מחזור ליגה בחנוכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/12/08.

1. C.F.C Member

זה נשמע מאוד נחמד בתיאוריה, אבל איך באמת גורמים לזה לקרות?

2. Celtics Member

לא נראה לי שזה רעיון הגיוני,
    אבל מה יקרה אם יעשו מחזור רק ישראלי בחנוכה,בלי כל הזרים?
    אני לא חושב שאפשר ליישם את זה...
    בכ"מ אני חושב שזה רעיון טוב,השאלה היא אם זה באמת ילך כמו שחושבים,
    או שזה סתם יהיה מחזורים בימים תקועים שאף אחד לא יראה...

3. King Kenny Member

אני חושב שאם כבר יש אפשרות להתחשב בזרים אז צריך ואין שום בעיה לעשות מחזור בפסח. אפילו יותר טוב לעשות בפסח, גם זה לקראת סוף העונה מה שאומר שאלו יהיו משחקים חשובים מאוד.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך השחקנים האלו עושים טובה שהם משחקים שתי שבתות ברצף , הגיע כבר הזמן שהם יתנהגו כמו שחקנים אירופאים לכל דבר.
    רעיון שבו משחקי חנוכה יהיו ללא זרים הוא מעניין אבל יש חלק מהקבוצות שהזרים הם חלק משמעותי בקבוצה לעומת קבוצות אחרות שם הישראלים דומיננטים.
    הייתי גם מציע לתת משכורות מיוחדות במשחקי החנוכה או בונוסים מיוחדים שיגרמו לאפסים האלו לזוז קצת.
    אף פעם זה לא נוסה כך שאנחנו לא יודעים אם זה טוב או לא , אבל למה לא כאילו שבמחזורים רגילים הרמה גבוהה ואנחנו מקבלים המון שערים.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך שום בונוסים, שהשחקנים יבינו שאם הם רוצים לקבל את השכר שלהם ולשחק פה, אז זה מה שכלול בו והם יצטרכו לקבל את זה...

אני לא רואה שבאנגליה השחקנים מתלוננים, אתה רוצה לשחק בליגה האנגלית? אתה צריך לשלם עבור זה מכיר, שגם ככה מקבל סכומים אסטרונומיים...

6. C.F.C Member

אתה לא באמת מנסה להשוות בין מה שאתה מקבל בליגה האנגלית למה שאתה מקבל בליגה הישראלית או בין המקצוענות של הזרים שמה למקצוענות של הזרים כאן. השחקנים הזרים (הטובים) שבאים לכאן לא בידיוק מתים לשחק פה וכל דבר קטן עשוי להבריח אותם/למנוע מהם לבוא בכלל. הפתרון: פסח.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון יש כאן זרים טובים??? שממש משפרים את יכולת הקבוצה בכמה דרגות בזכות זה שהם כאן?? לא נראה לי.

אז אם הם לא מקצוענים זה אשמתנו??

לא מתים לשחק פה?? שלא יבוא, יש כאן מספיק שחקנים (כולל אני) שמקווים כבר לקבל הזדמנות בליגה הבכירה בארץ ולא מסתפקים בליגה הלאומית...

גם אני לא מת לשלם כסף על כרטיס ולראות אותם עושים לי טובה על כל פס שהם נותנים

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים עם C.F.C,זה לא שאנחנו אנגליה וממש מתים לשחק אצלנו.
    ובדרך כלל הזרים היחידים שמצליחים אצלנו אלה הפרובלמטים,אלה שיעקמו פרצוף אם הם ישחקו בחג המולד ולא יגיעו אלינו.

אמיר,אמנם לא כולם פה זרים טובים אבל יש פה ושם זרים טובים.
    מלך השערים של הליגה,ג'ון קולמה,אלברז,בואטנג(אני מדבר על השנתיים הקודמות),פנטיני,אניימה,דה סילבה וכו..

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קולמה הוא אחד הזרים הטובים ביותר שבאו לארץ בעשור האחרון לפחות !

לא האמנתי שראיתי אותו בפעם הראשונה במשחק של סכנין, איך מביאים שחקן כזה לליגה השנייה, וקבוצות גדולות נתקעים עם שחקנים שהם זרים למקצוע

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המקצוע שלהם הוא לשחק כדורגל , הם עובדים אצל הקבוצה שלהם וכאשר לקבוצה יש משחק הם צריכים לשחק , מי שואל אותם בכלל אם הם לא יתאמצו שיעופו לחור שממנו הם באו.
    השחקנים המקצוענים האמיתיים שיש בליגה דוגמאת פרננדס , קולמה, יבואה דה סילבה ואלברז ועוד כמה לא יסרבו לשחק כי הם.........מקצוענים.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ממש לא קשור...
    כדורגלן זה מקצוע כמו מקצועות אחרים ועובדים בו אנשים.
    אם היו מציעים לך עבודה במקום לא הכי אטרקטיבי והיו אומרים לך לעבוד שם גם בחג האהוב עלייך סביר להניח שהיית חושב פעמיים אם להגיע.
    אנחנו לא אנגליה שזרים נוהרים אלינו ומתים להגיע אלינו אז אנחנו יכולים לשחק בחגים שלהם והם עדיין יבואו בשמחה..אנחנו ישראל,להפחית את הדברים הטובים שיש לנו בליגה זה לא רעיון כזה חכם.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

והם לא איזה מסי ואגווארו וכל מיני תותחים אחרים, כל זר משחק ברמה המתאימה לו

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון אבל עדיין יש להם לא מעט אופציות אחרות ולפעמים בשביל להביא זרים כמו אניימה,קולאוטי,בואטנג ואחרים צריך כמה שיותר יתרונות.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חג החנוכה הוא פחות משמעותי. יכולה להיות שנה שבה חנוכה לא נופל על החלפת השנה האזרחית. השאלה היא האם אנחנו יכולים לשחק גם בפגרה? אני חושב שאין צורך. עם מספר המחזורים המועט שיש כאן השנה, לא תהיה אפשרות לשחק עד מאי ואז לי, כאוהד כדורגל, יהיו בקיץ הרבה חודשים קשים של ציפיה לקראת העונה שבדרך. מה גם שכמו שציינו כאן, למנוע מהשחקנים הזרים את האפשרות לחגוג את חג המולד יכולה להיות עוד מכה, שתקשה עוד יותר להנחית כאן זרים ברמה טובה.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה הבאה יהיו כבר יותר קבוצות.
    ולדעתי זה די חשוב לשחק בימים שבהם הקהל בחופש ויכול להגיע למגרשים.
    צריך לעשות את המשחקים מוקדם(2-3 בצהריים) ככה שגם יותר ילדים ומשפחות יתחילו להגיע.