מחזור הסיום בלאומית: הפועל כפר סבא העפילה למבחנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏14/5/10.

1. The best of The best Member

אתה לא חייב להאמין...
    הוא מקבל בנס ציונה אהבה שלא מקבלים בכל מקום(בכמה משחקים האחרונים כמה שזה נשמע בנאלי האוהדים נתנו לו מאה דולר בסוף כל משחק "טיפ")
    אל תשכח שהוא חייב להביא לנס ציונה 140 אלף שקל על השחרור שזה חבילה של מזומנים בפניי עצמה, ונכון... העונה לא נגמרה אבל בנס ציונה בעונה הבאה הולכים לבנות קבוצה שתלחם על מקומות 1-2 בהליכה.
    מעבר לזה בנס ציונה משדרגים לו את החוזה לאין שיעור...
    נתניה לא תוכל לעמוד בחוזה של 150 אלף דולר כולל השחרור שלו...
    ותאמת? לא מעניין אותו ככ ליגה ראשונה או שניה מעניין אותו הכיס, ואת זה אני יודע ממקור מוסמך.
    אם הוא נשאר אז יש לנס ציונה את החלוץ הכי טוב בלאומית לעונה הבאה.

2. The best of The best Member

הרצליה, לא יודע מאיפה הפיקציה הזו שהמצאת, הוא גדל במכבי ת"א ובתום גיל נוער עבר להרצליה אפילו לא שיחק דקה בוגרים אצלכם... עבר להשקמה רמת חן, נס ציונה קלטו אותו במהלך העליה שלהם לליגה הארצית (ליגה א' כיום) והחתימו אותו...
    הרצליה הציעו לו שכר כפול (!!) ממה שמקבל בנס ציונה והוא מסרב בכל תוקף לעבור אלייהם, אין להם שום זכות ושום נעליים עליו, הכרטיס אצלו ביד, והוא בלם ענק.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מי אמר שאני לא מאמין? למה הסקת המסקנות הזאת על ההתחלה.

אני בטוח שלא רק ראשי מכבי נתניה עוקבים אחרי הליגה הלאומית. הוא, בניגוד לחלוצים אחרים (שלומי אזולאי למשל שנתן משחק אחד טוב וזהו) נתן תצוגות ברוב המשחקים ששודרו בטלוויזיה, זכה לשבחים מהאווירון ומיהונתן וזה הקפיץ לו את המניות לשמיים.

אם הוא דואג לכיס שלו זה רק מחזק את טענתי שיהיה מוזר לראות אותו עונה הבאה בליגה לאומית, כי לעניות דעתי כל קבוצה בליגת העל (כנראה שמלבד נתניה ור"ג אם תשאר) מספיק מבוססת כדי להציע לו יותר ממה שהוא מקבל בנס ציונה. הבעיה היא שאת נס ציונה הוא כבר מכיר והם מכירים אותו ולכן כנראה ישדרגו לו את החוזה מה שבקבוצות אחרות לא ימהרו לעשות משום שמדובר בהימור.

אני בטוח שלליגת העל הוא יגיע. אם זה ב10/11, 11/12 עם נס ציונה או בלעדייה. מתישהוא זה יקרה. שיהיה לו בהצלחה.

4. הרצליה Member

חביבי בניגוד אלייך אני בחיים לא ממציא דברים, מורן ז'אן מושאל לנס ציונה ממכבי הרצליה בשלוש העונות האחרונות, כאשר בעונת 06\07 היה מושאל לשקמה, בעונת 05\06 היה שחקן מכבי הרצליה וגם פתח בהרכב בתחילת העונה.

לא שהייתי צריך את זה אבל רק בשביל להיות בטוח:
    אתר ההתאחדות לכדורגל, שימו לב לרשימת המושאלים ממכבי הרצליה
    http://football.org.il/Clubs/Pages/TeamDet...px?TEAM_ID=1003

5. The best of The best Member

הוא מושאל כי מכבי ת"א השאילו אותו להרצליה ולא "החזירו" אותו אלייהם "כמושאל" זה בירוקרטיה עיוורת, ז'אן הוא אדון לעצמו במידה והרצליה לא חותמים לו הוא הולך למכבי ואומר להם "מה הסיפור" ובאותו הרגע הוא מקבל שיחרור, הכרטיס שלו הוא אומנם של מכבי אבל מכבי תא לא עושים לו בעיות כי הם לא מעוניינים בו כך יצא שהוא נשאר בהרצליה כביכול.
    הרצליה סה"כ מהווה צינור לכרטיס שלו, אין לה שום זכות ראשונים ושום מעמד בקשר לכרטיס.

6. הפועל_כפר_סבא Member

""אתם קבוצה גדולה עלינו בכמה דרגות היום מותר להודות."

(THE BEST OF THE BEST על הפועל כפר סבא, 24 באפריל 2010)

"אם לא אנחנו אז רק הפועל כפר סבא וקרית שמונה שיעלו"

(THE BEST OF THE BEST, 23 באפריל 2010)

"אם היו שואלים אותי אשקלון או כפר סבא, אז ברור שהאחרונה! כפ"ס קבוצה עם מסורת אדירה קהל מיוחד ומתקן נדיר אני רוצה (ומעדיף) אותם בליגת העל!"

(THE BEST OF THE BEST על הפועל כפר סבא, 24 באפריל 2010)

"אני מודה "שהתלבש" לי טוב השילוב של כפר סבא הטהורה עם אשקלון המושחתת."

(THE BEST OF THE BEST על הפועל כפר סבא, 26 באפריל 2010)

"אני מקווה שכפר סבא תעלה ליגה."

(THE BEST OF THE BEST על הפועל כפר סבא, 1 במאי 2010)

7. נועם אסולין Member

נו עזוב..
    אז הוא היה בקטע של השחיתות של אשקלון עכשיו של כפ"ס..
    כל העולם נגד נס ציונה הקטנה

8. The best of The best Member

כדורגל זה דבר דינאמי ודבר נזיל מאד מה שהיה היום זה לא מה שיהיה מחר...
    לצייר תמונה כמו שאתה מצייר, אני מצייר לך עכשיו מהמותן בלי לחשוב בכלל, כפר סבא מבחינת יכולת עשתה במכבסיים במאני טיים וההגנה שלה על הפנים, לנס ציונה יש את כל הנתונים הסטטיסטים הכי טובים מעבר לכך שהיא מיצחה העונה את כל הגדולות חוץ מאת רמת השרון, כפר סבא עשתה המכנסיים ונהנתה מהרבה מזל במאני טיים. עכשיו לגבייך אתה לא איזה מישהו שראוי בכלל לקבל תגובה עשיתי לך טובה, מהרגע הזה תחזור לחור שלך ואני מאד מקווה שתפסידו השבוע - שבוע מתוק זה יהיה, כבר בתחילת העונה סימנתי אותך בתור לקקן שלא מבין כלום בכדורגל ובשלבים גדולים של העונה התעלמתי מהשטויות שלך וכנראה שככה צריך לעשות (שוב) גם כעת, חג שמח לכולם.
    אסולין אשקלון שלך מושחתת מאד אבל עם סיבוב ונצחונות כמו שעשו אז מגיע להם לעלות למרות שלא הכל היה כשר.

9. הפועל_כפר_סבא Member

אחי, בהתחלה היו בינינו הרבה ויכוחים אבל מאמצע העונה התחלתי להסתדר איתך,
    במיוחד ערב המשחק מול אשקלון, אפילו ביקשת ממני בפרטית את האי סי קיו שלי..
    אבל מאז הניצחון שלכם עלינו התחלת להתגרות בנו והטענות המזעזעות שלך לגבינו אחרי הניצחון ברמת השרון הרתיחו אותי מאוד ועובדה שאף אחד לא התייחס אליך ברצינות בעניין ובתקשורת אפילו לא הזכירו במילה את כל הנושא..
    עכשיו כשריפרפתי על ההודעה שלי למעלה הבנתי שקצת הגזמתי איתך.
    גם אני וגם אתה היינו בסערת רגשות אחרי יום שישי (אני של אושר ואתה של צער) ודברים נאמרו פה בהיסח הדעת.
    מקווה שבסוף תהיה בעד כפר סבא מול רמת גן, חג שמח!

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/10