מוראן היהודיה הופכת ל איה המוסלמית

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Mamadu, ‏1/7/07.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נא להכיר:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

אבל ברצינות, נכון, ברמה הרשמית אין, אצלינו זה בעיקר עצמאיים ששייכים לארגונים עושים את זה ב"שחור".

2. בית"רי מלידה Member

לדעתי, כולכם כאן מפספסים את הפואנטה:

התופעה הזו נרחבת בערים מעורבות, כמו עכו, לוד, רמלה ,חיפה, ירושלים, ובאר שבע, ולא נובעת מאיזו הארה שמוחמד מתאים לנשים האלו יותר. התופעה הזו נפוצה אצל נשים ממעמד סוציו אקונומי נמוך, שמוצאות אהבה במיגזר הערבי, ומבינות שעל הרווחה הכלכלית ובן הזוג הן חייבות לשלם בהמרת דת, שכן ללא ההמרה לא יוכלו לחיות בשכונות המוסלמיות.

אם מחפשים מישהו שהמיר את דתו לאיסלאם מנימוקים אמיתיים, לכו ליוסוף איסלאם - הזמר קט סטיבנס.

התופעה שאינטר מדבר עליה היא שיפור רמת חיים, על חשבון מעבר לאוכלוסיה שבה האישה היא במעמד הרבה יותר נמוך מאשר ביהדות או הנצרות.

3. 亚历山大帕托 Member

אני סוגד לשמש, ואני אסביר למה אני יותר תותח מרובכם (מי שמשתייך לדת פופולרית כלשהי):

אני יכול לראות את השמש, בניגוד לאלים שלכם. לראות משהו שאני מאמין בו תורם לאמינות, לא?
    השמש נותנת לי את כל מה שאני צריך - חום, אור, אוכל, סרטן עור מדי פעם, אבל היי - לפחות אין התאבדויות, צליבות, ואף אחד לא מכריח אותי להרוג אנשים עם דעות שונות משלי.
    סגידה לשמש היא הרבה יותר פשוטה. אין שום מסתורין, נסים, אף אחד לא מבקש ממני כסף, ואין שום תפילות או שירים שאני צריך לזכור.
    והדבר הכי טוב הוא שהשמש לא אומרת לי שאני לא ראוי או אדם רע, אף פעם לא שופטת אותי.

* מי שזיהה מוזמן לדבר איתי בפרטי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx.

4. wolf89 Member

אני סוגד לכוס של אמא שלך.

אני יכול לראות את הכוס של אמא שלך, בניגוד לאלים שלכם. לראות משהו שאני מאמין בו תורם לאמינות, לא?
    הכוס של אמא שלך נותן לי את כל מה שאני צריך - חום, אור, אוכל, וגם מין, אבל היי - לפחות אין התאבדויות, צליבות, ואף אחד לא מכריח אותי להרוג אנשים עם דעות שונות משלי.
    סגידה לכוס של אמא שלך היא הרבה יותר פשוטה. אין שום מסתורין, נסים, אף אחד לא מבקש ממני כסף, ואין שום תפילות או שירים שאני צריך לזכור.
    והדבר הכי טוב הוא שהכוס של אמא שלך לא אומר לי שאני לא ראוי או אדם רע, אף פעם לא שופט אותי.

(בצחוקhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx)

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכל דת יש את "שליחיה", אלה שמפיצים את הדת באגרסיביות והרבה פעמים תוך כדי שקרים, לא במקרה הזה, באופן ספציפי. אני לא חושב שאני אי פעם אחליף את דתי, וגם לא מאמין שאחליף אדיקות למרות שבקטע הזה אי אפשר לדעת, חיים משתנים, אנשים משתנים, ואם זה מה שעוזר לאיה הזאת מי אני שאעצור אותה?

זהו בעצם.

6. Maor321 Member

אם ניקח את זה למקום רציני, אז זה דווקא הפוך. תשאל למה.... אל תשאל אני אענה

רוב האנשים במדינה ישראל נגיד, מאמינים בשם כי זה יותר חזק, יותר עוצמתי ויותר מסתורי כשאתה נאחז בכוח עליון כלשהו. קל לאנשים להישען עם משהו שהם לא מכירים, להיאחז בו ברגעי מצוקה.

השמש נניח, היא ברורה לכולנו. אין בה שום דבר מיוחד.

7. 亚历山大帕托 Member

אמא שלי נפטרה. מקווה שזה עושה לך טוב לצחוק על דברים כאלה...

8. בית"רי מלידה Member

אני מצטער לשמוע דבר כזה עצוב. לי נפטר האבא, אז אני בהחלט מבין את הכאב שלך.

לא מכיר את מי שכתב את זה, אבל אני מקווה ומאמין שהוא לא היה כותב את מה שכתב אילו ידע.

אני מציע למנהלים למחוק את אותו פוסט שנכתב אולי בתום לב, אבל בנסיבות העצובות הללו הוא מיותר לחלוטין.

אולי באמת כדאי בחוקי הפורום להוסיף הערה שבא ייאמר לא להגיב בסגנון של "אחותך, אמאשך, אבאשך " וכדומה.

תגובות לגופו של עניין תמיד יהיו יותר רציניות.תודה.

9. 亚历山大帕托 Member

טוב, זו היתה תגובה קיצונית מצידי. אמא שלי עדיין בחיים, אבל אני פשוט שונא כשמערבים בקללות אמהות או קרובי משפחה של מישהו שלא מכירים. זה מנהג אידיוטי, וקרה שנפגעתי לא במכוון כשמישהו פתאום אומר "סבא שלך". אני לוקח את הדברים האלה קשה במיוחד כי אמא של חבר קרוב שלי נפטרה, וראיתי מה זה כאב במקרים מפגרים כאלה בדיוק כשמישהו רצה סתם לקלל ולהיות טמבל. זה לא פעם גם הוביל למקרים מכוערים יותר.

בית"רי מלידה, מצטער לשמוע על אבא שלך, אתה בטח יודע איך זה לשמוע מהצד איזה טמבל אומר דברים כאלה.

10. בית"רי מלידה Member

שוב: אני מאמין שזה לא נכתב מרוע, אבל הגיע הזמן שבפורום שמורכב רובו ככולו מאנשים ברמה גבוהה, לא ייכתבו פוסטים אישיים פוגעים.

הוקל לי לשמוע שאימך בחיים. שתיזכו כולכם לחיים ארוכים וטובים.

11. 亚历山大帕托 Member

אני יודע שזה היה סתם בצחוק, אבל לפעמים כשאנחנו צוחקים אנחנו לא יודעים למי אנחנו יכולים לגרום לכאב נוראי. שוב, אני יודע את זה מניסיון אישי, ומאוד מרגיז אותי שאנשים לא שוקלים את הדברים לפני שהם מוציאים משהו מהפה.

לא ישנה הרבה אם יתחילו למחוק אמירות כאלה בפורום הספציפי הזה, מאחורי המסך הדברים האלה לא נשמעים כל-כך רע כמו במציאות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/7/07
  12. wolf89 Member

אני מצטער בנאדם.
    שאני גורר קללות עם צחוק, אני משתדל להציב את עצמי בעמדה של השני לראות אם זה לא פוגע מדי. אני כנראה לא הצבתי את עצמי כהלכה.
    באמת שהייתה כאן רק כוונה של בידור וצחוק ולא שום דבר להעליב או לפגוע.

סלח לי.