מחזור הסיום בפרמייר ליג- ארסנל ללא הפסד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/5/04.

1. The_Magpie Member

הנרי משווה ל 1-1 בפנדל וכובש את שערו השלושים העונה בליגה.

הוא הופך לשחקן הראשון מאז שירר התותח שכובש שלושים שערים בעונת פריימרליג ולשחקן השני בסה"כ ביחד עם שירר שכובש 30 שערים לפחות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/04
  2. toon-UPON-tyne Member

שכחת גם ת34 גולים של אנדי קול שנמצא בשיא השערים יחד עם שירר

3. The_Magpie Member

אה וואלה...
    איך יכולתי לשכוח.

4. Reyes Member

יעקובו עם רביעייה!

5. toon-UPON-tyne Member

הכותרת של המחזור ככותרת של העונה של ניוקאסל.
    ניוקאסל 2003-2004 - לפרוטוקול בלבד...
    ולהרבה כאב לב..

6. KirkH Member

יאללה אפשר לחשוב איזה אסון קרה שניוקאסל לא עלו לצ'מפיונס ליג... אם לוקחים בחשבון את העובדה שיש בליגה שלוש קבוצות שאף אחת אחרת כולל ניוקאסל לא מתקרבת אליהן ושניוקאסל לא הגיעה לעונה הזו עם יתרון בולט על ליברפול - מן הסתם אם יש 4 קבוצות יותר טובות ממנה, היא לא תגיע לצ'מפיונס. הוייה עשה את המקסימום שביכולתו כדי להשאיר את ליברפול גרועה ואת המגפיים של בובי קרובים למקום הרביעי, אבל בשורה התחתונה זה שניוקאסל מסיימת חמישית ולא רביעית לא מהווה כזו הפתעה גדולה.

מילא הייתם בוכים אל פיספוס כללי של אירופה ואיבוד המקום החמישי לבולטון או וילה אבל היות וזה לא המצב - לא ברורה לי הדיפרסיה...

7. ArsenalFan Member

סליחה על ההתבכיינות הקלה- אבל למה אנחנו חייבים לעשות את זה בדרך לא דרך? זה היה פשוט כדורגל של קבוצת דיוויז'ן 1 בחצי הראשון (לא הייתי בחיי עצבני מכדורגל ככה כמו שהייתי קודם), ושל קבוצה ברמה של בולטון או צ'רלטון בחצי השני. מזל שהמשחקים האלו מגיעים עכשיו, נכון, אבל עדיין אפשר לצפות במשחק אליפות למשהו קצת מעבר למה שהיה, בעיקר במחצית הראשונה.

טוב, לא חשוב, ניצחנו ועוד מעט טקס ההכתרה. אה, ומזל שיש ברגקאמפ (כמה פעמים אמרנו את זה העונה?), ואנחנו בלי הפסד עונה שלמה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

We are the new invincibles http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_king.Xxx

8. toon-UPON-tyne Member

על העונה הגרועה והמגעילה הזאת. המשחק עצמו של ניוקאסל היה גרוע. זו הייתה עונה עם כל כך הרבה אכזבות ולא בא לי לשחזר אותה

9. KirkH Member

ודרך אגב, הכותרת של המחזור שמורה לגאון הדור האדון כריסטיאנו רונאלדו.

מילא שני צהובים, אבל על מה... את הראשון הוא קיבל על צלילה (מהה??? רונאלדו? מתחזה? לא יכול להיות!!!)

ואז אחרי שסטיילס תפס אותו בנבדל הפרימדונה בעט בכדור וקיבל אדום.

ליצן. גם פלטצ'ר קיבל צמד כרטיסים צהובים ועף למקלחת. העיקר שיש עתיד באולד טראפורד.

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איגביני הזה פשוט מלך. אני חושב שב-5 המשחקים האחרונים הוא שם כמעט 10 גולים.
    מישהו יכול לברר כמה שערים יש לו העונה? לדעתי העונה הזו נחשבת כמוצלחת מאוד בשבילו. חלוץ צעיר וזר שמשתלב לא רע בעונה ראשונה בפריימרליג בקבוצה שלא מרבה להפציץ.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

16 שערים. רק הנרי, שירר, אנלקה, פורסל וRVN כבשו יותר ממנו.
    עונת בכורה חלומית מבחינתו.

12. Reyes Member

וכל אלה (חוץ מפורסל) משחקים עבור קבוצות צמרת, הוא משחק בפורטסמות'. הישג גדול.

13. KirkH Member

זה 13 שערי פרמיירליג ועוד שלושה בגביעים. אבל זה לא ההישג הגדול של יעקובו.

הבחור שיחק העונה 35 פעמים בהרכב של הפומפות. וזה לא סתם הישג גדול, זה הישג סופר סופר איכותי. יעקובו הגיע לאנגליה עם המון פוטנציאל אבל אסור לשכוח שהוא עדיין צעיר, נדיר לראות שחקן כל כך צעיר וכל כך חסר ניסיון מתברג בצורה כל כך חזקה לתוך קבוצת פרמיירליג - חלשה ככל שתהיה.

אגב, יעקובו מגיע לעונה הבאה במצב עוד יותר טוב - את שרינגהאם הפומפות כבר שיחררו לקאטאר, לואה לואה חוזר לכלוב של הזברות והסיכויים של מורנאר לפתוח את העונה הבאה בקבוצה מוגדרים ע"י הצוות המקצועי ככלושים ביותר. זאת אומרת שהיאק נמצא בדיוק במקום הנכון, חלוץ בודד שמחכה שיביאו לידו חלוץ שיוכל להשלים אותו.

ניקולה אנלקה לא משחק בקבוצת צמרת וגם מיקל הגדול לא, ההישג של יעקובו מכובד אומנם, אבל לא צריך לקפוץ מעל לפופיק (את זה תשאיר לעיתונות בישראל שאני בטוח שיעמדו במשימה בכבוד...), יעקובו עשה עונה גדולה מבחינת העובדה שהוא הפך לשחקן פרמיירליג לגיטימי ביותר. מגיע גם כל הכבוד לרדנאפ שנתן לו את הבמה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/04
  14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהוא בעצמו ישחק בעונה הבאה בפומפייז, אני חושב שהוא ראוי ליותר וגם יבקיע יותר בקבוצה שלא באה להתגונן ולהישאר בליגה אלא לתקוף ולנסות להגיע לגביע אופ"א, לדוגמא. השנה כולם באנגליה ראו למה הוא מסוגל ואני גם חושב וגם מקווה (בשביל מכבי חיפה שמחזיקה עדיין חצי מכרטיסו) שהוא ירכש ע"י קבוצה גדולה יותר. לא מדבר על אחת מהגדולות אלא כמו שאמרתי, קבוצה בסדר גודל של צ'רלטון שמשחקת בגביע אופ"א.

15. Reyes Member

קירק, אם אני זוכר נכון בתחילת העונה אמרת שזה יהיה הישג עבורו אם הוא יכבוש חמישה שערים בכל העונה, לא? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx