מחזור מס' 4 בליגת העל: משחקי ההשלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏29/9/06.

1. ReL Member

לא ייאמן כמה ביתר הייתה חלשה היום , היא הזכירה את ביתר של השנה שעברה ולא ביתר של פתיחת העונה . ארדילס עם ניהול משחק פשוט מגוחך כמעט גרם גם להפסד מול קבוצה כל כך עלובה . לא ייאמן שהם העלו מהספסל שחקנים כמו מירוסביץ' בן שושן ותמוז וזה לא השפיע על המשחק בכלל.

מה שהכי הורג אותי זה מה הסיפור עם מירוסביץ'? אמרו שהוא שחקן גדול לא ? אם אני לא טועה הוא מרוויח שכר ענקי בביתר וגם שילמו עליו הרבה כסף , אז איך הוא על הספסל? מה צריך להביא זר לספסל?

2. נדב מיכאלי Member

מירוסביץ' לא על הספסל כי הוא גרוע,בגלל שארדילס לא מוצא לנכון לשים אותו בהרכב .
    במערך של 1-5-4 יש לו מקום אבל כל עוד ארדילס עם המערך של 2-4-4 אין לו מקום בהרכב וחבל.
    היום בית"ר היתה חלשה אני מקווה שזה לא יחזור על עצמו.
    יהיה משחק לוהט בקופסה בעוד שבועיים אני רק מקווה שגוטמן לא ישים את אוקוצ'ה וטוטאנה בהרכב כי שניהם מהירים ויכולים לעשות צרות לגרשון ובנאדו הכבדים.
    אוסי שים את זיו בהרכב !
    אגב אחלה גול של לירן כהן ,גול מזליקי של מכבי פתח תקווה.

3. יקיר מימון Member

היום היה משחק זוועה של בית"ר הם הגיעו להזדמנות אחת או שתיים ולא כאלה הזדמנויות מסוכנות... למרות המשחק הזה ולמרות שאני אוהד חיפה אני עדיין לא משנה דיעה על זה שהעונה הזאת שייכת לצהוב שחור ושארדילס הוא מאמן גדול! אבל הלוואי ואני טועה!! יאללה חיפה!!!

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוק מרפי , כשקבוצה יוצאת מטופס הטוטו אז בטוח שיקרה מה שלא ציפו שיקרה

5. MHFC Member

מצד אחד אני מרוצה שבית"ר לא ניצחה את הכח, אבל מצד שני אני מאוכזב מאוד שרוזן החטיא את הפנדל החוזר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx . הפנדל לדעתי היה, אבל אדום לבן יוסף? נו באמת למרות כל השנאה שלי לקבוצה הזאת אני מוכרח להגיד שחכמון לא היה צריך להוציא את בן יוסף ולהשאיר את ביתר עם 10 שחקנים, לא היה צהוב אפילו, אז איך אדום? באמת שאני לא מבין את השופט המוזר הזה.
    ביתר הגיעה ל-3-4 מצבים טובים, אבל לא ניצלה אותם, היא לא הייתה מספיק חדה וכמו שמלמיליאן אמר, הקבוצה התגוננה טוב מאוד שהקשה על ביתר להגיע להמון הזדמנויות, אצל הכח החלק ההתקפי היה רדום כאשר למעט 2 ההתקפות במחצית השנייה היא לא הגיעה להזדמנויות נוספות.

הכח השתיקה את הטוטו בכך שהמשחק שלה נגד ביתר לא נכנס לטופס עקב 'אי כוחות'.
    אורי מלמיליאן עוד הפעם יצא מטדי כאשר קבוצתו מצליחה לגנוב נקודות משם (רק שהפעם זה נגמר בתיקו).

לגבי המשחק של כפר סבא- נתניה, כל כך הרבה מצבים היו לכפר סבא, כפר סבא יוצאת פראיירית במשחק הזה כאשר היא הגיעה לכל כך הרבה מצבים טובים להבקעה והיא לא ניצלה אותם, נתניה באה בכדי לסיים בתיקו, ראו את זה עליה, לא יצרה כמעט התקפות למעט המחצית הראשונה, מחצית שנייה היא התגוננה ולא יצרה אף התקפה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/9/06
  6. flash Member

לדעתי הכח מבחינת סגל פחות טובה גם מהרצליה, והיה לה יותר מזל עד עכשיו אפילו מבית"ר.

7. הרצליה Member

יפה אמרת.
    אבל למרות הכל הם עם 5 נקודות ואנחנו נשיג 5 נקודות אולי במחזור ה-20.

8. M_T_A Member

אחרי עוד שבת שלא התאפשר לי לראות את מכבי, אני רק יכול להגיד שאני שמח שניצחנו פעם ראשונה העונה ושלירן כהן הבקיע, מאוד חשוב שהשחקן המוכשר הזה שסבל שנים ארוכות על הספסל יכנס לעניינים ויתחיל להוציא משהו מהפוטנציאל שלו. או שנראה גם אותו עוד חודש קורע רשתות בבני יהודה או מסדר לראובן עובד ואלי ביטון לקרוע רשתות באותה קבוצה..

9. burning soil Member

יאללה איזה טירוף היה בגול של לירן כהן, כמה לחץ השתחרר בקהל ובמועדון לאחר הניצחון
    הזה.. לא רוצה לחשוב מה היה קורה בלי 3 נקודות היום..

ועדיין, היכולת לא טובה ויש הרבה לשפר, חבל שיוצאים לפגרה
    דווקא במומנטום טוב של מכבי.

10. אלי מתחן Member

מילא פנדל, אבל למה אדום?
    ההתאחדות חייבת לבטל את האדום הזה.

11. FelaKaT Member

אם לא ביטלו את האדום של גפני, אין סיבה שיבטלו את האדום של בן יוסף.

אגב, מתוך 6 משחקים שחכמון שפט את בית"ר הוא שרק לחובתה 3 פנדלים והוציא 3 אדומים.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי לפי החוקה בן יוסף היה אחרון ובגלל שהשופט החליט שזה עבירה הוא חייב להוציא אדום .

13. אלי מתחן Member

אם גפני הכשיל את כנפו שבוע שעבר, אז אפשרי להוציא אדום.
    היום לעומת זאת, לא הייתה שום הצדקה לאדום גם במקרה שהייתה עבירה, זה היה במאבק לגיטימי על הכדור.

14. TariboWest Member

יכול להיות שהשופטים סימנו את בן יוסף, התדמית שלו לא משהו...

15. Raulito Madridista

אני לא ראיתי את המשחקים שלמים כך שאני לא יכול לנתח אותם יותר מדיי ברצינות.

טוב מאוד לכל הליגה איבוד הנקודות של בית"ר, ואולי גם לקבוצה עצמה, מחזור הבא היא תבוא רעבה כמו בשלושת משחקי הליגה הראשונים, היה ניתן לראות זילזול בשחקני עמידר, שהיו בטוחים שהגול יבוא מאיפשהו ולא צריך להתאמץ בכלל. עמידר פתחה במערך של חמישה קשרים והקשתה על בית"ר את הנעת הכדור המהירה שלה, גם היה ברור שלבית"ר יהיה משחק פחות טוב אחרי משחקים טובים בפתיחת העונה, יש לה מזל שהיא יצאה עם נקודה. קורנפיין הוא בין עשרת השוערים עם הכי הרבה הדיפות פנדלים, רואים שהוא יודע לקחת פינה ומבין בתחום, איציק התעורר אחרי שנים לא טובות כל-כך בשנות האלפיים, ונותן שנתיים נפלאות. רוזן היה צריך את הפנדל השני לבעוט לאמצע וזהו. עמידר עם אוסף שחקנים לא מרשים, אבל כקבוצה הם הופכים למוקש רציני. בית"ר עם המזל הזה תיקח אליפות בסוף.
    עם כמה אדומים בן יוסף ייגמור את העונה?

מכבי ת"א השיגה ניצחון ראשון העונה, 1-0 על אשדוד והיא כעת במקום העשירי. ההרחקה הרסה לאשדוד את המשחק, ומכיב ניצלה אותה, לירן כהן המוכשר כבש שער יפה והביא לאלי כהן שלוש נקודות. היו פרקים של כדורגל טוב של מכבי אבל מעטים, הם פחדו לספוג אחרי שהוליכו 1-0, ולמזלם אשדוד לא הייתה מספיק רצינית להשיג נקודות וגם לא היה לה את דויד רביבו. רוסו בטח מפריע למשחק של מכבי, נימני אני לא יודע כי הוא יכול להבקיע בכל רגע נתון בתור חלוץ, יוסי שיבחון צריך להיכנס לעניינים יותר.

מכבי פ"ת מנצחת בדרבי, זה לא חדש, הקבוצה של לוזון מאומנת מצויין והיא הרבה יותר טובה מהקבוצה של לחמן, שבאמת יהיה מוזר לראות אותה יורדת ליגה העונה, למרות שהסגל שלה חלש מאוד והיא משחקת כדורגל רע מאוד. בליסנג קאקו עושה עבודה טובה מאוד בקבוצה, הוא התאקלם שם טוב מאוד, בניגוד למה שקרה במכבי אשתקד. מי שמדאיג אצל פ"ת הוא גולן שחלש מאוד, מאז הדיבורים שרוצים אותו באנגליה הוא ירד ביכולת.

נתניה וכפר סבא, שתי קבוצות התקפיות מעולות, סיימו בשיוויון 1-1, נתניה לא מנצחת מאז הניצחון על חיפה, גוטמן גם אשם בהצבות המוזרות שלו, אופיר חיים לא יודע לשחק מאחורי החלוץ, נניח ששכטר כן, המערכים שלו לא מדוייקים, לעומת זאת כפר סבא של אוחנה מאומנת טוב, כל שחקן בעמדה שלו, יש תיאום בהתקפה המהירה מאוד, כפר סבא יכלה לנצח גם את המשחק הזה ולהיות בצמרת הגבוהה יותר, מקום שני נניח, אבל עם פער מפ"ת שממוקמת שניה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/06