מחזור הסיום בלאומית: רמה"ש מנצחת אבל הולכת למבחנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏29/5/09.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

של אשקלון כן, של מכבי ב"ש לא. הצלחה שלהם היא תעודת עניות לכדורגל הישראלי, הרי ברור ש99% מתושבי באר שבע אוהדים את הפועל, מעטים את מכבי.
    עמית, כמה דפיקות לב היו לך? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/5/09
  2. הרצליה Member

אוי אל תשאל, אני עדיין צריך לעכל מה קרה ב-20 הדקות האחרונות של המשחק.
    5 דקות לפני השער השני, אלן מסודי חטף כדור מהשוער של רעננה,רק שחקן הגנה של רעננה מפריד בינו לבין השער, אלי ביטון מחכה לידו ומסודי בועט לרגליים של השחקן של רעננה, באותו הרגע הייתי בטוח שזהו זה.
    עוברות 5 דקות שחקן של רעננה נוגע בבירור ביד(אני חייב לברר מי זה ולשלוח לו זר פרחים) ברחבה, אלן מסודי בפנדל מכל הלב לחיבורים, אוי כמה אוויר.
    דקה 92, רגב וולק נוגח לחיבורים וכמעט מבקיע שער עצמי, איתמר ניצן משאיר את מכבי הרצליה בליגה עם הצלה הירואית.

כמה אוויר, כמה כיף שהעונה הזאת נגמרה.

ומה הכי מצחיק? סיימנו את העונה במקום ה-7, ממש קבוצת מרכז טבלה :aaarofl:.

3. קטלוני Member

"אנחנו הקבוצה היחידה בליגה הלאומית ששיתפה שישה שחקנים בית בהרכב".
    יש לך בעיות מר שיימן?

4. איגור .פ. Member

הוכחות אין אבל בטוח היה מכירות משחקים היום.

לא הגיוני שכל קבוצות התחתית ינצחו,רמת השרון במבחנים רק בגלל התאחדות המגעילה שלנו.

אחי נצרת באלף אחוז מכרה את המשחק הם לא היה להם על מה לשחק ובני לוד זה אחים שלהם אז הם לא התאמצו בוודאות.

ובכלל לפני שמגדילים את הליגות שיעשו בדק בית בכל תחום הספורט בארץ ובכדורגל בפרט.

להגדיל את הליגה לא יעזור הרמה תהיה אותה רמה ,פשוט יהיו גם יותר מידי משחקים ללא קהל רעננה מול עכו כמה אוהדים יהיו שם 5 .

5. קטלוני Member

לא הבנתי למה בני לוד נקראים ערבים הרי לוד היא עיר מעורבת כמו עכו,חיפה ויפו?

6. איגור .פ. Member

בני לוד היא קבוצה של ערבים כי הקימו אותה לפי מה שאני יודע ערבים ישראלים שגרים בלוד.והיא מייצגת אותם.ו95 אחוז מהשחקנים בלוד הם ערבי ישראלים

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

היות והבעלים של הקבוצה הוא ערבי ושאר חברי ההנהלה אז היא קבוצה שמזוהה יותר עם הערבים ...

8. איגור .פ. Member

זה ההסבר הכי מדוייק שיש

9. kfiros Member

בגדול, בני לוד היא קבוצה שכונתית שמגיעה משכונת הרכבת בלוד ולא קבוצה יצוגית של העיר לוד ככלל. שכונת הרכבת היא שכונה בעלת רוב ערבי מוחץ, מה שבא לידי ביטוי גם בצוויונה של הקבוצה.

10. Ariel Member

ייסודו של המועדון הוא בשכונת הרכבת בלוד בה מתגוררת האוכלוסיה הערבית של העיר. למעשה החלק הערבי והיהודי של העיר מחולק ע"י אותה מסילת רכבת על שמה נקראת השכונה, ולכן המועדון מזוהה עם החלק הערבי של העיר.
    שמו המלא של המועדון עפ"י ההתאחדות לכדורגל הוא "הפועל בני לוד רכבת".

הקבוצה שייצגה את החלק היהודי של העיר נקראה "הפועל מקסים לוד", אך זו פורקה בקיץ 2006 רגע אחרי שהעפילה לליגה הארצית, עקב קשיים כלכליים.
    "הפועל מקסים לוד" הייתה הגלגול של "הפועל לוד" המיתולוגית שזכתה בגביע המדינה היחיד בתולדות העיר.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה בגלל שזה ערבים אז הייתה מכירה והם אחים...

אבל בכל הליגות הנמוכות כשמנסים להוריד את הקבוצות הערביות ליגה, זה לא מכירת משחקים כי הם אחים יהודים...

ובית"ר לא נתנה את המשחק לק"ש כי הם אחיהם היהודים... כשזה ערבים זה אחים שלהם ופתאום יש מכירת משחקים

יפה אחי, תמשיך ככה תגיע רחוק

12. איגור .פ. Member

אחי אני לא יודע איפה אתה חי,ומה אתה חושב אני מכבד את כולם ולא אכפת לי אם זה ערבים או לא העיקר יהיו בני אדם.

אבל זה ידוע לכולם שאין ספורטיביות בארץ ,ושאצל הערבים אם קבוצה בסכנה והם יכולים לעזור לה הם יעשו כך.בית"ר ירושלים לא מכרה את המשחק,הם פשוט גרועים העונה ,ואני אוהב מכבי חיפה.ככה שאין לך מה להגיד

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין קשר לערבים יהודים במקרה הזה, כולנו זוכרים את עונת 04/5 שחיפה הובילה בסכנין 1:2 דקה 85 ומכרה להם את המשחק בשביל שהפועל חיפה תרד...ואשדוד לא בדיוק התאמצה במחזור האחרון אף על פי שהיא היתה קבוצה פי 10 יותר טובה מכנין באותה עונה.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אלף שנה מוכרים פה משחקים, בני לוד מנצחת את נצרת וזה נחשב מחירה כי הם ערבים... אני בטוח שלא היה כלום במשחק, אבל אני מקווה שכן היתה מכירה ושנתנו להם כי לא מגיע לאנשים פה שיתנהגו בספורטיביות אחרי מה שקרה...

סבבה הערבים עוזרים אחד לשני, כנראה לא ראיתי מזמן משחקים בין סכנין לנצרת, משחקים של כפר קנא שהקבוצות לא ממש "אוהבות" אחת את השניה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

15. john Member

בונאה יש פה מפגרים... אני גר בלוד, והקבוצה ממש לא מייצגת את הרכבת. פשוט השם המלא של הקבוצה זה הפועל רכבות בני לוד. האצטדיון שלנו נמצא בכלל בצד השני של העיר, ליד שכונה דיי טובה אם להגיד את האמת, וגם שמה נמצא מתקן האימונים. נכון שיש הרבה ערבים, כי זאת קבוצה מעיר ערביה, ו90% מאהודים ערבים... אבל השחקנים הערבים יש בערך 7-6 שחקנים. וזה לא אומר כלום.
    בבקשה אל תגידו סתם אם אתם לא יודעים.