מחזור הפתיחה: מכבי ת"א גוברת על מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏23/8/12.

1. henry1 Member

במקום לחזור עם 3-0 קליל על חיפה, אנחנו חוזרים עם נקודה והחמצה ענקית של שבחון בתוספת הזמן.

המשחק הטוב ביותר של נתניה עד כה, בעיקר בזכות ד'גאני ובן בנימין ששלטו במרכז המגרש. האחרון הפתיע אותי מאוד (לטעמי המצטיין). דאג'ני עדיין לא בכושר מלא, אבל אין שני לנוכחות שלו. פשוט מדהים ההשפעה שלו על הקבוצה. יש עוד למה לצפות כשיחזור לכושר משחק מלא ולא ל-70 דקות בקושי.

לשם שינוי ראינו קבוצה עומדת על המגרש (בניגוד לזמנים עם עטר, שאז זה היה אוסף שחקנים), קבוצה אמנם מעט כבדה, אבל כזאת שיודעת מה היא רוצה מעצמה (וזה עוד ישתפר). עלי חטיב הוא האכזבה שלי במשחק הזה. שיחק כבוי, לא נלחם, לא השתדל, סתם שוטט על המגרש. למעט הכדורים החופשיים לא עשה הרבה.

שטרית הפתיע לטובה בחלק ההגנתי, ביחד עם עידו לוי שהיה טוב מאוד. למרות זאת, עדיין ההגנה די מפחידה, וקבוצה טובה יותר עם חלוצים טובים יותר, תחגוג עלינו.

סה"כ משחק טוב שלנו וחבל על ההחמצות הרשלניות. בשבוע הבא שוב פוגשים את מכבי ת"א, וכדי שלא יקרה מה שקרה בגביע הטוטו, משחק ההגנה חייב להשתפר. בחלק ההתפקי יש לנו מה למכור, רק צריך יותר ריכוז!

2. South Boy Member

קו אחד זה קו אחד, גם אם השק ביצים שלו עובר את הקו זה נבדל.
    אין קשר לחשיבות איבר כלשהוא בגוף ביחס לאחרים, הגוף שלו היה בתנועה ופרט לרגליים כל הגוף שלו היה מאחורי ההגנה, זה אופסייד לכל דבר.

3. Don Joan Roman Member

אחח הרוש הרוש הרוש איזו טעות איומה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דג'אני היה חייב לקבל אדום. היה פנדל לבית"ר, לא היה נבדל וגילי לנדאו צריך להיות מודאג מהירידה הדרסטית ביכולת. אבי ריקן בינתיים מחזיק בשער העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx (ערן לוי כמעט עקף אותו)

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/12
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה טעות שחוזרת על עצמה מי שהוא עלה לבוגרים.
    בכל בעיטה חופשית ישירה לשער הוא תמיד לוקח יותר מדי לצד החשוף ומשאיר חצי שער לבועט, חטפנו כבר כמה שערים ככה(יש לי כמה שאני זוכר בשלוף) ונמשיך לחטוף אם הוא לא ישפר את זה.

ואני לא מדבר על קרנות או בעיטות חופשיות מהצדדים, שוער טוב הרוש אבל אם לא ישתפר באספקט הזה אין לו מה לחפש באירופה או בנבחרת.

6. alexshw Member

אם אצל עטר הייתם אוסף שחקנים ולא קבוצה אז איך הגעתם למקום 4 ו- 5 ללא בעלים וחבורת צעירים?

7. abcd Member

כי היה לנו סגל מעולה והליגה היתה חלשה.
    וגם עטר לא מאמן רע, אבל אם היה לו שם אחר(לדוגמא אלי כהן או שלומי דורה) לא נראה לי שהיו מתלהבים ממנו כל כך

8. South Boy Member

4 עונות הליגה הייתה חלשה? כי ראובן אימן אתכם 4 עונות ולא זוכר שסיימתם מחוץ לאירופה בשנים שעטר אימן, וגם אם כן תמיד הייתם בצמרת.
    בתור אוהד זה כואב לראות אותו עוזב ולוקח איתו את הכוכבים של הקבוצה אני יודע, אבל לא צריך להשלות את עצמך.

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

ואת זה השופט יכל לראות מהמיקום שלו?
    איך זה הגיוני שהקוון מרים דגל והשופט לא מקבל את הסימון שלו

גם אם הקוון טעה ( ולדעתי לא ) הוא בטוח בעמדה יותר טובה לראות את זה מהשופט.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי שופט לא חייב לקבל את הדיעה של הקוון...

11. Raulito Madridista

אם כל משחק פתיחת עונה היה מביא לנו 50% ממה שהיה היום בק"ש המצב בליגה היה הרבה יותר טוב. הבעייה שמה שאנחנו רואים הרבה יותר קרוב לבזבוז הזמן בווסרמיל(אשכרה מצב אחד ב-90 דק') או בקריית-אליעזר(יתרון קל לנתניה עם תצוגה לא רעה של קאלה - וזהו).

מתסכל להפסיד משחק בדקה האחרונה מבחינת בית"ר, הרי רק כמה דקות קודם לכן צהלו שם מהשיוויון שהיה בהחלט מוצדק - אבל בית"ר לדעתי יכולה להיות מעודדת, הקבוצה בידיים טובות. אני מדבר בעיקר על אלי כהן שנראה כמו בית"ריסט מלידה(רק הדיבור שלו על בית"ר גורם לאוהדים לצמרמורת אני מניח) ועל כך שבית"ר נראית כיחידה לוחמת וקבוצה שלא קל להכניע, למרות הבעיות. ערן לוי פותח את העונה בטירוף וכמעט כבש שער שהאפיל על הפצצה של אבי ריקן. כמובן שצריך לקחת בחשבון שק"ש הייתה עייפה ומאוכזבת, אבל סיבות לאופטימיות יש. השחקן הזר של ק"ש(מצטער ששכחתי את שמו) שבישל שם את הגול השני - שחקנים כאלה צריכים להביא לארץ, בול כמו שברקוביץ(חידוש מרענן בפאנל) אמר בתוכנית.

מחר הפועל שלי פותחת את העונה וההתרגשות בשיאה. כרטיס למשחק כבר יש, רק שהצבא הארור לא יעשה בעיות - אני חייב להיות שם, גם אם באיכסטדיון רמת-גן. על הנייר מדובר במשחק פתיחת עונה נוח אבל אני כבר זוכר איך פגשנו את הכח עמידר העולה החדשה לליגה במחזור הראשון של עונת 2008-09 וסיימנו רק ב-2:2(לפני המשחק דיברנו על ניצחון 3:0 שיביא את המקום הראשון). לא מבין למה עומר דמארי לעזאזל לא בהרכב וזה עלול להיות מסוכן בטח כשהפועל עוד לא מחוברת, והסכסוך שלו ושל בן-חיים מעצבן אותי. הרבה שחקנים עומדים למבחן, בעיקר קוטיניו ודג'מבה-דג'מבה. שיהיה בהצלחה, יאללה הפועל!

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

פתיחה לא טובה לשופטים שלנו האמת, וכשאני רואה שמי שישפוט את המשחק שלנו מול מכבי זה לירן ליאני, מתחזקת אצלי ההרגשה שהמגמה תמשך.
    אני לא אוהב לשפוט על פי תקציר, וכן, גם לא להסיק מסקנות אחרי משחק אחד, אבל אם אני רואה את תקציר המשחק של באר שבע-סכנין, ולא מראים אפילו בעיטה אחת לשער של שחקני באר שבע, יש כאן בעיה והיא די גדולה. אין בעיה אם אלישע היה אומר שאתם בפתיחת העונה וייקח זמן עד שהמכונה תעבוד. לגיטימי. אבל ברגע שהוא מתראיין אחרי המשחק ואומר שהמחצית הראשונה הייתה לא טובה אבל בשנייה כבר היה שיפור גדול במשחק, שלטתם, הגעתם למצבים ורק לא כבשתם, אני מתחיל לחשוב שיש לכם בעיה הרבה יותר עמוקה.

13. abcd Member

ב-2009/10 סיימנו מקום עשירי, עם כל הצעירים + גזל פרנסמן, אלמוג כהן ומנשה.
    עונה אחר כך סיימנו מקום 6, מחוץ לאירופה(אין לי טענות לזה אבל בוא נדייק). הוא הביא אותנו לאירופה בשנים עם יאמר שהיה כסף גדול.

לא לוקח מעטר כלום ומכבד אותו על התקופה אצלנו אבל גם לא נותן לו דברים שלא מגיעים לו.
    מבחן התוצאה - בליגה עמד, באירופה ובגביע ובכל משחק חשוב נכשל.
    כדורגל - רוב הזמן לא היה
    העמדת הרכב - רע מאוד
    ניהול משחק - אותו כנ"ל
    פגיעה בזרים - מה יותר נמוך מ"זוועה"?
    אף פעם לא שיחקנו איתו כדורגל יפה לעין. גם אם הפרשן של הBBC יגיד את זה, זה לא הופך את זה לנכון. מאמין שזה מה שהנרי התכוון אליו בתחילת כל הדיון הזה

דרך אגב חשוב לציין שאני ממש לא חושב שהעונה נשחק יותר טוב

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/12
  14. henry1 Member

לפעמים גם אוסף של שחקנים (חלקם בהחלט היו כישורניים) יכולים להגיע לתוצאות טובות יותר מקבוצה שעומדת טוב על המגרש, יודעת מה היא רוצה מעצמה ולפעמים זה לא מתחבר (נקווה שזה לא יקרה לנו).

כאוהד שהלך כמעט לכל משחקי הבית בתקופה של עטר (זה לא היה קל, הרבה נטשו בדרך), אני יכול להגיד לך חד משמעית שעטר לא יודע להעמיד קבוצה על המגרש (מתיאוס בעונה אחת עשה זאת יותר מעטר בתשע עונות. אולי בחיפה הוא ילמד). אלא שבליגת העלק שלנו, גם זה יכול להספיק להתברג בצמרת - קצת חן עזרא, הרבה ד'אגני, הרבה מאוד אחמד סבע, ליגה בינונית ולא מעט קופסא.

15. idans Member

ביתר צריכים לוותר על אייבנדר וחדד ובכסף שמתפנה להחתים את בן שושן ויש להם קבוצה לפלייאוף עליון.
    אמנם זה פעם ראשונה שאני רואה את עומר נחמני אבל כבר אני יכול להגיד שהוא הולך להיות תגלית העונה.