מוריניו מודל 2005 - משהו השתנה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י נדב מיכאלי, ‏1/8/05.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתם כל כך לוקחים ללב את מה שהוא אומר?

מוריניו בעיקר מצחיק אותי, ומוסיף הרבה צבע. אם אנשים לא היו לוקחים אותו כל כך קשה, אולי הם היו מבינים שיש אצלו רמה של הומור והתרסה.
    אני עוד זוכר איך ז'אק סאנטיני נכנס למגננה אחרי שהוא טען שטוטנהאם תחתיו שיחקה מגעיל (אם לצטט - "החנתה את האוטובוס על קו השער"). Who gives a fuck? עונה קודם הוא עשה בדיוק אותו דבר עם פורטו. על מה הדיון פה בכלל?

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לסגור עיניין במשפט הבא: כל אחד ממכם, אבל כל אחד, היה רוצה מאמן כמו מוריניו.
    תפסיקו לזיין במוח.

3. barakrom Member

התוצאות בשטחו מדברות הכי טוב עבורו, חוץ מזה הוא מצחיק. יותר טוב מאמן אפור ומשעמם?

4. Gooner Member

וואלה יונתן,לא.

5. barakrom Member

עדיף צבעוני ונובח מאפור וצומח

6. נדב מיכאלי Member

אני אוהב את בניטז ,את האישיות שלו .
    בלי לתפוס כותרות,עם צניעות והרבה שקט הוא מצליח.
    אפשר להצליח גם בלי להתרבב בתקשורת.

7. Ampelmann Member

חחחחח "נאום המוקה" הזה פשוט חייב להיכנס למסע הפרסום הבא עם הילד המטומטם של 'יטבתה'... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

לעניינינו: מוריניו מאמן גדול, הפה הגדול שלו מהווה גם חלק מהטקטיקה. ב-N.B.A. לדוגמא, חלק ענק
    מהמשחק זה הטראש-טוק, שממש מוציא שחקנים מריכוז. בכדורגל זה לא ככה (וטוב שכך) כי באירופה עוד
    נשארו נימוסים. סה"כ, מוריניו מאמן מעולה והוא גם משתלב יופי בצ'לסי (כי שם אפשר לשלם בהעלמת עין
    את כל הקנסות שהוא צובר).

*ואם כבר אני כאן- בניטז איכסה! זה לא כדורגל.

8. Robin Member

חחח אגדה כמעט, הביא אליפות לסטמפורד ברידג' אחרי 50 שנה. How did he do it?

:aaarofl:

תעשה לי טובה עם החצי גמר... עדיף אדום ופנדל או גול... לפי דעתי גול. אני מאמין שמוריניו מאמן מצוין אבל מעדיף את ונגר עליו כי אני רוצה לראות את מוריניו מעלה קבוצה כמו נגיד מידלסבורו או אסטון וילה ממרכז הטבלה למקום השני תוך עונה. פורטו הייתה הקבוצה הטובה באירופה? ליברפול עכשיו הקבוצה הכי טובה באירופה? לא נראה לי, יש בעיה גדולה בליגת האלופות וזה שהיא לא ליגה אלא גביע ומכיוון שכל הקבוצות הגדולות כל כך קרובות וכי תמיד יש הפתעות בגביעים, אז אי אפשר לדעת מי תנצח וצריך הרבה מזל בשביל לעשות את זה (מה שלא חסר למוריניו דרך אגב).

9. daniel_haifa Member

מוריניו מאמן ענק, אבל הוא ממש לא עשה בית ספר לבארסה.
    עבירה ברורה נעשתה שם על ואלדז.
    כנראה שהוא ידע למה הוא רוצה את קולינה...

10. Robin Member

גם נכון, באמת הייתה עבירה ברורה אבל באמת... אם אתה רוצה תאורית קונספירציה אז תהיה מקורי כמוני. בגלל שמוריניו רוצה שתהיה אפשרות לשופט לבדוק בריפליי אם היה פאול או לא, הוא תרגל את הפאול של קרבאליו באימון בשביל שהוא יוכל לגרום לאופ"א להתחיל להשתמש בוידאו בתור כלי עזר לשופטים... נו באמת...

11. swat Member

בהתחלה שהוא רק הגיע לליגה האנגלית הוא עצבן אותי רצח שהייתי יכול להרוג אותו אבל עם הזמן הוא התחיל להצחיק אותי ולכן עכשיו אני יותר אוהב אותו בגלל שהוא מצחיק ומשוגע.

12. נדב מיכאלי Member

גם אותי הוא הצחיק למשל כשהוא אמר את המשפט הזה :
    כשהגעתי לאנגליה היה לי אגו גבוה...עכשיו הוא אפילו יותר
    באמת שצחקתי .
    לפעמים הוא מצחיק אותי
    אבל אני שונא תכונה שנקראת "שחצנות"
    נכון ,הוא מאמן ענק (אין ספק בכך) ,הוא ג'נטלמן ,הוא יודע להצחיק אבל הוא שחצן ואני לא אוהב את התכונה הזאת אצלו.

13. giggsi Member

סוף סוף יש פה כמה שפויים שלא חושבים שצלסי היא קבוצה מושלמת.מושלמת?רחוק.
    מאוד רחוק מזה..
    נכון,רק משחק אחד
    אבל עדיין צלסי נשארה אותה קבוצה מלאת מזל...השנה יהיה קרב מעניין ביותר על האליפות!נראה לי יהיה קרב חזק בין יונייטד לצלסי אבל גם ארסנל בתמונה
    שמישהו יסביר לי מה כזה הופך את צלסי ל"קבוצה מפחידה"
    צ'ך פריירה טרי גאלאס דל הורנו רובן דאף למפארד מקללה דרוגבה גודיונסן
    מול
    ואן דר סאר נוויל ריו סילבסטרה היינצה רונלדו גיגס סקולס קין רוני ואן ניסטלרוי

זה כל כך לא כוחות?
    הפכתם את מוריניו למאמן גדול פי 4 מפרגוסון אחרי עונה אחת טובה מאוד באנגליה?
    תפסיקו להתלהב מהם כל כך הרבה!הם קבוצה טובה בלי שום ספק אחת הטובות באירופה אבל היא לא הכי טובה ובטח שלא בהפרש עצום כמו שכולם חושבים!

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמממממ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

כן!

וברצינות, מנצ'סטר חייבת להחליף כמה שחקנים, עם כל הכבוד והאהבה לסמלים גיגס וקין, הם לא יכולים לסחוב את הקבוצה הזאת. השליטה של יונייטד בליגה עד שתי העונות האחרונות, יצרה בועה גדולה מסביב לקבוצה הזאת. קראתי לפני שלוש שנים כתבה נכונה ביותר, על זה שהזכייה ב99' היה הדבר הכי גרוע שיכל לקרות ליונייטד, כי זה הכניס את כל הקבוצה וכל מי שקשור אליה לאשליה שהם באמת הכי טובים בעולם, והשכיח לגמרי שבאיירן הייתה צריכה לגמור את המשחק הזה בערך 3-4 פעמים. מאז 99 מנצ'סטר לא הגיעה לשום דבר באירופה למעט החצי גמר שהיא עפה ללברקוזן, ההופעה שלה מול מילאן בשנה שעברה הייתה מעוררת רחמים, שתי עולמות שונים, מנצ'סטר משחקת את אותו הכדורגל כבר שנים, ועושה רושם שהיא בכלל לא טורחת ללמוד את היריבה.

יונייטד חייבת ריענון רציני בסגל, רוני ורונאלדו זה טוב, אבל זה לא מספיק, צריך קשר יצירתי באמצע אחד שגם יכול לעשות התקפה ולא רק לכסח במקום קינו, צריך ווינגר שני, אם רונאלדו בשמאל, אז מישהו במקום פלטשר (אני לא מבין מה מוצאים בו, שחקן בינוני ותו לא, פרגי חי בהשליה שכל מי שעבר במחלקת הנוער של היונייטד הוא מינימום דיוויד בקהאם) ואם רונאלדו בימין אז מישהו במקום גיגס. סיסיניו שבדרך זה גם החלטה מצויינת, רצוי גם בלם קצת יותר יציב מסילבסטרה לצד ריו פרדיננד, אופציות לא חסר. יכולת כמו מול אברטון לא תספיק לכלום, שתי גולים שבאו מטעויות חמורות בהגנה, הקבוצה הזאת הסתמכה אתמול כולה על רוני וRVN, לא יכול להיות מצב שקבוצה שמתיימרת לקחת אליפות מהקבוצה הכי מאורגנת ומאוזנת בעולם לצד בארסה, תסתמך על שתי שחקנים, כשאחד מהם לא יכול לייצר אף מצב כל עוד הוא מחוץ לרחבה.

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, אחד הקטעים המצחיקים היה כשמוריניו ללא שום בושה טען שהג'וב שלו בצ'לסי הוא הקשה ביותר שיש בכדורגל. אתם מבינים? לבנאדם יש תקציב בלתי מוגבל, הוא יכול לקנות איזה שחקן שהוא רוצה בעולם (והוא עשה את זה) אבל הוא משוכנע שהג'וב שלו הוא הכי קשה. טוב נו, הוא אוהב לדבר הרבה. מאמן גדול, אבל לפעמים את מה שהוא לא משיג על המגרש הוא מנסה להשיג דרך התקשורת. אחרי השער שהנרי כבש נגד צ'לסי כשמיהר עם בעיטה חופשית, שער חוקי לחלוטין, כל כך היה צפוי לראות את מוריניו מסתער על איזה עיתונאי ומתחיל להתלונן שהשער לא חוקי עד שאפילו לא התייחסתי לידיעה. הוא חייב להראות את עצמו עליון, ואם הוא לא עושה את זה במגרש אז הוא יעשה את זה בעיתון, ואם ונגר סתם יזרוק איזו עקיצה "שוני לא היה שווה 21 מליון פאונד" (מה שנכון לחלוטין) מיותרת לחלוטין מתוך תסכול, אדון מוריניו כמובן הגיב ש"הוא מקנא".

אובאפמי, השנה פארק הגיע כדי לשחק באגף כך שזה מכסה את העמדה של גיגס לדעתי. סילבסטרה כבלם שני זה הרבה יותר ממספיק, ואני מסכים איתך שיונייטד זקוקה גם לקשר אחורי ברמה גבוהה. בכל מקרה, את האיכות לזכות בפריימרשיפ השנה לדעתי אין להם.