מחזור מס' 5 בליגת העל: שום מנצח את לוי 2-0 גדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏13/10/06.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכח ר"ג נגד הרצליה... למה בידיוק ציפית?

2. יניב ע Member

האמת שזה לא רק שני המשחקים האלה בכללכ כמות הצופים יורדת גם מכבי ת"א-מכבי פ"ת ובני יהודה- הפועל פ"ת. חייבים להוזיל את מחיר הכרטיסים.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואיך זה שלא הזכירו שהיו יותר אוהדי מכבי פ"ת מאשר אוהדי מכבי ת"א ! !

(או שהזכירו את זה כבר...)

4. Raulito Madridista

יריבות בסטייל: אתר מעריב ספורט מספר על היריבות בין הפועל ת"א למכבי חיפה

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/611/768.Xxx

מסכים עם כל מה שנאמר שם. המועדונים לא שונאים אחד את השני סתם, או יריבות אמיתית כמו בין הפועל ת"א למכבי ת"א בדרבים, אלא יש שינאה ספורטיבית לחלוטין בגלל התחרותיות והתארים. אם מכבי חיפה תיהיה קבוצה בינונית עוד כמה שנים נניח, הפועל לא תשנא אותה, לא כמו עכשיו.

בקשר למפגש, בהחלט מפגש בין שתי קבוצות אירופאיות לכל דבר, הפועל ת"א ומכבי חיפה ירגישו מזה לשחק שני משחקים בשבוע, כמו הקבוצות הגדולות בעולם.

הפועל ת"א - הרכב משוער: שביט אלימלך, תומר חליבה, חבייר פאס, טל חן, יגאל אנטבי, יוסי אבוקסיס, וואליד באדיר, לוסיאנו דה-ברונו, גילי ורמוט (סלים טועמה), אליניב ברדה ואיבן יוליץ'.

מכבי חיפה - הרכב משוער: ניר דוידוביץ', אלון חרזי, רפאל אולארה, דקל קינן, אדורם קייסי, עבאס סואן (רביד גזל), חאבייר דירסאו, גוסטבו בוקולי, אלן מסודי, יניב קטן ורוברטו קולאוטי.

הלוואי וגילי ורמוט ייפתח במקומו של דה ברונו, לדעתי אין מקום לדה ברונו בהרכב בגלל המערך, אנחנו לא משחקים עם פליימקר, צריך לפתוח עם גילי ורמוט הכשרוני המעולה ועם סלים טועמה שמרים מעולה מצבים נייחים ואחד הבועטים הטובים בארץ. אני כבר לא יכול לחכות למשחק, המתח אצלי עולה ככל שהדקות מתקרבות למשחק, למרות שיש עוד 6 שעות ויותר.לכאלה כמו אסף, שמבינים הפוך ממה שאני אומר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx טועמה בהרכב על חשבון דה ברונו וורמוט באגף ימין, מובן?. מכבי חיפה מפחידה, אני הכי מפחד מבוקולי, שייפגוש את אנטבי מולו. אם יגאל יהיה אותו יגאל של התקופה האחרונה, אז אולי אולי בוקולי לא יהיה דומיננטי.
    מסכים עם מה שאמרת על קטן, גם אני חושב שעושים ממנו יותר מדיי, הוא לא נגע בכדור שבועיים, הוא ייתקע התקפות בטוח, אולי ל20 דקות מהספסל הוא היה צריך להיות קלף, גם הייתה לו םציעה במפשעה שזה חמור.
    מה שעוד לא טוב אצל הפועל זה יוליץ בהרכב. נניח שאני מסכים וברדה תורם משהו מבחינת מסירות והוא נלחם וזה, יוליץ לא. היה צריך את זיטו השור! מת לראות אותו מבקיע! למה פוסלים את אודי?

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09
  5. reda Member

תחליט חבוב :] http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

עכשיו רציני, אני חושב כמוך, אם דה ברונו לא משחק אני מעדיף לפתוח עם טועמה משמאל וגילי ורמוט בימין, במשחק כזה שבד"כ משחקים סגור, צריכים שחקנים עם יכולת אישית גבוהה כמו ורמוט וטועמה..

בקשר לחיפה...שימו לב למה שאני אומר: אם קטן פותח, הוא הורס לחיפה....קודם כל לדעתי הוא לא שחקן גדול אז גם ככה אפשר לומר שזה קצת ברור מאליו...דבר שני ראינו מה קורה שפותחים עם שחקן שהרגע חוזר מפציעה...

ד.א. אנלא מבין למה במחזור השבוע לא הגיע הרבה קהל...כל כך הרבה משחקים טובים היו לנו היום...שום משחק לא נגמר ב0-0...היו הרבה משחקים אטרקטיביים...שימו לב אגב איך מתחיל להיות למכבי פ"ת קהל...והקהל של מכבי מוכיח שהוא קהל של הצלחות...מרגש :>

6. ReL Member

באמת קשה להבדיל בין מארין לאוזן , אבל רואים שלאוזן יש ראש יותר קטן . אמרתי לכם עוד לפני שהתחילה העונה שלפי התגובות של האוהדים מקוסטה ריקה מרין הוא משהו מיוחד , רק פחדתי מההתאקלמות שלו בארץ . מרין הוא פשוט בלם מצויין , מאז חיים בר לא היה בלם מושלם כמוהו בקופסא .

בקשר לכמות האוהדים של בני יהודה , זה ידוע שהם אוהדי נצחונות אבל במלוא המילה , גם 3 אלף אוהדים זה מבזה אז 1500 ? מה זה אנחנו פה בליגת על או מה ? אפילו בליגה א מביאים יותר פשוט בושה . אולי זה בגלל המעבר משכונת התקווה לבלומפילד , אבל למה כשבני יהודה מצליחה הם יודעים למלא יציעים?

ובקשר לכמות הקהל בנתניה , לדעתי הגזימו עם הכרחות ביציעים לא היו שום כרחות ביציעים הרגילים , אולי היו 50 כיסאות בלחץ ביציע 4 של ביתר אבל בית"ר מילתה את היציע בצורה מרשימה , רק שער 5 נשאר ריק וכל כך חבל , אם היו משאירים לנו את היציע הוא היה מתמלא בקלות , זה יציע בשביל הילדים שאין להם כסף לקנות כרטיס ומקבלים כרטיסים חינם . אבל עדיין הגיעו 6 אלף אוהדים לקופסא וזה שיא חדש , אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה היו 6 אלף אוהדים בקופסא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/10/06
  7. reda Member

6000 אוהדים בקופסא? שיא חדש? בעיר כמו נתניה?

וואי...לא ידעתי כמה שהמצב לא טוב..מתי אתם עוברים לאיצטדיון החדש? וכמה מקומות יהיו בו?

8. ReL Member

שיא חדש בשנים האחרונות אחרי ששמו את הכיסאות והגבילו את האיצטדיון ל6500. בזמנים הטובים היו בקופסא 12 אלף.

האיצטדיון החדש יהיה מוכן עוד שתי עונות , וכנראה גם בעונה הבאה משחקים בקופסא.

9. reda Member

ומה יהיה אחר כך? הקופסא יהפוך למגרש אימונים או שהורסים אותו ובונים משו אחר?

10. יניב ע Member

יש למישהו מושג כמה מקומות יהיו במגרש החדש של מכבי נתניה?

11. Noffar Member

reda,את הקופסא יהרסו כנראה בסוף העונה הזאת או שאולי כמו שאריאל אמר שנשחק גם עונה הבאה ואז יהרסו בכל מקרה זה לא יהיה מגרש אימונים

ויניב,במגרש החדש של נתניה יהיו 12 אלף מקומות בהתחלה ואז יגדילו ל24 אלף.

12. ReL Member

ההגדלה ל24 אלף היא ממש שטויות , כמעט ואין סיכוי שזה יקרה . בקושי מצאו כסף ל12 אלף מקומות , וגם זה רק בזכות הויתור על מגרש הקופסא שהוא שטח נדל"ן ששווה הרבה כסף . הסיכוי היחידי להגדיל את האיצטדיון הוא אם ההתאחדות תחליט שבמקום רמת גן הוא יהיה האיצטדיון הלאומי ואז הם יביאו כסף להגדיל את האיצטדיון , או אם יאמר יצליח להפוך את נתניה לאימפריה אמיתית זאת אומרת גם באירופה . בכל מקרה לפחות ב5-6 שנים הבאות זה לא יקרה .

13. Noffar Member

בסדר,זה גם לא כ"כ משנה.
    הרי במשחקים נגד הקבוצו הקטנות האיטצדיון לא יהיה מלא

14. ReL Member

בטח שהוא לא יהיה מלא , 12 אלף מקומות זה מתאים בול .

בקשר למשחק היום בין חיפה לתל אביב , אני סומך על שום שהפעם המשחק לא יהיה טקטי אפור ומשעמם כמו בשנים האחרונות בין חיפה לתל אביב , אלא משחק שוטף וזורם . אני מקווה שהפועל גם תנצח ושחיפה לא תתחיל לפתוח פער בטבלה , זה הדבר האחרון שהליגה צריכה עכשיו כשהכדורגל הישראלי סוף סוף מתעורר. מעצבן אותי שורמוט ממשיך לשבת על הספסל , שחקן כזה מוכשר , בכל קבוצה בליגה הוא שחקן ראשון . אבל יש להפועל כל כך הרבה שחקנים בעמדת הקישור ההתקפי (להבדיל מאיתנו) שאפשר להבין את זה . הפועל בהחלט מסוגלת לנצח את חיפה , ויהיה גם מעניין לראות את חיפה אחרי ההצלחה באירופה , אחרי שבליגה עצמה היא לא שכנעה עוד .

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שום שינוי ושום נעליים....

ורמוט ודה ברונו על הספסל, דגו וטועמה פותחים. טוב להפועל? לא נראה לי.