מחזור מס' 7 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏23/9/04.

1. ג'רמיין דפו Member

כל כך הרבה ילדים מתחת לאוטובוס,ארסן כבר מגיע ללטף לכם את הגביע...

2. KirkH Member

יאסו חוזה!!!

סוף סוף דאמיין דאף בהרכב של צ'לסי. ג'ואי "אני שחקן הרכב" קול חוזר למקומו הטבעי.

3. ליהי Member

רובי, זה נורא פוגע
    (היי,קח את זה כמחמאה, לפחות משהו או מישהו בהסטוריה של טוטנהאם פוגע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx )

ארסן ונגר, ברוכה הבאה . http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוך שפטרנו מנטל זה.
    דמיאן חוזר, והנה התמונה שנראה בחודשים הקרובים:

http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20031104/22/2487121681.Xxx
    הדבר היחיד שישתנה, זה שם הקבוצה שתקבל מאיתנו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/04
  5. KirkH Member

הלו הלו - להרגיע, אומנם יש מאמן חדש אבל הנאחס הוא אותו נאחס...

אני קונה היום ניצחון של 1-0 עם פנדל שלא היה בדקה ה-98. מצידי שגם יפסידו 3-1 לפורטו ביום שלישי, בקיצור, שיעשו מה שבראש שלהם - רק שיתנו קונצרט מול הסקאוזרים במחזור הבא...

6. h2z Member

ההעדרות של אטובה צפויה ליצור בעיה רצינית באגף שמאל של הספארס, ג'קסון לא ממש מתאים לפרמייר ליג וכמו שאני רואה את זה האפשרות היא לשחק עם אדמן בעמדת הקשר השמאלי ו גארדנר שיכול גם לרוץ כמגן שמאלי. אפשרות נוספת היא סיימון דיוויס בשמאל וקין בימין (קנוטה - דפו בהתקפה) אבל כאן נוצרת בעיה של רגליים הפוכות לצד המשחק של אותו שחקן...בכל מקרה, נקווה שהחזרה של פרדיננד תגרום לנו לשחק על האגף החלש של מנצ'סטר (היינצה וסילבסטרה).

7. KirkH Member

עוד אוהד של החלאות? מה זה המגפה הזו? וולקאם...

בקשר למשחק שלכם, אם היינצה הוא החוליה החלשה של ההגנה ביונייטד אז ככל הנראה טוטנהאם לא תכבוש. אני דווקא מאוד התרשמתי ממנו במשחקים שהוא שיחק עד עכשיו...

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

התרשמת ממנו? הבנדאם כמו שאומרים "מגן שמאלי\ימני סולידי". הוא יותר גולם מפריירה.

9. KirkH Member

מה בדיוק גולם בו? הוא כולה מגן - אז הוא לא רץ כמו אשלי קול לא בועט כמו רוברטו קרלוס וכנראה שהוא גם לא יתרום מי יודע מה להתקפה, אז מה? הוא עשה עבודה מצויינת בהגנה. מי שקורא לפריירה גולם עושה את זה כי כתוב לו "13 מיליון פאונד" על הגב, בדיוק כמו היינצה, התרומה ההתקפית שלו לא רצינית - אבל הוא נותן המון בהגנה.

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל בליגה האנגלית זה לא מה שמחפשים!

עובדה שווין ברידג' מצליח, גלן ג'ונסון, אשלי קול...ולמה יורדים על לאורן? כי הוא לא יודע מזה שמאל
    ומזה ימין. פריירה הוא מגן ימני, שלא ראיתי אותו השנה עושה משהו אחד טוב בהתקפה, בניגוד לגלן
    ג'ונסון שעוד לא ראיתי מגן ימני שעושה כל כך הרבה בהתקפה. המחיר לא מעניין אותי, באמת שלא.
    אבל גלן ג'ונסון הוא מגן פי כמה יותר טוב מפריירה והיינצה.

11. KirkH Member

גלן ג'ונסון עם כל הכבוד והאהבה שלי אליו - אחראי ישירות ללפחות 3 שערים שהקבוצה ספגה בעונה שעברה. קבוצה כמו צ'לסי שמתפארת בקישור כל כך יצירתי ואפקטיבי, לא צריכה מגנים שיעשו בשבילה את העבודה.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז זהו קירק, זאת הבעיה. שהקישור שלנו כרגע לא בדיוק יצירתי. אני מקווה שעם חזרתו של דאף הוא
    יהיה אחד כזה, אבל עכשיו? ממש לא. במיוחד שבאגף ימין מתחרים על חולצה ג'רמי, סמרטין ופארקר,
    שיצירתיות לא אחת מהתכונות שלהם. אז להשתמש בג'ונסון זה כן חכם מצד מוריניו, כי אגף ימין
    של צ'לסי כרגע הוא אנמי לגמרי.

13. KirkH Member

לדעתי הקישרו שלנו מספיק יצירתי גם כרגע והוא יהיה עוד יותר ככל שהעונה תתקדם.

גם במשחקים האחרונים וגם היום לא חסרות לצ'לסי הזדמנויות. מול החלאות היו המון הזדמנויות, גם נגד וילה לא היה חסר הרבה כדי שנראה שערים.

וגם היום מול בורו עוד לפני הדקה ה-40 כבר רשומות 7 בעיטות לעבר השער (5 למסגרת) וקורה אחת לדידי.

יהיה בסדר...

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהמקלדת שלך לרגל של דידייר.

15. ליהי Member

- ארסן ונגר, אומר היום : "If tomorrow I was on the streets and had no job I would not turn down Real Madrid, but I am happy where I am."

אבל מוסיף באותה נשימה שהוא מאוד רוצה להישאר בארסנל ומחכה שיפנו אליו לגבי הארכת חוזה.

ג'ילברטו ורובר פירס ככל הנראה לא ישחקו היום. אדו יחליף את סילבה, בעוד למשבצת של בוב יש כמה אופציות. פרדי בשמאל, פאננט בימין (השערה שלי),דניס ותיירי למעלה, וככל הנראה ואן פרסי יהיה על הספסל. החדשות הבאמת טובות הן שסול קמפבל ככל הנראה חוזר.

Good luck me lads. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx