מחזור מס' 5 בליגת העל: שום מנצח את לוי 2-0 גדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏13/10/06.

1. IsraeliSoccer Member

לדעתי לא עשית שום נאחס,זה עושה הרגשה טובה,מכבי חיפה ב3 השנים האחרונות לא הייתה קבוצת גביע מזהירה,מה שמעודד זה שהפועל ת"א מצליחה לנצח לא בזכות יכולת אלה בזכות מכבי חיפה,בגביע -פנגלים זה לא הצד החזק של חיפה גם הגביע,קבוצה ברמתה של הפועל ת"א צריכה לנצח את מכבי חפיה לפחות בגביע ללא פנדלים.העובדה שהפועל ת"א הצליחה לנצח את חיפה רק ברגיע זלזול לא טובה,אחרי הבטחת אליפות האמאמן כבר חושב על העונה הבאה ומכניס שחקנים כדי לבדוק אותם.

2. MHFC Member

ראוליטו, כל הכבוד על היוזמה ועל ההשקעה, כיף להיזכר במפגשים של מכבי חיפה מול הפועל ת"א, טוב רק כאשר זה היה לזכותינו ולא לזכות הפועל ת"א http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx .

כל כך התעצבנתי מאותו משחק, 0-0 אבל לא מעט הזדמנויות התרחשו, אם זיכורוני לא מטעה בי אז הפועל ת"א כבשה שער עד ל-120 דקות, אבל למזלינו הרב היה נבדל, אבל זה כבר לא משנה כאשר עוד הפעם בפנדלים נכנענו.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    אני זוכר את השער האומלל שקיבלנו מהפועל ת"א העונה שעברה, הפועל ת"א שיחקה בונקר מוחלט, אנחנו תקפנו ותקפנו עד שבדקה האחרונה הפועל ת"א קיבלה כדור חופשי ובאדיר ששיחק אצלינו כבש את השער, דווקא הוא, אני זוכר את הצעקות מיציע ג' לעבר קשטן "ככה אתה רוצה לאמן את הנבחרת- בונקריסט" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx , באמת שההפסד הזה לא הגיע לנו, אבל זה הכדורגל.

בדרך כלל במשחקים של מכבי חיפה מול הפועל ת"א, לא נכבשים הרבה שערים, המשחק מאוד טקטי, התוצאה בדרך כלל מסתיימת 1-0, 1-1, 0-0, 2-1 במקרה הטוב ביותר, הפעם אני מקווה ניצחון ירוק ומתוק ומעל 1-0, באסה שאני לא אוכל לראות את כל המשחק בגלל הטיול השנתי למחרת שבו אני צריך להתייצב כבר ב-6:30 ליד האוטובוס, בכל אופן אני מקווה לניצחון ירוק ונקמה על הניצחון של הפועל ת"א בעונה שעברה 1-0.אגב אני לא יודע אם כרב הזכירו פה אבל יניב קטן בסופו של דבר צפוי לפתוח בהרכב של מכבי חיפה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/10/06
  3. reda Member

האמת היא שכאן יש לך טעות..הפועל ניצחו 2-1 בפנדלים...

זה היה היום הבלתי נשכח שאלימלך עצר 4 פנדלים ברצף...ואבי פרץ השוער המחליף של חיפה אז עצר גם כן כמות יפה של 3 פנדלים...אבל מול ראצ'וניצה הוא כבר לא יכל...

אני לא זוכר מי היה הראשון שהכניס להפועל...נדמה לי שגרשון...אבל אני זוכר שדיאן ראצ'וניצה שם תשני..ואני זוכר שז'אנו היה זה שהכניס לחיפה...ואנלא אשכח שראובן עטר בעט לחיפה תפנדל המכריע ואלימלך בהצלה מוזרה עם היד הרחוקה הדף תפנדל הזה ואז כולם רצו לעלות על שביט חחחחח...או שזה היה אחרי הגול של ראצ'וניצה..טוב לאמשנה הבנתם אותי :]

j.k.14....כבשנו 2 שערים האמת...שניהם היו חוקיים או שרק אחד מהם אני כבר לא זוכר...
    מה שבטוח זה שהייתה איזה בעיטה שנהדפה ואז מהריבאונד שחקן שלנו בעט...

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/06
  4. Raulito Madridista

היו מפגשים אדירים בין הפועל ת"א ומכבי חיפה בעבר, למרות שמכבי חיפה עלתה על הפועל ת"א בסגל ובכישרון, פרט לעונת הדאבל המדהימה שלנו, שגם בעונה הזו לא הצלחנו בליגה לנצח את מכבי חיפה, אבל מזה משנה. באמת שהמאזן של מכבי חיפה נגדנו הוא מצויין, אבל אי אפשר להגיד שהם נאחס שלנו, כי נאחס זה קבוצה קטנה יחסית, חיפה אלופת המדינה, ולא רק לנו היא נתנה בראש.
    אני זוכר בעונת הדאבל, באחד המשחקים, נדמה לי נגד ראשון, הפועל כבר הרגישה שהיא אלופה, בלילי נשלח לכדור עומק מול השוער ובעט פנימה ורץ וחגג ואז השדר אמר, שהניצחון של הפועל היום כנראה מבטיח לה את האליפות שהפער 6 נקודות, 3 מחזורים לתום העונה. חיפה זייפה ועשתה תיקו באותו מחזור.

תודה רבה, לא היו הרבה מפגשים לטובת הפועל.. ואם כן ניצחנו, זה מתי שלא היינו צריכים את הנקודות, אני יודע שאנחנו לוזרים, אין מה לעשות.

אני זוכר את המשחק וגם ראיתי אותו עוד פעם בקלטת של הדאבל. היו הרבה מאוד מצבים לשתי הקבוצות, בעיקר להפועל, שכבשה שער חוקי, אחרי בעיטה אדירה של בכר לחיבור שחזרה לרגל של אפק, שלא היה בנבדל שכבש את השער. לאפק הייתה גם את ההחמצה הכי עלובה בתולדות הכדורגל. בלילי נשלח לכדור עומק אדיר מול השוער אבי פרץ, שיצא אליו כמה מטרים, הוא שלח לאפק שרץ עד השער, ללא מפריע, שאבי פרץ רק קץ בדרך אליו, בשער ריק, הוא בעט לקורה. פיספוס ענק.
    אסף, אתה צודק, אלימלך עצר 4 פנדלים ונגמר 2-1, פשוט בקלטת של הדאבל חתכו את ההחמצות פנדלים שלנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx . אלימלך הדף פנדל ענק לראובן עטר באמת כמו שמזנקים בפיפה, עם היד הרחוקה מהפינה, אני מאוד התלהבתי מההצלה הזו וגם מההצלה לחצי גובה, אבל אני זוכר גם את ההצלה נגד בניון. "וגם יוסי בניון לא מצליח", שהשדר אמר, שביט הלך קצת שמאל וזינק ימינה והטעה את יוסי. בקלטת שיוסי בניון הוציא"יוסי מלמד לשחק כדורגל"(קניתי אותה שהייתי קטן), הוא מזכיר את הפנדל הזה ויש את הקטע שהוא מלמד את הילדים לבעוט פנדל, הוא אומר להם להתעלם מתנועות השוער והכל.
    כיף להיזכר בימים האדירים האלה של אלימלך, שוער ענק, אין לו מחליף, הלוואי ונהנה ממנו העונה גם. אסף, שמעון גרשון הבקיע לנו את הפנדל וגם בכר אני חושב או שזה היה הגמר נגד בית"ר שבכר הבקיע. גרשון עם כל זה שאני מאוכזב ממנו, הוא היה פנדליסט אדיר שעומד בלחץ, אין לדעתי פנדליסט ברמה שלו בארץ, אולי נמני.

אתה הגזמת, שתי הקבוצות נתנו משחק חלש של סוף עונה, אפילו אני זוכר שהפועל הגיעו למצב מסוכן מאוד ולא כבשו, אתם בטח לא ישבתם על השער שלנו. הפסדתם מחזור אחרי זה גם לבית"ר אני זוכר.

5. שגיא Guest

כמובן שהדיון העיקרי פה הוא המשחק בין הפועל תל אביב למכבי חיפה למרות שהוא רק ביום ראשון. מבחן קריטי לשתי הקבוצות, גם לקראת תחילת המשחקים בבתים של גביע אופ"א וגם לקראת המשך הליגה. ניצחון יהווה, מעבר ל3 נקודות, גם דחיפה מוראלית עצומה. חיפה, שפתחה את העונה הזו בצורה די צולעת, וחזרה לעצמה במשחק האחרון מול ליטקס, רוצה להמשיך את המומנטום, בעוד הפועל תל אביב באה להוכיח שהשנה היא מסוגלת לתת פייט על האליפות עד הסוף.

בסוף יהיה לנו איזה 1-1 משעמם.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה חרטטן האלי כהן הזה... "אני קיבלתי את הקבוצה במצב נתון..." איזה שמוק. מכבי הייתה שלו מוקדם בקיץ הזה והקבוצה נראית ככה רק בגללו. "מכבי פ"ת לא נתנה משחק גדול..." וואו, ומכבי הייתה אדירה... בקיצור אלי כהן תפסיק לתרץ ותתרכז בערימת עגלות שאתה גורם להם להיראות ככה.

מכבי פ"ת ניצחה בקלות, מכבי ת"א לא נתנה פייט רציני ופשוט אין גבול לעליבות של מכבי ת"א... מה יהיה הסוף איתם אני לא יודע. נאור פסר, דובב גבאי 2 צעירים של מכבי פ"ת שנראים טוב ובהחלט למכבי פ"ת יש הווה ויש גם עתיד. מכבי פ"ת כרגע נמצאת זמנית במקום הראשון ואם בית"ר וכפ"ס יפסידו היא תישאר שם.

בינתיים תוצאות זמניות:

בני יהודה מובילה 3-1 אחרי שפיגרה 1-0 מול הפועל פ"ת שממשיכה לצנוח.
    מכבי הרצליה בשעה טובה מוליכה 1-0 על הכח, רק שידעו לשמור על התוצאה
    ואשדוד מובילה 2-0 בבית על כפ"ס.

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הפכנו פשוט לבדיחה עצובה, אני כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות. פשוט כואב לראות אותנו שוב מפסידים, ומסתבכים בתחתית כבר בתחילת העונה. רק הפועל פ"ת ומכבי הרצליה יותר עלובות מאיתנו, פשוט בושה.

8. Raulito Madridista

מכבי ת"א מסתבכת בתחתית, אני חושב שאני אמרתי בהתחלה, עם המינוי של אלי כהן, שהקבוצה המפוארת הזו תרד ליגה, כמובן שזה היה בצחוק, אבל מכבי ת"א נראית על הפנים, אי אפשר להסתיר את זה או לתרץ, מכבי צריכה להגיד תודה שאשדוד נשארה בעשרה שחקנים במשחק הקודם כי לולא זה, היא לא הייתה מנצחת גם ואז הייתה לה נקודה אחת בודדת מחמישה משחקים, הפסד שלישי של מכבי ת"א היום בחמישה משחקים.
    איך שגלגל מסתובב, נאור פסר שעשה שטות אדירה נגד צרפת הצעירה ושילם על כך בהרחקה, כבש שער אדיר בסלאלום נגד מכבי, אחרי שעבר שחקן ובעט נפלא לרשת. מכבי עם הגנה חלשה מאוד, ספגה שער שני יפה תוצרת הנוער של מכבי פ"ת. הקבוצה סופגת כל משחק, שבעה שערי חובה בחמישה משחקים זה מאזן עלוב. רוסו לא עשה כלום מאז שנכנס, ונמני כבש שער יפה בנגיחה, ניצל את הניסיון שלו והתמקם טוב, גול אדיר של מכבי אבל לא הייתה לה התקפה אחת כל המשחק מלבד זה. פ"ת יכולה להיות ראשונה בטבלה היום, הלוואי וזה ייקרה, היא קבוצה מחוברת ומשחקת כדורגל מעולה!

בני יהודה כמעט הצליחה לסבך את עצמה נגד הפועל פ"ת החלשה האנמית, אבל כבשה שלישייה והיא קרובה מאוד לניצחון 3-1. ביטון, עובד, אסולין ובלדוט, שלושה שחקנים סופר מוכשרים. בני יהודה מתרחקת מהתחתית כמה שיותר. חשוב מאוד לניצן שירזי הניצחון הזה, הקבוצה שלו חוזרת למקום הרצוי, אני מציע לאייל לחמן להתפטר, שיעזוב, הוא לא עשה שום דבר טוב בהפועל פ"ת, הוא נכשל שם טוטאלית, באמת.

אשדוד מפרקת 3-0 את הפועל כפר סבא של אלי אוחנה. זה ההבדל בין קבוצות גדולות לקטנות, עניין יציבות, כפר לא יציבה מספיק בזמן האחרון, ההגנה שלה זקנה ולמרות ההיעדרות של רביבו, לאשדוד יש שחקנים מספיר מוכשרים כדי להבקיע, הקבוצה של מזרחי צריכה לטפל בחלק האחורי שלה ואז תוכל להתמודד על מקום באירופה כמו שעשתה בעונת 05\2004 שהעפילה לגביע אופ"א. עידן שריקי קיבל מקום בהרכב וענה בצמד, איזה יופי, גם יניב עזרן שחזר לקבוצה כבש.

הגיע הזמן הרצליה, זה מה שיש לי להגיד, אני דיי שמח שהיא מנצחת את הכח עמידר רמת גן לפי מה שהולך כרגע, כמה דקות לסוף, זה דיי מסבך את מכבי ת"א, שלמרות שאני בטוח שהיא לא תיהיה במאבקים של לרדת ליגה. ראובן עטר פגע בול ככל הנראה בחלוץ הספרדי ארייטה שעונה לו בצמד היום. אני ידעתי שעטר יימצא את הנוסחה הנכונה, אבל גם שלוש הנקודות היום זה לא מספיק, צריכה לבוא המשכיות. אני הבנתי שלספרדי יש טכניקה מעולה, יפה, כל הכבוד להרצליה, מקווה שהיא תספק לנו כדורגל חיובי. שמעתי שתקווה הבקיע לחיבורים, הוא מוסיף מאוד להכוח למרות שזה לא יספיק לה. תקווה שיחק עונה אחת בהפועל וכבש רק שער אחד במשך כל העונה, נגד מכבי חיפה, (ב2001), ואני רואה שבהכח יש לו כבר שניים והליגה בחיתוליה.

במשחק בין מכבי נתניה לבית"ר ירושלים בקופסא, פתיחה חזקה מאוד של מכבי נתניה שהובילה גול ממצב נייח אחרי עבירה של אפק. הרמה מעולה של שחקן הרכש החדש של נתניה, בונדאה, שפתח עם אמיר טאגה בקישור המרכזי וגם עם אנסומבו. מי לא שמר כמו שצריך על איתי שכטר? כן... שמעון גרשון... למרות היותו שחקן אחראי יש לו את הקטעים האלה שהוא נרדם, בעיקר בנבחרת אבל. הלוואי ומכבי נתניה תשמור על ההיתרון! יאללה נתניה!!! איתי שכטר פרק תסכול שלא היה שותף למסע של הנבחרת הצעירה!

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע איך בית"ר יצאה מפה עם תיקו... מחצית עלובה שלה. אנסומבו וטגה עשו בית ספר לבואטנג החלש ואלברמן. אתם ראיתם את פביאני?? אלוהים ישמור איזה שמן, איזה תחת, כל רגל רגל וממש לא משרירים. בושה ששחקן כזה משחק על חשבון בן שושן ותמוז. גם פינטו הסקורר המהולל הגיע למצב שסקורר אמיתי חייב לכבוש... מה זה הבעיטה המסכנה הזאת לידיים של שטראובר. שטראובר... הוכיח שהוא לא שכח לעשות שטויות שעולות לקבוצה שלו ביוקר. נתניה נראית טוב ונפסל לטובתה שער חוקי לגמרי בדקה ה-13 ואם זה היה מאושר לבית"ר היה קשה להתאושש.

בקשר למשחקים שהסתיימו.

מברוק למכבי הרצליה ובמיוחד לראובן עטר שניצחו את הכח שפתחה את העונה טוב אבל הנה נמצאת במצב מסוכן ואולי הניצחון הזה ייתן את הביטחון המיוחל לשחקני הרצליה שיכנסו לעיניינים. בקשר להפועל פ"ת אני לא רואה שום דבר אופטימי... הקבוצה הזאת ממשיכה להפסיד ולהפסיד המצב של הקבוצה הזאת קשה קשה. אשדוד שומרת על מאזן בית מושלם עם ניצחון ענק 3-0 על הפועל כפר סבא. אשדוד לא תיאבק בתחתית, היא קבוצה טובה בשביל זה ותישאר לה במקומות הבטוחים במרכז הטבלה ומעלה.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש!!!!!!!!!!!!!!!!!! יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. הרצליה Member

:aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021:
    יש אלוהים.

שבוע הבא טדי-אש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx .

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עמית אני רושם לך נפקדות איפה היית!!
    אין לי הרבה גרון. ארייטה חלוץ ענק שעוד יתן פה הרבה גולים. כל השאר אפשר לזרוק אבל בינינו, למי אכפת.

ליגת על :aaa021: :aaa021:

13. הרצליה Member

מעכשיו אני מפסיק להגיע(למרות שדווקא רציתי ודפקו לי ברז של הרגע האחרון).
    8 משחקים-2 העדרויות,2 ניצחנות(פ"ת בגביע הטוטו והיום.)

14. reda Member

יש!!!!! 3-1 לנתניה על ביתר!!!

משום מה נתניה מנצחת תגדולות 3-1 חחח..אני מפחד שהפועל תהיה שמה..

אגב ביתר לא קבוצה...באמת שארדילס צריך ללכת הביתה...

15. גל_2 Member

כמה שאני שונא את ארדילס!!
    הוא לא מבין שבן שושן יותר טוב מכל החלוצים שלו!! ארדילס צריך ללכת הביתה, והוא הילך בקרוב. ההפסד הזה הגיע לבית"ר,אני לא מבין גם איך הוא השאיר את פרננדס בפנים וזה פשוט בושה איך שהטמבל הזה מתנהג
    והגיע לו אדום...