מחזור עשירי בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏27/10/06.

1. קינג לדלי Member

מאז ה2-0 של באלאק (איזה הרמה של למפארד ובאלאק אחד הנגחנים הגדולים בעולם) למפארד קרוב לכיבוש בערך כל 19 שניות...
    שפילד יונייטד קבוצה של נגרים. גם שהם יוצאים להתקפה הם עושים את זה תוך כדי גליצ'ים...

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מסכים, ואף יותר מכך, אבל רק מול קבוצות קטנות. בנבחרת ובליגת האלופות הוא כבר שנים לא מספק סחורה סדרתי.

3. raanana4ever Member

נוגחים אולי?

4. קינג לדלי Member

לא מה פתאום !
    מהנוגחים יש את דרוגבה וסאהה.

הוא בסגנון של שירר,הוא מהנגחנים !

5. פלג Member

0-2 ליונייטד. רוני חוזר לכבוש. צמד של רוני בדקות 10,16.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

את רק צריך שראול יחזור לכושר, ואז תיהיה בכלל מבסוט!

איזה כיף לאהוד שתי אימפריות. תמיד יהיה נוח.

לגבי צ'לסי, לא ברור השיפוט. מאיפה הגיע הפנדל, ואיפה הפנדל שהגיע לפאולו? בכל אופן, שליטה מוחלטת, אבסלוטית. אלופה.

7. Gerrard Member

גארסיה + קויט + קראוץ'= בניטז 3 : אוניל 0

8. Gerrard Member

אגבונלאחור פשוט מדהים!

9. Gerrard Member

סוף סוף ניצחון בליגה

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש משהו בבעיטות של פרנק למפארד שאי אפשר לסביר...

11. פלג Member

יונייטד הביסה 0-4 את בולטון. משחק פשוט מדהים. מי חשב שתוצאה כזו תיהיה. עוד מבחן עבר בהצלחה. הפעם הניצחון היה על קבוצה שנחשבה טובה לפני המשחק, לא קבוצת אמצע או תחתית, רק עכשיו אני משוכנע: יונייטד במרוץ לאליפות, והדהירה הזו היא בכל העוצמה. מה שהכי אהבתי זה שרוני כבש שלושער כמובן!. אני מאוד שמח בשבילו שהוא חזר.

12. raanana4ever Member

אחרי בצורת רצינית שלושער ראשון לרוני בפרמיירליג.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצחון ענק של מנצ'סטר יונייטד על בולטון. וויין רוני כבש שלושה שערים, שאני בטוח שיהוו אבן דרך לעוד הרבה נוספים. גם כריסטיאנו רונאלדו השתתף בחגיגה והוסיף חתיכה משל עצמו.
    צ'לסי ניצחה את שפילד יונייטד, ככה שעדיין מה שמחזיק את מנצ'סטר יונייטד בפסגה זה הפרש שערים. נשאר לחכות למשחק בין שתי הקבוצות הללו.

14. Raulito Madridista

לא ראיתי תקצירים או משהו לכן אסכם את המחזור מבחינתי בקצרה.

כנראה שמנצ'סטר יונייטד של השנה הזו, היא באמת קבוצה חזקה מאוד ומיוחדת, הערכתי אותה עד עכשיו אבל ההערכה שלי אלייה גדלה מאוד לאחר הניצחון האדיר 4-0 אצל בולטון בחוץ, אחד המגרשים הקשים ביותר בליגה, זה היה בצורה מאוד מרשימה לפי מה שהבנתי. יונייטד פרט למעידה נגד רדינג והפסד באולד טראפורד לארסנל, נותנת עונה אדירה השנה גם בליגה וגם באלופות, והיא במקום הראשון בגלל הפרש שערים מעולה. היה ברור שזה רק עניין של זמן עד שרוני התעורר, הרבה לחץ ותסכול השתחרר היום אצלו, והקורבן הייתה בולטון. גם כ. רונאלדו יכול להיות מרוצה מהשער שלו, שבא לאחר מחלה, יונייטד קבוצה מגובשת ומיוחדת והיא חזק בתמונת האליפות.

צ'לסי ניצחה היא את שפילד יונייטד, מיכאל באלאק כבש ולפי מה שהבנתי היה טוב מאוד, שער שני רצוף שלו והוא מוכן לקרב לקראת ברצלונה כמו כל צ'לסי, שלפי דיווחים פשוט הייתה הרבה יותר טובה כמובן, הקובצה השנה משחקת כדורגל הרבה יותר יפה משל שנה שעברה. שפילד הקטנה החמיצה פנדל ומעניין מה היה קורה אם הייתה מוליכה, למרות שאני חושב שצ'לסי הייתה מנצחת גם אם הייתה בפיגור. צ'לסי לא נותנת ליונייטד לברוח לה, והיא במקום השני בגלל הפרש שערים נחות, מעניין מאוד איך ייתפתח המאבק על האליפות, לטעמי הסגל של צ'לסי יותר עמוק וטוב, אבל מנצ'סטר השנה זה משהו שונה.

המפסידה הגדולה של המחזור היא ארסנל לטעמי. תיקו מיותר בבית נגד אברטון. לא יודע איך ארסנל שיחקה, אבל אני מתאר לעצמי שהפיגור הכניס אותה ללחץ, ארסנל לא מצליחה לחזור מפיגור יותר מדיי פעמים, וונגר צריך לטפל בזה, ואן פרסי לפחות הציל אותו מהפסד ביתי. ארסנל יכלה לנצל את ההפסד של בולטון ולהשוות לה בטבלה, כעת הפער שלה מהמקום הראשון גם גדל ל7 נקודות, למרות שיש לה משחק חסר, גם פער של 4 נקודות שצ'לסי ויונייטד בכושר טוב מאוד, זה קשה לסגור, אבל שום דבר לא סגור עדיין למעשה.

ליברפול ניצחה את וילה 3-1 בבית, אני מתאר לעצמי שהיא הייתה הרבה יותר טובה וניצחה בזכות, אבל היא במקום התשיעי ועדיין רחוקה מהאיזור שבניטס היה רוצה להיות בו, היא צריכה ליצור רצף של ניצחונות ולהעפיל לשלב הבא בליגת האלופות, לעשות רכש בינואר ואולי אז להתקדם עוד .האם גם הפעם עשה בניטס רוטצייה בהרכב שלו בפעם ה-100, או ששיחק עם אותו הרכב? לא נראה לי... קוייט דיי מספק את הסחורה בליברפול אני חושב, מספרים שלו אין לי, אבל הוא כובש מתי שהוא משחק. בניטס צריך להאמין בהרכב שלו, זה מוריד לשחקן את הביטחון אם הוא מתנדנד.

15. eastlands Member

חזרתי מפגרה של שבוע ישר ל6 שידורים של art , ארסנל שכל כך שכנעה בשבוע שעבר ,נתקלה באברטון הקשוחה של מוייס , ולא הצליחה במהלכים פשוטים (אחרי גולים עם 20 מסירות נגד רדינג) , הכלבים בכושר מצויין והחזיר הפציץ בשלושער , רדינג מתקרבת לשפילד ווטפורד , וניוקאסל לא מסוגלת לכבוש שער , ואפילו הקהל הנאמן מתחיל להצביע ברגליים , משחק בית שני אחרי שנים שרק 48 אלף מגיעים לסט ג'יימס.
    עדיין הכל בשליטה ובזכות צ'לסי היציבה ,לגבי הסיטי ,לא הפסדנו היום וזה כבר מעודד אחרי טראומת וויגאן.