מחזור ההכרעות בגביע אופ"א: משחקי הכרעה בכל הבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏13/12/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה זמן קבוצה לא ניצחה בפיחואן....

אבל סביליה לא עלתה בהרכב החזק שלה, אבל גם ההרכב ששיחק היה די חזק .

2. סקה Member

מה אומר הדיורג לגבינו? בעונות הבאות...

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב ההפסד הזה של סביליה (בתוספת הזמן) מוריד אותה למקום השני ויפגיש אותה מול נציגות מהצ'מפיונס.

וזה הולך להיות גם המבחן של הקבוצה הספרדית , האם היא מתאימה לרמות האלה ולא לרמה של גביע אוופ"א

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביליה יצאה בזול ומקבלת את סטיאווה החלשה .

זולטה וארגם - ניוקאסל
    בראגה - פארמה
    לאנס - פנאתנייקוס
    לברקוזן - בלקבורן
    ספרטק מוסקבה - סלטה ויגו
    אא"ק אתונה - פריס סן ז'רמן
    בנפיקה - דינמו בוקרשט
    שחטיור דונייצק - נאנסי
    בורדו - אוסאסונה
    אספניול-ליבורנו
    אלקמר-פנרבחצ'ה
    איאקס-ברמן

5. Ampelmann Member

על מי אתה הולך בלוטו?!?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אכזבה. זו המילה הראשונה והנכונה ביותר שעלתה לראשי אחרי ההגרלה של גביע אופ"א. מכל הבחינות. הצד הספורטיבי, זה שצועק תמיד בתחינה לקרבות גדולים ואלופות צבעוניות נפגע כשפרידריך הגריל את ורדר נגד אייאקס, שתי הפייבוריטיות שלי שיפגשו כבר בשלב הכל-כך מוקדם ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ) ויאלצו אותי להיפרד מקלוזה או מסניידר. הבחירה קשה. המשך ההגרלה לא פחות מדכא. טוטנהאם ופיינורד יאלצו לחתוך הצלחה נוספת זו לזו (למרות שכאן אני בבירור עם האנגלים שצריכים לעבור את פייה הנחלשת) וגם בגזרה המקומית לא נחלנו הצלחה משהו.
    הציפיות שלי מהגרלות כאלה עבור הישראליות הן קבוצות קטנות, מעליהן ניתן יהיה לטפס, או קבוצות ענק שירעידו את הבטן בעודן צועדות אל עבר רמת-גן (ותודה לאופ"א שחסכה ממני לנסוע עד לחיפה רק כדי לראות משחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ). מכבי קיבלה את צ'סק"א, לה זכרונות רעים מישראל בכל ענפי הספורט, קבוצה אפרורית למדי וחזקה מהנציגה המקומית. הפועל, מן הפח אל הפחת, זכתה לגלאזגו ריינג'רס העדיפה, שגם היא לא מביאה שום thrill הלום.
    אגב, אם תנצח, תפגוש מכבי חיפה בשלב הבא את המנצחת בין ליבורנו לאספניול, בעוד שהפועל יכולה לפגוש במנצחת בין אוסאסונה לבורדו. בהצלחה.

6. shakhtar donetsk Member

שחטיור קיבלה הגלה די סבירה . נאנסי לא ניראת קבוצה ברמה אפילו לא של אולימיפאקוס אז לפי דעתי
    שחטיור תיסדר איתה בקלילות ואני לא אתפלה אם שחטיור תיהיה בשמינית גמר גביע או"פא .

7. SeRgInHo Member

ממש לא נכון. נאנסי כרגע היא אחת הקבוצות החזקות בצרפת. שחטיור תצטרך לירוק הרבה דם כדי להעפיל לשמינית.

8. Maccabi_Haifa Member

חחחחחחח כןןן סטיוואה ברמה של מכבי תל אביב? חחחחחחחחחח אולי עד לא מזמן הכדרוגל שם לא היה ברמה גבוהה מי יודע מה אבל עכשיו הוא מאוד התפתח, סטיוואה שנה שעברה הפסידה את העלייה לגמר גביע אופ"א דקה 90 אז מה אתה משווה אותה לקבוצה שמפסידה בסיבוב המוקדם לקבוצת דייגים כמו ניקוסיה
    קודם תשווה אותה לחיפה שהיא עדיין לא נראה לי ברמה ואחרי זה תגיד מכבי תל אביב
    עכשיו לרומניות יהיה את המבחן האמיתי לעבור שתי קבוצות קשות ולהוכיח שיש להם מקום ברמה הגבוהה
    בשנה שעברה היה להם עוד 3 נציגות הם באו ממקום נמוך ההצלחה של סטיוואה והשנייה ששתיהם הגיעו לגמר ועוד אחד בשלב הבתים נתן לרומניה מלא נקודות שהביאו אותה למקום העשירי
    השנה הם גם עשו מלא נקודות
    הם עוד פעם התחילו עם 3 קבוצות ולא צריך לעשות כל כך הרבה, הם עברו שלבים מוקדמים בקלות ואת הנקודות שלהם מחלקים ל3 שזה יוצא הרבה למי שמבין למה אני מתכוון

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הההצלחה של אולפן ליגת האלופות , בערוץ הספורט הולכים על אולפן גביע אוופ"א .

ערוץ הספורט רכש לפני כמה ימים את זכויות השידור של משחקי גביע אוופ"א החל משלב רבע הגמר ועד הגמר.
    שבתכנון, להעמיד אולפן בדומה לליגת האלופות שבו יועברו שני משחקים בשידור ישיר ובסיומם התקצירים.
    את האולפן אמור להנחות בדומה למפעל המקביל מודי בראון אבל זה עדיין לא סופי.

הבעיה בשידור שני הערוצים שלפעמים זה לא ישודר ב5 הרגיל ו5 פלוס אלה אחד ב5 הרגיל או 5 פלוס ואחד בערוץ ההיסטוריה החדש שיעלה במרץ , בגלל שלערוץ יש מחויבות קודמת לאירועים אחרים שישודרו (אם וכאשר זה יתנגש בשעות של גביע אוופ"א).

10. Dimitar Berbatov Member

רעיון מצוין של ערוץ הספורט!
    דרך-אגב ידוע מי יהיו הפרשנים?