מחזור מס' 8 בפרמייר ליג- צ'לסי מארחת את ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏30/9/04.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלאס היתה צריכה לסיים פה עם 10-0, בעיקר בגלל ההתפרקות המוחלטת של הגנת פולהאם והקישור שלה אחרי ה2-0 של ריהילאטי. המשחק היום הוכיח שיש לפאלאס המושמצת מה למכור בליגה הזו, עם הגנה חביבה, קישור סולידי (אם כי לא יצירתי מספיק - חובה להביא קשר שמסוגל ליזום במקום הווטסון העגלון הזה), שוער מנוסה ושקט בדמותו של גאבור קיראי (היה היום נפלא) ומעל לכולם אורן נסים האנגלי אנדרו ג'ונסון, שבניגוד לחלוץ הישראלי הוא גם יודע לשחק כדורגל בנוסף ללהציק להגנות בצורה בלתי-פוסקת. חלוץ מצוין, פעלתן מאוד, שיסיים גבוה מאוד בטבלת מלך השערים העונה (למרות כמה החמצות מזעזעות היום). לא סתם הוא סיים את העונה שעברה כמלך שערי דיוויז'ן 1.

מילה בקשר לראוטלדג' - הוא לא נתן היום משחק גדול, אבל בכל זאת ניתן לראות בכל נגיעה שלו בכדור שלילד יש כשרון גדול, ואני בספק אם הנשרים יצליחו לשמור אותו אצלם לעונה נוספת.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ho...i see, we are going to this line now.

i rather frankie then a stupid 'ars' from portugal.

about the english
    im in germany now, so i really dont have the option to write
    in hebrew, so try a little harder and understand this.

by the way, please dont write this msgs anymore, its really not nice, i almost cryed.

3. ArsenalFan Member

תכננתי להגיב בצורה קצת יותר רצינית למשחק של צ'לסי-ליברפול, ובעיקר להתלונן על הפאתטיות של ליברפול (על צ'לסי חבל להכביר במילים- כל עוד היא לא סופגת שערים אפשר לוותר מראש)- עד שקראתי את התגובה של משה אוחיון. עוד לא החלטתי אם זה עצוב או מצחיק לראות אוהד יונייטד מתלונן שבורו פותחת רגליים לארסנל, ועוד אחרי שהיא הגיעה לאולד טראפורד עם רבע הרכב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

פאתטיים.

4. robson Member

arsenal fan אתה צריך להבין שזה קצת מתסכל לראות קבוצות שארסנל חתכה כמו חמאה רכה {בורו, אברטון}
    ולעומת זאת אנחנו יורקים דם על מנת לכבוש שער אחד מולן....זה כמובן לא אומר שבורו פתחו רגליים מול ארסנל
    אבל על זה נאמר שלא תופסים אדם בשעת צערו....אין לי בעיה עם הבורו או עם כל קבוצה אחרת שמוציאה תוצאה טובה נגדנו,
    ההיפך הוא הנכון, בורו נתנו משחק הירואי ממש עם "חצי" הרכב וכל הכבוד להם.
    הבעיה היא ביוניטד ולא ביריבות, ביום שבו נחזור לשחק כמו שהיוניטד יודעת לשחק אזי שום משחק הירואי של שום קבוצה לא יעזור לה....
    עד עכשיו זה לא נראה כך אבל כמו שסיר אלכס אמר זוהי עונה ארוכה ויש עוד הרבה משחקים והרבה נקודות בקופה....

5. Julian Joachim Member

I'm writing you from an internet cafe in London. I'm having a great time here. yesterday I really wanted to go to Palaces' match but I didn't know how to get there and it was to late to take a cub (and too fuckin expansive) and no body in the center of London even knew that they have their own staioum. So I decided to go to a Pub and watch the game there. I found a nice pub, had about 3 P of Guines and tasted strongbow (some apple cider thing) and it was actually great. I had a little conversation with a palace fan (they're quite rare) and you had to see the look on his face when Oren Nissim scored that great goal...

Anyway, it was a great game, and I really enjoyes CP's style, and I really can't understand how come they didn't manage any wins 'till now.

Anyway, I'll probably go and watch Barnet VS. Dag&Red, I promise to take some photos.

Kisses.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורן ניסים??
    איפה היית עד כה?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יצא לי לראות רק את המחצית הראשונה של המשחק של צ'לסי.

הבדלי הכוחות ניראו על המגרש בבירור וליברפול חוץ מבעיטה אחת של סיסה מחוץ לרחבה לא עשתה כלום. צ'לסי אולי לא שטפה את המגרש אבל הגיעה למספיק מצבים כדי לגמור עניין כבר בחצי הראשון.
    למפארד הגיע לכל כך הרבה מצבים שביום רגיל הוא כובש אותם בלי בעיה, לא מבין מה קרה לו כי אני זוכר לפחות 3 מצבים שלו שהוא פשוט היה חייב לכבוש.
    עדיין, זה מדהים אותי איך הקשר הזה שבונה משחק נמצא תמיד בזמן הנכון ובמקום הנכון בהתקפה, הוא פשוט נפלא. התרומה שלו וההשפעה שלו על ההתקפה היא כמו של חלוץ או כמו של קשר סופר יצירתי ופשוט כיף לראות אותו משחק.
    אומנם ניצחנו 1-0, רק 1-0 אבל אין לי בעיה עם זה כי לא התקשנו לנצח. ליברפול היא לא יריב ראוי וכל עוד ספגנו בסך הכל שער אחד עד כה יש על מי לסמוך גם אם אנחנו מתקשים לכבוש- על ההגנה.

8. Sol Campbell Member

נראה לי שבמשחק האחרון בתותחנים הראו לכולם מה שווים
    כל המפקפקים שתקו וכל אלה שדיברו על משבר שתקו גם כן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    שאף אוהד של אף קבוצה ידבר יותר על ארסנל בזלזול
    וכלם יודעים מי immortals ומי אלופים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx
    אז בבקשה לדבר יפה עלינו

:aaa025:

9. ג'רמיין דפו Member

הלו ילד רק עלית לפורום עם השם המחריד הזה וכבר התחלת לגרגר? סע לאיצטדיון החדש שלכם...קבוצה צרפתית שממומנת ע"י ערבים נשמע מוכר...

10. Sol Campbell Member

השם המחריד הזה יותר טוב מכל הגנת טוטנהם
    ואם כבר אתה מדבר על האיצטדיון החדש
    אני גר 4 ק"מ ממנו
    אז אם לא אכפת לך דבר יפה ואולי תראה אותי בדרבי שלנו
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

ותיתן תגובה על מה שאמרתי מקודם

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי חוגג כל כך, רובי - עם הניסיונות שלכם לחקות אותנו בכל דבר עוד מעט בטח איזה ארגון טרור הולך לאמץ את הליין...

12. ג'רמיין דפו Member

ב13 בנובמבר נגמרות החגיגות שלכם...נדבר אז.