מחזור ה1 בפרמיירליג - עונת 06/07 יוצאת לדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Bill Shankly, ‏18/8/06.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מישהו אמר וויגאן?
    זה לא קורא לי הרבה, אבל היום ראיתי את שפילד בפעם הראשונה מאז ההפסד לארסנל בחצי גמר הגביע 2003 (עם ההצלה של סימן), ראיתי והתאהבתי. איזו קבוצה נפלאה, יופי של שחקנים (במיוחד אייפיל הענק), קהל נהדר. זו הקבוצה השנייה שלי העונה, ושאסטון וילה תלך להזדיין.

2. Jose Mourinho Member

רפא בניטז הוא המאמן היחיד בעולם שעובר לשיטה יותר הגנתית ומכניס קשר במקום חלוץ דווקא כאשר הוא צריך גול.

הסקאוזרס איכזבו ביכולתם, אבל שפילד יצאה המאוכזבת והמקופחת כאשר ליברפול קיבלה פנדל לא מוצדק.
    בניטז אוהב ללכת ראש בקיר, ואם ליברפול תמשיך ככה היא בחיים לא תהיה פקטור במאבק האליפות.

3. נדב מיכאלי Member

קויט רק חתם אתמול,אפילו להתאמן עם הקבוצה הוא לא הספיק הוא יתחיל לשחק בקרוב.
    אלונסו וגרסיה לא היו בסגל כי רפא שומר אותם למשחק מול חיפה.

4. KirkH Member

הקהל היה מדהים.

וכמובן שלמרות כל הלחץ המתח והעצבים - כשריסה עבר על פני היציעים על גבי האלונקה, לא היה אוהד שפילד אחד שלא מחא כפיים. נו, אנגלים...

5. נדב מיכאלי Member

הקהל באנגליה בכלל מדהים אבל זה לא שייך לפה.
    באמת כל הכבוד לשפילד על ההקרבה היום.

6. קינג לדלי Member

ליברפול משלמת ביוקר את מחיר האהבה לרובי פאולר.
    הוא היום יכול לשחק באולדרשוט.אני מאמין שקוייט יעלים אותו מאיזור ההרכב.

הקהל, האווירה, האנגלים בהרכב, הריח של הפחם.
    תמיד אהבתי את האיזור הזה.
    :aaa12:

טוב אני מתחיל עיסוי נגד כדורים ארוכים.

7. city Member

אתה קורא לפאולר חלוץ? כי אני בקושי מוכן לקרוא לו שחקן כדורגל.
    הבנאדם ממשיך לאכזב, אני לא מבין למה בניטז ממשיך לשמור לו חסד נעורים. הנפילה שלו בצד ימין של הרחבה אחרי כדור גדול ששלחו אליו הרגה אותי מצחוק. אני לא מבין איך נפטרנו ממנו בכזו קלות, אבל אני לא מתלונן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ליברפול חלשה מאוד, ההרכב של בניטז לא עובד, ג'רארד לא מבין אן הוא צריך לשחק בימין או מאחורי החלוץ ובעצם נעלם לרוב המשחק, זנדן באמצע אבל כל הזמן יורד לשמאל, אורליו התחיל באמצע, התחלף עם זנדן ואח"כ חזר לצד, בקיצור המערך של ליברפול הוא בלאגן. בניטז צריך לעזוב את ההתחכמויות, לשחק 4-4-2 פשוט, בלי לתת לחלוץ לבוא מהצד ובלי לנסות לשחרר את ג'רארד כל הזמן דרך האגף. עם חומר השחקנים שיש לו הדברים הפשוטים יעבדו הכי טוב.

8. נדב מיכאלי Member

פנסטיל בסגל של ווסטהאם היום?

9. George Best Member

אדביור ואבואה כמעט כובשים, גם מצב אחד טוב לוילנס.

כן, פנטסיל על הספסל.

שימו לב למשהו מאוד מעניין, ידעתי שהסגל של הרוברס מאוד קצר, אבל לא עד כדי כך שעל הספסל ניתן למצוא שוער, קשר(אמרטון) ושלושה חלוצים:קוצ'י, ג'פרס וגלאגר(מה הם החזירו אותו מההשאלה?שנה שעברה בסנדרלנד הוא כבש שער אחד כל העונה :aaarofl: ).

10. נדב מיכאלי Member

ווסטהאם בינתיים יותר מסוכנת.
    הלוואי שפנסטיל ישחק אני רוצה לראות אותו משחק בווסטהאם ולהיזכר שקלינגר זרק אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, עשו צרות או לא עשו?

ליברפול לא היתה רחוקה מלהפסיד את המשחק הזה, הם כל כך אנמיים ואפאטיים בחלק הקדמי שזה מפחיד. אלא אם כן קויט יגרום למהפך רציני מאוד בהתקפה של הקבוצה הזו האוהדים ימשיכו להתענג על קלטות אליפות משנות ה-80 גם בעונות הקרובות. אליפות אי אפשר לקחת ככה. לפחות רובי פאולר חגג הופעה 400 בהרכב בסטייל, עכשיו כשהוא הגיע למיילסטון הזה בניטז יכול להיות קצת יותר רציני ולתת לקראוץ'/קויט את חולצת ההרכב, פאולר של היום זה לא חלוץ לפרמיירליג.

אתה מתבלבל עם ג'ון סטיד לא? גלאגר אומנם פרץ באותה עונה בה סטיד פרץ, אבל בינתיים הוא עוד לא הצליח לעלות ליוז על העצבים לגמרי... נראה לי שהוא ייבעט החוצה מבלקבורן גם כן עד תום העונה.

12. Robin Member

שער של טורה מבעיטה חופשית (בנגיחה) נפסל בטענת נבדל שאני לא בטוח אם היא נכונה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/06
  13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל נראית טוב מאד, יש רק קבוצה אחת על המגרש בינתיים, שער של אדביור נפסל בצדק, אני מאמין שבמחצית השניה השער כבר יגיע. לאולירי יש עוד הרבה עבודה.

14. KirkH Member

על השיזוף אתה מתכוון? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדי שוילה תציג יכולת יותר טובה מהעונה שעברה. כרגע הם לא מצליחים לעבור את החצי. אבל מי יודע, אולי זה פשוט ארסנל שממש טובה...