מחזור מס' 13; 5-4 פנטסטי לארסנל בליין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏11/11/04.

1. ArsenalFan Member

בקשה דחופה לשופט: סיים את המשחק עכשיו, לא מעניין אותי מה הסיבה (סיבה אפשרית: רמת כדורגל ירודה), וגאל אותנו מייסורינו. במחצית הזו היה לנו מזל בכמות של עונה שלמה (בסטנדרטים של המזל של ארסנל), אני לא חושב שבמחצית השנייה נוכל עוד להנות מהמזל הזה.

1:1 בשני הדרבים של הצהריים, אגב.

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש!!!!

לאורן מעלה ל-2:1 בפנדל! הנרי עם הראשון ונאייבט המקולל כבש לספרס. משחק רע מאד שלנו יחסית לרמה שבה אני מצפה שנשחק בדרבי, למזלנו ספרס משחקים לא פחות גרוע.

אגב, שידור מעולה של זלצר וברק רום היום.

3. ASROMA Member

ווווואוווווווווו איזה משחק בליין
    3-2 לארסנל שער מדהים של דפו.
    איזה משחק קיבלנו.

נ.ב שאלה :
    כמה קבוצות לונדוניות יש בפריימר ליג? והאם אני צודק :
    ארסנל , פאלאס , צ'לסי , טוטנהאם , פולהאם , צ'רלטון

כל אלה לונדוניות?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/11/04
  4. marvid Member

4-2 לארסנל,משער של ליונברג

5. Yeste Member

מישהו בטוטנהם צריך להוריד את לדלי קינג לספסל. בלם איטי ומגושם בצורה מחרידה .

6. ASROMA Member

5-4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה משחק

7. RMCF Member

מה לעזאזל קורה שם?!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    אוי, אני כבר מחכה לתקציר...

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

5-4 לארסנל על טוטנהאם בסיום.
    משחק מדהים לצופה מהצד.

פשוט מדהים כמה טוטנהם נאיבים.
    מחצית ראשונה בשליטה מוחלת של טוטנהאם, שצליחה בצורה לוזרית מדהימה לאבד את היתרון.
    במחצית השנייה טוטנהם ממשיכה להוכיח שגם אם קאפלו יאמן אותה, במתכונת הנוכחית, היא לא שווה צמרת.
    קינג, שהיה אמור להוביל את ההגנה של טוטנהאם, אם משחק עלוב, לא חלש, לא בינוני, אפילו לא גרוע, עלוב.
    הגול הראשון באשמתו הישירה, מדהים איך הוא השאיר להנרי את הכדור ונתן לו להסתובב בחופשיות ברחבה.
    במחצית השנייה הוא המשיך לטעות, באחד מההתקפות הוא לא הצליח להרחיק כדור רוחב פשוט, באחר הוא לא השאיר כדור לרובינסון ונתן לארסנל קרן.
    הוא היה אמור להיות המטאטא של טוטנהם היום, אבל ביכולת הנוכחית הוא מקסימום יכול להיות מטאט רחובות.
    בגול השלישי, הוא היה צריך להיות(כאיש האחרון לפני שויירה הגיע לשער) המטאטא הקלאסי, להרחיק את הכדור ולמנוע את המצב, הוא בעט באוויר.
    על פאמארוט אני לא רוצה לדבר, הוא בכלל לא קשור לכדורגל, הוא מקסימום יכול לשחק דוקים.
    הגול השני באשמתו הישירה, ליונברג נכנס, והוא ממשיך בטיפשות מדהימה את התפיסה שהוא התחיל מחוץ לרחבה, ונותן לארסנל פנדל.
    בגול החמישי הוא פשוט נותן לפירס לצחוק ממנו.
    פול רובינסון מוכיח שוב למה עדיין יש רבים שספקים לגביו, טעויות אומללות, שוב הנהגה מאחור, שום נתינת ביטחון להגנה.
    המזל של טוטנהאם שבצד השני יש את סיגאן את להמן, שגם היום היו אומללים( פשוט מדהים לראות איך כל פעם סיגאן מאבד כדורי גובה לשחקנים שהם חצי מהגבוהה שלו).

משחק גדול עם הרבה מאוד שערים, קבוצה אחת(ארסנל) שמשחקת כמו קבוצת צמרת אמיתית, ומנצלת כל מה שנותנים לה, קבוצה אחת(טוטנהאם), שלא תהיה גם השנה קבוצת צמרת אמיתית, שמראה נאיביות לא מהעולם הזה.

9. הרצליה Member

פרסמות' מפסידה 2-1 בסאותהמפטון

10. ArsenalFan Member

קודם כל- ברוך שובך פרדי ליונגברג! משחק מהסרטים לפרדי, ציון 10, MVP בהליכה.

משה, לכבוש ארבעה שערים ולחזור כל פעם מהמתים כדי להחיות את המשחק עד השניות האחרונות לא נקרא נאיביות, להפך. זה שההגנה של טוטנהאם הייתה פאתטית- זה נכון. גם ההגנה שלנו הייתה איומה ונוראה (דווקא ללהמן יש לי יחסית מעט תלונות היום), ולהזכירכם שיחקנו נגד ההתקפה הכי חלשה העונה בליגה. אין שום הפתעה בכך שנכבשו תשעה שערים (בכל העונה לא נכבשו בחור תשעה שערים!) עם כמות הכישרון של (רוב) השחקנים על המגרש וחוסר המשמעת ההגנתית בשתי הקבוצות. אבל כרגע לא אכפת לי. גם לא אכפת לי שהמשחק הזה הוריד לי 10 שנים מהחיים, רק אכפת לי שהמשחק הזה Is going for the books. זה היה שווה את זה!

ולחשוב שבמחצית רשמתי את התגובה הזו...

:aaagath:

אגב, לאוהדי ספרס יש כמה סיבות להיות אופטימיים היום. הסיבה מספר 1: לדלי קינג כבר לא יהיה שחקן ארסנל. מי יודע? אולי ג'רמיין דפו (איזה שער מדהים)...

11. ScottishGunner Member

כןןןן ! 5-4 על ספחס !
    לא יאממממןןןן

כמה שהגאנרס שלנו אלוהיים זה לא יאומן, איזה ניצחון מרשים ואיזה כיף. איפה מר רובי "4 נקודות" קין עכשיו?? בטח אצל איסטלנדס מתחת לשולחן אה?

נראה אותכם באפריל, ספחס. נראה לי לעוד חמישייה.

12. THE STRETFORD END Member

קודם כל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx על משחק ענק.

שתי הקבוצות ניסו להפסיד את המשחק וטוטנהאם הצליחה יותר,
    נאייבט ורובינסון היום הזכירו לי כמה הופעות מגוכחות של לורן בלאן ובארטז ביונייטד,
    את נאייבט ראיתי באמצע השבוע בגביע הליגה נגד בארנלי והוא היה מחריד כמו היום,נגד בארנלי הוא לא שילם על כך והיום שילם עם ריבית,בכלל ההתאבדות של ספרס בתחילת המחצית השנייה לא מובנת(רובינסון,קינג,המגן הימיני שכחתי את שמו ונאייבט איבדו את הראש)גם השער השוויון בסוף המחצית הראשונה של הנרי לא צריך להוות תירוץ.
    לארסנל יש בעיה חמורה בכדורים נייחים ובהגבהות לרחבה בהעדרו של קמבל,לאיימן לקח גול בטוח של דפו אבל אשם בגול ה 3 של ספרס עם זינוק מאוחר.

ארסנל חוזרים לנצח וזה מה שחשוב שורה תחתונה,ספרס יכולים לצאת מעודדים על פייט טוב ועל כך שלא נשברו פעם אחרי פעם ולפי המחצית הראשונה שלהם רואים שיש עתיד.

כמה דברים נוספים:
    א.הרבה זמן לא ראיתי את וונגר כל-כך עצבני במשך המשחק.
    ב.אווירה מטורפת כמו שרק באנגליה יכולה להיות,אני בטוח שיש מהומות מחוץ למגרש.
    ג.משחק מדהים עם רמה אדירה כמו שרק אנגליה יכולה לספק.
    ד.אוהדי ארסנל בפורום,איך יש לכם עצבים בזמן משחק(ועוד משחק כזה)לכתוב בפורום אין לי מושג?

יש עוד כל-כך הרבה דברים לכתוב,הגול של דפו,רייס שרגל ימין משמשת לו רק להליכה,הנרי שממשיך להתגרות באוהדים היריבים אחרי כיבוש שער,הקרב האדיר בין ווירה לבראון.....

13. ArsenalFan Member

המשחק הזה באמת ייכנס להיסטוריה. אני לא זוכר מתי אנחנו כבשנו חמישה שערים נגד טוטנהאם (ועוד בחור!), אני לא זוכר מתי טוטנהאם כבשה ארבעה שערים נגדנו, ועוד יותר אני לא זוכר מתי שני הדברים האלו קרו באותו משחק. אה, ועוד דבר טוב שקרה היום במשחק- לפני פתיחת המשחק הראו את רייצ'ל סטיבנס ביציע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אני מזהיר כבר עכשיו, חד משמעית- לא יתקבלו כאן ירידות אישיות. קללות והקנטות יימחקו מיידית.

כתבתי במחצית כי הייתי חייב לשחרר קיטור ולנחס קצת. עבד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/04
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדי, במחצית הראשונה טוטנהם היו חיבים לרדת עם יתרון, לחטוף שער(כשיש רק תוספת של דקה למחצית) בזמן פציעות, אחרי מחצית כל כך טובה של טוטנהאם, זה נאיביות.
    לתת לארסנל כל כך הרבה מתנות, זה נאיביות.
    ארסנל לא ניצחו את המשחק, אלא טוטנהאם הפסידו את המשחק.
    נייבט מאבד פעמיים כדורים ליד השער, קינג מחמיץ פעמיים את הכדור ונותן לויירה ולהני לכבוש, פאמארוט תופס את ליונברג בטיפשיות ומשאיר את פירס לכבוש.
    טוטנהאם שיחקו טוב היום, והיו חיבים לצאת עם נקודות.
    הם לא יצאו עם נקודות, וזה רק בגלל שמדובר על קבוצה נאיבית.

קח את ארסנל לדוגמא, קבוצת צמרת קלאסית, בכל פעם שנתנו לה צאנס, היא לקחה אותו בשתי ידים.
    אז נכון שטוטנהם חזרו כל פעם מחדש, אבל בכל זאת, משחק ביתי, כשהם בפיגור, מה יש להם להפסיד?
    ובכל זאת, בכל פעם שהם חזרו הם, בנאיביות מדהימה, נתנו לארסנל מתנה נוספת.

המשחק היה משחק בית של טוטנהאם, אחרי מחצית ראשונה בשליטה מוחלטת של טוטנהאם, טוטנהאם היו חיבים לנצח היום, אבל במציאות אפילו תיקו הם לא השיגו, אם זה לא נאיביות אז מה?

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, הייתי חייב.
    כפי שאמרתי לפני המשחק, משחק שכלולים בו להמן וסיגאן מצד אחד, וההגנה של טוטנהאם מצד שני, לא יכול להיות נטול שערים.