מחזור מספר 14 בפריימר ליג - תחזיות, עדכונים וסיכומים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏15/11/02.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ווסטהאם השוותה בדקה ה-86 משער של החלוץ הצעיר המצויין ג'רמיין דפוי.

עכשיו דקה 90 שלא ישימו בטעות בטעות שער ניצחון מנצסטר...

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נגמר מנצסטר.

איזה יום מצויין גם מנצסטר וגם ליברפול לא מנצחות עכשיו רק שצלסי תמשיך בכושר המצויין שלה והיא תסיים גבוה מהצפוי.

3. AFC Member

כן כן!!!

ארסנל חזרו למקום הטבעי שלהם!!! ועוד אואן יורד עלינו שאנחנו לא ניצחנו את סנדרלנד, גם אתם לא ניצחתם...

מקום ראשון!!!

4. Fernando Cavenaghi Member

לכם היו פחות הזדמנויות!!!!!
    סנדרלנד פשוט "שיחקו התקפי" כל המשחק, הם שלטו כל הזמן מול ליברפול.

5. the_secand Member

מזה השטוית האלה? מזה קשור להזתמנוית שהיו לנו? מה אתה עעכשיו מנתחם בזה שהיו לכם יותר מצבים?
    טוב אם זה מה שעוזר לך לישון בלילה על דבר כזה נאמר נחמת עניים
    אני לא ישכח שאתם הייתם במקום ה-1 לשני מחזורים אמרת לנו אוהדי ארסנל לשתוק וזה ואנחנו סה"כ אמרנו תאמת שאתם לא משחקים יפה וקראת לנו בכיניים ותראה עכשיו מי בוכה?

6. Fernando Cavenaghi Member

אני לא מחשיב הזדמנויות כי אם היו מחשיבים היינו בשלב הבא בליגת האלופות

ואני רק מתייחס לזה שאנחנו שלטנו לגמרי בכל המשחק ואתם לא :!:

ותהנו מהמקום הראשון גם לאיזה שני מחזורים כי אחרי שנקרע את מנצסטר אנחנו נעקוף אתכם (ואנחנו סתם לא רוצים לשחק יפה, אנחנו יודעים איך!!!)

7. RE-QL Member

חחחחח סנדרלנד בקושי עברו את החצי לא בעטו לשער פעם אחת הרחיקו סתם לחצי של ליברפול כל פעם שהכדור היה אצלהם ורק בזכות משחק ענק של השוער שלהם וחוסר מזל גדול במיוחד של התקםת ליברפול המשחק נגמר 0-0 אבל אין תירוצים גם משחקים כאלה צריכים לנצח

8. the_secand Member

אבל אתם לא ואנחנו כן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

אתה אוהב לדבר הרבה הא?
    אני לא חושב שלמישהו יש ספק בכלל מי המועמדת מס 1 לזכיה באליפות אבל אני עדין לא מדבר נחיה ונראה

9. Fernando Cavenaghi Member

אני באמת אוהב לדבר בלי סוף,
    ואין מועמדת מספר אחת, יש שלוש כאלה ששתיים נמצאות בעדיפות (נחש מי השלישית) ובאמת תנצל את השבועיים האלה טוב

10. RE-QL Member

שמעו אני יודע שארסנל קבוצה יותר טובה מליברפול אבל מה שבטוח הוא שליברפול בטוח לא פחות אפקטיבית...

11. AFC Member

אפקטיבית? אתה מוכן להסביר?

שמעו, בחוץ ליברפול משחקת בצורה דוחה ומגעילה, אבל אני מודה שבאנפילד היא קצת משתחררת מהבונקר הפחדני שלה (רק קצת, לא הרבה). מדוע, אתם שואלים? לא כי ליברפול קבוצה אטרקטיבית שמחכה להתפרץ, אלא בגלל שהאוהדים פשוט לא מוכנים לקבל משחק כל כך משעמם באנפילד. כן כן אואן, האוהדים משתעממים כל כך מהקבוצה שהם דורשים ממנה לשנות את שיטת המשחק.

ליברפול, למרות השיטה המתועבת והידועה לשמצה, הייתה לפני שנה קבוצה הרבה יותר טובה, כשסטיבן ג'רארד היה בכושר, שהיפייה וקראגר היו בשיא ושפיל תומפסון היה מאמן בעקבות התקף הלב של הוייה. השנה, הם מתבססים על שיטה דוחה מאין כמוה, למרות שיש ברשותה שחקנים כמו אל-דיוף, שיכולים להתפרץ.

12. RE-QL Member

חחחחחחחחחחחחחח איזה בולשיט... אין קשר לאוהדים בבית ליברפול באמת בבית כמו כל קבוצה משתחררת קצת ואתה יודע שלא חסרים שחקנים שיכולים לשחק אטרקטיבי כמו זרארד אואן שיירו ריסה סמיצר דיוף ועוד
    ואפקטיבית זה שליברפול משיגה את מה שהיא רוצה לרוב...

13. RE-QL Member

אני לא יודע איפה לכתוב את זה אז פה... מנצ'סטר סיטי מעוניינים מאוד ברובי פאולר! לפי ידיעות אחרונות קוין קיגאן רוצה חלוץ עם אנלקה בחוד ורוצה לנצל את המצב הכלכלי העגום של לידס...
    אני מאוד ישמח אם זה יקרה כי אז שתיים מהשחקנים האהובים עלי ישחקו באותה קבוצה (פאולר וברקו) אבל בואו נדבר על הסיטי ויותר נכון על קיגאן למה הוא צריך עוד שחקנים בהתקפה? יש לו את גוטר את הארגנטנאי ההוא את האקרבי ואת וונצופה הפצוע ועדיף (לדעתי) לסיטי לקנות שחקן להגנה החלשה שלהם מה אתה חושבים?

14. Rossoneri Member

אם קשה לך להבין אני יסביר... אפקטיביות משמע לא לעשות יותר מדי דברים ובכל זאת להשיג את המטרה. ע"ע אינטר, 90 דקות של כדורגל, 10 דקות הם משחקים, פעמיים קרספו נוגח, פעמיים זה ברשת, בסוף זה נגמר 2-0.

15. AFC Member

לדעתי מנצ'סטר סיטי ממש לא צריכה בלם, משום שאם יבוא בלם כמו יאפ סתאם הוא לא יתרום יותר מבלמיה הזקנים של הסיטי. השיטה של קוין קיגן הולכת על התקפה והפקרות מדהימה בהגנה. כך שגם אם תביא את נסטה ופרדיננד, שום דבר לא ישתנה אצל הסיטי.

חלוץ כמו רובי פאולר באמת עדיף לה מאד. האקרבי ו-וואנצ'ופה נותנים עונה לא טובה, וגואטר, למרות הצמד בדרבי, חלש מאד לעיתים קרובות. מישהו צריך לקבל את הכדורים של ברקוביץ' ושות' לקישור.