מחזור הסיום בפרמייר ליג- ארסנל ללא הפסד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/5/04.

1. KirkH Member

לא רואה את זה קורה. הקבוצות שהולכות לאופ"א (ניוקאסל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) לא ממש זקוקות לחלוצים ואלו שכן - הולכות בגדול. הרבה יותר גדול מיעקובו.

עונת המלפפונים התחילה מוקדם מתמיד, (נו, ככה זה כשהליגה נגמרת באמצע מרץ...) יעקובו לא ממש עלה כמועמד לעבור, אפילו לא במקרה של ירידה של הפומפות.

כמו שאמרתי, לא צריך להתרגש יותר מדי, כן, הוא עשה עונה בהחלט מכובדת, אבל לא מעבר לזה. הוא לא היה כל כך טוב שקבוצות רצות עכשיו אחרי מנדריץ' ברחוב כדי לתפוס מקום בתור.

2. KirkH Member

דווקא אני זוכר 8 אבל אני לא בטוח. מצד שני אני הייתי אחד הבודדים שניבא לו הצלחה באמת גדולה.

3. אורן04 Member

יעקובו כבש בליגה 16 שערים. הוא נחשב לשחקן הטוב ביותר בפומפי, וקבוצות רבות מחזרות אחריו - צ'רלטון, מידלסבורו, סוטון, טוטנהאם, וגם ניוקאסל וליברפול.

4. KirkH Member

כבר אחרי 5 מילים היו לך בערך 7 טעויות ועיוותים של המציאות...
    דבר אחד בטוח, לפני חצי שעה באתר של סקיי היו רשומים לו 13 שערי ליגה. בדרך כלל הם מהירים מאוד בעידכונים. אם לא - אז שוב טעית ויש לו 17.

ליברפול? וואלה, זה הוא שישחק לפני אוואן או שהוא בעצם בא במקום סיסה...

ניוקאסל? אם ככה הם מתכוונים להסתער מחדש על המקום הרביעי, אין ספק שהם לא יצליחו בזה. אני בטוח במאה אחוז שהם לא יקחו אותו.

צ'רלטון? יש להם את איוואל ואת קרלטון קול, ספק אם יקנו עוד חלוץ.

טוטנהאם? אמממ... וואלה קשה לי למצוא נקודת התחלה כדי להפריח את זה.

סוטון? יש להם את ביטי שלא הולך לשום מקום, אורמרוד התחיל להראות ניצוצות וכמובן שהחתול השחור חזר לעצמו. שלילי.

בורו? יעקובו לא בקליבר שלהם.

5. toon-UPON-tyne Member

הוא כבש 15 שערים. ויופי שלא כתבת שכל הליגה מעוניינת בו. למרות כמות השערים היפה שכבש יש ליעקובו עוד הרבה להשתפר. הוא הגיע למלא מצבים העונה ועם סיומת יותר טובה הוא היה יכול להגיע למעל 20 שערים. אבל סה"כ הוא עובד נהדר ומגיע להרבה מאוד מצבים והוא נהדר במשחק ההתקפה הקבוצתי... ככה שאת שלו הוא עושה אבל עם שיפור בסיומת השמיים הם הגבול..

6. toon-UPON-tyne Member

מה שאני רואה מכל ההודעות האחרונות זה ליעקובו יש מספר שערים שונה בכל מקור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי פור ד'ה גיים יש לבחור 12 שערים, אבל הם עדיין לא עדכנו את זה. 12+4=16, ככה שאני עדיין חושב שיש לו 16.
    פלאנט פוטבול טוען שיש לו 16.
    בטימטוק כתוב 12, אבל יש לי תחושה שזה עדיין לא התעדכן ולכן המספר הוא 6 לפיהם.
    באתר הרשמי של פורטסמות' כתוב גם 12, אבל מכיוון שזה אתר רשמי אז בטוח שזה לא התעדכן.

קיצר, אני עדיין עומד על 16.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל הכבוד לארסנל על הישג שאני לא רואה מתי קבוצה שוב עושה כזה דבר.

ו-15, 16, 17 זה לא קריטי ממש, עונה טובה מאוד של יעקובו בפן האישי למרות שהייתה לו תקופה ממושכת שהוא לא כבש ואז באה סיום העונה ויעקובו נתן פיניש נהדר עם כמה משחקים רצופים שהוא כובש שערים. עונה מוצלחת מאוד מבחינתו והוא רק ישתפר. אין לי ספק שהוא יהיה מתישהו ברמות הכי גבוהות.

10. אורן04 Member

קירק - אני רואה שכואב לך שיעקובו מצליח, אבל למרבה המזל עתידו וגם ההווה שלו אינם תלויים בך או בדעותיך. אמנם ליעקובו יש בעיה מסויימת בסיומת, אבל 11 שערים ב-10 המשחקים האחרונים מדברים בעד עצמם. מאז שהביא לו מאמן אישי בשם ארתור בליסט...
    כל הקבוצות שהוזכרו הן אכן מועמדות להיות הקבוצות הבאות של יעקובו. וודאי שלכולן יש מספיק חלוצים, הרי זה אנגליה שם לכל קבוצה יש תקציב כמעט בלתי מוגבל. אז יש להן חלוצים, אבל בוודאי שלא ברמה של יעקובו, עם הפוטנציאל של יעקובו (בן 21) או עם הרקורד המבטיח שלו (16 שערים בעונת בכורה בפרמיירשיפ, ועוד בקבוצה קטנה שניבאו שתרד בוודאות, וגם הופעות בליגת האלופות עם 5 שערים).

אז תפסיק לקנא ותכניס טוב לראש - יעקובו הוא הדבר הבא.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקציב בלתי-מוגבל.... אתה קצת מגזים אורן, נכון לעכשיו אני לא רואה יותר מדי קבוצות באנגליה שמסוגלות לממן את הרכישה של יעקובו, המשבר הכלכלי הגיע גם לאי הבריטי להזכירך. בכל מקרה באמת עונה אדירה ליאק, שבאמת לא היתה מבריקה בתהחלה: לכולם זכור המשחק מול ארסנל בהייבורי בו יעקובו היתל בקמבל פעם אחר פעם אך החמיץ 3 פעמים מול ינס להמן, ואכן סיומת היתה בעיה קשה עבורו. ירידה לספסל היתה השלב הבא, והיא באה בעיקר לאור היכולת הטובה שהפגים טדי שרינגהאם וההגה של איביצה מורנאר באמצע העונה. אבל פציעות של שרינגהאם ויכולת חלשה של מורנאר החזירו את היאק להרכב, והעבודה עם חלוץ העבר הדני בליסט אכן השתלמה, אם כי איגביני עדיין מחמיץ הרבה ביחס לכמות המצבים אליה הוא מגיע.
    אני מניח שעוד עונה טובה שכזו והמעבר לקבוצת צמרת-בינונית לא יאחר להגיע. בינתיים אני מניח שבענוה הבאה נראה אותו בפראטון פארק.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

איגביני הוא שחקן מעולה, והתזמון שלו מצויין, אבל לא לשכוח ש2\3 מהשערים הוא כבש במחזורים האחרונים, הוא צריך להראות יותר יציבות, וגם לשפר קצת את הסיומת כי למרות הכל, היו לו כמה החמצות אדירות העונה..
    סה"כ הוא בדרך הנכונה לבית קברות המכונה אנפילד.

13. אורן04 Member

אם מתלוננים על החמצות אחרי שהוא עם 16 שערים... אז מצבו טוב. מה רציתם שהוא יסיים עם 25 שערים? צריך לראות את הדברים הטובים, הוא מגיע למצבים, לוחץ הגנות, מעלים מגינים, והכי חשוב הוא עוד צעיר עם הרבה יכולת להשתפר.

ובקשר לתקציבים, הם לא בלתי-מוגבלים, אבל הם מספיקים.

14. E-tam-R Member

כל הדיבורים האלה על יעקובו מזכירים לי את השער, דומני השני, נגד אולימפיאקוס בעונה שעברה בליגת האלופות... איזה שער זה היה... פשוט מדהים

המסירה של רוסו, הטאצ' של יעקובו, איך שהוא עבר את השוער, ובגאונות הקפיץ את הכדור מעל הבלם שהיה על קו השער

גאון כדורגל !

איך אפשר להגיד עליו בכלל מילה רעה אחרי שהוא, בעונה המלאה הראשונה שלו, באחת מהליגות הטובות בעולם, בקבוצת תחתית שרק עלתה ליגה, כבש 16 שערים.

מדורג 7 בין הכובשים המצטיינים יחד עם שחקן בסדר גודל של מייקל אואן!

תנו קצת כבוד אנשים

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/04
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תודה אבל לא תודה על ההודעה הלא קשורה.

פעם הבאה הודעה כזאת תימחק. תודה.