מחזור הסיום בפרמייר ליג- ארסנל ללא הפסד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/5/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאנוטה דווקא קצת הפסיק להיפצע (טפו טפו טפו), והוא שחקן הרבה יותר מוכשר מיעקובו.
    אני חושב שיעקובו מצליח בעיקר כי מורנאר ושרינגהאם לא פקטורים בליגה. לואה לואה הגיע מאוחר וליעקובו היה זמן להיכנס להרכב.
    פוסטיגה, אגב, זומן היום לסגל של פורטוגל למרות העונה החלשה. הלוואי ותהיה לו במה להתפוצץ, והוא יחזור אלינו מחומם.

2. Mighty-Whites Member

גילעד,סקוט קארסון הוא בן 19,שוער נהדר שיצא לי לראות אותו ב-2 משחקים של לידס העונה כשרובו נפצע.פשוט פנתר,שוער פשוט נהדר שהזכיר לי מאוד דווקא את....רובו בתחילת הקריירה כשהדיח את מרטין מהשער גם עקב פציעה,אי שם בליגת האלופות.לא הייתי משוכנע שיפקידו בידיו את האפודה של רובו,למרות שמאוד קיוויתי ועדיין מקווה שהוא יהיה הראשון שלנו ולא איזה רכש יקר מאברטון או What ever...
    http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404100407428339/lufc.Xxx
    Marching On Together

3. Julian Joachim Member

מסכים איתך זיו, תמיד עדיף שחקני בית (גם יותר זולים וגם עשויים להיות יותר נאמנים). ואתה צודק, קארסון מזכיר את רובו (כבר אמרתי שהוא גם צ'אבי) והוא גם משחק בנבחרת הצעירה של אנגליה לדעתי (או בזאת עד גיל 18).