בשביל היופי של הנבחרת הקטנה אבל אני לא רואה את זה קורה (וגם בשביל שנאכל את הלב בישראל)
    רומניה - יוון - מצד אחד אני אוהב את ההגנה היוונית ועוד יותר את הקהל. מצד שני אני מתגעגע לימי ג'יורג''י האג'י. ואז אני נזכר שאין להם שחקן שמתקרב לרבע ממה שהוא היה. HELLAS OLE!

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט הגרלה שוברת לב תודות לדירוג ההזוי של פיפ"א.
    עם כל השנאה שלי לאישיות של רונאלדו, הוא וזלאטן יזכרו לשנים הבאות כשניים מהשחקנים הטובים ביותר שידע המשחק, ולצערנו אנחנו נפסיד אחד מהם במונדיאל האחרון בשיאם לפחות.
    אוקראינה גם כן נבחרת מעולה שהוכיחה ביורו האחרון שהיא יודעת לשחק כדורגל מעולה.
    קרואטיה מאז ומתמיד התנדנדה בין הדרג הראשון לשני באירופה, תמיד הייתה נבחרת מעולה עם כוכבים לאורך השנים, אבל אף פעם לא ידעה להתעלות.
    יוון ורומניה הן בהחלט שתי נבחרות אפורות, אם לומר את האמת נמאס לי לראות את הכדורגל של יוון בטורנירים האלה, חוץ מהקהל אולי הטוב בעולם, אין להם כלום.

מלבד זה כל מילה מיותרת, לראות את צרפת, שוודיה או פורטוגל מחוץ למונדיאל יהיה פספוס.

5. Telkiyski Member

העולות :
    איסלנד
    שבדיה
    יוון
    צרפת

6. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

איסלנד?
    נבחרת חביבה ולא רעה, אבל עדיין לא ברמה של קרואטיה לדעתי.