מחזור מס' 13; 5-4 פנטסטי לארסנל בליין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏11/11/04.

1. ג'רמיין דפו Member

הסר דאגה מלבך סטרטפורד זה ייקח עוד שנתיים ואנחנו חוזרים.פול רובינסון אמר היום שתמיד הקרבות של לידס נגד יונייטד היו מלאי שנאה אבל עכשיו הוא מבין שזאת אהבה לעומת הדרבי של לונדון ושזה משחק הליגה הכי גדול שלא בקריירה. כל השחקנים נשמעים לי מפוקסים גרמיין ורובי הולכים לישון עם התמונה של סיגאן ולדלי עם הרגל של הנרי. IS GAZZA GONNA HAVE A CRACK? HE IS YOU NO......!!!!

2. THE STRETFORD END Member

תאמין לי רובי,אני כל-כך אוהב לראות את התגובות המזלזלות של כמה מהכותבים פה בפורום,כאלו שנולדו לתוך השידורים של ערוץ 5,הדור שלא ידע את יוסף!כמה עצוב,כמה לא מפתיע.

3. ג'רמיין דפו Member

הדור שידע את דודידו...מה אתה מצפה...אתה חייב לקרוא את שלונסקי בוואלה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן כן תמשיכו לזיין את השכל עם שטויות שלא קשורות לשום דבר... העיקר שתמשיכו לדשדש אי שם במקומות 7-12 גם מנצ'סטר וגם טוטנהאם.

אני ד"א... אם לא ידעת אז מצבך עגום, אוהד צ'לסי

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב אני יפסיק את זה כאן. הודעות שלא קשורות לכדורגל נמחקו (גם שלי... שלא תבכו לאפלייה) ויימחקו. אז תחסכו את זה ממני.

6. THE STRETFORD END Member

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרבי הראשון של שנה שעברה זכור לי טוב מאוד, גם כי ממש הגיע לנו לנצח וגם כי דארן אנדרטון כבש את שערו האחרון בספרס ואז היה הראשון מזה זמן רב.
    אין לי ציפיות גדולות, רק שנפתח עם הרכב הגון ונתחרה שווים. אני מקווה שהקרדיט ימשיך לזרום לכיוון רטו זיגלר.

8. robson Member

אני רואה שהיה פה מעניין בהיעדרי..מה קרה, נעדרתי ערב אחד והתחלתם לריב? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx
    בכל אופן, עם כל הכבוד לדרבי הגדול של לונדון {ולכל אוהדי צ'לסי, זהו הדרבי הגדול בעיר..} לפי דעתי התוצאה
    של צ'סי אצל הקוטג'רס תגנוב את ההצגה מכיוון שאני מריח שם הפתעה..
    בקשר לדרבי לא משנה מה תהיה התוצאה ללא ספק שיהיה "חם ומגניב"...
    המשחק שהכי מעניין אותי כמובן הוא המשחק שלנו בסנט ג'יימס פארק, אני מקווה שסוף סוף ננצח ובד"כ בשנים
    האחרונות האיצטדיון הזה האיר לנו פנים ודי הלך לנו שם, כמובן בעיקר אותו 6-2 גדול לפני שנתיים.
    לא יהיה מאושר ממני אם ננצח ועל הדרך גם נשבור את הרגל לשירר.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

9. Hammers Fan Member

סאות'המפטון - פורטסמות' (סט. מאריס, שבת, 14:00):

דרבי, יריבות, כבוד, מן הסתם המילים האלו יקבלו את הדגש במחזור הזה דווקא במשחק המסקרן בין טוטנהאם לארסנל בווייט הארט ליין, אבל אם תשאלו את אנשי החוף הדרומי של אנגליה, מבחינתם זה הדרבי הגדול של המחזור. במשך שנים חיכו אוהדיה הנפלאים של פומפי למפגשים מול מי שהייתה במשך שנים ה"אחות הגדולה" בפרימיירשיפ, ובין אם יודו בזה או לא, גם אוהדי הסיינטס היו רעבים לחזרת היריבות על במת הפרימירשיפ- עד העונה שעברה, שבה פומפי עלתה לפרימיירשיפ והשתיים נפגשו פעמיים בליגה וכל אחת זכתה בנצחון ביתי (סאותהמפטון 2-0 בסט. מארי'ס, פומפי 1-0 בפראנטון פארק).

העונה נראה שחלומם של אוהדי פומפי התגשמם וכנראה התהפכו היוצרות- סאות'המפטון נראית רע מתמיד, נאבקת בתחתית ומציגה יכולת מחפירה, בעוד שפומפי במקום העשירי ובסך הכל נמצאית בפורמה טובה שזיכתה את הבוס הארי רדנאפ בתואר מנג'ר חודש אוקטובר. אגב, הבוס של הסיינטס, סטיב וויגלי, עדיין מחזיק בנתון המפוקפק שעדיין לא ניצח משחק פרימיירשיפ עם קבוצתו החדשה.

עבור הסיינטס זה משחק של להיות או לחדול, הפסד ליריבה המרה בבית מחר עלול לגרום לקריסת מערכות במועדון, בעיקר לאחר ההשפלה מול ווטפורד בגביע הליגה באמצע השבוע, בה הסיינטס חטפו חמישייה לרשת, שמאוד מתגעגעת לאנטי ניימי הפצוע. פומפי מנגד תגיע קצת יותר מרוממת רוח לאחר הדילוג הקליל על פני קארדיף בניניאן פארק. אוהדי הסיינטס כל כך נפגעו מההדחה מגביע מגביע הליגה, עד שפנו לשחקנים בבקשה להחזר כספי על הכרטיסים ששילמו עבור המשחק.

דייויד ארמסטרונג, שחקן עבר של הסיינטס מוסיף שמן למדורה לפני המפגש הסוער: "נצחון יתקבל בברכה, אבל הוא רק יכסה חלקית את הבעיה האמיתית במועדון. המועדון נמצא במגמת ירידה מאז עזיבתו של גורדון סטראכן ומגיע לכולנו הסבר מדוע נעשה הצעד הזה. חלק מהשחקנים באים בגישה מוטעית שבה כל אחד עושה את התפקיד שלו ולא יותר, כל עוד הם לא יפגינו מחוייבות ורצון המועדון לא יצא מהמשבר. מנג'רים רק מנהלים, השחקנים הם אלו שעושים את העבודה במגרש"

לשתי הקבוצות יש מכת פציעות לא קלה. פומפי תחסר את קמארה, ברגר, סטון, פריקארד וכמובן את הפצועים לטווח ארוך- סווטוסלב טוטדורוב והיידן פוקס. וכמובן שגם מבקר הקבע אצל הפיזיוטראפיסט אייל ברקוביץ' לא כשיר.

סאות'המפטון תאלץ להסתדר ללא ניימי, פרננדס, ביטי, דוד, פרהאס ומאתיאס סוונסון.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40508000/Xxx/_40508519_wigley203.Xxx
    הפסד לפומפי - וסטיב וויגלי חוזר הביתה

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/04
  10. KirkH Member

אנחנו לא ארסנל, אף אחד לא מדבר על עונה ללא הפסדים. לא יקרה שום אסון אם פעם בחודשיים צ'לסי תפסיד איזה משחק כדי שהחבר'ה ירדו בחזרה למציאות - זו הסיבה העיקרית שצ'לסי נמצאת היום אפיה שהיא נמצאת (ההפסד לשיטי)...

הזכרונות מקרייבנס קוטג', אחרי העונה שעברה, מאוד קשים. אומנם ניצחנו עם גול של קרספו אבל אותו משחק נפתח עם הפינוי של דאף על אלונקה כבר אחרי 3 דקות, מה שבעצם סגר רשמית את הבאסטה של צ'לסי כבר בינואר...

פולהאם קבוצה ששווה הרבה יותר ממה שהטבלה מציגה. לגווינסקי, דיוף, מלברנק ואנדי קול החסירו משחקים עם הרחקות ופציעות, ובפולהאם נטולת המחליפים זה בא לידי ביטוי בצורה מאוד משמעותית.

אני מחכה לראות כמה שווה המילה של רובי שמבטיח לנו מאז היום הראשון של העונה 3 נקודות בליין מול ארסנל ...

11. Hammers Fan Member

בולטון - אסטון וילה (ריבוק, שבת, 17:00):

שתיים מההפתעות הנעימות של תחילת העונה תפגשנה מחר לקרב על תקיעת יתד בשולי צמרת הפרימיירשיפ ולזנב בטוענות הכתר ארסנל וצ'לסי. למרות המכנה המשותף של שתיהן בצמרת, נראה כי הדרך של שני המנג'רים לאיזור העלייה לאירופה לאחר 12 מחזורים היא שונה לחלוטין. בולטון, שהתבססה בעיקר על רכש שפוי בקיץ בסכומים צנועים, סללה את דרכה למקום הרביעי בעיקר בזכות משחק מבוקר בעוד שוילה של אולירי מציגה כדורגל התקפי למדי, שאולי גם פגע ביציבות הקבוצה בין היכולת במשחקי הבית לזו במשחקי החוץ (עדיין מחכה לנצחון חוץ ראשון). נצחון 3-0 משכנע על פורטסמות' בשבוע שעבר וודאי יעלה את המורל לקראת הנסיעה לריבוק אצל חניכיו של אולירי. בעוד שבולטון תנסה להתאושש מאותו שער של ג'ורג' בואטנג בדקה ה90 שגרם לאיבוד שתי נקודות יקרות בריברסייד ביום ראשון. מכה נוספת מאותו משחק רב אירועים היא הרחקתו על יאסי יסקליינן, שתאלץ את הוונדררס להציב את קווין פול בן ה41, שבעצם אשם בספיגת שער השיוויון באותו משחק, בין הקורות.

מלבד יאסקליינן המורחק יעדרו משורות בולטון המגן סטליוס גיאנוקופולוס, אנתוני בארנס, גארי ספיד וג'ייג'יי אוקוצ'ה הפצועים. בוילה עדיין יאלצו להסתדר בלי דריוס ואסל שמחלים מקרסול שבור, ובלי גארת' בארי עם ברך פגועה.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40496000/Xxx/_40496973_solano203.Xxx
    סולאנו ואנחל- סוף סוף ינצחו משחק חוץ?

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/04
  12. ג'רמיין דפו Member

קירק תיקון קטן הבטחתי 4 נקודות מארסנל ולא שלוש בליין. ההרגשה טובה ואני מקווה ומאמין שנראה להם מאיפה משתין הדג.

13. robson Member

אבל יותר סביר להניח שאתה בונה על שלוש מתוך הארבע לקחת בליין..לא?...
    בכל אופן כמו שכבר אמרתי שיהיה בהצלחה ותביאו איתכם גם את הגולגולת של הנרי אם אתם יכולים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

KirkH, גם אם לא בנית על עונה ללא הפסדים עדיין כל תוצאה חוץ מניצחון תהווה הפתעה, אומנם לא תפיל אף אחד
    מהכסא אבל עדיין הפתעה..כך שייצא שביחד עם ניצחון של הספרס פלוס ניצחון של פולהאם ייאפשרו לנו לצמצם
    מעט את הפער...{מי אמר שאני לא חולם עדיין?...} http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

14. Maor321 Member

לא שזה מרפיע לי כל כך מי הקבוצה הבכירה בלונדון (העיקר שבמנצ'סטר זה ברור), אבל אתה קצת קופץ מעל הפופיק של יאהו מינג אתה לא חושב?

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/04
  15. ג'רמיין דפו Member

אף אחד לא אמר שאנחנו הקבוצה הבכירה בלונדון אבל הגיע הזמן שאתם הילדים תתבוננו ברשימת התארים ותבינו שמי שיש לא עבר מפואר הוא גם יחזור בגדול. חוץ מזה יש דרבי ונראה לי שכל אוהדי הצרפתים פה בפורום בכלל לא יראו את המשחק.