מחזור הסיום בלאומית: הפועל כפר סבא העפילה למבחנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏14/5/10.

1. The best of The best Member

כשקונים/מוכרים זה לא נגמר 5:0 נקודה, זה מה שאני חושב ותשאל כל אוהד/איש כדורגל הוא יגיד לך את זה, יותר מזה למה לא שידרו אותנו ידעו ש"קנינו" את המשחק? חבל אולי אז מזרחי העילג היה רואה מה קרה בנס ציונה, 1+1 הוא אומר לך זה 3 מה אתה מצפה.
    עזוב ערכתי... אני לא חושב שזה ישנה משהו אבל תדעו שכפר סבא עלו בחסד ,נקודה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/10
  2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

העונה מסתיימת בתוצאת 0-0 בין בת ים לקריית שמונה.

3. איתי שכן-טוב Member

הייתי במשחק. נתחיל מזה שאותו אוהד שלכם זה שהתחיל להתגרות באוהדים שלנו עוד בחוץ, ובגלל זה הוא זכה לקללות לכל אורך המשחק. דבר שני, איפה המשטרה? בקושי סדרנים היו!. שלא נדבר על זה שלא בדקו אותנו בכניסה בכלל, ועוד שאני עם תיק. פשוט חלפתי על פני הסדרן ללא כרטיס ועם תיק!

בכל אופן, ברור ששני הקהלים התנהגו מגעיל ולא משנה מי התחיל. חלק מהאוהדים שלכם עלו למעלה וזרקו כוסות שתייה, ארטיקים ומציתים (אפילו שמרתי אחד למזכרת).

בקשר למשחק, עד לדקה ה-44 המשחק היה שקול. החמצה אחת של יוסי אסייג מול השוער, ודקה לפני הפנדל החמצה של צגאי. הפנדל וההרחקה (זה יוסי ביטון ולא ניר) גמרו אותנו. והראש שלהם היה בחגיגות העלייה ביום רביעי (21:00, חוף דלילה, עם ליאור נרקיס).

ציפיתי קצת יותר מהקהל שלכם. היה ממש אבל ממש מעט. ציפיתם ל-2500, ואם אני יגיד שהיו 500 אז אני ממש לארג'. היה עידוד רק מהצד שלנו ברוב המחצית הראשונה.

4. kfiros Member

והנה הזמן להתחיל בהשוואות לדיון "התחזית בחסות" מתחילת העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. אשקלוניי Member

לא נראה לי שהיה משו מכור במשחק של אשקלון
    אבל השחקנים באו להעביר 90
    אבל מחצית ראשונה היה משחק שקול עד הפנדל והכרטיס האדום
    לאוהד נס ציונה איפה בדיוק 2000 אוהדים????
    היו אולי בלחץ 800 באיצטדיון ולפחות 250 אשקלונים
    ואל תישכח שעשו לכם כניסה חינם לנשים ילדים ונוער ומבוגר רק 20 שקל

6. הפועל_כפר_סבא Member

מה אתם מתייחסים בכלל לליצן הזה מנס ציונה?? כל העונה הוא רק מקשקש וחופר פה שטויות עם רמת כתיבה של ילד בן 4..
    לבנאדם אין פרופורציות בשיט והוא חושב שאם הוא יקליד ללא הכרה אז כולם יאמינו לו.
    חביבי, הקבוצה שלך שילמה לאשקלון ואני שם על זה כסף! פתאום אחרי 8 נצחונות רצופים היא חוטפת חמישייה ועוד מקבוצה כמוכם?
    מילא שילמתם לאשקלון אז לפחות תסתמו את הפה שלכם! אחרי דבר כזה אתם עוד מעיזים לבוא בתלונות לרמת השרון ולאסף קינן? תתביישו לכם! רמת השרון נלחמה בעור שיניה מולנו ואסף קינן הצליח להרגיז אותי עם כמה שריקות מוזרות.
    בקשר לשער בדקה ה-93, כמו שכולם מזכירים פה, ערוץ הספורט לא הראה הילוך חוזר ראוי אבל אנחנו ישבנו קרוב לשער של יניב מזרחי ואני באחריות אומר לכם שהיה שם אופסייד! אמנם בכמה סנטימנטרים אבל עדיין אופסייד.
    נס ציונה שדדנו אותנו בשבוע שעבר ואשקלון ניסתה להחזיר להם טובה בכך שהיא פתחה להם רגליים אבל המזל והצדק הולך עם הטובים (הפועל כפר סבא) ולא עם הרעים (נס ציונה).
    אז יאללה נס ציונים, תחזרו לחור ממנו באתם ותעזבו אותנו בשקט, יש לנו את הפועל רמת גן על הראש.

עכשיו אחרי שעניתי לנס ציוני החוצפן אני חייב לציין שביום שישי ב-17:50 היתה תחושה ענקית של אושר! התסכול העצום מהשבועיים האחרונים השתחרר בחגיגות ספונטניות ביציע ולאחר מכן מחוץ לאצטדיון יחד עם השחקנים המאושרים.
    גם השחקנים וגם האוהדים הוכיחו שהם פייטרים ולמרות ההפסדים האכזריים לאשקלון ונס ציונה באנו לרמת השרון וניצחנו כמו גברים.
    אתם יודעים באיזה מצב רוח חרא היינו כל השבוע? שחקנים היו עם הראש באדמה, האוהדים היו באבל וכבר כמעט לא האמנו בעצמנו..
    ואז אנחנו באים לרמת השרון בכמות יפה (700, שזה יותר מכל הקהל שנס ציונה הביאה שלשום) שומעים שנס ציונה מפרקת את אשקלון, כובשים שער וישר סופגים. אתם מבינים איזה לחץ היה עלינו?? ולמרות הכל שלומי כבש את שער הניצחון לא לפני שפטריק החזיר מעט מהחוב שהוא היה חייב לנו.
    עם שריקת הסיום האושר היה גדול וכולנו היינו פשוט בעננים! מי שלא ראה את שמחת אוהדי כפר סבא בסיום, לא ראה שמחה מימיו!
    אז אחרי עונה מתישה וקשה עם הרבה תהפוכות כשבתחילתה כולם הספידו אותנו כמו בציטוט שהביא KFIROS כשאני "נלחם" כאן עם החבר'ה שצחקו עליי כשדיברתי על פלייאוף עליון.
    סיימנו מקום שלישי ועכשיו מצפה לנו משחק שעוד לא נתקלתי בו - משחק אחד ויחיד על העלייה, כולל הארכה ופנדלים.. וואו!!
    אבל גם אם לא ננצח אותו עדיין העונה הזו תיחשב למצוינת, הפסד אתמול היה מאכזב אותנו הרבה יותר מאשר הפסד בשבוע הבא.
    תודה רבה לכולכם על האיחולים וגם אני מאמין שאפשר לנצח את הפועל רמת גן!
    אחרי החגיגות הגדולות בסוף השבוע מחכה לנו שבוע מטורף שכבר שנים לא חווינו: טירוף בעיר, התרגשות, נוכחות באימון המסכם, הכנת תפאורה ענקית, דירבונים לשחקנים, הרשמה להסעות רבות שייצאו מכפר סבא למשחק וכמובן שתהיה מכירת כרטיסים מראש.
    אני מאמין שיגיעו למשחק הזה בין 3,000 ל-5,000 ירוקים שזה אומר רוב מוחלט ביציע לטובתנו!
    עכשיו הראש שלנו רק ברמת גן, אנחנו באים עם מצב רוח טוב ובטירוף למשחק כשהשחקנים יעשו הכנה משמעותית לקראת שבת מול קבוצה שתבוא מרוסקת..
    וואחד שבוע מחכה לנו! לא יודע מה אתכם אבל אני מתרגש!

אלי טביב לא יעזור, האימפריה עוד תחזור!!

7. אבי סנדור Member

ברוכים הנמצאים,

חזרנו הביתה והאמת שהתגעגתי..... אני מסתכל על הצד החיובי וכנראה שכאן אני יזכה לקצת יותר חיוכים מאשר אם היינו נשארים בטעות ליגה

פגרה נעימה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

8. איתי שכן-טוב Member

אף אחד לא שילם שום דבר. עד הדקה ה-44 המשחק היה שקול עם החמצה לכל צד. הפנדל והכרטיס אדום שברו אותנו, ובידיעה שהמשחק לפרוטוקול מבחינתנו ובחיסרון על הדשא, תגיד לי מה המוטיבציה של שחקן?
    מתחילת המצית השנייה הראש של השחקנים היה בחגיגות העלייה ובחו"ל!.

9. הרצליה Member

ברוכים השבים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .
    מי משחקני המפתח ברעננה אמור להישאר?

10. אבי סנדור Member

שום דבר לא ודאי אבל כנראה ששחקני הבית: קופר,שוקר,רז כהן ומיקי סירושטיין נשארים.
    בנוסף לאופיר מלמד שיעלה מהנוער(עד עכשיו 15 שערים בליגה )
    ביחד עם שחקני הכמעט בית: סמדג'ה וכואז ואני מאמין שארמנדו לזקאנו יחוזר מההשאלה בהכ"ח

מי שיעזוב כמעט בוודאות זה כל הזרים (כולל סנטוס אחרי 6 שנים)

כל השאר זה תלוי בהם ובהנהלה...

11. הרצליה Member

משחק המבחן בין כפר סבא והפועל רמת גן ייערך באיצטדיון בראשון לציון.

12. הפועל_כפר_סבא Member

אכן בראשל"צ, אחלה מגרש אבל קצת רחוק, חבל מאוד שזה לא נקבע בהרצליה..
    לא משנה איפה, חייבים לנצח!

13. The best of The best Member

ליצן תקרא אתה יודע למי תקרא יא טמבל.
    אמן תפסידו להפועל רמת גן., להזכיר לך שחטפתם מאיתנו שלישייה?
    על השיפוט הביזיוני שהיה במשחק שלכם עוד ידובר רבות.
    בעזרת השם אתם נשארים בלאומית ואת החשבון נסגור בעונה הבאה...

בנס ציונה גאגא צאקטיאני קרוב לסיכום!!! ועל זה נאמר כל הכבוד להנהלה.
    גם שלומי בן חמו דיי סגור כאן לעוד עונה.
    מורן ז'אן מבוקש על ידי הרצליה ולא מעוניין לעבור אליה אבל בהרצליה מחזרים אחריו בצורה עיוורת זה כבר גלש לעימות בין הנהלת נס ציונה והנהלת מכבי הרצליה.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

באמת לא מבין את צקטאיני. הוכיח את עצמו כמו שצריך אצלכם בחצי עונה הזו, אז למה לא לעבור לליגת העל? אני מאמין שיש לו ביקוש. מה עם נתניה, למה הסיפור שם לא נסגר?

15. הרצליה Member

הוא לא מעוניין, כאילו מישהו שואל אותו.
    יש לו חוזה,כרטיס השחקן שלו אצל שיימן,קבוצה שתרצה אותו תצטרך לשלם.