מחזור אחרון בפרמיירליג - ארסנל רביעית!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏5/5/06.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן, אף אחד לא חשב בכלל על ווסטהאם באותו המשחק, אלא על האליפות שתלויה במשחק הזה, חוץ מזה "שיחקנו כמו נמושות"? לידס נלחמה על החיים שלה בליגה, בגלל שהפסדנו אתה אומר שפתחנו רגליים והפסדנו כי אנחנו "צרפתים חסרי אופי"? לא מתאים לך לדבר שטויות כאלה, באמת...

דה ליין - צודק צודק, אנחנו צרפתים חסרי אופי, כמה חבל שאין לנו אופי בריטי, הוגן וספורטיבי כמו שיש לכם...

נ.ב ערן באותה עונה לידס בכלל סיימה במקום ה-15, במקומות 16-17 סיימו בולטון ואסטון וילה, גם בזה אנחנו אשמים? אפשר לחשוב שזה המשחק שחרץ את גורלכם. חוץ מזה שגם לכם הפסדנו נקודות באותה עונה.

בכל מקרה בהצלחה גדולה ביום ראשון לפטישים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/06
  2. eastlands Member

האמרס- על איזה בזיון אתה מדבר? אך אתה כותב דברים כאלו? בגלל ההשלכות של התוצאה על קבוצתך .
    לא היה ולא נברא,שום בזיון ושום נעליים , לידס ניצחה במשחק גדול של קיוול ווידוקה ,ועם שער ניצחון בדקה ה88 ,ארסנל הישוותה פעמיים (הנרי וברקאמפ) והיתה קרובה גם היא לשער ניצחון.
    איזה שטויות.

3. George Best Member

אני זוכר את המשחק, והטענה שארסנל פתחה רגליים מתאימה לילדים בני 5, לא לך ערן, ממש מפתיע אותי לשמוע דווקא אותך אומר זאת, אני מקווה שהבנת שמה שאמרת לא ראוי.

4. Hammers Fan Member

כך נראתה הטבלה לפני המשחק של לידס בהייבורי. אם ארסנל הייתה מנצחת את המשחק, לידס הייתה בלחץ אטומי לקראת המחזור האחרון ללא הבטחון שנצחון חוץ על האלופה הקנה לה, הכל היה נראה שונה אם ארסנל לא הייתה חוטפת את פיק הברכיים המבזה הזה. אבל נעזוב את המשחק נגד לידס, גם לדג'וקף ושאר הגריאטרים שהיו לבולטון באותה עונה הפסדתם מספר מחזורים לפני כן כחלק מהצניחה החופשית, המשחק הזה לא השפיע ישירות על זהות היורדת?

בכל אופן, היה, נגמר והצדק נעשה כאשר חזרנו למקומנו הטבעי. חבל שתתרגמו את התיקים הפתוחים שיש לי עם ארסנל לרצון כביכול שנפסיד בכוונה בראשון. אין משחק (ליגה כמובן) שהייתי רוצה לראות אותנו מנצחים בו יותר מאשר זה של מחרתיים ואני בטוח שכל השחקנים חולקים את אותה תחושה. לא היה לנו העונה משחק ליגה ספציפי בו היינו חייבים לנצח, הכל התנהל פחות או יותר על מי מנוחות, מחר יש לנו הזדמנות לעשות כותרות.

* בסט, שים לב שחזרתי מטענת פתיחת הרגליים, שהייתה סתם קונטרה לרמיזה שאנחנו נפתח רגליים נגד טוטנהאם.

5. AW forever Member

זה היה סוף עונה פשוט מזעזע... הדבר האחרון שעניין את השחקנים אז זה ווסטהאם, תהיה בטוח בזה.
    בכל מקרה, אנחנו בכל זאת תלויים בעצמנו (17 במאי בפריז, זוכר?)

6. Raulito Madridista

למרות שהאליפות בפריימרליג הוכרעה מזמן, יש עדיין מספר דברים לא סגורים.

ארסנל תהיה חייבת לנצח את וויגאן בבית ואני מאמין שהיא תעשה את זה. רייס כבש נגד הסיטי אתמול צמד ושערים ראשונים ב2006, הוא והנרי ייצטרכו להיות במיטבם נגד וויגאן, אני בטוח שטוטהנאם תוציא משהו בחוץ מווסטהאם. תיירי הנרי ייגמור את העונה הזו כמלך שערי הפריימרליג אלא אם כן ואן ניסטלרוי ייכבוש שלושער והצרפתי לא יכבוש, מקווה שהנרי ייכבוש נגד וויגאן וגם בגמר האלופות, שאיכשהו יגיע למספר הגולים של טוני וייקבל את נעל הזהב. וונגר צריך לפתוח עם הרכב מלא ואם ארסנל תוביל בהפרש של שני גולים אז לתת להנרי לנוח ולהוציא אותו, אני לא חושב שארסנל תיקח את ליגת האלופות מברצלונה, אסור לוונגר לזלזל.

טוטהנאם תרצה להיות במוקדמות ליגת האלופות ולהרוס לארסנל, שבכל העונות האחרונות עברה אותה בדירוג, אני מאמין שהיא תנצח את ווסטהאם שאני לא בונה עלייה לצערי, מקווה שבניון יישחק ואולי גם קטן, ויעשו כמיטב יכולתם. הקבוצה של יוסי תוכל לסגור עונה יפה מאוד במקום השביעי במידה ותנצח וניוקאסל תפסיד. אני מניח שבטוטהנאם מי שייכבוש יהיה רובי קין.

בקרב על המקום השני אני מאמין שליברפול, תישאר שלישית ולא תעבור את מנצ'סטר יונייטד, שבאמת הייתה הקבוצה הכי טובה העונה בפריימרליג חוץ מצ'לסי. צ'רלטון קבוצה מאוד בינונית, יונייטד יינצחו וייגמרו שניים.
    למרות שפורטסמות נשארה ליגה, היא תעשה חיים קשים לליברפול ותעשה הכל על מנת לנצח.

ניוקאסל תוכל לגמור את העונה בטעם טוב אם תישמור על המקום השביעי, אחרי שהייתה לא רחוקה מהתחתית בשלבים מסויימים של העונה. ניצחון על צ'לסי בבית ייסגור עונה שהתחילה רע אבל הסתיימה טוב, מלבד הפציעה של שירר. אני מניח שצ'לסי לא תנצח, אין להם על מה לשחק.

אם העונה הייתה נמשכת עוד חודש נניח או חודשיים, אני חושב שמנצ'סטר סיטי הייתה חזק בקרב על הישארות בליגה, העונה התחילה יפה אבל נגמרה רע עבורה, אין לה כבר על מה לשחק, וגם לא לבלקברון שהבטיחה את המקום השישי.

7. Arsenal fan Member

מה הקשר? נעל הזהב זה מיועד לשערי ליגה בלבד. לא מוסיפים את השערים בשאר המפעלים.

ובניון לא משחק מחר. הוא "פצוע"( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx ). אני מאמין שקטן יפתח.

8. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41616000/Xxx/_41616640_manu_cha_0506.Xxx

תאריך: 7 במאי 2006.
    שעה: 17:00.
    איצטדיון: אולד טראפורד.

היונייטד מגיעה למשחק אחרי תיקו 0-0 ביתי מול מידלסברו ביום שני.ניצחון באותו משחק היה מביא למצב שרק נס ימנע מיונייטד להקדים את יריבתה השנואה ליברפול ולסיים במקום השני אשר מוביל אוטומטית לבתים של ליגת האלופות.אך גם פנדל לא עזר ליונייטד, והמחזור האחרון יהיה זה שיקבע מי תסיים כסגניתה של צ'לסי.יונייטד בכלל מגיעה בכושר רע, בארבעת משחקיה האחרונים הקבוצה השיגה רק 5 נקודות וכבשה בהם שני שערים, שניהם במשחק אחד(1-2 בוויט הארט ליין), מה שאומר שבשלושה מתוך הארבעה היא לא השכילה לכבוש, גם לא במשחקים נוחים על הנייר, סנדרלנד ובורו באולד טראפורד.
    לא מספיק פציעתו החמורה והכואבת של ווין רוני ביום שבת, גם לואיס סאהה ורונלדו נפצעו קלות במשחק ביום שני, והם בספק גדול ליום ראשון, מה שמביא את ג'יוזפה רוסי קרוב להרכב על חשבון החלוץ הצרפתי.יונייטד תלויה בעצמה וניצחון ביתי אחרי 180 דקות בהם 70,000 צופים לא ראו שער לאחד הצדדים, יגרום למשחק של ליברפול בפראטון פארק להפוך למשחק לפרוטוקול בלבד.אצל האדיקס אין חשיבות למשחק במבחינת מיקום, אך שחקניו של אלן קרבישלי יעשו הכל כדי להיפרד מהמנג'ר שלה שאימן את הקבוצה במשך 20 שנה, אפילו יותר שנים ממה שנמצא המנג'ר של הקבוצה השנייה, סיר אלכס פרגוסון.קרבישלי שהודיע שהוא עוזב כדי להרענן וגם שהקבוצה זקוקה למאמן שיביא רעננות, יחסר את ג'יי בוטרויד, מרכוס בנט ואת ג'ונתן ספקטור, בגלל פציעות.האחרון יעדר בלאו הכי מכיוון שהוא מושאל מהיונייטד לאדיקס, ובמסגרת השאלתו נקבע שהוא לא רשאי לשחק מול היונייטד.כריס פאוול, בלמה בן ה36 של צ'רלטון יערוך את הופעתו ה700 בקריירה אם יטול חלק במשחק.בסיבוב הראשון גברה היונייטד 1-3 בוואלי.אלן סמית' העלה את היונייטד ליתרון, דארן אמברוז השווה לאחר שני שליש של משחק, ואז צמד של ואן ניסטרלוי קבע את תוצאת המשחק.

9. Arsenal fan Member

אם סנדרלנד זה לא משחק נוח, ובבית, אז מה כן? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    חח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. George Best Member

תום, הבנת הנקרא.

"מה שאומר שבשלושה מתוך הארבעה היא לא השכילה לכבוש, גם לא במשחקים נוחים על הנייר, סנדרלנד ובורו באולד טראפורד."

יש מבין?

11. Arsenal fan Member

צודק, טעות שלי.
    תתקן את ה7000.

12. ManUtd Fan Member

הסגל של יונייטד למשחק נגד צ'רלטון:

שוערים: ואן דר סאר, הווארד.
    מגנים: נוויל, פרדיננד, בראון, וידיץ', סילבסטרה, אברה.
    קשרים: רונאלדו, פלטשר, אושיי, גיגס, ריצ'ארדסון, פארק
    התקפה: ואן ניסטלרוי, סאהה, רוסי.

הרכב משוער:

ואן דר סאר; נוויל, פרדיננד, בראון, סילבסטרה; פארק, אושיי, גיגס, ריצ'ארדסון; ואן ניסטלרוי, רוסי.

לא שמתי את רונאלדו וסאהה בהרכב בגלל הפציעות שלהם. בכל אופן הם בסגל למשחק, ויכול להיות שהם יפתחו או יעלו מהספסל, או שפשוט לא ישותפו במשחק. אני מקווה מאוד שבכל זאת ננצח את המשחק הזה, אנחנו חייבים לנצח כדי לקחת את המקום השני וככל הנראה נראה את רוסי משחק במשחק הזה. אני מקווה מאוד שכן.

13. פלג Member

כמובן האירוע המרכזי הוא על המקום הרביעי אך יש לזכור כי גם הקרב על המקום השני לא סגור. הפער בין ליברפול ליונייטד נקודה בלבד. אם צ'רלטון תפתיע חלילה ומנ' יונייטד תשחק במוקדמות זה יהיה עצוב מאוד משום שלדעתי ליונייטד היתה עונה מצוינת בליגה, כל העונה הקבוצה היתה מקום שני ובמחזור האחרון לאבד את המקום הזה זה דרמתי מאוד. בכל אופן כמעט בטוח שתסריט כזה לא יקרה. מנצ'סטר תלוים בעצמם וזה מה שחשוב, ניצחון קליל בצ'רלטון וסוגרים את פעימות הלב המיותרות. כאשר הקבוצות שאני אוהד לא מתמודדות על אליפות המקום השני הוא כמו תואר, אין מה לעשות.

חבל מאוד שרונאלדו וסאהה פצועים, לצרף את רוני אז בכלל זה גרוע מאוד. לסאהה היתה עונה יפה. אני מקווה שרוד יתעשת מעט מהיכולת הרעה במחזורים האחרונים ויכבוש. מה שאני מפחד זה שרוסי לא יעשה את העבודה בהתקפה, הוא שחקן מוכשר אבל עדיין לא רוני כמובן. רונאלדו יחסר באגף בצורה משמעותית. לדעתי כמו במשחק מול בורו צריך להתחיל את ההתקפות מהכיוון של פארק.

14. George Best Member

כל העונה יונייטד הייתה מקום 2?
    רק בערך לפני 10 מחזורים או קצת יותר הדחנו משם את ליברפול.

15. ASROMA Member

הכל תלוי על כתפי התרנגולים עכשיו , נצחון והם בצ'מפיונס (כמובן במידה ובארסה תזכה בגביע...) , אחרי הכל לדעתי מגיע לספרס עונה כזו טובה לא ראו מהם המון שנים , ארסנל בעונה הכי חלשה שלה בליגה בשנים האחרונות נכנסה לפורמה אדירה לקראת סיום העונה וצימצמה עד כדי נקודה אחת בלבד , אני שוב מצהיר שאני עם התרנגולים בגלל סימפטיה קלה אליהם וכמובן כדי לראות קצת פרש פייסיס בצ'מפיונס בעונה הבאה , שלא יהיה ספק ארסנל קבוצה טובה יותר ומוכשרת יותר אבל לא התחברו בזמן מגיע ליול ולחבורה.