מחזור חמישי בליגת העל: תיקו מאופס בין מכבי ת"א למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏22/9/17.

1. גלץ Member

כולם בעבודה אמרו לי שבאר שבע תביס.
    נראה לי אני היחיד שאמרתי שם אחד איקס.
    אנשים לא הפנימו שבאר שבע פגיעה השנה מאוד ואני אומר את זה כבר חודש נראה לי..
    בלי אוחנה, קואנקה (ביכולת כמו שציפינו ממנו) וויטור זה ממש לא נראה שילך וישתפר.

מקווה בשביל באר שבע לטוב בחמישי, אני מאמין 2:0 לפילזן

2. hbs7 Member

הכל מתחיל ונגמר בגישה. היה שיפור, היום חזרנו שוב לאחור.
    לאדישות, לחוסר התנועה, לירידה העצלה.
    חבל.

לא מבין למה פקהארט יצא וקוואנקה לא נכנס. בלוף או לא, תראה לנו את זה על הדשא.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

רעננה ואשדוד ממשיכות להפסיד ולספוג תבוסות. בזמן שהיריבות לתחתית כן מצליחות לצבור נקודות פה ושם, קשה לראות את שתי הקבוצות מצליחות לצאת מהשפל הזה.
    הרבה כסף יצטרך לצאת מהכיס של הבעלים בינואר אם הם רוצים לייצר שינוי משמעותי.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בכר לא הגיע לעונה הזאת. איפה הקריאת משחק שלו והניהול שהוא כל כך הצטיין בו בעונה הקודמת?
    באר שבע לא יוצאת למחצית השנייה, השער של הפועל חיפה באוויר לפחות רבע שעה, ואין שום שינוי. אחר כך בראיון הוא אומר "ראינו שהגול של הפועל חיפה היה באוויר". אז למה לא לשנות? מה שכן חיובי שאפשר להגיד על בכר, שלפחות הוא מתראיין כמו שצריך ומודה שלהפועל חיפה לא הגיע להפסיד.

אגב, רשמתי את זה כבר לפני כמה מחזורים ודי ביטלו את מה שרשמתי, אבל אני לפחות ספרתי כבר 3 משחקים בהם הקבוצות רצות הרבה יותר מבאר שבע, הפעם 112 לעומת 104 קילומטר. מעניין לראות אם בעונות האליפות גם כן המצב היה כזה.

Bluekipper, oranfu ו-Blanco 7 אוהבים את זה.
  5. קשר שמאלי Member

נתן היום משחק סטייל לויטה
    הדיפה גרועה לאמצע + יציאה גרועה(במצב של ברסקי) וקינח בצילום יפה. שוער בינוני מאוד

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/17
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני מת לראות מיפוי של המצבים במשחק, כי בכנות אני לא ראיתי מכם מצבים אמיתיים להכריע את המשחק ושליטה אמיתית במשחק.
    לא היו לכם מצבים נוחים כמעט בכלל - הרבה בעיטות מרחוק ואיומים מזוויות קשות או תחת לחץ, זה שראדי סחט הצלות טובות מבעיטות מ-30 מטר לא אומר שאלה הזדמנויות טובות.

דווקא הפועל חיפה הגיעה למצבים מסוכנים יותר ולהתקפות עם פוטנציאל גבוה יותר שחלקן התחרבנו.

גלץ ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לבכר חבשו המון כתרים, רובם בצדק, אבל "כתר קריאת וניהול המשחק" מוגזם לגמרי.
    הוא מכין את הקבוצה טוב ומכתיב מתודת משחק בצורה מצוינת, ולעומת זאת במהלך משחק ההחלטות שלו ברובן לא ממש יוצאות דופן והשינויים די קבועים.

גלץ אוהב/ת את זה.
  8. גלץ Member

מדויק מאוד

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אפשר לטעון אחרת אבל זה פשוט לא רלוונטי כרגע, לבכר יש משימה וזה להתמודד עם משבר מקצועי (יותר מבחינת יכולת ופחות מבחינת נקודות שמצבנו הוא לא טרגדיה). וחובת ההוכחה היא עליו, אנחנו נראים לא טוב החל מהמשחק הראשון, פרט לפרקי זמן בודדים, שום דבר לא מקרי ולא חוסר מזל. לא ההדחה מול מאריבור ולא כל איבודי הנקודות בליגה. אנחנו לא טובים והמטלה לשנות זאת היא על אחריותו של בכר.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Blanco 7 Member

https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21761647_1449129985142125_691620699573252980_n.Xxx?oh=0a32991cc8f11641d1e83dcf4be88eff&oe=5A8537D1

היו ימים שהמשחק הזה היה על תקן משחק העונה, אך בשנים האחרונות מכבי חיפה קצת דשדשה ותואר משחק העונה עבר למשחקים אחרים. העונה ייתכן שמשחק בין מכבי תל אביב למכבי חיפה יזכה שוב בתואר "משחק העונה", מי יודע - נחייה ונראה. עד אז אנחנו יכולים לכנות אותו בתואר "משחק האקסים", בשל כמות השחקנים הגדולה שלבשו את מדי שתי הקבוצות.
    מכבי תל אביב רוצה לחבר ניצחון ליגה רביעי ברציפות, כזה שיגדיל את הפער מהפועל באר שבע לארבע נקודות ,יתן לג'ורדי קצת שקט לפני המשחק בחמישי מול ויאריאל בליגה האירופית וחשוב מהכל - יעלה את הצהובים לראשות הטבלה לפחות זמנית. בפן המקצועי טל בן חיים הבלם השלים היום אימון מלא וייתכן שיפתח במרכז ההגנה לצד איתן טיבי. בחלק הקדמי ההתלבטות של קרויף היא בין ניק בלקמן, שכבש את שער הניצחון מול מכבי נתניה, לבין אלירן עטר, שהגיע רק הקיץ ממכבי חיפה.
    מכבי חיפה מחפשת יציבות. הקבוצה של גיא לוזון מגיעה למשחק מהסוג שהיא אוהבת, כזה שבו היא לא הקבוצה שצריכה ליזום, אלא זו שיוצאת להתקפות מעבר מהירות - בדיוק כמו עשתה מול הפועל באר שבע. ניצחון חיפאי בנתניה ישווה את מספר הנקודות שלה לזה של מכבי תל אביב ויפיח תקוות ישנות על עונה טובה לשם שינוי.
    בפן המקצועי גיא לוזון מתכנן לפתוח באותו הרכב שעלה במשחק הניצחון מול הפועל רעננה, כששלומי אלוזאי שלהט בשבוע שעבר, וגל אלברמן יחזיקו את מרכז השדה של הירוקים. מי שיופיע לראשונה בסגל הירוקים הוא רמי גרשון שהתאושש מפציעה ארוכה.

שיהיה בהצלחה! */aaa031

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  11. סיונרה Member

עושה דאבל פאסים מרהיבים בחימום.

קארמה.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, הכל מנטלי.
    מקצועית אנחנו עדיןבככמעט כל הבחינות הקבוצה הטובה בליגה, בפער, אבל כשאתה בא בנונשלנטיות כמו היום, אתה נענש ובעיקר אתה לא מביא את פערי האיכויות לידי ביטוי.
    עם שליטה בכדור כמו שלנו, כשכמעט כל התקפה שנייה אנחנו מגיעים לרחבה שלהם, אי אפשר לייצר את כמות המצבים שייצרנו וגם שם היינו צריכים לסיים עם לפחות עוד כדור ברשת.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תכינו טיפות עיניים.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

טל איילה ממש שחקן נחמד. עושה לי רושם של שחקן שהרבה מעבר לרמת ה"יורדת התורנית" סטייל כפ"ס או אשקלון. ממש רצח את רעננה היום.

הקטע של רעננה שהיא ניסתה לעשות משהו נחמד. הקטע עם הקבוצה הקשה הזו שסוגרת משחקים ומנצחת 0-1 למכביר היה אחלה ועבד, והשנה אמרו יאללה בוא נפציץ - הביאו את ג'ורדן, יש את אבוחצירה, ופתאום לרמת הליגה והסדר גודל שלה נהיה לה "התקפה התקפה". אז הרעיון היה נחמד אבל יש סיבה למה רב קבוצות הליגה לא משחקות עם שני מספרי 9 אחד ליד השני. לרעננה אין שחקני כנף שמסוגלים לשים להם כדורים ויתרה מכל אין לא קישור אגרסיבי שיפצה על העובדה שיש פחות קשר אחד שהלך לטובת חלוץ. ואז יוצא קבוצה שדווקא מגיעה למצבים אבל מהצד השני מסננת רצינית. זה שהיא לא הבקיעה היום זה קצת חוסר מזל ג'ורדן עם עקב נדיר לאבוחצירה באחד על אחד ועוד מצבים טובים אבל זה לא משנה כי מדובר בקישור אחורי והגנה מהחלשות שהורכבו בליגה. לוי הזה (מספר 21) לא ממש עונה לקריטריונים של בלם נורמלי וגם המגינים חלשים. הם צריכים שינוי פאזה רציני. אחרת גם אם השערים יכנסו בצד השני זה ימשך להיות 3-4 בטור הספיגות.

15. סמואל אטו Member

מצחיק להיזכר איך חלק מהאוהדים של ב״ש כאן דיברו על בוזגלו כשהוא עזב.
    אני בטוח שאתם מתגעגעים אליו עכשיו.

EsheD, yakov_y, גלץ ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.