מוריניו מודל 2005 - משהו השתנה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י נדב מיכאלי, ‏1/8/05.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

את הפרובוקציות של גרשון אי אפשר להשוות בכלל אל אלו של מוריניו. איפה אתה חי?
    מוריניו לא פגע בשום אישות בדרכים שהן לא דרך הכדורגל. הוא מדבר על זה שהוא הולך
    לנצח, והוא באמת מנצח. רייקארד וקרויף אמרו שהמשחק של צ'לסי מגעיל, הוא החזיר בריבעייה. הוא אחד המאמנים מאז פרגוסון שיש להם גיבוי על המגרש למה שהם אומרים
    מחוצה לו.

2. Stuck In D Pen Member

תנסה להישאר בכדורגל.
    אני חושב שמאמן שזוכה בתארים,ליגת האלופות,גביע וופ''א...
    יש לו זכות להיות במידה מסויימת להשתחצן{לא שהוא חייב להיות כזה}
    אבל אם מאמן משחק משחקים כמו ונגר לדוגמא שלקח כמה אליפויות בליגה המקומית שלו הוא פשוט אידיוט.

אני זוכר לפני שנתיים את הנרי מתראיין אחרי הניצחון מול סלטה ויגו ברבע גמר ואומר משהו בסגנון
    ''מזה חצי גמר בשביל לי אני רוצה ללכת עד הסוף ולזכות בגביע''
    שבועיים אחרי זה ארסנל מודחת מF.A CUP אחרי שהפסידה ליוניטד שהיתה עם שחקנים חסרים
    וגם מודחת על ידי צ'לסי מליגת האלופות מה שהיו כנראה השבועיים הכי גרועים בהיסטוריה שלהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/05
  3. barakrom Member

מה זה קשור? הכל צירוף מקרים. מוריניו מדבר כמו ג'ורה וגם מנצח כמו גדול, עובדה שזה כן הולך ביחד, תשאל את מוחמד עלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Stuck In D Pen Member

בידיוק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx

5. Gooner Member

מוח-מים,תנסה לא להוציא מההקשר כל כך,הנרי אמר שלהגיע לחצי גמר זה כלום,וזה לא שווה כלום,המטרה היחידה היא לזכות..ועוד פעם אחת כדי שתבין:להגיע לחצי גמר,או רבע גמר,או שמינית גמר זה אותו דבר,הדבר היחיד שמשנה הוא אם אתה זוכה.

ולגבי מוריניו,הוא היה רחוק שנייה מלעוף בשמינית גמר מול יונייטד,מרחק של פנדל אחד לא מוצדק נגד דפורטיבו...הוא זכה בליגת האלופות כמו שליברפול זכתה-בפוקס..פורטו היא אחת הקבוצות החזקות בדרג הבינוני,אבל אני רוצה לראות את מוריניו מאמן קבוצה שאין לה תקציב בלתי מוגבל,ואני חושב שמוריניו בתור מאמן שמכבד את עצמו,ירצה לחפש אתגרים חדשים,כמו אז שעזב את פורטו.
    אני חושב שגם סטיב מקלרן יכול לקחת את האליפות עם צ'לסי,גם דיוויד אולירי...אי אפשר למדוד את האיכות של מוריניו לפי צ'לסי,כי זה לא חוכמה כשאין לך שום מגבלה כספית.

6. נדב מיכאלי Member

להבדיל אלף אלפי הבדלות,קשטן בארץ מאמן מצליח ומוערך מאד.
    הוא מרשה לעצמו לזלזל ולרדת על קבוצות אחרות?לא!
    גם גרנט לא כזה .
    אם מאמן מצליח זה אומר שמותר לו הכל?שאין לו גבולות?

7. Stuck In D Pen Member

אישפוז דחוף!
    פורטו זכתה בגביע וופ''א ובליגה. שנה לאחר מכן בליגת האלופות ובליגה.{היתה קרובה מאוד לטרבל}
    בצ'לסי הוא לקח אליפות אחרי 50 שנה והוסיף גביע.
    בליגת האלופות- שמינית גמר בית ספר לברצלונה,רבע גמר-בית ספר לבאירן, חצי גמר-הפסיד משער לא חוקי
    ''סייג לחוכמה שתיקה'' :aaaprot:

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הפוך-שמינית גמר ברצלונה, רבע גמר באיירן.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. Stuck In D Pen Member

אז הלוואי שיוניטד היתה 'מנצחת' ככה משחקים ברמות האלו

11. נדב מיכאלי Member

בוא נתחיל עם חצי הגמר -הוא השתחצן עוד לפני הגמר ואמר שצ'לסי תעלה בטוח ואין לליברפול מה לבוא למגרש והם הפסידו ואפילו מוריניו התרשם מהלחימה ומהעידוד של אוהדי ליברפול.
    ליברפול לא זכתה בפוקס,הגיע לה יותר ממילאן ולהבקיע 3 שערים תוך 6 דקות זה לא פוקס -זה אופי !
    לגבי שמינית הגמר -ניצחון במרמה .
    מישהו מצ'לסי אחז בולדז ומנע ממנו לצאת אל כדור הגובה ואז הובקע הגול של לאמפרק .
    קולינה לא ראה את זה .
    מוריניו מאמן מצויין עם קבלות אבל לפעמים הוא מדבר "קצת" יותר מדי.

12. תונל Member

יש היום במעריב ציטוט של טום פראהל על מוריניו , בשנת 2000 פראהל עם הלמשטאד הדיח את מוריניו ובנפיקה עם 2-1 כפול:
    "כבר אז אמרתי שהוא מוזר מאוד. אמרתי לעצמי 'מי הוא לעזאזל', כי הוא התנהג כמו אחד ששולט בעולם."

נכון להיום אם יש מאמן שיכול להרשות לעצמו לדבר כמו שהוא מדבר, זה מוריניו. שגם בקשר למה שאמר על ג'רארד ד"א, צדק ב-100%.

13. Gooner Member

טוב,קודם כל כמו שראינו שנה שעברה עם ולנסיה,רניירי קיבל את אחת הקבוצות החזקות באירופה ועשה איתה ספונג'ה.,רניירי הוא לא קנה מידה.אחד הפסיכים בתולדות הכדורגל.

דבר שני,אם היית קורא לעומק,היית רואה שאני לא מדבר על ההישגים של מוריניו בתקופת צ'לסי.
    מה שהוא עשה עם פורטו זה טוב ויפה,אבל אני רוצה לראות אותו מאמן בקבוצה מהדרג העליון,אבל קבוצה נורמלית ולא מפעל להלבנת כסף בהסוואת קבוצה.

בכל אופן,מה שאני מנסה להעביר פה-זה שמוריניו הוא מאמן מצויין,אבל האופי שלו רוצה לגרום לנו לחשוב שהוא הרבה יותר טוב ממה שהוא באמת.צ'לסי?סתכל על החתימה שלי.

14. city Member

מוריניו מתלהב מעצמו לא בגלל שהוא שחצן, אלא בגלל שמבחינה מקצועית זה עוזר לשחקנים שלו. הנה דוגמא:
    בתחילת העונה שעברה הוא אמר "אני מיוחד", "אני המאמן הכי טוב באנגליה" וכו'. הוא לא אמר את זה כדי להתלהב ואני אפילו לא חושב שהוא באמת מתכוון לזה. הוא בסה"כ אמר את זה כדי לתת ביטחון לשחקנים של צ'לסי שהם יכולים לזכות באליפות. צריך לזכור שעד אז הם לא זכו בשום תואר.
    בסוף העונה הוא אמר "בתחילת העונה השחקנים היו צריכים אותי כדי להאמין, עכשיו הם כבר מאמינים בעצמם". ועובדה שהוא הפסיק עם כל המחמאות לעצמו.

15. Stuck In D Pen Member

כמו שאמרו פה מוחמד עלי הספורטאי הכי גדול שהיה אולי
    היה ידוע בלוחמה הפסיכולגית שלו והיה מתיש את היריב עוד לפני שהקרב היה מתחיל
    מוריניו מזכיר לי אותו בזה..