מחזור מס' 6 בפרמיירליג: צ'לסי וארסנל מאבדות נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏17/9/04.

1. Julian Joachim Member

לא קלטת את הרמז רודס?

אתה מאוד קרוב להשעיה.

2. THE STRETFORD END Member

משהו שלא קשור בכלל לכדורגל באנגליה אבל כן(או לא)לכדורגל,מעניין מה הדעות של אוהבי הליגה הטובה בעולם חושבים על כך?

היום מתוך כתבה על הפועל ת'א בידיעות אחרונות:

"....השחקנים מתלוננים על אופי האימונים כמו גם על הגימיקים האהובים כל-כך על לנדאו....אימון בשעה 6 וחצי בבוקר,צפייה בסרטי וידאו שונים וגימיקים כמו מכתבים אישיים לשחקנים ותרגילי פסיכולגיה.....
    ....בקבוצה למשל לא אהבו את מינוי הפסיכולוג ד'ר שרגא שדה,שערך להם תירגולים שונים.באחד מהם התבקשו השחקנים לבנות צורות שונות בעזרת קשיות משקה ונערכה עליהם תצפית כדי לבחון את מעורבותם ואת כישורי ההנהגה שלהם."

אלוהים ישמור,קשיות משקה,מכתבים אישיים,אימון ב 6 וחצי בבוקר....מי שמשלם כסף לראות כדורגל(אם אפשר לקרוא לזה כדורגל)בישראל צריך כנראה עזרה מקצועית ומהר!

אני זוכר לפני כמה שנים כתבה על רמי לוי כשאימן את צפרירים חולון והוא ביקש מהשחקנים לכתוב על דף נייר באיזה צבע חולצה הם מעדיפים לשחק ומיהו שחקן הכדורגל שהם מעריצים!

מעניין איפה זה ייגמר יום אחד?

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמי לוי ידוע כמאמן שכונתי.

חבר שלי עבד כאפסנאי בצפרירים לפני כמה שנים, וסיפר שהם היו מחליטים לאכול במסעדה על ידי הצבעות גם כן, ושאם לוי היה רואה מהלך יפה בטלוויזיה הוא היה מקליט ואומר לשחקנים "תעשו ככה". שכונה.

4. I M M O R T A L Member

אני לא מבין מה פה שכונה?
    ואם ניר קלינגר מביא לאסיפות הקבוצה מומחה לווינריות שיכניס מוטיבציה בשחקנים, אז גם זה שכונה ?

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא... זה דבר שקוראים לו פסיכולוגיה בספורט, תופעה שהפכה להיות די טרנדית, על התוצאות שלה עוד אין הוכחות...

אבל הדברים האלה שציינו זה סתם דברים שכונתיים... זה לא מחזק את האופי של השחקן או משהו.

6. אלי מתחן Member

ופיני גרשון וכל אלה שמתייעצים באיזה מגדת עתידות זה לא שכונה?

תאמין לי סטרטפורד, שהייתי משלם בשביל לראות את אוגבונה מכין צורות מקשים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. ג'רמיין דפו Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx גואצים לעבודה אין לנו כח אליו...שלח אותו לפורום של קרציות.

8. Julian Joachim Member

רובי, זה בהחלט ייעשה אם הוא לא יתנצל בהודעה פרטית (רודס, תקרא את מה שכתבתי לך).

9. Rudess Member

קראתי

10. Fernando Cavenaghi Member

ואיך שכחת לציין את השיא של השידור.

אוהד ליברפול אני מניח שכל פעם שהראו את בניטז התחיל לצעוק משמחה. זה מה שהוייה עושה לך... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

היית עושה כמוני, רואה את השידור בלינק, ושומע בלינק של הרדיו (תחנה האנגלית).
    פשוט להנמיך עד הסוף את העוצמה בלינק של הוידיאו, להגביר ככל האפשר את העוצמה בלינק של הרדיו, ולהנות.
    יש תופעת לוואי קטנה, הרדיו מקדים במשהו כמו שתי שניות את הלינק של הוידיאו, אבל זה קורבן קטן כדי לשמוע את השידור באנגליה טהורה ולא בסינית!

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אהההההההה ונזכרתי במשהו שרציתי לציין....

ראיתם במחצית הראשונה במשחק של ליברפול- מנצ'סטר את ואן ניסטלרוי נכנס לרחבה את המאבק עם הופייה נראה לי?? ההולנדי נמשך על ידי הבלם בצורה ברורה לחלוטין ועם הוא היה נופל היה פה פנדל ברור, אבל ואן ניסטלרוי רצה לגמור את זה יפה ולא נפל והוציא בעיטה לא נוחה ואחרי זה הוא אפילו לא התלונן!!

מאוד התרשמתי מהמהלך הזה שלו, באמת כל הכבוד.

אני חותם לכם שכל חלוץ אחר בעולם בלי יוצא מן הכלל. מאינזאגי המסריח ועד לברגקאמפ המלך היה נופל ודורש (ומקבל) פנדל.