מחזור מס' 13; 5-4 פנטסטי לארסנל בליין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏11/11/04.

1. ג'רמיין דפו Member

AND WE WILL FIGHT FOR EVER MORE BECAUSE OF DERBY DAY מלחמה! מלחמה! מלחמה! מלחמה! YID ARMY YID ARMY YID ARMY מהאוויר מהים ומהיבשה מכל החזיתות,מלחמה!!!!! THFC THE PRIDE OF NORTH LONDON :aaa021: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx :aaa12: :aaa021:

2. Hammers Fan Member

למה יש לי תחושה שעם כל התרועות והציפיות המשחק מחר בליין יסתיים ב0-0 משעמם?

לשתי הקבוצות אסור להפסיד והלחץ אטומי: תנאים מושלמים למשחק מבוקר, עצבני וכסחני שלא נראה ממנו שערים...

3. robson Member

על משחק עצבני וכסחני אני חותם בשתי ידיים...אני רוצה לראות מחר דם, אש, ותמרות עשן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/Ink_Stab.Xxx

4. ג'רמיין דפו Member

גם אני. אני חושב שהשנאה בשנים האחרונות בין יונייטד לצרפתים לקחה את הברוטליות למפגשים ביניהם...צריך להחזיר את המלחמה ללונדון. רוצה לראות ראשים נפתחים כמו אבטיחים בקיץ ישראלי! עד הניצחון באל קוץ אה...בלונדון הבנוייה!!!

5. Maor321 Member

לא אכפת לי שיחתכו גם כמה ידיים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, יש לך את סיגאן בצד אחד, ואת ההגנה של טוטנהאם בצד שני, אתה באמת חושב שבמשחק כזה לא יהיו שערים?

ובכלל, המחזור הזה לדעתי יהיה בסימן של הקבוצות הביתיות, שלטעמי יבלטו במחזור הזה(חוץ מניוקסאל).

ושוב מפגש מול ניוקסאל, ושוב מפגש מול שירר, ושוב אנחנו הולכים לנצח בחוץ.
    אין מה לעשות, כשפול סקולס שומע ניוקסאל המנוע מתחיל לעבוד בטירוף.

7. robson Member

ללא ספק סיגאן הוא התיקווה הגדולה לכל מי שמייחל למפלת התותחנים..דווקא ההגנה של טוטנהאם הייתה די יציבה עד לשבוע האחרון,
    מה שלא דפק אצלם היה כיבוש השערים...

8. Maor321 Member

צריך להפריד. זה לא ממש שנאה עם אוכלי רגלי הצפרדעים, זה החל ממאבקי הצמרת - ובעקות כמה משחקי אימה בינינו זה הפך למאבק גאוותני על כל מרפק ואגרוף של אחת הקבוצות.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק לא קל בכלל מצפה לנו בקוטג'.

פולהאם קבוצה טובה שמסוגלת לעשות ביום נתון צרות לכל קבוצה במיוחד בבית. פולהאם תבוא עם ראש מורם אחרי ההצגה שלה בסנט. ג'יימס פארק ותוסיפו לזה שגם ככה משחק נגד צ'לסי זה אוטומטית אמביציות כפולות ומכופלות. לא יהיה קל, לא יהיה קל להגנה מול השחקנים הטובים שיש לפולהאם אבל ג'וני טי וחבריו הוכיחו כבר מספר פעמים העונה שיש לצ'לסי הגנת ברזל. המפתח מחר זה שוב ההגנה, אני מאמין שההתקפה תעשה את שלה בתנאי שההגנה תצליח לא לספוג. צ'לסי התקשתה להבקיע נגד אברטון ואני מקווה שסיפור דומה לא יקרה נגד פולהאם. שער כמה שיותר מהר יוציא הרבה לחץ ויגרום לנו לשחק טוב יותר.

10. KirkH Member

אחח, סוף סוף הרופאים בגשר לטובת הקבוצה - ג'ואי קול סובל מוירוס ולא יתלבש מחר...

בהיעדר אופציות נוספות שאפשר אפילו להזכיר בהקשר שלהם תרומה התקפית ראוייה - אני מאוד מקווה שמה שמשתמע מכך הוא עוד הופעה בהרכב למשולש דאף - רובן - גודיונסן.
    אני חושב שסקוטי פארקר היה מספיק טוב מול הזברות כדי לזכות בחולצת ההרכב, אבל יכול להיות שמוריניו יעדיף לנסות ולהחזיר את סמרטין לעניינים אחרי שבוע וחצי בהם הוא היה פצוע.

11. cantona#7 Member

המחזור הקרוב בפרמייר-ליג הולך להיות מסקרן
    מאוד לאור לוח המשחקים שצפוי במסגרת המחזור
    ה-13,יהיה מעניין לראות את צלסי במשחק החוץ שלה
    אצל פולהאם המשתפרת,וגם אם ה"כחולים" ישמרו על המקום
    הראשון אליו עלו במחזור האחרון אחרי שלא היו בו זה הרבה מאוד
    זמן.אם כל הכבוד לדרבי הלונדוני של פולהאם-צלסקי,במרכז היום
    יעמוד הדרבי של צפון לונדון שבו ארסנל תתארח בוויט ארט ליין.
    וכאמור ביום ראשון מנ.יונייטד תצא ל"סט.ג'יימס פארק" שם תפגוש
    את ניוקאסל שתגיע למשחק אחרי ההשפלה שספגה בחזור הקודם לפולהאם
    (4:1).
    כאוהד יונייטד אני מקווה,שנחזור לעצמנו עם חזרתו של ההולנדי,וכמובן
    שנצמצם פערים מהיריבות שלנו לצמרת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/11/04
  12. ArsenalFan Member

האמת, לפני שבועיים חיכיתי למשחק הזה בטירוף. ציפיתי לבוא לחור עם הראש מורם ולהראות לספדס העלובים מי הם באמת (לא שזה נשכח מתישהו בשנה שעברה בחור...), אבל התוצאות האחרונות די הרסו לנו את מצב הרוח. לא שאנחנו מגיעים לשחק נגד קבוצה בשיא כושרה, וזה אנדרסטייטמנט, אבל זה ספרס בחוץ ואין לנו רקורד מדהים שם. אמנם התיקו בשנה שעברה נחשב כניצחון לכל דבר (גם בגלל שהשופט נתן לספרס פנדל שלא היה מעולם בדקה ה-90), אבל הניצחון האחרון שלנו היה שם ב-99'. פייט יהיה, לא יעזור שום דבר. כמה שתגידו שמדובר בשחקנים צרפתים (אוי ואבוי, ממש אסון) היריבות בסופו של דבר מחלחלת אליהם גם. עוד לא ראיתי דרבי אחד בשנים האחרונות שהשחקנים שלנו לא ידעו מה המשמעות של המשחק הזה עבור האוהדים.

על כדורגל אין לי סבלנות לדבר. אנחנו בתקופה גרועה, ואנחנו צריכים להשיג איזשהו ניצחון מכוער ומלא הקרבה כדי לצאת מהתקופה האיומה הזו (כן משבר, לא משבר- הסמנטיקה לא מעניינת). ונגר צריך לעבוד על ה-Siege Mentality של הקבוצה, ולא נראה לי שזה המצב לפני המשחק היום בצהריים.

בכל מקרה, לעולם לא נשכח ש...

We won the league, we won the league
    We won the league at White Hart Lane
    We won the league in the shithole
    We won the league at White Hart Lane

וזה להזכירכם אוהדי ספרס (הגזענים, חייבים לציין)- קרה כבר פעמיים...

:aaaoffto:
    אגב, ראיתי אתמול את הסרט סוזי גולד, על יהודים בצפון לונדון. סרט חביב ביותר, אבל אין שום אזכור לא לספרס ולא לארסנל. הקשר היחיד לארסנל בסרט הזה הוא רייצ'ל סטיבנס (המדהימה!), והקשר היחיד לכדורגל הוא שהחבר של סוזי, הלא יהודי, הוא אוהד צ'לסי. וזה כמובן לא במקרה.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

גזענים?? אנחנו?

14. ArsenalFan Member

ווסט ברומיץ'- מידלסברו (הות'ורנס, ראשון, 16:00)

לאחר פיטוריו של גארי מגסון לפני שבועיים, הגיעו השבוע החדשות המפתיעות למדי מההות'ורנס השבוע. בראיין רובסון, לשעבר מנג'ר מידלסברו וברדפורד שלא חווה הצלחות יתרות כמנג'ר בשנים האחרונות, מונה למנג'ר הבאגיס. משחקו הראשון, יהיה דווקא נגד הקבוצה אותה אימן בעבר- מידלסברו. ערב המשחק בין השתיים, ועם מינויו הטרי, נזכר רובסון בתקופתו בבורו ומגן על שמו לאחר שבאנגליה החלו לזלזל בקריירה שלו כמנג'ר: "אני חושב שהרקורד שלי עומד בזכות עצמו. אם אצליח להשיג בווסט ברום את מה שהשגתי בבורו, אהיה מרוצה". רובסון העלה פעמיים את בורו לפרמייר ליג, והביא אותה לראשונה בתולדותיה לשני גמרים ב-1997, אך גם הוריד את הקבוצה ליגה באותה עונה. רובסון, כזכור, התפוטר מבורו אחרי שטרי ונבלס הובא למועדון על גבו של רובסון. בברדפורד לא הצליח רובסון להושיע את הקבוצה מירידה, כשהפסיד 20 מתוך 28 משחקיו במועדון. בווסט ברומיץ' מקווים כי הפעם יצליח רובסון להחזיק את הקבוצה בפרמייר ליג, למרות עבר בעייתי בנושא. כרגע, הם מדורגים מעל לקו האדום, במקום ה-17, אך הפסד מחר עלול להחזיר אותם שוב תחתיו. במשחק הקודם ווסט ברום כמעט וחגגה ניצחון חוץ ראשון העונה שהיה נותן לה אוויר משמעותי לנשימה, אך שער עצמי אומלל של פול רובינסון סידר לסאות'המפטון שוויון בשיניים. רובסון מקווה להמשיך ולראות כיבושים מצד רובי ארנשו, הוולשי החדש, ובעזרתו להמשיך ברקורד 100 האחוזים של הבאגיס על בורו במשחקי הבית בפרמייר ליג. במידלסברו, לעומת זאת, התחתית רחוקה מאוד והפנים לכיוון הצמרת. למרות ההדחה מגביע הליגה לליברפול באמצע השבוע, בבורו ינסו לשקם את רצף הניצחונות במשחקי הליגה שנקטע בשבוע שעבר עם התיקו הביתי מול בולטון. ג'ורג' בואטנג כבש בתוספת הזמן שער שוויון שנתן לבורו נקודה, וסטיב מקלארן מקווה להמשיך ברצף המשחקים ללא הפסד שעלה כבר לחמישה, מאז ההפסד הביתי לצ'לסי בסוף ספטמבר. מאז 1951 לא ניצחה בורו את ווסט ברום בחוץ, והפעם מאמינים בבורו שהדבר אפשרי. במידלסברו אמורים לשוב להרכב ריי פארלור, ג'ימי פלויד הסלביינק ומארק שוורצר אחרי שלא שיחקו באמצע השבוע. בווסט ברום רובסון אמור להעלות הרכב זהה לזה שסיים בשבוע שעבר ב-2:2 עם סאות'המפטון.

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/04
  15. ArsenalFan Member

ניוקאסל- מנצ'סטר יונייטד (סנט ג'יימס פארק, ראשון, 18:05)

המשחק שכמעט תמיד הבטיח וקיים שערים, לעיתים אפילו בכמויות מסחריות. מה-5:0 (לניוקאסל) המפורסם ב-1996 ועד ל-6:2 (למנצ'סטר יונייטד) המדהים ב-2003, נפתחו השערים כשנפגשו שתי הקבוצות. ניוקאסל לא ניצחה את מנצ'סטר יונייטד מאז 2001, עם 4:3 מרתק נוסף על השדים האדומים, והיא רשמה רק שלושה נצחונות ב-22 המפגשים האחרונים בין הקבוצות. המגפייז מגיעים למשחק אחרי שני הפסדים ביתיים משפילים. בליגה הובסה ניוקאסל בשבוע שעבר 4:1 לפולהאם באחת התוצאות המפתיעות של העונה. באמצע השבוע הפסידו המגפייז בהארכה לצ'לסי והודחו מגביע הליגה. אחרי תשעה משחקים ללא הפסד תחת גריים סונס, בארבעת המשחקים האחרונים בכל המסגרות ניצחה ניוקאסל רק משחק אחד. אחרי ההפסדים הביתיים, סונס נותר אופטימי וקרא בסוף השבוע לקבוצתו להתאחד כחזית אחת נגד מנצ'סטר יונייטד ביום ראשון. סונס, רק חודשיים בתפקידו כמנג'ר ניוקאסל, מתחיל כבר להרגיש את הלחץ אחרי הסדרה האחרונה של תוצאות לא טובות של קבוצתו. התבוסה לפולהאם המחישה שוב, כמו בניצחון 4-3 על מנצ'סטר סיטי, את חדירותה של הגנת המגפייז. ההגנה הלא יציבה של ניוקאסל היא אחת הבשורות החשובות עבור מנצ'סטר יונייטד לקראת המשחק. מאז הניצחון על ארסנל בליגה, יונייטד כשלה להבקיע בשני משחקים (מול פורטסמות' ומנצ'סטר סיטי) מתוכם הוציאה נקודה אחת בלבד. הפעם האחרונה שיונייטד לא הצליחה להבקיע שלושה משחקי ליגה ברציפות הייתה ב-1992, עם פתיחת הפרמייר ליג. אך עם שובו מהשעייה בת שלושה משחקים של רוד ואן ניסטלרוי ביונייטד מקווים שהקבוצה תחזור לכבוש שערים. מבחינה סטטיסטית, ההצלחה של יונייטד עם ההולנדי בהרכב גדולה בהרבה מזו בלעדיו, כשהיא כובשת 2 שערים למשחק איתו, ו-1.2 שערים בלעדיו בממוצע. השדים האדומים מקווים להשיג ניצחון שלישי ברציפות בסנט ג'יימס' פארק, אחרי שבשנה שעברה ניצחו 2:1 בפתיחת העונה, במשחק בו הורחק אלכס פרגוסון ע"י השופט יוריה רני בעוון קללות לעברו. ניוקאסל, לעומתה, תעשה הכל על מנת לא לפגום ביכולת ההרתעה שלה במבצרה, כשסכנת הפסד שלישי ברציפות תוך שבוע מרחפת מעליה. ניקי באט, שעבר הקיץ מיונייטד למגפייז, נמצא בספק למשחק בעקבות זעזוע מוח מהמשחק מול צ'לסי. לעומתו, סטיבן קאר אמור לשוב להרכב אחרי חמישה משחקים בחוץ. ביונייטד אין השבוע פציעות חדשות, אך אלכס פרגוסון צפוי לערוך מספר שינויים בהרכב שסיים ב-0:0 בדרבי בשבוע שעבר.