מחזור הסיום בפרמייר ליג- ארסנל ללא הפסד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/5/04.

1. ArsenalFan Member

עד כמה שידוע לי, המקום השישי לא מבטיח שום השתתפות באירופה. למיטב ידיעתי, אנגליה קיבלה שלוש נציגות בגביע אופ"א לעונה הבאה, דהיינו- מחזיקת הגביע (או יותר נכון, מילוול הפיינאליסטית), מחזיקת גביע הליגה (מידלסברו), ואחת מהליגה- הקבוצה שתסיים במקום החמישי, וכרגע זו אסטון וילה, ואם היא מנצחת מחר את מנצ'סטר יונייטד- היא עלתה. עד כדי כך עלוב סיום העונה של ניוקאסל העונה, שהיא בדרך הבטוחה לסיים את העונה הזו אפילו בלי כרטיס לאירופה, ואתם יכולים להיות בטוחים שבהנהלה של ניוקאסל לא יעברו על כך בשתיקה, אבל מצד שני גם לא יתלהבו לבזבז כספים. לבולטון, אם כך, אין סיכוי ממשי להגיע לאירופה, אבל זה לא אומר שאין לה על מה לשחק- מעבר לכך שזו העונה הטובה ביותר של בולטון בפרמייר ליג אי פעם, יש לה עניין כלכלי לנצח את המשחק, יש פער בין לסיים במקום השביעי לבין לסיים במקום השישי מבחינת התשלומים מהפרמייר ליג.

מבחינתנו, רק עוד משחק אחד לשיא שלעולם לא ישוחזר עוד. קשה להאמין, אבל אם אנחנו נמנעים היום מהפסד, זו עונה שלמה שלא הפסדנו. קשה לי להאמין שנפסיד דווקא היום ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx ), ואני עדיין מתקשה לקלוט את ההישג הזה, אני חייב להודות. האמת, לא פחות חשוב לי מההיסטוריה הפער מהיריבות שלנו בסיום העונה. אני רוצה רק ניצחון, כדי שגם הפער מצ'לסי יעמוד על שתי ספרות, ואם אפשר גם להגדיל עוד יותר את פער 15 (!!!) הנקודות ממנצ'סטר יונייטד, אם או'לירי יעשה ג'סטה. זה גם יהיה המשחק האחרון של מרטין קיאון בארסנל (לא כולל משחק ההוקרה בעוד יומיים), אני משוכנע שונגר ייתן לו את המקום בהרכב.

זהו, נפרדים מהפרמייר ליג עד לעונה הבאה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

2. Ljungberg 8 Member

בכל הליגות הגדולות באירופה (כמובן גם באנגליה) המקום ה-5 וה-6 מוביל לגביע וופא מחזיקת הגביע אני לא יודע לאן הולכת אבל אני יודע שגם הקבוצה ההוגנת הולכת לגביע הווופא ושמחזיקת גביע הליגה לא הולכת לשום מקום......

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה ההוגנת זה רק בונוס, כלומר כרטיס רביעי.

לאנגליה יש שלוש נציגות באופ"א? למיטב ידיעתי יש ארבע. קצת תמוה שיש יותר קבוצות בצ'מפיונס מאשר באופ"א....
    איזה כיף שכבר נגמרת העונה הזאת, שהתחילה אצלי בציפיות גדולות ונגמרה בשברון לב. אני כבר מחכה שהפגרה תיגמר, ויהיה לנו סגל נורמלי, ומעבר לכך - שאני אזכה לראות קצת את הקבוצה שלי בעונה הבאה. גם ככה לא יוצא לי לראות אותה יותר מדי.

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שולה אמאובי מעלה אותנו ל1-0, ומוכיח שוב שלמרות שלניוקאסל לא מגיע, לליברפול בטח שלא מגיע.
    איזו עונת זוועה.

5. toon-UPON-tyne Member

היכולת של אמואבי מול סאופהמטון שם הוא ישחק טוב מאוד לפי הבנתי מתקציר המהלכים במשחק בו הוא כבש ובשל אחרי שעבר שני שחקנים ומסר לבויר שנכנס לכודר בתנופה וכבש, והגול היפה והמטושטש (טלויזיה אירנית) שהוא שם היום נותן לי הרבה תקוות לגביו...

דרך אגב ארסנל נו באמת... מזה הגול הזה...

6. Reyes Member

0-1 ללסטר. האם ארסנל תפסיד דווקא במחזור האחרון, דווקא בהייבורי ודווקא ללסטר החלשה?

2-0 ליונייטד על הוילה. רונאלדו וואן ניסטלרוי.

1-0 גם לבלקבורן ולצ'לסי, 2-0 לסיטי על אברטון ושלושער ליעקובו (!) ב-3-1 של פורטסמות' על מידלסברו.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם פול דיקוב הוא זה שיגרום להפסד היחיד של ארסנל בעונת 2003-2004? אם לא יתרחש שינוי, יכול להיות שזה באמת יקרה. בכל אופן 1-0 ללסטר.

דרך אגב כל אלה שכבר דיברו על זה שברור שהוילה יעקפו את ניוקאסל וכו', גם אם ניוקאסל תאבד את היתרון ותפסיד, קשה לי להאמין שהיתרון של צמד הצוללנים RVN ורואנלדו על אסטון וילה ימחק. 2-0 שמה בכל מקרה. צ'לסי מובילה על לידס 1-0 משער של גרונקס, מנצסטק סיטי מובילה 2-0 על אברטון, בלקבורן מובילה 1-0 על ברמינגהאם ושלושער של מיודענו יעקובו איגבני מעניקים לפומפי יתרון של 3-1 על מידלסבורו שלה כבש זנדן.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב שינוי מרענן בהרכב של ניוקאסל: סוף סוף אנדי גריפין פותח. גריפין משחק במקום אוליבייה ברנארד שסך הכל נתן עונה לא משהו. כמו בעונה שעברה גריפין הזיז את ארון יוז לאגף שמאל והוא כעת משחק באגף ימין.

אגב גם טוטנהאם ב1-0, היא על וולבס משער של רובי קין.

9. toon-UPON-tyne Member

מה????????????????????????????????????????????????????
    אתה צוחק איתי? יונתן ברנרד הוא השחקן שמקבל הכי הרבה תשבחות על העונה הזאת הוא שיפר את המשחק שלו פי *... הוא נתן עונה נהדרת ומראה שיפור ממשחק למשחק.. ברנרד מקבל היום מנוחה.
    דרך אגב אני מקווה שהפציעה של אומואבי לא רצינית. אמואבי יצא ובלאמי נכנס. מחצית באנפילד ואני רואה פרסומות של שאהדים אירנים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

10. ArsenalFan Member

כמה מאות אוהדים של קבוצה שירדה ליגה עושים "אולה" בדקה ה-40 במשחק האליפות של היריבה שלהם שלא הפסידה כל העונה, ועוד בבית. לא יאומן.

כל המשחק הזה הוא ביזיון, בושה, חרפה, פיאסקו. כאילו כל יום יש את הפריבליגיה הזו, לסיים עונה בלי הפסד. זה מה שנזכור? שהפסדנו לאחת הקבוצות החלשות בהיסטוריה של הפרמייר ליג ופספסנו את השיא של כל הזמנים בכל כך הרבה טמטום ויוהרה?

איכס, בא לי להקיא ממה שאני רואה. שיילכו לעזאזל.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף גריפין משחק, זה הסוף סוף. לא קשור לאת מי הוא מחליף.
    למרות העונה הלא רעה שיוז נותן, עדיין אני מעדיף לראות את גריפין משחק. האופטימלי זה כמובן גריפין וברנארד.

12. toon-UPON-tyne Member

עם זה שגריפין משחק אין לי בעייה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx אין לי העדפה בינו לבין יוז' - האמת לא ראיתי יותר מדי משחקים של גריפין פרט למשחקים עם רצף הגולים שלו בעונה שעברה נגד יובה ולא זוכר עוד מי..

ולארסנל פאן נראה לי לסטר רחוקה מלהיות אחת הקבוצות החלשות בהיסטוריה של הפרמייר ליג - היו שלבים שהיא הציגה כדורגל ממש טוב ולא יודע כמה זה נכון אבל הרבה פרשנים אומרים שאם לא הייתה פרשת האונס בספרד שפגעה בקבוצה הם היו נשארים. אמנם זה ממש מגוחך אם הם יפסידו ללסטר אחרי 37 משחקים ללא הפסד. אבל לסטר לא כאלה גרועים..

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'רלטון. השער הזה שמור במחשב שלי...

ומסכים עם אופיר, לסטר באמת לא קבוצה כזו גרועה. בתנאים אחרים היא הייתה יכולה להישאר ליגה, החטאות פנדלים, שערים עצמיים וכו'.

14. toon-UPON-tyne Member

היה צריך להיות 2 לניוקאסל אחרי שהוגבה כדור שננגח על פי השער אבל השחקן הלא מזוהה של ניוקאסל הגיע אליו יחד עם שחקן של ליברפול והכדור מורחק. זה נראה כל כך כמו גול... קצת יותר נחישות..

15. toon-UPON-tyne Member

כמו כל העונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx