מחזור מס' 4 בליגת העל: משחקי ההשלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏29/9/06.

1. הרצליה Member

לאחר שנרגענו קצת סיכום המשחק הזה.
    שוב אנחנו משחקים טוב יותר בשתי דרגות לפחות מהיריבה שעל הנייר צריכה לפרק אותנו עם איזה 3-4 חתיכות.
    ושוב אנחנו מובילים, משחקים מצויינים צריכים להכפיל ולשלש את התוצאה ובמקום זה סופגים שערים מעצבנים כמו הבעיטה של טועמה ובסוף יוצאים מרוצים מתיקו.

הפציעה של חי בן לולו היא בעצם מה שגמר להרצליה את משחק ההגנה המצויין שהיה במחצית הראשונה.
    חוסר הביטחון של רגב וולק ששיחק עד עכשיו העונה אולי 3 דקות בפתח תקווה הכריע את הכף, טועמה עשה ממנו צחוק ועד שפרדי קלט את זה האדומים כבר הבקיעו פעמיים.

בקשה מיוחדת לקורא פרדי דוד:
    מספיק כבר עם שלומי טולדו הרגת אותנו עם החמור העילג הזה!!!! עם כל הכבוד לזה שהוא מוציא פי 16 יותר אנרגיה משאר השחקנים הוא לא מתאים לליגת על!!! שער מקרי בפתח תקווה לא צריך להשאיר אותו בהרכב.
    גם פפי קימוטו לא הורגש היום פעם אחת במשחק.
    ושיש חלוץ כמו אריאטה על הספסל לא צריך לפתוח עם שני הקקות האלה טולדו וקימוטו.
    בתקווה גדולה מאוד שבן בסט יגיע ואולי סוף סוף יהיה כאן חלוץ.

חשוב מאוד לציין שכפיר אדרי מתחיל לשחק כדורגל, נלחם מחלץ מבשל בועט, יופי! הגיע הזמן באמת.
    בוקסנבוים,דיוויס ועזריה היו פשוט ענקיים היום, עזריה ששיתק לחלוטין את אליניב ברדה וורמוט במחצית הראשונה, דיוויס שראשון לכל כדור גובה ואני מאוד מקווה שהפציעה שלו לא רצינית ושהוא יהיה איתנו נגד בני יהודה.
    עומר בוקסנבוים שהיה חלש נגד פתח תקווה חזר לעצמו ובענק מסירות נפלאות מרגל לרגל, אני אישית מאוד אוהב את צורת המשחק שלו.

המשחק נגד בני יהודה בשבוע הבא הוא מלחמת עולם!!, פשוט ככה מלחמת עולם.
    בבית שלנו אנחנו משחקים מצויין כבר מאז המשחק נגד מכבי חיפה ואין סיבה שהפעם לא נעשה את זה.

2. בית"רי Member

אם אני אוהד הפועל אני מאוד מאוכזב מהקבוצה שלי, אליפות לוקחים במשחקים כאלה מול הקטנת זה ההבדל בין עונה טובה לעונה מצוינת.
    הנקודות שהפועל שמטה במשחקים האחרונים (בית"ר,הרצליה) יעלו לה ביוקר...

הרצליה במשחק גדול הראתה שמה שחשוב זה הלב והנשמה במשחק לחימה גדול הצליחה להוציא תיקו מהפועל ת"א וגם לא היתה רחוקה מנצחון הערב.
    הנצחון הזה מאוד חשוב להרצליה בגלל שכרגע היא מתרחקת מה קו האדום, אבל עדיין פרדי דוד חייב חיזוק בחלון העברות הקרוב כי לא כל יום הפועל.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא ראיתי את המשחק אבל אני בטוח שמי שמאוכזבת זו הרצליה.

לפי מה שהבנתי הרצליה הייתה טובה יותר ובכלל... עוד הוכחה שהפועל ת"א שווה להפועל רעננה לא סלים טועמה. הרצליה הייתה חייבת לנצל את זה ולנצח והפועל ת"א הרוויחה פה נקודה והרצליה הפסידה 2. ממש ככה.

4. הרצליה Member

כן זה לא פעם ראשונה.
    הרצליה הפסידה נקודה באשדוד.
    הפסידה 3 נגד בני יהודה בחוץ.
    הפסידה 2 נקודות נגד מכבי חיפה בבית.
    הפסידה נקודה נגד מכבי תל אביב בבית.
    הפסידה נקודה ואולי גם יותר נגד אשדוד בבית
    והפסידה 2 נקודות בשבת נגד מכבי פתח תקווה.

מה זה אומר? עוד 12 נקודות שסתם אחרי זה נצטרך לחפש אותם בנרות.