מחזור מס' 8 בפרמייר ליג- צ'לסי מארחת את ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏30/9/04.

1. ArsenalFan Member

סורפרייז סורפיירז, אלן סמית', 1:1.

2. Stuck-In The-Pen Member

רגע תן לי להבין מה אתה מטיל ספק??? מה פה הויכח סך הכול עקב!
    בכול מקרה אני ראיתי את שני העקבים מכמה זווית
    ויש בינהם דימיון עצום שניהם בוצעו עם הגב לשער, בנגיעה קלילה ו'עיוורת'
    ובתוך הרחבה, מה גם שמהזוית שהנרי ראה את העקב ההוא של פירס מול ולנסיה בהייבורי
    זה נראה לו אני {מתאר לעצמי}כמו העקב שהוא הביא אתמול
    תוסיף ששינהם חברים לקבוצה אז הם ראו בטח את הטריק ההוא כמה פעמים ביחד לא..
    1+1 פשוט אחי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. ScottishGunner Member

צודק, וזה לא ששהעקב של פירס היה לפני שלוש וחצי שנים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx שני שחקנים עם מוח יצירתי, וזה לא משהו שאנחנו מכירים מאתמול אצלם, צא מהקטע של החיקוי אחי.

חשבתי שיונייטד תתחיל להפציץ ביחד עם רוני, אבל כנראה זה לא עובד כשליצן פורטוגזי מוביל את ההתקפה שלך. התפוקה לא מגיעה, בניגוד לאמצע השבוע.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

joey cole looks really good at the moment.
    1-0 on liverpool allways looks nice!

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קול כאמור כובש לצ'לסי את שער הניצחון.

ואין לי מילים לתאר את הכעס כלפי מילדסבורו.
    בכל שנה אותו דבר, מול ארסנל הם פותחים רגלים ומתפרקים, ועלינו הם מקשים.
    ככה זה יהיה כל עוד מקלארן מאמן אותם, הוא מכיר את פרגי יותר מידי טוב.

וסמית' שוב מציל את המצב.

6. Stuck-In The-Pen Member

שמע שאתה אומר שפירס והנרי שחקנים יצרתיים לא מחדש פה הרבה
    אבל במקרה הספציפי הזה הנרי לא עשה איזה משהו יוצא דופן שבא מהדימיון שלו
    מבין?
    בכול מקרה לא הייתי צריך להגיב ''סייג לחוכמה שתיקה''
    ובקשר לזלזול שלך ביוניטד הקבוצה שאני אוהד
    רוני לדעתי לא היה צריך להיות מעורב במשחק בגלל השלושער בבכורה שלו
    רונאלדו בישל ממה שהבנתי אז תפוקה יש
    הבעיה היא התוצאה הסופית ולא ניצחנו חבל אבל בורו קבוצה לא רעה בכלל
    וניצחה אותכם כמה פעמיים שנה שעברה לא..

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, הם באמת ניצחו אותנו פעמיים, אבל בגביע הליגה כשהשחקן הכי טוב ששיחק היה קאנו ושותפו ליצנים כגון קווינסי אווסו אבייהhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx . במשחקי הליגה והגביע הם קיבלו מאיתנו רביעיות על ימין ועל שמאל.

בכל מקרה אני גם רוצה לשמוע רשמים ממקור ראשון על המשחק של צ'לסקי היום...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/10/04
  8. THE STRETFORD END Member

לפי הסטטיסטיקה יונייטד איבדה היום 2 נקודות,אבל סטטיסטיקה לא תמיד אומרת את האמת,במקרה של היום היא כן.
    ברבע שעה ראשונה היו לנו שתי הזדמנויות מצוינות,באחת מהן הוציאו לרוד כדור מהקו,לאחר מכן רגיעה מצד יונייטד ושום דבר מצד בורו עד השער(המצויין)שלהם בהתקפה הראשונה שלהם בדקה ה35 בערך.
    מחצית שנייה לא פתחנו טוב,משחק איטי מדי ויצאנו בנס מהזדמנות של מאה אחוז שמנדייטה החטיא,
    לאחר מכן חילוף,סמית במקום אושה ודקה 80 סמית כובש בנגיחה מבישול של מי אם לא רונאלדו,
    גם לפני סמית ובעיקר אחרי החילוף הגענו ל 4 מצבים שהיו צריכים להיגמר בשער,רוד נגח למשקוף,גארי נוויל פעמים מתוך רחבת החמש.

אפשר לבוא לפרגי בטענה אחת,למה אושה משחק כקשר?אז זה הצליח לא רע מול ליברפול אבל הוא פשוט לא מספיק טוב לשחק כקשר,גמלוני מדי,שליטה בכדור לא מי יודע מה,איטי מדי ודווקא שיש לפחות 4 שחקנים בתפקיד הזה שיותר בנויים לו או זה טבעי אצלם כמו:דגמבה דגמבה,מילר,פלטשר,קלברסון.
    בסך הכל הרכב התקפי עם רוניי(הוא אנושי)רונאלדו(מספר אחד)גיגס(בינוני)רוד(עדיין חלוד).

מידלסברו שיחקה שונה מאוד מהמשחק ראיתי אותם נגד ארסנל,סאותגייט כמו במשחק באולד-טראפורד עונה שעברה היה פשוט בלתי ניתן לחדירה(לא מחזיק ממנו יותר מדי אבל הנסיון בסופו של דבר משחק תפקיד גדול מאוד אצלו),בגדול התגוננו רוב המשחק,יצאו למתפרצות,הפריעו כמה שיותר וביזבזו זמן כמו קבוצה מהליגה הארצית בישראל,כל כדור שוער 2 דקות,כל הוצאת חוץ עוברת אצל שלושה שחקנים....הצליח להם.

חבל מאוד שהתנופה נעצרה,יותר מדי תוצאות תיקו יש לנו בשלב הזה של העונה אבל אם לקחת בחשבון ש 10 דקות לסיום עוד היינו בפיגור אז עדיף ציפור אחת ביד....

כמו שפרגי אמר לאחר המשחק,אנחנו במרתון,הדרך עוד ארוכה!

מה יהיה עם צ'לסי? 1-0,1-0,1-0.......לפחות ליברפול הפסידו,ניקי באט כבש שער וסיטי בדרך לרדת ליגה!

9. Sol Campbell Member

אחי לא נראה לי שנגד ארסנל הם םתחו רגליים :aaaprot:
    אם לא שמת לב הם כבר הובילו 3-1 ובכל זאת ניצחנו בזכות ולא בחסד 5-3
    ואין מה לעשות מנצ'סטר לא ניצחו אותם כי הם עדיין לא הגיעו למה שהם יכולים
    וגם כאשר הם יגיעו אין הרבה סיכויים שהם יגיעו לרמה של ארסנל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

10. KirkH Member

ניצחון. רושם ראשון ואחרון.

ליברפול באה רק כדי לנסות להפריע לצ'לסי ולגנוב גול במתפרצת. בארוש נשאר על הספסל, סיסה נשאר לבד בחוד. וככה זה גם נראה, הקישור של ליברפול פשוט לא עשה שום פעולה חיובית. ריסה וקיואל לא נגעו בכדור, דיאו היה עסוק בלרדוף אחרי למפארד ואלונסו סתם איכזב בלי שום סיבה נראית לעין, אבל התוצאה הייתה מאוד ברורה, ליברפול העיפה כדורים מההגנה לכיוון סיסה ובכך הקלה מאוד את העבודה של ההגנה בכחול.

צ'לסי פתחה טוב כשדאף מתעלל בטראורה על קו שמאל עם פריצות מצויינות. למרות שנזק ממשי לשער של קירקלאנד הם לא גרמו. דרוגבה התחיל גם הוא להיכנס למשחק עם שיתוף פעולה בינו לבין איידור ועוד מהלך קבוצתי שהסתיים בבעיטה של למפס החוצה.
    אבל המשחק הנאה לעין והמסוכן של צ'לסי נגמר בדקה ה-36 כשדידי דרוגבה נפצע והוחלף ע"י ג'ואי קול (קז'מן ומוטו פצועים ולא נכללו בסגל)...
    משחק האגפים של צ'לסי נעלם במחצית השניה ובמקום זה ראינו משחק שהתנהל בעיקר במגרש השדה, השליטה אומנם עדיין הייתה אצל הכחולים אבל יותר מדי הזדמנויות לא ראינו מזה.
    אחרי השער בניטז עם חילוף מוזר (חוסמי ירד ובמקומו נכנס בארוש) - הפקיר את האגפים מה שהביא לכמה דקות יפות מאוד מצד ג'ואי קול וכמובן וילי גאלאס אבל שוב, רגל מסיימת לא הייתה בנמצא.

בסופו של דבר שוב צ'לסי מתגוננת מצויין (גאלאס מוכיח שוב איזה שחקן גדול הוא - משחק בתור מגן שמאלי כאילו שזה התפקיד הטבעי שלו)... ושוב, כובשת ממצב נייח.
    כל עוד מנצחים אני ממשיך להיאחז בפוטנציאל ההתקפי של הקבוצה, כי בכל זאת אי אפשר להתעלם מכמות הפעמים שצ'לסי מגיעה למצבי בעיטה (טובים יותר או פחות). דאף נראה נהדר על הקו וכשסוף סוף מישהו משלושת החלוצים יצליח למצוא את הרשת אני מקווה שהעניינים ילכו הרבה יותר חלק.

11. cityblues beter dead than red

פחחחחחחחחחח.
    ממתי אוהדי היונייטד מתייחסים בתגובות שלהם לסיטי?
    אולי מהפחד מיום הדין?
    נתראה דווקא אצלכם ב-6/11

12. THE STRETFORD END Member

cityblues
    ליצן,אולי כדאי שתתרכז בקבוצה שלך ובאיך מנצחים את סאותהמטון במקום לקשקש כמו העיוור שאוהד את החלאות גם כן?

13. Stuck-In The-Pen Member

יש לי משהו חשוב להגיד לכם{למי שמוכן להקשיב}
    הדרך הזאת של ''הקבוצה שלי הכי טוב בעולם בגלל שאני אוהד אותה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ''
    לא תוביל אותנו לשום מקום. בוא נעשה ביננו הסכם הדדי {שיש בהרבה פורמים אחרים}
    כל אחד שאוהד קבוצה מסוימת ינסה להביא מחמאות לקבוצה השניה,שהוא שונא כביכול
    יש אנשים שזה... קשה מידי בשבילם אני יודע אבל בשביל זה יש את זכות השתיקה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    כי ת'אמת אין טעם בלהגיד שהיריבה שלך גרועה, משום שזה רק מוריד מהקבוצה שלך.
    אז זכרו הסכם הדדי כי אני לא רואה חוכמה בלהיכנס לפורום ולהלל את הקבוצה שלך
    בזמן שאתה יורד על קבוצות אחרות
    בכול מקרה אני מקווה שהפנמתם ותנסו לשנות את הגישה הזאת
    וזכרו הסכמיים מקיימים זה מה שמבדיל אותנו מבעלת זכויות שידור הליגה האנגלית צ'ארלטון! חח

14. eastlands Member

בורו הפריעו ושיחקו להעביר זמן.
    כנס לסטיסטיקה של המישחק בעיטות למיסגרת 6-4 לבורו (לא כולל את החטאת המישחק של מנדייטה) וכול זה נגד שופט מושחת .
    אולי תספר על 10 דקות שאחרי שער היתרון - כניסה לרגלים של קין ורוני ומכות ללא כדור רונלדו (הילדים המפוחדים של בורו לא הבינו מה קורה עד למחצית)
    מאמן בורו טוען שזה היה אחד המישחקים הטובים של קבוצתו ,אבל את מישחק המסירות והנעת הכדור של בורו אתה לא מחשיב ,כל מה שאתה זוכר זה שהם ביזבזו זמן ,רפש כבר אמרתי
    תנוחו בפגרה ותחשבו קדימה , את מי עוד לקנות למי להרוס - הכי טוב תבטלו את מישחקי הניבחרת . הלו תינחתו פנרבחצ'ה כבר חזרו לאיסטמבול(והם מחכים לכם) .
    דש וגעגועים אוהב אתכם זבלים

15. cityblues beter dead than red

אין טעם להגיב לקריאת הליצן שלך כי ליצנים מסמלים שמחה
    ואנו כאוהדים של הגאווה של מנצ'סטר שמחים ותומכים גם שאנו מפסידים
    להבדיל מאוהדים חסרי נשמה שמרדימים את הפורומים שלהם אחרי כל תוצאה עלובה של האלילים שלהם.
    ואם תפשפש בעונה שעברה תראה שאתם דווקא הפסדתם ב"דל" שנה שעברה 1-0.
    ולהזכירך שהתכולים שלי הביסו את צ'רלטון 0-4 דבר שהיה צריך לתת לכם קצת מוטיבציה.
    אז.......ד"ש מהליצן שצובע לך את הפנים בתכול . http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/confused2.Xxx