מחזור כפול בפרמייר ליג- 24 ו-25

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏5/2/04.

1. ArsenalFan Member

מחזור 25:

היום:
    ארסנל- סאות'המפטון
    לידס- וולבס
    לסטר- בולטון

מחר:
    בירמינגהאם- אברטון
    בלקבורן- ניוקאסל
    צ'רלטון- טוטנהאם
    פולהאם- אסטון וילה
    ליברפול- מנצ'סטר סיטי
    מנצ'סטר יונייטד- מידלסברו
    פורטסמות'- צ'לסי

ארסנל- סאות'המפטון (הייבורי, 21:45)
    26 משחקי ליגה עברו מאז ההפסד האחרון של ארסנל. 3 ימים אחרי שהשלימה את רצף המשחקים הטוב ביותר שלה אי פעם מפתיחת הליגה עם ניצחון 3:1 בוולבס, ארסנל תתייצב היום למשחק בית מול גורדון סטראכן וסאות'המפטון, בידיעה שניצחון הערב יפתח פער של חמש נקודות על פני מנצ'סטר יונייטד, לפחות עד מחר. הפינאליסטיות של הגביע ב-2003 תיפגשנה אחרי שבחג המולד, במשחק שסגר את שנת 2003, שיחזרו התותחנים את התוצאה מהגמר מול הסיינטס, 1:0 משער של רובר פירס. הצרפתי, לו חסרים רק שני שערים להשלמת יובל כיבושים, הוא שחקן מסוכן במיוחד עבור סאות'המפטון, עם שישה שערים ב-4 המשחקים האחרונים. בעונה שעברה במשחק המקביל בהייבורי, פירס כבש שלושער בניצחון ארסנל 6:1. היום, ככל הנראה, סאות'המפטון לא תספוג שישייה, שכן יש לה את אחת ההגנות הטובות בפרמייר ליג. הגנתה היציבה היא זו ששומרת אותה מרחק 4 נקודות ממקום אפשרי בגביע אופ"א, במקום ה-11. חוסר בהירות בנוגע לעמדת המנג'ר בעקבות הודעתו של סטראכן על עזיבה, איננו הסבר מספיק לכך שהסיינטס השיגו רק ניצחון אחד בשבעת משחקי הליגה האחרונים. ההסבר נעוץ בבעיותיהם של הקדושים נמצאות בהתקפה שלא מספקת את הסחורה. ניתן היה לראות זאת ב-0:0 בשבת האחרונה בסנט מרי'ז עם פולהאם. קווין פיליפס, שדווקא כבש צמד במשחק ההפסד המרגיז 2:3 למנצ'סטר יונייטד, הרבה להחמיץ מול הקוטג'רס, והוא עלול לשלם את המחיר היום בהייבורי. במקומו צפוי לפתוח לצד ברט אורמרוד הבינלאומי ג'יימס ביטי, שיקווה לחזור לכושר ההבקעות המצוין שלו מהעונה שעברה ומפתיחת העונה. דייב פראטון מושעה, בעוד הפצועים של סוטון הם קלאוס לונדקוואם, ניל מק'אן ומאט אוקלי. הקפטן ג'ייסון דוד בספק, ובמקומו עשוי לפתוח כריס ביירד. בארסנל, דניס ברגקאמפ שכבש במוליניו אך נפצע והוחלף בדקה ה-55, ייעדר. במקומו יפתח בפעם הראשונה בליגה חוזה אנטוניו רייס הספרדי. פרדי ליונגברג, ששמו נקשר במעבר לריאל מדריד, ייעדר גם הוא וריי פארלור צפוי לפתוח במקומו. סילבאן וילטורד וג'רמי אליאדייר עדיין פצועים, וקאנו באליפות אפריקה עם ניגריה.

לידס- וולבס (אלנד רואד, 21:45)
    כל קלישאה שלא תיאמר על משחק התחתית תהיה נכונה. קרב על החיים ועל המוות, משחק על שש נקודות, יום הדין וכו'. גם בוולברהמפטון וגם בלידס יודעים היטב כי תיקו עלול שלא להספיק במאבק ההישרדות בפרמייר ליג, וכי רק ניצחון יתקבל על הדעת. בלידס העניינים לא מפסיקים להידרדר. ארכה ניתנת להשגת הכסף, ולאחריה עוד ארכה וחוזר חלילה, וחוסר הוודאות עדיין קיים. אך על המגרש הצרות נראות גדולות הרבה יותר. הקבוצה רחוקה 6 נקודות מחוף מבטחים, ולאחר סדרת הפסדים שהאחרונה שבהן בוילה פארק בשבת למנג'ר לשעבר דיוויד או'לירי (2:0), אדי גריי שוכח מתי ראה מקבוצתו ניצחון. הפסד היום יעלה את כמות ההפסדים הרצופים של הלבנים לשבעה, וגם זקני יורקשייר לא זוכרים מתי הקבוצה הייתה במשבר מקצועי כה עמוק. בנוסף, לידס סובלת מפציעות והיעדרויות בעמדות חשובות, בעיקר במרכז ההגנה. לוקאס ראדבה ומייקל דיוברי פצועים, מה שמשאיר את מרכז ההגנה לחסרי ניסיון דוגמת מת'יו קילגלון וסטיבי קולדוול שהגיע מניוקאסל רק בשבוע שעבר. איריק באקה הנורבגי וג'רמיין פנאנט המושאל מארסנל נמצאים בספק למשחק. בוולבס, לעומת זאת, מעודדים יותר מאשר הלבנים של לידס, ומאמינים ביכולתם לשרוד ולנצח את הסטטיסטיקה המאיימת, שקובעת כי כל קבוצה שסיימה את משחקי חג המולד במקום האחרון ירדה ליגה בסיום העונה. אך במקרה של וולבס, חג המולד היה כנראה נקודה חיובית. אחרי תבוסה בהייבורי בבוקסינג דיי, נפגשו וולבס ולידס במוליניו והזאבים ביצעו מהפך כשניצחו 3:1. מכאן, וולבס המשיכה בהתקדמות ואפילו הדהימה את מנצ'סטר יונייטד. הערב הבחורים של דייב ג'ונס מגיעים לאלנד רואד שוב אחרי דעיכה מסוימת והפסד לארסנל, הפעם 3:1 במוליניו, ומעוניינים לשחזר את הניצחון ממשחקי החגים. פירושו של ניצחון חוץ ראשון העונה לוולבס יהיה השארת יריבה לתחתית מאחור, וצעד חשוב במאבק ההישרדות. וולבס תגיע היום לאלנד רואד ללא פול אינס המושעה וללא שון ניוטון הפצוע, והמנג'ר דייב ג'ונס צפוי להעלות באותו הרכב שהפסיד לארסנל בשבת.

לסטר- בולטון (ווקר'ס סטדיום, 21:45)
    בזמן ששתי יריבותיה הגדולות לתחתית תיפגשנה באלנד רואד, יצפה לשועלים מאבק קשה במטרה לצאת ברווח מאיבוד הנקודות של לפחות אחת מיריבותיה, מול בולטון ששואפת גבוה. לסטר נמצאת בסכנה ממשית לרדת לליגה הראשונה בפעם השנייה בשלוש שנים, אחרי עשרה משחקים ללא ניצחון, וספיגת שמונה שערים בשני המשחקים האחרונים- ההפסד בסנט ג'יימס' פארק 1:3 לניוקאסל בשבת, ולפניו- התבוסה הביתית המשפילה 0:5 לאסטון וילה. ואם כל זה לא מספיק, לסטר מעולם לא ניצחה את בולטון במפגש פרמיירשיפ, והתוצאה הטובה ביותר שהשיגה הייתה 2:2 בריבוק בכריסמס האחרון. למיקי אדאמס לא צפויים חיים קלים במאבק ההישרדות. ניקוס דאביזס חוזר להרכב השועלים הערב וסטפן פרוינד יערוך הופעת בכורה בבית, אך מיקי אדאמס יאלץ לעבור עוד ערב ללא בילי מק'ינלי, פיטר קאנרו ולי מוריס. מול השועלים תתייצב היום בולטון, קבוצה המנוסה לא פחות בקרבות תחתית, אך השנה היא קרובה יותר לאירופה. למעשה, ניצחון הערב בווקר'ס יעלה את הטרוטרס למקום השישי, שבסוף העונה מוביל לגביע אופ"א. בנוסף, גם אם בולטון לא תגיע לאירופה דרך הליגה, היא בהחלט עשויה לעשות זאת דרך גביע הליגה, כאשר בגמר בסוף החודש תחכה לה מידלסברו. בהחלט חודש ינואר מוצלח עבר על בולטון. מאז ההפסד למנצ'סטר יונייטד בתחילת ינואר, ולמרות ההדחה המפתיעה מהגביע, בולטון רשמה 4 משחקים ללא הפסד, מתוכם רק תיקו אחד- בשבת האחרונה מול ליברפול (2:2), ועושה רושם שבולטון מסתדרת מצוין גם בלי הכוכב הגדול ג'יי ג'יי אוקוצ'ה. החודש המוצלח בליגה הקנה לסם אלרדייס את תואר מנג'ר החודש, ובכדי להמשיך במומנטום החיובי בליגה, בולטון צריכה לנצח גם הערב. בולטון תתייצב הערב ללא ניקי האנט המושעה, בעוד ג'אנקופולוס היווני ופר פרנדסן הדני בספק. ג'ון אוטסמבור המושאל מליברפול עשוי לפתוח. בפעם האחרונה שבולטון הגיעה ללסטר הסתיימה בדרך כואבת במיוחד למקומיים- בולטון גברה 5:0 על השועלים בפילברט סטריט עליו השלום, בפתיחת עונת 2001/02. בכושר שבו לסטר נמצאת- בבולטון יכולים גם לחלום על שחזור התוצאה.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'רלטון - טוטנהאם - צ'רלטון בנסיגה אחרי שני הפסדים רצופים ולא ממש התאוששה מעזיבתו של סקוט פארקר. טוטנהאם החלה להראות שימני התאוששות משני ההפסדים הרצופים שפקדו אותה, אך עדיין לא אוששה את ההגנה הזוועתית שלה, שללא ספק תהיה נקודת תורפה חזקה.
    מטוטנהאם, "לצערי" ייעדר דארן אנדרטון בגלל צהובים (מעניין אם יש מישהו בעולם שמתבעס מזה), אך נראה כי ימשיכו לתת צ'אנס לג'וני ג'קסון צ'אנס באגף השמאלי, אחרי המשחק המצויין שלו מול פורטסמות' ולאור היעדרם של טאריקו (רוב הסיכויים שלא יהיה כשיר) וציגה. ג'רמיין דפו יקבל ופעה שנייה במדי הספרס לצד רובי קין.
    לטעמי משחק חשוב מאוד לספרס, כשניצחון יכול להכניס אותם לתמונה סביב המאבק על מקום באירופה.
    אצל האדיקס העניינים התחממו מאז שסקוט פארקר חצה את הכביש, ואלן קרבישלי צוטט מזהיר את שחקניו משינויים בהרכב. פול קונצ'סקי יזכה לשחק מול המועדון אליו הושאל למספר חודשים, וכריס פרי יזכה לפגוש את המנג'רים שחיממו בעזרתו את הספסלים של וייט הארט ליין. החלוצים ליסבי, יואל וסטיוארט יהיו כשירים למשחק.

הרכבים צפויים:

צ'רלטון - הריידארסון, קישישב, פיש, פרי, הולנד, קונצ'סקי, יאנסן, יוהאנסון, די קאניו, סטוארט.

טוטנהאם - קלר, קאר, ג'קסון, ריצ'רדס, קינג, גארדנר, בראון, דאלמה, דייויס, דפו, קין.

3. ArsenalFan Member

כל הכבוד על היוזמה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx משחק מאוד מעניין מחר בואלי, אם ספרס מנצחים מחר בחוץ ונוקמים בצ'רלטון, הם הופכים להיות מתמודדים חזקים על מקום באירופה. אבל אני עדיין סומך על הפישולים בהגנה של טוטנהאם, ומקווה שצ'רלטון תתאושש. והפעם אני לא רק סתם אנטי-ספרס, אני מאוד רוצה לראות את צ'רלטון מגיעים לאירופה. אני חושש שאם האדיקס מפסידים מחר, הם בדרך להידרדרות מוחלטת. וזה כמובן יעזור לספרס בשני אופנים- גם ניצחון מחר, וגם עוד צעד לקרבישלי בדרך לוויט הארט ליין.

הרכבים לארסנל- סאות'המפטון:

ארסנל: להמן, לאורן, טורה, קמפבל, קול, פארלור, ויירה, ג'ילברטו, פירס, רייס, הנרי. ספסל: סטאק, סיגאן, קלישי, אדו, בנטלי. אין הפתעות, רק חבל ששוב ג'ילברטו בהרכב ולא אדו.

סוטון: ניימי, טלפר, מייקל סוונסון, קרייני, לה-סו, דלאפ, קנטון, אנדרס סוונסון, היגנבוטם, אורמרוד, פיליפס. ספסל: פול סמית', פיץ הול, כריס ביירד, פאהרס, ביטי. בסופו של דבר פיליפס כן בהרכב של סטראכן, ושימו לב לספסל שכולל שחקנים מצוינים כמו פאהרס וביטי, זה נראה הרבה יותר מאיים מהספסל שלנו.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדכון תוצאות:
    עם פתיחת המחצית השנייה בהייבורי ארסנל מוליכה 1-0 משער של תיירי הנרי בדקה ה-31. הגאנרס נותנים בינתיים משחק בינוני למדי וסוטון משחקים כשווי כוחות, אך מסירת עומק של פירס מצאה את הנרי באגף שמאל, והנרי חלף על-פני קנטון והצליח בקושי להכניע את ניימי שיצא אליו.... 1-0 לארסנל, תיירי הנרי בשערו ה-100 בפרמיירשיפ! (מזל"ט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx !).
    גם באלנד רואד המחצית השנייה נפתחה לפני מספר דקות ולידס יונייטד מוליכה 2-1 על וולבס בקרב תחתית גורלי. אלן סמית' העלה את לידס ליתרון בדקה ה-14, ויו גנאה הרומני שמסתבר כרכש טוב השווה בדקה ה-21, אך דומיניק מתאו החזיר את היתרון ללידס בדקה ה-41.
    ובאיצטדיון ווקר'ס מחצית כעת, לסטר ובולטון נמצאות בעיצומו של תיקו 1-1. לס פרדיננד הותיק העלה את השועלים ליתרון בדקה ה-16, אולם שער עצמי של איאן ווקר (אני רצה לראות את זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx ) השוער העניק לטרוטרס את השויון.

עדכונים בהמשך.....

5. Gooner Member

שאלה לעדי,אני מבין שאתה רואה את המשחק דרך הוובקאם של ארסנלפלוס,איך רייס מתפקד בנתיים?
    הבנתי שהוא היה מעורב קצת בכמה מהלכים.

6. ArsenalFan Member

אני לא חושב שאנחנו משחקים עד כדי כך בינוני, פשוט מולנו משחקת יריבה שיש לה מה לומר במשחק. יש קצב טוב וקרב דו צדדי, בחלקים מסוימים ארסנל טובה יותר, ובחלקים אחרים סאות'המפטון שולטים. במחצית הראשונה פתחנו נהדר עם שני מצבים של פירס, אבל סוטון השתלטו על המשחק יחסית מהר, החזיקו בכדור וגם הגיעו לחצאי מצבים ויצרו התקפות, עד שאנדרס סוונסון נפצע. השער של הנרי (100 בפרמיירשיפ, לא רע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) יעורר שוב מחלוקת, קשה לראות ב-Webcam אבל השדר אמר שיכול להיות שהייתה עבירה בחטיפת הכדור. עכשיו רייס החמיץ מצב גדול כשהוא פיספס את הכדור ממסירה של הנרי ממש מול השער. רייס הוא השחקן הכי חלש במגרש, זה בטוח. דווקא הוא קיבל היום כמה כדורים והוא מקבל המון אהבה מהקהל בהייבורי, אבל הוא לא הטביע את חותמו יותר מדי. מנגד, השחקנים המסוכנים של סוטון הם גריים לה סו שפשוט נמצא בכל מקום וברט אורמרוד, שהגיע למצב מצוין מול להמן לפני כמה דקות, אבל הגרמני המטורלל הציל. חוץ מזה, סאות'המפטון ממשיכה יפה את המגמה מהמשחק מול יונייטד- היא השיגה עד עכשיו לפחות 6-7 קרנות. צהובים לויירה ופארלור, שחייב להיזהר.

עכשיו סוטון משתלטים קצת על המשחק, ואנחנו ככל הנראה בדרך ל-20-25 דקות מאוד לחוצות. אבל משחק טוב בהייבורי.

דיוויד בנטלי עומד להיכנס עוד מעט להופעת בכורה בפרמייר ליג, כנראה במקום רייס.

עדכון: 3:1 ללידס על וולבס, מי אם לא ג'יימס מילנר.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/04
  7. ArsenalFan Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

ארסן ונגר מעצבן אותי! הוא מוציא את רייס, דווקא בדקות שהוא יחסית נכנס למשחק (בטח שיחסית למחצית הראשונה החלשה שלו). זה ניחא, אבל הוא מכניס את קלישי! לא מובן. לגמרי לא מובן. הוא מחסל את האופציה ההתקפית שלנו. ואם כבר הלכת על קשר, למה לא אדו?...

זה מתחיל להזכיר לי את המשחק מול סוטון לפני שנתיים, כשטלפר כבש שער שוויון בדקה ה-83 והוציא תיקו בהייבורי. וגם אז זה היה בתחילת פברואר, בסביבות אותו התאריך.

8. Gooner Member

יופי של נאחס...

Or,did i spoke too soon?

9. ArsenalFan Member

2:0, שוב הנרי (פותח את המאה השנייה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) מבישול של פירס אחרי מתפרצת, ואם בשער הקודם הייתה מחלוקת, בשער הזה יש כנראה הרבה יותר, כששוב ספק עבירה בתחילת המהלך של פארלור על היגנבוטם. סטראכן, דניס רוף ובערך כל סאות'המפטון מתנפלים על השופט, אנטי ניימי ומייקל סוונסון קיבלו צהובים. כבר עכשיו אני חותם על יללות של סטראכן ואוהדי יונייטד (בתקשורת ובכלל).

היה משחק מעניין מאוד, ובסופו של דבר אפשר לומר שניצחנו בצדק, אם כי אני לא בטוח עד כמה זה יספיק נגד צ'לסי. ובהצלחה מחר למידלסברו.

4-1 ללידס יונייטד בסיום! וידוקה, דקה 90, עם הרביעי. סוף סוף ניצחון ללידס.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/04
  10. Gooner Member

גול של הנרי בדקה ה90 סוגר את העניין,2-0 לארסנל -5 נקודות הפרש מיונייטד עד מחר.
    בכל אופן הנרי העלה את מאזן השערים שלו ל136 (ולא 101 כמו שאבי מלר רצה שתחשבו..),אבל זהו השער ה101 שלו בפרמייר ליג,והוא השחקן הזר השני שכובש יותר ממאה שערים בליגה האנגלית הבכירה (הראשון הוא דווייט יורק).

נ.ב
    לפי הלייב-טקסט השער השני של ארסנל הוא מלוכלך לגמרי,לפי מה שהבנתי פרלור הביא מרפק לשחקן של הסיינטס,השחקן נשאר על הדשא,פרלור מסר להנרי שכבש,לא נעים לא נעים...

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי אני די בטוח שטוטנהאם תיכשל היום. צ'רלטון קבוצה שקנתה את מעמדה מול קבוצות לא מאוזנות כמו הספרס. הם קבוצה לא משהו בכלל כיחידים, אבל כקבוצה הם יודעים לפרק קבוצות כמו טוטנהאם. המשחק הזה בא לנו בעיתוי גרוע מאוד ואני די בטוח שהיום נפסיד את הנקודות. אין מה לעשות, הוכח כבר העונה במול קבוצות כמו סוטון, צ'רלטון ופולהאם אנחנו פשוט לא מצליחים לעמוד, ואם תוסיפו למשוואה את חוסר היציבות הזוועתי שלנו, הייתי אומר שדי הלך עלינו.
    אין קבוצה טובה יותר להתאושש עליה מטוטנהאם.
    צ'רלטון קבוצה שאני מאוד לא אוהב, ולא ניצחנו אותם כבר למעלה משנתיים או שלוש.

האם לידס מתאוששת? לא בטוח. אבל ההפסד הזה כנראה פירק את וולבס והבטיח את הירידה שלהם.

12. AFC Member

אוי הנרי... שחקן פשוט מדהים. 19 שערים ו-6 בישולים ב-25 משחקים. תראו לי שחקן, שמשחק ברמות הגבוהות ומתקרב למאזן הזה. החלוץ הטוב ביותר בעולם ללא תחרות בכלל. אין אף חלוץ עם כאלה איכויות מלבדו.

ובכן, עדי, הסיכוי לסיים במקום הרביעי הולך ומתרחק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

כבר 25 משחקים ללא הפסד העונה. אני לא רוצה לצאת בהצהרות, אבל משה, שוב בא לך לצחוק על אותה האמירה של ונגר, שאנחנו מסוגלים לעבור עונה שלמה ללא הפסד?

13. Julian Joachim Member

בני, תיזהר לא לנחס.

במסגרת השבוע הטוב ביותר לקבוצות שלי בהסטוריה כנראה, דפורטיבו מנצחת, הפועל קורעת את מכבי, הפועל מנצחת קבוצה ברמה של יורוליג ב-10 הפרש (סופוט) וכמובן שלידס מנצחת.

מול מי אנחנו ביום שבת? זה היום האחרון במסגרת השבוע הזה, ואנחנו חייבים לנצל אותו טוב טוב!!!

אני כבר מחכה להיום בערב, לראות את השערים, אם למישהו יש לינק בינתיים שיפרסם.

I LOVE YOU JAMES!!!

אה, ולדייב ג'ונס ווולבס:

היה טוב וטוב שהיה, הא? אני שונא קבוצות שמתבססות על זקנים. כמו ניוקאסל של לפני 2-3 שנים, שהתבססו על הטריו המגעיל של ברטון-לי-שירר, וכמו וולבס ופומפי של העונה...

איכס.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן איכס, אבל שכחת להזכיר פה את הקבוצה הכי זקנה בפרמיירשיפ - בולטון של סם אלרדייס, שמתבסתת על שחקני דרג ב' ישישים שגמרו את הסוס בקבוצות הבכירות של אירופה ובאון לבית ההבראה בריבוק פארק תחת הד"ר סם אלרדייס כדי לשקם את הקריירות הדועכות שלהם. קחו לדוגמא את איבן קאמפו, ג'יי-ג'יי אוקוצ'ה או חאבי מורנו (הוא לא זקן אבל את הקריירה ברמות הגבוהות הוא גמר....). בולטון הם הכי איכס שיש בתחום הזה....

בכל אופן היום יערכו מספר משחקים מעניינים, וביניהם:
    פורטסמות' - צ'לסי:
    נראה כי צ'לסי סוף-סוף מתחברת כקבוצה, והבלוז של ראניירי הצליחו לנצח לאחרונה כמה משחקים בזכות הרבה נחישות ואופי והתגברו על חסרונם של מספר שחקני מפתח. האתגר שלהם היום הוא די גדול - להתגבר בפראטון פארק על פורטסמות' שנמצאת במגמת התחדשות עם מספר רכישות חשובות בחלון ההעברות, בדמותם של איל ברקוביץ', ג'ון קרטיס, לומאנו לואה-לואה ואיביצה מורנאר.
    אצל פומפי טדי שרינגהאם בספק לקראת המשחק בגלל פציעה, ולואה-לואה כנראה יחליפו ויערוך את הופעת הבכורה שלו בהרכב של פומפי. בהגנה פטרי פסאנן הפיני החלים ויהיה כשיר, ודז'אן סטפאנוביץ', שסיים לרצות עונש השעיה של שני משחקים, יחזור גם הוא לסגל. בקישור של פומפי ייעדרו אלכסיי סמרטין המושאל, שלא יכול לשחק נגד צ'לסי שמחזיקה בכרטיס השחקן שלו, וקוין הארפר המושעה. לעומת זאת, פטריק ברגר וסטיב סטון שוב כשירים ויהיו בסגל למשחק.
    סגל פומפי הצפוי למשחק:
    היסלופ, קרטיס, סטפאנוביץ', דה-זיו, פרימוס, ברגר, סטון, פאייה, קוואשי, ברקוביץ', יעקובו, מורנאר, לואה-לואה, פסאנן, טיילור, שמל, ואפנאר, שרינגהאם.

מנגד בצ'לסי סקוט פארקר חוזר לסגל אחרי שנעדר מהמשחק מול קבוצתו לשעבר צ'רלטון. גם ג'ו קול, ג'ון טרי קלוד מקללה והרנן קרספו חוזרים לסגל ,אחרי ששני הגו'אים ריצו עונשי הרחקה ומקללה את קרספו התגברו על פציעות. קודיצ'יני, דסאי ודמיאן דאף בספק למשחק בגלל פציעות.
    סגל צ'לסי הצפוי למשחק:
    קודיצי'ני, סאליבן, אמברוסיו, גלן ג'ונסון, מלכיוט, ברידג', טרי, גאלאס,דסאי, הות', למפארד, מקללה, דאף,פארקר, ג'ו קול, גרונקיאר, ניקולאס, האסלביינק, מוטו, גודיונסן, קרספו.

הימור שלי: יהיה לצ'לסי קשה אבל הם יצאו עם נצחון 2-1 מפראטון פארק.

מנ'צסטר יונייטד-מידלסבורו:
    היונייטד נראית לאחרונה מעט שבירה בחלק האחורי, אבל חלק התקפי מצוין בכיכובם של רוד ואן-גול והרכש החדש לואי סאהה והאופו הוינרי המפורסם מותירים את היונייטד קרוב-קרוב למוליכה ארסנל. נצחון ביתי צפוי היום על בורו יצמצם את הפער בין הקבוצות ל-2 נקודות בלבד. החדשות הטובות עבור היונייטד הן חזרתו של אולה-גונאר סולשאר לסגל לראשונה מאז ספטמבר. לרשות פרגי יעמוד היום סגל מלא.
    [/b]סגל יונייטד הצפוי למשחק:
    האוורד, קרול, ג. נוויל, פ. נוויל, סילבסטרה, בראון, או'שיי, פורצ'ן, פורלאן, פלטצ'ר, כריסטיאנו רונאלדו, סקולס, באט, רוי קין, סולשאר, קלברסון, גיגס, ואן-ניסטלרוי, סאהה, בליון.

סטיב מק'לארן מעהבר השני יחסר שני שחקני מפתח פצועים - ג'ורג' בואטנג והוגו אהיוג. גם אקס-מנ. יונייטד ג'ונתן גרינינג ומייקל ריקטס יחמיצו את המשחק בגלל פציעות.
    סגל בורו הצפוי למשחק:
    שווארצר, ג'ונס, קדרו, מילס, דייויס, סאות'גייט, ריגוט, קופר, מנדייטה, זנדן, דוריבה, ז'וניניו, מקארונה, דאונינג, פרנאבי, נמת', ג'וב.

וגלעד בקשר לשאלתך נגד מי לידס בשבת - הם מול מנ. יונייטד באולד טראפורד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx ... משום מה יש לי הרגשה שהשבוע המצוין שלך ייגמר אז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/2/04
  15. Julian Joachim Member

איתי, תאמין לי ששבוע כזה חייב להיגמר טוב. ניצחונות מול נהריה ומנצ'סטר ומצדי אפשר לסגור את הבאסטה, זה השבוע הכי טוב בהסטוריה.

ובולטון אמנם מחזיקה את יורי דג'ורקייף ברוטציה וג'יי ג'יי אוקוצ'ה באמת לא צעיר, אבל קמפו מגרד את ה-30, מורנו את ה-28, וגם שאר הקבוצה לא מעל 30 (לפחות לא באופן משמעותי).