מוק' מונדיאל 2014 - אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏5/9/12.

1. alexshw Member

לא קרה, אבל רק ממוקדמות מונדיאל 2006 אלופת העולם המכהנת משתתפת בהם. עד אז היא קיבלה כרטיס אוטומטי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/13
  2. doundoun Member

מסכים איתך במאת האחוזים, ראיתי כמה וכמה כתבות של מספר ערוצים צרפתיים על הנעשה בנבחרת בהכנות לפני המשחק עם גאורגייה ואני די בהלם ממה שהצליח דידייה דשאן לעשות בזמן כה קצר,אם זה
    ביחסים בין השחקנים הוותיקים לצעירים ואם זה בהזדהות המוחלטת של הצרפתים עם הנבחרת שלהם.
    כל זה לא בא להספיד את נבחרת ספרד אבל אני די משוכנע שצרפת חוזרת בענק לרמות הגבוהות ביותר של הכדורגל העולמי, ריברי הוא ללא ספק המנהיג בהא הידיעה של הנבחרת ודשאן אכן מגבה אותו לגמרי
    כפי שהוא עושה עם וולבואנה הבלתי נלאה,לוריס ומנדנדה מתחרים על אפודת השוער ורק בצד ימני יש
    לי בעייה עם ז'אלה שלא ממש נראה לי כשחקן ברמות הגבוהות אבל דבושי יחזור מתי שהוא מפציעה כך
    שבגדול אנו מדברים על נבחרת מאוד מאוזנת עם יופי של ספסל ושילוב נהדר בין וותיקים לצעירים{פוגבה,ווראן} ומאמן שהתחבב על כולם.
    אני אולי טיפה משוחד אבל נראה לי שברזיל 2014 עשוי להיות המקום לקפיצה גדולה של נבחרת הטריקולור.

3. la pulga Member

יש שידור של צרפת ספרד? לא מוצא בשום ערוץ..

4. doundoun Member

http://livetv.ru/en/eventinfo/160923_france_spain/

יש כאן מספר לינקים טובים....

מה זה משטח הדשא המזעזע הזה?!

5. doundoun Member

ז'אלה פשוט לא מתאים לרמות האלו, פדרו מוסר נהדר למונראל,רץ לקבל ומבקיע,פנטסטי!

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

איזה איבוד נקודות שטותי של אירלנד, בדקה ה-92 סופגים שוויון מאלאבה של באיירן.

7. Selby Member

רבע שעה מחרידה עבור נבחרות האיים הבריטים, מן הפח אל הפחת.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וספרד עדיין מראה שהיא מעל לכולם באירופה...ניצחון קטן של 1-0 בצרפת.
    הולנד המתחדשת מנצחת בקלות 3-0 את רומניה. האוראנג' היא כרגע לא נבחרת שמאיימת על נבחרות המובילות בעולם, אבל אני רוצה להאמין שבאליפות אירופה בעוד שלוש שנים הנבחרת הזאת יכולה להגיע לשיא.

9. skyday20 Member

4-0

10. doundoun Member

כמה קשה לנצח את ספרד... לא משחק גדול שלהם אבל יתרון טכני כה גדול מול נבחרת צרפתית מעולה
    זה מה שעשה את ההבדל אם כי תיקו היה משקף יותר.
    פוגבה ווראן נתנו יופי של משחק וחבל על האדום של פוגבה,לא בטוח שהיה מוצדק.

דרך אגב, איברהימוביץ ישחק מול בארסה במשחק הראשון.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון...עברתי לחלוטין לישראל ושכחתי שג'רמיין לנס הבקיע את הרביעי...אופס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אגב, אנגליה מסתבכת בבית שלה. מונטנגרו במקום הראשון...?! עד שבאי האנגלי לא יבינו שמנצ'סטר סיטי וצ'לסי הורסות את הכדורגל שם הם לא יצליחו לבנות נבחרת ראויה לשמה. הזרים שם יותר חשובים מהשחקנים המקומיים. במוקדם או במאוחר אם פ.ס.ז' הולכת לשלוטא בצרפת יש סיכוי לא קטן שגם הטריקולור הולכת להפגע מזה.

אין מנוס מלהגיד את זה שוב. קבוצות עם 11 זרים לא טוב לנבחרת הלאומית של אותה מדינה. אני משוכנע שאם ברצלונה לא היתה גם מטפחת את הנוער שלה שגם ספרד לא היתה כה חזקה. בסה"כ השלד של הספרדים הוא השלד של ברצלונה.

12. alexshw Member

זה היה נכון גם אם אנגליה היו לוקחים את הבית המוקדם הזה בהליכה.
    הכי גרוע שיש המון זרים במחלקות הנוער באנגליה, בניגוד לספרד וגרמניה.
    הבעיה שאין מספיק אנגלים לא רק בקבוצות העשירות, גם קבוצה כמו ויגאן יש שם אולי אנגלי אחד בלחץ.
    אפילו קבוצות בינוניות וקטנות לא ממש מטפחות אנגלים, פרט לווסט האם וסאותהמפטון.
    זה הכי חמור.

נערך לאחרונה ב: ‏26/3/13
  13. aloneli Member

חבל שג'ירו נכנס כל כך מאוחר.בנזמה היה כל כך גרוע שפשוט שקשה לתאר ונראה לי שכבר הגיע הזמן להפסיק לתת לו את הקרדיט בהרכב ואפילו הקהל שורק לו בוז במשחקי הבית של הנבחרת.יאללה שיתנו לג'ירו לשחק יותר גרוע הוא לא יכול להיות.

לשחקנים מפריס אולי הולך טוב בצרפת אבל ז'אלה ומאטיודי רחוקים מאוד מהרמה הזאת.פוגבה לעומת זאת מדהים פשוט נכס יש ליובה לשנים הבאות.חוץ ממנו ראינו את וואלבונה וריברי עם כמה הברקות אבל זה לא מספיק.נבחרת צרפת הייתה לא מספיק טובה היום.

מבחינת ספרד היא עשתה את שלה.היא הצליחה להרדים את המשחק כמו שהיא יודעת במשחקי החוץ שלה וגם הצליחה להגיע לעוד איזה מצב או שניים חוץ מהגול.פדרו וויה כרגיל לא עושים הרבה חוץ מלנסות לסחוט עברות.ההצלות של ואלדס אולי נתנו את הנצחון היום אבל בוסטקס באמת היה רמה מעל כולם.תענוג לצפות בו ובשקט שלו.

14. סדרו קייטע Member

de Middenweg,

צ'לסי וסיטי הן לא הבעיה של נבחרת אנגליה. ראשית, כי יש בהן לא מעט אנגלים. ושנית, כי זה לא שבריאל מדריד (או אתלטיקו וולנסיה) יש המון ספרדים בהרכב. ואלו שיש הם בתפקידים היותר אפורים. הבעיה של האנגלים היא כמות הזרים בקבוצות הפחות עשירות. להביא זרים ברמה של סוארז, אגוארו או ואן פרסי זה מצוין לליגה ותורם גם לרמה של המקומיים. הבעיה היא הזרים הבינונים מינוס שממלאים את הקבוצות שמתחת לגדולות.

רק לפני קצת יותר מעשור לידס הגיעו לחצי גמר האלופות עם בסיס בריטי צעיר. זה גם מה שאני טוען ביחס להשוואות שראות בפערים הכלכליים חזות הכל: אם לקבוצה כמו סוסיאדד יש 17 שחקני בית בסגל, זה לא משנה שהיא בניחיתות כלכלית מול כל קבוצה בפרמיירליג- פשוט כי יש לה המון שחקנים מצוינים שהיא קיבלה כמעט בחינם.

15. סדרו קייטע Member

לגבי הולנד,

זה אחד ההרכבים הכי אפורים שאני זוכר מהנבחרת הזאת. למשל, אני מאד מסמפט את דה גוזמן, אבל, עם כל הכבוד, הוא לא שחקן ברמה של הרכב ראשון של נבחרת הולנד במשחק רשמי.
    לא יודע אם זה יהיה מוגזם לטעון שמלבד ואן פרסי והונטלר (סניידר ורובן בתיאוריה, לא בכושרם הנוכחי) אין שם שחקנים שיש להם מקום בסגל של נבחרות כמו ספרד או גרמניה. בנבחרת שתמיד סבלה מבעיות אגו וריבים פנימיים, לא בטוח שזה בהכרח דבר רע, לפחות למוקדמות.

השאלה מה יקרה במשחקים מול יריבות מהטופ, בטח שלוקחים שבחשבון שהולנד לא תשחק הגנתי.