מחזור מס' 8 בפרמייר ליג- צ'לסי מארחת את ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏30/9/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין. ג'יימי רדנאפ שוב ספג כרטיס צהוב, שישי שלו העונה.

2. city Member

טל בן חיים בהרכב בולטון היום מול ווסט ברומיץ.
    בלסינג קאקו על הספסל.

3. rami87 Member

החמצה שקשה להאמין לה של רובי קין בדקה ה-92. 14 מטר, לבד מול השוער, בדיוק מול השער. קל כמעט כמו פנדל.
    טוב, שיהיה, עדיין טוטנהאם הצליחו לסגור את המשחק הזה עם ניצחון

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובי פשוט מתקשה לחזור לעצמו מהפציעה שלו.

בכל מקרה - ניצחנו, שוב 0-1 קטן, אבל חזרנו למסלול הכיבושים והנצחונות. מזל טוב!

5. ArsenalFan Member

קירק, זה לא רק עניין של כסחנות (יותר פרובוקציות מבית היוצר של סטיוארט ו"קטנות" מאשר עבירות גסות, למרות שגם כאלו היו לא מעט. ליונגברג בתפקיד באט? הצחקת אותי, צריך להגיד תודה לאל שליונגברג עכשיו עם עמוד שדרה שלם)- זה גם עניין של גישה. אין לי בעייה שקבוצות משחקות חזק- בולטון הגיעה להייבורי ושיחקה חזק, נלחמה בטירוף, אבל גם ראית שהיא הוגנת. הצורה שצ'רלטון באה להייבורי מאוד לא אופיינית לאיך שקרבס תמיד הביא את הקבוצה שלו למשחקי חוץ נגד קבוצות גדולות- זו פשוט הייתה גישה פחדנית וכוחנית. טוב שצ'רלטון קיבלה את מה שמגיע לה.

בכל מקרה- המשחק האיכותי ביותר שלנו העונה, פשוט וקל. דניס ברגקאמפ בשיאו, רייס מסוכן, הנרי חם, פרדי מעולה ומוחלף ע"י פנאנט שנתן תצוגה נהדרת מימין (השער השלישי שהתחיל ממנו, פשוט מהלך מבריק. זוכרים את הגול של קאנו באלנד רואד ב-4:1 לפני שנתיים? התחיל באותה צורה). איש המשחק שלי הוא לאורן, שהיה יוצא מהכלל גם בהגנה וגם כשהוא עלה להתקפה. בקיצור- אין תלונות, חוץ מאחת: תמיד אנחנו נותנים הצגות בדיוק בזמן הלא נכון- כשיוצאים לפגרה בינלאומית. זה המזל הדפוק של ארסנל...

עם זה עוד אני יכול לחיות. אבל במשפט הבא שלו כבר לא ידעתי איפה לקבור את עצמי: "כן, יש לנו שער בגודיסון פארק. טוטנהאם עולה ל-1:0 על אברטון, וזה שער שבוודאי משמח מאוד את אוהדי ארסנל".

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

(עריכה: ולמען הרקורד- הוא לא היה ציני!)

רגע, מי שכובש לטוטנהאם הוא, רחמנא ליצלן, צרפתי! אוי לבושה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/04
  6. h2z Member

אף אחד לא אמר שבושה שיהיו לך בהרכב צרפתים אבל כשקבוצה אנגלית מכילה יותר צרפתים מאנגלים...

7. rami87 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

מזתומרת?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

יעני הוא התכוון לליברפול? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

או שהוא התכוון שזה מעציב את האוהדים של ארסנל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

המצב מדרדר מדחי לדחי

8. ArsenalFan Member

אני חושב שהוא התכוון לכך שאנחנו פותחים פער על אברטון בצמרת הטבלה בגלל שהיא הייתה שלישית, אבל זה בערך מעניין אותנו כמו הניצחון של אשדוד היום על בני יהודה (כמה פעמים אפשר להזכיר את זה בשידור אחד?! הלו, זה פרמייר ליג, לא מערבים עם המשחק היפה את החיקוי הישראלי). בקיצור, תת רמה של שדר. שיסתום את הפה וייתן לשמוע את טרבור פרנסיס מתענג על מהלכים של ארסנל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. D. Beckham Member

אתה יכול להביא בבקשה לינק לידיעה הזו?
    תודה.

10. marvid Member

אין ידיעה כזאת,פשוט תסתכל בפרסומת למשחקים.

11. ScottishGunner Member

בקטע עם אברטון הוא שבר שיאי טיפשות וחוסר בקיאות באנגליה, העיקר הוא משבח כל שניה את הכדורגל האנגלי כמו תוכי. צריך לאסור אנשים כמוהו.
    וזלצק האידיוט הזה, ברק רום לידו, אומר מאה פעם במהלך רייס רייס רייס, ואז הוא בא- כן שער מצויין של ריאס. מזה, כאילו, איזה קשה קליטה הבנאדם. חוץ מזה, אפשר לסבול אותו.

עוד משחק שבו אנחנו מטיילים על המגרש, נו טוב. העיקר 3 נקודות.
    האמת שזה כן נראה כאילו פאברגאס נותן משהו כשהוא משחק. אנחנו פשוט משחקים טוב יותר איתו, אולי בכל זאת כדאי לשקול לתת לו את המפתחות לצד ויירה. ראיתם איך פלאמיני שיחק... אני לא מבין מאיפה צץ העגלה הזה. וראיתם איך שחלקכם אמר שפרדי השנה יאבד את מקומו בהרכב, אז הנה הוא משחק ואף משחק טוב. לא היה לי ספק שיהיו משחקים במשך השנה שבהם הוא יהיה המוציא לפועל, בניגוד לציפיות ולביקורות.

12. ArsenalFan Member

פרדי הוא הקינג :aaa8:

דווקא לא התרשמתי היום יותר מדי מפאברגס, נגד מידלסברו ובלקבורן הוא היה הרבה יותר טוב, שלא לדבר על מגן הקהילה נגד יונייטד. לא יותר ממשחק סביר, וגם היו לו לא מעט איבודי כדור בעיקר במחצית הראשונה. למה סתם להגיד על פלאמיני...? עד היום לא ראינו ממנו יותר מדי דקות, היום הוא שיחק בקושי חמש דקות בגארבג' טיים ונגע בקושי שלוש פעמים בכדור. בגלל איבוד כדור אחד לא צריך לקטלג אותו כ"עגלה".

יאללה באגי'ס, תשיגו כבר את הניצחון שלכם כבר! ההונגרי שלהם באמת שחקן נהדר, וגם גרינינג נותן משחק שאני לא חושב שנתן בכל הקריירה שלו במידלסברו.

13. Rudess Member

חזרתי רק עכשיו מהייבורי, התחנה הייתה סגורה אחרי המשחק ונאלצנו ללכת ברגל לפינסבורי פארק. כשהגענו לשם הודיעו שיש עיכובים בפיקדילי ליין, כך לקח בערך שעה להגיע רק להולבורן!!!
    בקיצור נהניתי היום מהקונצרט של ארסנל, במחצית השנייה ארסנל שיחקה את הטוטאל-פוטבול שהיא יודעת לשחק הכי טוב באירופה. גם היציאה של פרדי לא פגמה במהלך המשחק ופנאנט היה מצוין.
    אחרי ה-4:0 האוהדים של ארסנל התחילו לשיר "BORING BORING ARSENAL" היה משעשע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

זה ממש לא מפתיע שארסנל חזרה להציג את הכדורגל המצוין שלה, בדיוק ביום שגם פבריגאס חוזר להרכב.
    זה כל כך ברור שברגע שהוא יצא מן ההרכב, ארסנל הפסיקה לשחק במשחקים האחרונים, והנה היום הוא חזר והפלא ופלא ארסנל חזרה לקונצרטים. פבריגאס אולי לא היה היום הכי טוב על המגרש, אבל הוא היה טוב מאד. כשאדו משחק זה מאיט את המשחק של ארסנל כי הוא אוהב להתמזמז עם הכדור יותר מדי והוא גם שחקן איטי ולא זריז, פבריגאס שחקן הרבה יותר מהיר וגם יותר זריז ודינאמי והוא עושה גם לחץ מצוין על הקבוצה היריבה, חוץ מזה כשהכדור אצלו הוא יודע לשחרר אותו מהר כשצריך וגם להחזיק ולהעביר. בקיצור כל עוד ג'ילברטו פצוע , פבריגאס חייב לפתוח לצידו של ויירה (שהיה מצויין היום), זה לא שאני לא מסמפט את אדו, פבריגאס פשוט יותר טוב.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב ארסנל חוזרת להפציץ.... עד הדקה ה-30 עוד הייתי אופטימי ופינטזתי על תיקו במשחק הזה... טוב נו זה היה צפוי.
    טוטנהאם עוצרת את הפתיחה הטובה של העונה של אברטון ונצמדת אליה וניצחון מחר של צ'לסי יעשה מדרגה של 4 נקודות בין המקום השני לשלישי.

ומזל טוב!! אחרי 8 מחזורים עולה חדשה סוף סוף מנצחת. ווסט ברומיץ' זכתה בכבוד ועלתה למקום ה-15 2 נק' מהקו האדום שלשם ירדה סאות'המפטון שמאוד מאכזבת אותי ואת כולם מתחילת העונה היום היא עשתה רק 0-0 ביתי עם מנצ'סטר סיטי.
    בלקבורן הייתה רחוקה 10 דקות מניצחון חשוב חשוב שהיה נותן לה הרבה אויר לנשימה אבל אולוף מלברג מנע זאת ממנה, בלקבורן עדיין במקום שמצריך הרבה מאוד דאגה ממארק יוז.

ונוריץ'... סיימה בתיקו 2-2 עם פורטסמות' בבית והיא מלכת התיקוים בליגה יחד עם אסטון וילה עם 5 כאלה, הגיע הזמן לנצח אני חושב...

מחר אנחנו חייבים לנצח את ליברפול, זה ברור שאנחנו יותר חזקים, נראים טוב יותר ובהחלט פייבוריטים אבל לעבור משחק שכזה בשלום זה גם מבחן אופי עבור קבוצה שרוצה להפוך לגדולה באמת. אסור לנו לפקשש, אסור לנו לתת לארסנל לברוח לנו בשלב כזה כי למרות שיש עוד הרבה זמן צריך לשמור על מרחק סביר יותר בשביל הביטחון העצמי כי להסתכל למעלה ולראות את ארסנל במרחק של 4 נק' או 5 זה מוציא קצת אוויר מהמפרשים, לפחות לי.

סומך על פראנקי.

15. D. Beckham Member

אחרי התיקו המאכזב של האלופה ביום רבעי בנורבגיה,התפנו חניכו של וונגר היום אחר הצהריים למשחק הבית מול צ'רלטון.חניכו של וונגר לא התקשו במיוחד,ולעיני הקהל הביתי
    ב"הייבורי" המשיכו ברצף הגדול ללא הפסדים,כאשר הפעם בניגוד למשחק
    בית האחרון,ניצחה ארסנל 4:0 וחזרה עם זה לדורסנות,שמאפיינת אותה מפתיחת העונה.

מחר בהמשך משחקי המחזור יעמוד המשחק המרכזי בו יפגשו צלסי,וליברפול.
    קשה לי להאמין,שצלסי תפסיד לאחר,שהיא ראתה את יריבתה לצמרת ארסנל
    פותחת פער של 5 נקודות בפסגה.

בנוסף למפגש המעניין של צלסקי עם ה"סקאוזרס" תארח יונייטד את מידלסברו
    אצלה ב"אולד טראפורד",,לאחר ההופעה האירופית המרשימה באמצע השבוע
    מול האלופה הטורקית,ישנן ציפיות רבות מיונייטד,ובמיוחד מהכוכב החדש
    רוני,שערך בכורה חלומית עם שלושער נגד פנר,ועשוי לערוך את הופעת
    הבכורה שלו בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/04