מחזור ה1 בפרמיירליג - עונת 06/07 יוצאת לדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bill Shankly, ‏18/8/06.

1. Claret&Blue Member

פיקנטורה לקראת המשחק מול צ'ארלטון:
    בנוסף לרוברט גרין שגנבנו לצ'ארלטון, גם מירס שהגיע מפרסטון היה על סף סיכום אצל האדיקס.
    דאווי הוא פטיש לשעבר, והמאמן הראשי החדש, קית' פיקוק, הצטרף אלינו השנה לאחר 30 שנה בתפקיד בצ'ארלטון.
    לוק יאנג, שכאמור נכשל במבדק הרפואי אצלנו, יקבל קבלת פנים עכורה, לאחר שהתבטא כי לא היה בכוונתו לעזוב את צ'ארלטון מעולם.
    תיקונים קטנים ללירן:
    קולינס לא יפתח במקומו של גאבידון ככל הנראה, לאחר שהאחרון החלים מהפציעה.
    מקומו של בוייר לא מובטח בהרכב, לאחר דיווחים שונים בהם מסופר על זמורה כקשר שמאלי, יוסי בימין, ובייר לספסל.

2. Claret&Blue Member

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/11.Xxx אברטון - ווטפורד http://images.skysports.com/images/badges/100x100/57.Xxx
    גודיסון פארק, 17:00, ה-19 לאוגוסט, פיטר וולטון.

מפגש מסקרן בין אברטון המתחדשת, לבין ווטפורד העולה החדשה.
    אברטון תרצה לפתוח את העונה החדשה בניצחון, במיוחד במשחק בית מול עולה חדשה.
    3 שחקנים אמורים לעשות הופעת בכורה במדי אברטון מחר, והם:
    טים האוורד, שוערה של מנצ'סטר שהושאל לעונה אחת לאברטון, ג'וליאן לסקוט, בלמה של וולבס שהגיע לאברטון, ואנדי ג'ונסון, חלוצה האנגלי הצעיר של פאלאס.
    אין ספק שעם 3 חיזוקים כאלה, שמצטרפים לסגל הנוכחי בו נמצא שחקנים בולטים כמו פיל נוויל, ג'יימס ביטי, טים קהאיל, ג'יימס מקפאדן ועוד, אברטון תכוון יותר גבוה העונה.
    עוד שוער מושאל מהיונייטד יערוך מחר הופעת בכורה, וזהו בן פוסטר, שוערה האנגלי הצעיר של ווטפורד.
    שחקנים נוספים שהצטרפו לצרעות הקיץ הם:
    דמיאן פרנסיס, תאמאש פריסקין, דאני שיטו, אלברט ג'ארט, וכריס פאוול.
    ווטפורד תחסר את קלארק קארלייל, הבלם שפצוע בקרסול.
    מויס יחסר את טוני היברט, כשהשחקנים שבספק למפגש הם:
    נונו ואלנטה, דייויד וויר ואנדי ואן דר מיידה.
    המפגשים מההיסטוריה יעידו כי אברטון פייבוריטית, לאחר שניצחה בכל שבעת המפגשים האחרונים בין הקבוצות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/06
  3. MHFC Member

אריאל אחלה השקעה וגם לקפיטן ג'אררד על הפריוויואים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אני אתייחס קודם כל למשחק של יונייטד מול פולהאם.

ליונייטד צפוי משחק לדעתי לא קל בכלל מול פולהאם כאשר רוני וקאריק שתי שחקנים מאוד משמעותיים בקבוצה ייעדו, לדעתי זה מן חיסרון כאשר סאהה יצטרך להוכיח את עצמו, עקב כך שרוני ייעדר מהמשחק וואן ניסטלרוי עזב לריאל מדריד.

חוץ מהחיזוק של קאריק שבא מהספרס אין שום חיזוק נוסף לקבוצה וזה חיסורן גדול מאוד ליונייטד שלדעתי לא ישחזרו עונה יותר טובה מהקודמת.

עוד משחק מעניין מחכה לנו, אסנל מול אסטון וילה, ארסנל רוצה בעונה הקרובה ביחד עם הצעירים המוכשרים אולי לזכות באליפות (למרות שז כמעט ולא אפשרי) ומצד שני אסטון וילה שלא התחזקה כמעט בקית ויש לה סגל דל למרות שיש לה כמה שחנקים מוכשריען רוצה להישאר עוד עונה בליגה ואולי להתברג באמצע הטבלה.

יהיה מאוד מעניין לראות איך משתלב רוזיצקי בארסנל אחרי שהגיע אליה מדורטמונד, אומנם שתי שחקנים משמעותיים מהסגל שלה עזבו דניס ברגקאמפ וסול קמפבל, אחד לפורטסמות והשני פרש.

עוד משחק שאני רוצה להתייחס עליו הוא צ'לסי נגד מנצ'סטר סיטי, צ'לסי עשתה חיזוקיםד מדהימים בקיץ הזה, כאשר הצליחה להביא את שבצ'נקו ממילאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ואת באלאק מבאיירן מינכן, אלו ללא ספק שני השחקנים המרכזים שהיא הביאה.אומנם היא נפרדה מקרספו שעזב לאינטר, גודיונסן שעזב לברסה ודאף שעזב לניוקאסל.צ'לסי רוצה לזכות באליפות השלישית ברציפות, כאשר עם סגל כזה זאת המטרה, ומנצ'סטר סיטי יכולה להיות התקלה הראשונה שלה.

מנצ'סטר סיטי סה"כ עשתה קיץ די טוב הצליחה להתזחק לדעתי, לגנוב נקודות מצ'לסי זה יהיה קשה מאוד, אבל זה אפשרי בואו לא נשכח זה מחזור ראשון ולוקח זמן להתחבר, העונה לדעתי מנצ'סטר סיטי תפתיע את כולנו.

4. George Best Member

j.k14

1.תודה
    2.איזה פריוויו הכין קפטן ג'רארד?
    3.כנראה שלא קראת את הפריוויו שלי, אחרת היית יודע שרוני דווקא כשיר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/06
  5. MHFC Member

קראתי, פשוט התבלבלתי כשקראתי את המשפט הזה:

חשבתי שהוא לא יישחק מול פולהאם אבל התבלבלתי.

תסתכל בתוכן ההודעה שלו ותבין.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

למען האמת מי שכתב את הפריוויואים זה גיא.

7. ManUtd Fan Member

אחחח, כמה שהתגעגעתי לפרוויואים האלה. הזמן הזה היה כאילו נצח! לא עוד הרבה זמן. פחות מ-20 שעות ושריקת הפתיחה לעונת 2006/2007.

ראשית אני אתייחס למשחק של יונייטד. זה בהחלט צפוי להיות משחק מעניין. קודם כל אני רוצה ניצחון, אחר-כך שיחשבו על הדרך. יונייטד ללא היינצה, אבל יש מחליף מצוין בדמותו של פטריס אברה שהגיע ממונאקו בעונה שעברה בחלון העברות של ינואר. אני דיי מאוכזב שהיינצה פצוע. כל-כך ציפיתי לראות אותו חוזר לשחק במדים של יונייטד, לראות אותו נלחם כמו אריה, ולהגיד כמה שהוא היה חסר לנו בעונה שעברה בהגנה. חבל, חבל שהוא יעדר, אבל לא נורא. רק חסר שפרגוסון יתן את האשראי לסילבסטרה הבינוני והלא יציב הזה, שאני עדיין לא מבין מה עושה בקבוצה. לפחות רוני כשיר, וכמה חבל שיפסיד את שלושת המשחקים הבאים של העונה בגלל ההתאחדות האנגלית האטומה הזו.

אגב, אני לא ממש בטוח שפרגוסון יפתח דווקא עם ואן דר סאר בין הקורות. מבחינתי השוער ההולנדי כמובן בעדיפות ראשונה, אבל זה מבחינתי, אני לא יודע אם זה גם מבחינת פרגוסון. אחרי כל המאמצים שעשה המנג'ר הסקוטי בשביל להביא את השוער הפולני לקבוצה שלנו לדעתי מראה שהוא בונה עליו העונה הזו. מה גם, שהוא כל-כך רצה אותו שהביא אותו אפילו בהשאלה, בעוד שני שחקנים שלנו (פול מקשיין ולוק סטיל) עוזבים את הקבוצה לכיוון ההפוך. זה בהחלט מראה שפרגוסון מחזיק ממנו שוער מצוין (טוב, גם אני), ואני לא אתפלא אם נראה את קושצ'אק פותח בין קורות השער.

עוד משחק שביום רגיל לא הייתי ממש מתעניין בו, אבל בגלל שמשחקים שם שני שחקנים שהושאלו לשתי הקבוצות האלה המשחק הזה דיי מעניין אותי. אני כמובן מדבר על המשחק בין ווטפורד לאברטון. אם אני אמצא לינק אני כמובן שיצפה במשחק הזה, וכמובן שאני אשים לב לשני השוערים של יונייטד, בן פוסטר וטים הווארד. נראה איך פוסטר יתפקד במשחק הראשון שלו בפרמיירליג, ולראות אם טים הווארד יוכל להחזיר לעצמו את הביטחון האבוד.

טוב, שתהיה לנו עונה פורייה, ונקווה לכמה שיותר שערים.

8. cityblues beter dead than red

סופית האמאן וקול יעדרו מהסגל לקראת המשחק בברידג'.

הסגל מול צ'לסי:
    Man City (from): Isaksson, Weaver, Sun Jihai, Onuoha, Richards, Mills, Dunne, Distin, Jordan, Thatcher, Sinclair, Reyna, Dabo, Barton, Vassell, Samaras, Corradi, Dickov, Sturridge

שימו לב מי מופיע בסוף הרשימה :aaa031:

9. צ'וצ'ו קמביאסו Member

טוב חברה הליגה האנגלית נפתחת, וצ'לסי הולכת לדרוס אותה שוב, ליברפול וארסנל אמורות להאבק, יונייטד לדעתי טובה גם, אבל לא תיהיה ליגה צמודה הפעם, ואולי אני טועה.

התחזית

מקום ראשון: צ'לסי.

מקום שני: ארסנל.

מקום שלישי: יונייטד.

מקום רביעי: ליברפול.

10. city4ever Member

מה שיותר חשוב, שדיסטין עדיין בסגל.

11. cityblues beter dead than red

לא לחינם התעלמתי ממנו.
    זה דינם של כל החמדנים.
    בארטון יצטרך להוכיח את עצמו כדי להחזיר את האהבה שלי אליו.

ד.א-אני כולי תקווה שת'אצ'ר לא יפתח ביום ראשון,אחרת זו תהיה התעללות.

12. city4ever Member

קול והמאן פצועים, אבל יש סיכוי שריצ'ארד דאן ישחק. אונואה יפתח כנראה. בין תאצ'ר לג'ורדן - צריך למעשה לבחור שחקן גרוע. חבל שטרבלסי לא בסגל.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שפילד יונייטד - ליברפול: (שבת, 14:45, ברומול ליין)
    העיר שפילד (או לפחות החלק האדום-לבן שלה) תלבש מחר צבעי חג. הברומול ליין של שפילד יונייטד חוזר לארח משחקים בליגה הבכירה אחרי 12 שנות גלות בליגות המשנה, ואין דרך טובה יותר לחזור לפרמיירליג מאשר לעשות זאת מול ליברפול הגדולה. הלהבים של ניל וורנוק היו פעילים למדי בשוק ההעברות הקיץ, ואם השחקנים על המגרש יגלו את אותה שאפתנות שמגלה המנג'ר שלהם ברכש נראה כי לקבוצה סיכויי הישרדות לא רעים, בייחוד עם מגרש ביתי חם כמו הברומול ליין. אחד מאותם שחקני רכש, קלוד דייויס שהגיע מפרסטון, לא יערוך מחר את הבכורה במדים החדשים לאחר שנפצע במשחקי ההכנה של הקבוצה, כשמי שיחליף אותו בהגנה כנראה יהיה ליי ברומבי, שבעצמו היה מושבת לפרק זמן ארוך. גם החלוץ סטיב קאבה פצוע ולא יעמוד לרשותו של וורנוק.
    ליברפול התחילה את הקיץ בצורה כבדה ולא משכנעת, אבל הנצחונות האחרונים על מכבי חיפה במוקדמות ליגת האלופות ועל צ'לסי במגן הקהילה כנראה מעידים על כך שחניכיו של ראפה בניטז מגיעים לעונה החדשה מוכנים, למרות כמה בזיונות במשחקי ההכנה. נצחון חוץ מחר, במגרש בו הסקאוזרס מעולם לא הצליחו לעשות זאת בפרמיירשיפ (הפסד ותיקו משני משחקים בראשית שנות ה-90), יהווה פתיחה ראויה לעונה בה הציפיות מהאדומים גבוהות למדי. ליברפול מכוונת השנה גבוה, ותעיד על כך רכישתו של החלוץ ההולנדי המצוין דירק קויט, שככל הנראה לא יספיק לערוך את הבכורה שלו במדים האדומים מחר וייאלץ לחכות לשבוע הבא. סטיבן וורנוק ורובי פאולר עברו מבחני כשירות ויכללו בסגל של בניטז, כשאם פאולר יקבל את המקום בהרכב (מה שכרגע לא נראה סביר במיוחד) הוא יערוך את הופעת ההרכב ה-400 שלו בקבוצה. הארי קיואל, לעומת זאת, סובל מפציעה בשוק וייעדר.
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41512000/Xxx/_41512282_fowler203x270.Xxx
    האם רובי פאולר יציין מחר יום היסטורי נוסף בקריירה ארוכה?

14. קינג לדלי Member

התוצאות שלי.

שפילד יונייטד-ליברפול 1-0
    פראנסנל - וילה 1-4
    אברטון - ווטפורד 0-2
    ניוקאסל - וויגאן 0-1
    פומפי - בלקבורן 1-1
    רדינד - בורו 1-2
    ווסט האם - צ'רלטון 2-2
    בולטון - ספרס אין בנמצא...

15. Arsenal FC Member

לא התבלבלת. באמת אחר הצהריים היו שמועות שרוני וסקולס לא ישחקו גם נגד פולהאם, אבל יתבררו כשקרים. רוני וסקולס ייעדרו משלושת המשחקים הבאים של יוניטד.