מחזור ה1 בפרמיירליג - עונת 06/07 יוצאת לדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bill Shankly, ‏18/8/06.

1. KirkH Member

רע, כמובן.

אם במשחק מול בן תאצ'ר הוא נראה כל כך אנמי ולא אפקטיבי, מה יהיה מול הגנות רציניות יותר?

חבל עליו. לא זוכר מישהו שקיבל ממוריניו צ'אנס כזה. הוא פתח את העונה הזו ללא מתחרים רציניים על חולצת ההרכב והצליח בזמן כל כך קצר להוכיח שהוא פשוט לא מתאים.

חפיף, פעם הבאה מוריניו יקשיב לי...

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי להיכנס לפרטים טכניים, כרגע עשיתי קצת שטויות במחשב של הצבא, כי נדרש הרבה כדי למנוע לראות תקצירים מהפרמיירשיפ.
    רדינג, ובפרט הקהל שלה - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx . הקוריאני שלהם תותח, פשוט כספית, איזה זריז, איזה הטיות גוף. תגלית אדירה של גלן הודל, שידוע בחיבתו לשחקנים אסייתיים. הביא את הבחור לוולבס ואם לשפוט על פי מה שעשה לחוליו ארקה ולפוגאטץ - שווה את ההשקעה.
    קהל נפלא, עודד המון. יוסיף הרבה צבע לליגה.
    ההגנה של בלקבורן פתטית, יום נוראי של לוקאס ניל ועכשיו אני מקווה שהוא יישאר בבית במקום להגיע אלינו.
    יונייטד נראית מפחידה מאוד, חדה ובעיקר רעבה. תיתן פייט נהדר לצ'לסי, שכהרגלה הייתה יעילה להחריד ושלטה לחלוטין בקצב המשחק. בקלות יכלו לנצח 0-5.
    גם ניוקאסל נראית טוב למרות הגנה גרועה (סטיבן קאר :aaarofl: ), דאף מוסיף המון פלפל וטאץ' ושולה אמיאובי נראה טוב מתמיד! הפתיע אותי מאוד לטובה.
    ואנדי ג'ונסון מעולם לא נראה טוב יותר. מהלך נפלא עם ביטי ושחקן שבהחלט ראוי לליגה הבכירה.

3. raanana4ever Member

הגול של אנדי ג'ונסון עשה רושם של הברקה עם טאצ' מופלא עד שבהילוך החוזר התברר שלולא המגן שהיה בדרך הכדור היה עף לדגל הקרן.

4. DorG Member

צ'לסי ניצחו את שיטי כמו שהם ניצחו כל קבוצה בעונה שעברה, פשוט במשחק יעיל בלי להתאמץ יותר מידי. אני עדיין מאמין שאפשר לעצור את צ'לסי, השנה כל קבוצה שתפגוש את צ'לסי תתן את כל כולה כדי לעשות סנסציה ולנצח את המכונה הזאת. במשחק הזה צ'לסי נראתה פשוט מושלם, כל שחקן עושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר בדרך לניצחון קליל. רק שחקן אחד שיחק לא טוב, אפילו גרוע, וזה הוא שון רייט-פיליפס, שאיבד כדורים על ימין ועל שמאל ולא עשה אפילו מהלך חיובי אחד. ולחשוב ששילמו עליו 20 מיליון פאונדס :aaarofl: .