מחזור חמישי ב- Serie A :: פיורנטינה מארחת את רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י איזאקו, ‏24/9/07.

1. ACBenb Member

רק שאנצ'לוטי לא יגיד שהוא שומר אותם לעוד שבוע נגד סלטיק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sleep.Xxx

2. מיכל3 Member

תסתכל מה כתבתי בדיוק בפוסה דיאבולי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    אני גם מקווה מאוד שהסיבה לא רוטאציות, אם כן - הזלזול של אנצ'לוטי בליגה יהיה כבר בלתי נסבל. למרות שהפעם קשה לי להאמין, עם כל הכבוד המצב שלנו בליגה ממש לא מאפשר רוטאציות בעמדות האלה. (לא שאני מתה על דידה, אבל הוא עדיף על הג'ירפה האוסטרלית).

3. 亚历山大帕托 Member

איזו השערה חותכת לזו שנכתבה לפניך.

4. איזאקו Member

קראתי על השינוים בהרכב בגאזטה דלו ספורט. הסיבות הם לא רוטציה אלא פציעות. אחרי ההצהרות של אנצ'לוטי על זה שמילאן רוצה את כל השלוש נקודות מהמשחק הזה, ושהליגה כן חשובה, אני מניח שזה באמת היה מוגזם לערוך חילופים כאלה.
    הג'ירפה האוסטרלית דווקא בסדר, אמנם דידה עדיף, אבל אפשר להסתדר גם בלעדיו מול קבוצה בינונית פלוס כמו פאלרמו. השינוי שחבל שקורה הוא זה שאמרסון ישחק במקום אמברוזיני. דווקא אמברוזיני היה בכושר טוב לאחרונה, והוא היחיד שהראה ניצוצות מול פארמה. אני מקווה מאוד שהיום אמרסון יצדיק את הסיבה לשמה הוא הגיע למילאן, ויספק את הסחורה. מבחן ראשון של אמרסון השנה. נקווה שהוא יוציא לפחות 80+ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נ.ב : תחזיקו לי אצבעות, מילאתי ווינר שמילאן תנצח היום . היחס היה של 1.90. אני מקווה שהמוטביציה הגבוהה היום תוביל לניצחון. :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/07
  5. 亚历山大帕托 Member

ממש לא קבוצה בינונית פלוס. משני המפגשים נגדה בעונה שעברה יצאנו עם נקודה אחת בלבד. קאלאץ' עלול להיות הסיבה לכך שנידפק היום. 90% שאנחנו סופגים שער. יש לי גם תחושה שג'ילה יעשה את זה היום.

6. איזאקו Member

אני לוקח את הבינונית פלוס בחזרה. קבוצה עם ברשיאנו, סימפליסיו (שני אקס פארמה),זאקרדו, ברזאלי, אמאורי ומיקולי היא בהחלט יותר מבינונית פלוס. ובכל זאת נקווה שקאלאץ' יעשה את העבודה.

7. 亚历山大帕托 Member

התחושה שלי היא שאינטר עוקפת היום את רומא, ומילאן תופסת מקום בשישייה העליונה.

8. Chievo Member

http://img339.imageshack.us/img339/9512/95634579zl4.Xxx

אינטר http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/inter_middle.Xxx

עבר שבוע נורא מאוד על אינטר שגם אחרי ההפסד במשחק הראשון שלה במסגרת ליגת האלופות במשחק במחזור האחרון הנראזורים חוזרים מליבורנו בקושי עם רק נקודה אחת בלבד, כך שג'וליו סיזאר מנע תוצאה מביסה לאינטר נגד פנרבחצ'ה, וביום ראשון זלאטן עם צמד הצליח להציל את אינטר מהפסד ראשון העונה.
    האוהדים צפו לפתיחה יותר טובה ויותר בטוחה, קצת הפציעות דפקו את התוכניות של מנצ'יני לגבי העונה, אבל עדין הלחץ עולה אצל האלופים ממילאנו אחרי הפתיחות הגרועות גם בצ'מפיונס גם בליגה המקומית.
    אינטר במרחק של שתי נקודות כרגע מרומא שנמצאת במקום הראשון, מה שגם אינטר עוד לא פגשה אחת מבין הגדולות וכבר היא מפסידה כמה נקודות במשחקים עם קבוצות אמצע טבלה או אפילו פחות, הערב לא פחות מניצחון יהיה מקובל על ידי הנראזורים.
    דוגלאס מאייקון הושעה לשלושה משחקים בגלל המכה שהוא נתן לחלוצה של ליבורנו אריון בוגדאני האלבאני, ויירה, מטראצי וקיבו פצועים כמובן, גם נלסון ריבאס לא ישתתף במשחק מאחר שהוא תחת השגחה רפואית, סיזאר צפוי לשחק בעמדה פחות מועדפת עליו בעמדת המגן הימני. דאקור צפוי להחליף את קמביאסו זה שיקבל מנוחה לקראת המשחק נגד רומא.

הרכב משוער: ז'וליו סזאר; סזאר, קורדובה, סמואל, מאקסוול; זאנטי, דאקור, סטנקוביץ', פיגו; איברהימוביץ', אדריאנו

סמפדוריה http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/sampdoria_middle.Xxx

אצל האורחים הדברים לא פחות לחוצים, בשלושת המשחקים האחרונים סמפ איכזבה בגדול עם הפסד לנאפולי העולה החדשה, תיקו בדרבי דלה לנטרנה נגד היריבה העירונית ג'נואה, ועוד לפני זה סמפדוריה קבלה תוצאה מאכזבת ביותר במשחק ביום חמישי לפני שבוע בגביע אופ"א מול אלבורג כשסיימה עם תיקו 2-2 בבית.
    לפני תחילת העונה אנשי ההנהלה ואוהדים של הקבוצה היו מאוד אופטימיים עבור העונה הקרבוה דווקא אחרי הגעתו של ולטר מאצארי והחתמתם של שני החלוצים אנטוניו קסאנו וויצ'נזו מונטלה בהשאלה, אך כפי שזה נראה לפחות עכשיו לסמפדוריה לא תהיה עונה ממש שונה מזאת שאנו רגילים לראות בשנים האחרונות, קבוצה תקועה באמצע הטבלה לא מתקרבת לתחתית ולא לצמרת קבוצה שהמטרה שלה היא מקסימום להגיע למקום שמוביל לגביע אופ"א ולא יותר מזה.
    סמפדוריה הצליחה לסיים בתיקו 1-1 בתילת העונה הקודמת בסן סירו, אבל הם לא ניצחו את אינטר מאז ה4-0 שלהם במאי 1999.
    מאצארי כנראה לא מתכנן לתת לקסאנו לפתוח בהרכב, הוא מעדיף על פניו שילוב של בלוצ'י ומונטלה בהתקפה, עם פאולו סמארקו בקישור מתחת לחלוצים, אנטוניו קסאנו בנתיים מסתפק בספסל.

הרכב משוער: מיראנטה; קמפאניארו, סאלה, לוקיני; זנוני, פאלומבו, וולפי, פיירי, סמארקו; מונטלה, בלוצ'י

http://img233.imageshack.us/img233/8041/mazzarisv9.Xxx
    מאצרי לחוץ. לאן יוביל את סמפדוריה העונה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/9/07
  9. ori_pit Member

משהו יכול לתת קישור לצפיית המשחק של אינטר נגד סמפדוריה

10. AS ROMA SCUDETTO 2008 Member

איזה באסה שטוטי לא משחק!! וגם פרוטה , בכל מקרה אני ממש מקווה שננצח את פיורנטינה, הולך להיות משחק קשה...

11. Chievo Member

חפש כאן

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד שעה למשחק ובמידה שלא יהיו שינוים לא צפוים אלה ההרכבים :

פיורנטינה - פריי,אויפלוסי,דאינלי,גאמפריני,פסקואל,דונדל,ליברני,מונטליבו,סמיולי,פאציני,מוטו.
    ספסל - לופטלי,קרולדרפ,באלזרטי,גובי,פזיאנזה,קוזמנוביץ',ויירי.

רומא - דוני,סיסיניו,מקסס,פרארי,טונטו,דה רוסי,אקווילני,טאדיי,ג'ולי,מנסיני,ווצ'יניץ'
    ספסל - קורצ'י,פאנוצ'י,חואן,פיזארו,בריגי,בארוסו,אספוזיטו.

פיורנטינה עם סגל מלא, רומא בלי טוטי,פרוטה וקאסטי. כמו כן פאנוצ'י וחואן לא כשירים ב100% ויפתחו על הספסל. פרארי חוזר מפציעה וישחק לראשונה העונה כשגם אספוזיטו צפוי לעשות את הבכורה היום מהספסל.

עדכון: פיזארו יפתח במקום אקווילני. רומא בלי 5 שחקני הרכב. דיי מפתיע לראות את ספאלטי עושה רוטציה ומנסה לשמור את השחקנים טריים לסוף שבוע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/9/07
  13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לינקים למשחקי היום

השחקן שהכי מעניין אותי היום במערך של רומא הוא ווצ'יניץ'. הוא לא יקבל הרבה הזדמנויות העונה לפתוח והיום זאת אחת ההזדמנויות הנדירות שלו (במידה וטוטי לא ייפצע), הוא חייב להבקיע היום כדי לחזק את מעמדו בסגל.

14. 亚历山大帕托 Member

איך שמתחיל שידור, פתאום יש להם הפרעות?! ככה היה גם בשידור של מילאן-בנפיקה, היה בלתי נסבל! בכל מקרה, קאלאץ' בשער, אודו, יאנקו, נסטה וקלאדזה בהגנה, פירלו, גאטוזו, אמרסון, סיידורף וקאקא בקישור, וג'ילה פותח במקום פיפו.

15. aj007 Member

אין שידור של יובה בערוץ ספורט 2 משדרים את פיורנטינה רומא וזה פשוט חוצפה אני שילמתי כדי לראות את יובה