מחזור ראשון בפרמייר ליג: קרב ענקים בסטמפורד ברידג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏13/8/04.

1. Julian Joachim Member

קודם כל צריך להבהיר שדאייר ראה רק חצי משחק, אני ראיתי את כולו. בחצי השני בלאמי נעלם לחלוטין ובקושי נגע בכדור, אני בכלל לא יודע מאיפה דאייר ראה פעלתנות שלו (הוא שיחק כמו סמית'י של לפני שתי עונות) והוא לא היה דומיננטי בכלל.

גם באט אגב לא היה דומיננטי, אבל האמת היא שאין לי מושג את מי הייתי בוחר כמצטיין במשחק הזה, כי שתי הקבוצות היו די חלשות בסה"כ (אולי דאונינג שהיה באמת די חביב).

2. ואן דר וארט6 Member

מאיפה ארסן וונגר מוצא את כל השחקנים האלה? פאברגס רק בן 17 ונראה שחקן כל כך מבטיח!
    מהירות מדהימה יש לו!
    בינתיים 3-1 לארסנל בדקה 70, זה נראה כאילו ארסנל עושה מה שהיא רוצה על המגרש , משחק מסירות מדהים בין השחקנים , כימיה מדהימה ביניהם ! הנרי בישל פעמיים ויכל להבקיע איזה פעמיים אבל זה נראה כאילו הוא משתעשע על המגרש

3. מאיר ברד Member

אברטון פשוט קבוצה אומללה, אין לה שום דבר להציע.
    השנה היא תדבר חזק, בתחתית. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

4. Julian Joachim Member

רשמים זמניים מארסנל-אברטון:

א. ארסנל עדיין הקבוצה הכי אלגנטית בעולם.
    ב. ססק, או איך שלא קוראים לו, מתאים כמו כפפה ליד לטקטיקה של ונגר. מאוד אלגנטי.
    ג. הנרי עדיין לא התאושש מהאוף-סיזן, למרות שני בישולים הוא היה צריך להיות כבר עם עוד שער ולפחות שני בישולים נוספים (לפני כמה דקות הוא התמהמה במקום למסור לברחקאמפ, לא מתאים לו).
    ד. השער של אברטון הוא בלי ספק שער המחזור (לפחות בינתיים). דאבל-פאס מעולה, עובר מצויין את השוער ומגלגל באלגנטיות פנימה. דאלה גראוסן (כמו שצריך לומר).

5. RMCF Member

מישהו מוכן להסביר לי ממתי או'שה קשר ורוי קין בלם?!

6. ScottishGunner Member

הם לא, פשוט לפרגסון אין הרבה ברירות אחרות בגלל החוסר בבלמים וקשרים. ואחרי זה כולם באים ואומרים שלארסנל יש סגל קצר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx .

ססק פארברגס הוא פשוט אדיר, משחק כאילו זה המשחק ה-200 שלו במועדון. זו תגלית. רייס, למרות השער, עדיין לא פוגע כל כך ולא נראה מספיק חד, כמו הנרי. ברגקאמפ ממש בכושר טוב, אני מקווה שהוא ישמרו על זה כמה שרק יותר.

לדעתי החיסרון של סול הורגש יותר מאשר של ויירה, סיגאן עושה חורים בלי סוף. והלוואי שכשויירה יחלים הוא יפתח ביד עם ססק ולא עם גי'לברטו, נמאס לי לראות את הליצן הזה במכרז המגרש שלנו. חוטף כדור, ולא מצליח להשתלט עליו.

היינו מאוד אלגנטים, אין ספק, וזאת למרות שהמשטח של גודיסון פארק לא איכותי כל כך והכדור קיפץ הרבה על הדשא תודות לונגר כמובן. איך שהוא כל שנה מוציא את המיץ מכולם ולמרות ששיא ההעברות שלנו עומד על 13 מיליון ליש"ט (עד שרייס ישלים את כל הסעיפים שלו בחוזה הקנייה) אנחנו משחקים הרבה יותר טוב מקבוצות ששפכו מיליונים על גי מיליונים לאורך שנים רבות. קוסם האיש.

7. THE STRETFORD END Member

כל כך מבאס לפתוח את העונה עם הפסד!
    שוב טעות בהגנה,שוב פורטצון(טעות שנייה שהובילה לשער בשני משחקים)וגם הווארד לא נקי אבל חוץ מזה צ'לסי לא הגיעו לאף הזדמנות!!!והיו רחוקים מלהרשים מול יונייטד חסרה כל-כך.
    משחק חלש של שתי הקבוצות.
    אם אני אכתוב מי היה חסר לנו יגידו תירוצים אבל בכל זאת:
    ואן ניסטלרוי,סאהה,רונאלדו,היינצה,פרדיננד,בראון,קלברסון,פלטשר,סולסשיאר!!!
    5 שחקנים מאלו הם שחקני הרכב בטוחים,השאר על הספסל,אין ספק שכרגע חסרונם הוא מכריע,אין עומק בספסל,שחקנים משחקים בעמדות לא שלהם(קין,אושה,מילר)
    אושה לא יכול לשחק כקשר באמצע,הוא גמלוני מדי.
    פורלאן חייב ללכת,תמיד מחליק ברגע הקריטי.
    יונייטד היתה איטית מדי,שבלונית מדי.

ארסנל הרשימו אין ספק למרות ששיחקו מול קונוסים,אברטון חייבת למכור את רוניי אם היא רוצה להשאר בליגה,מכירה שלו תביא כסף ל-4 שחקנים לפחות,והם חייבים חיזוק רציני ביותר.

לסיום,מילא לשלם כסף אבל בשביל לשמוע את איינשטין,זלצר,יואב לימור(מה אפשר לצפות מאוהד לידס?)
    צריכים לשלם לנו כי זאת פשוט שערוריה,זלצר מעוות שמות שזה מחריד,חוזר על עצמו לאורך כל המשחק וטועה
    איינשטין מנסה לשדר מהאולפן וזה פשוט מגוחך,יואב לימור טוב יעשה אם יתמיד בפרשנות הצבאית וזהו!
    לא שרמי וויץ יותר טוב,למה לא לתת לשדר האנגלי לשדר וזהו?בשביל מה הקשקשת הזאת בזמן המשחק ועוד מאנשים שלא מבינים כלום בכדורגל אנגלי!!!

8. THE STRETFORD END Member

קצת סטטיסטיקה:
    בעיטות למגרת : יונייטד-1 צ'לסי-3
    בעיטות מחוץ למסגרת: יונייטד-9 צ'לסי-4
    קרנות: יונייטד-3 צ'לסי-2
    מסירות מוצלחות: יונייטד-80.4% צ'לסי-72.6%
    תיקולים: יונייטד-42 צ'לסי 57
    תיקולים מוצלחים: יונייטד-71.4% צ'לסי-49.1%
    החזקה בכדור: יונייטד-59.1% צ'לסי-40.9%

המספרים קצת מעודדים אותי למרות שבסופו של דבר צ'לסי כבשה ויונייטד לא וזה מה שחשוב!

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי לא אכפת מי משדר את המשחקים כל עוד נותנים לי לראות אותם (אה וכל עוד זה לא דני נוימן).

מנצ'סטר הייתה היום חלשה מאוד. ואני לא מדבר דווקא על מילר בליון פורלאן ושאר הליצנים שלצערו של כל אוהד מנצ'סטר ראו דשא, אלא דווקא על גיגס שהיה חלש והחטיא קרוב לסיום וגם סקולס. יכול להיות שבאמת לראות את הפרצוף הסקסי של ואן-ניסטלרוי לידם על כר הדשא גורם להם לשחק הרבה יותר טוב?
    מנצ'סטר ביכולת של היום, וללא קשר לצ'לסי, אין לה הרבה מה למכור בכל מה שקשור לליגה האנגלית. יכול להיות שזה בגלל ההרכב החסר, ולכן אני לא אמהר להסיק מסקנות ולהכריז על אימפריה שצריכה להתחלף, אבל בהחלט כדאי לסר לוזר לעבוד הרבה בבית.

10. ScottishGunner Member

צ'לסי בכלל לא הייתה הרבה יותר טובה מיונייטד... אני חושב שדווקא הסטטיסטיקות דוברות אמת. רק שההרכב הזה שיונייטד העלתה הוא פשוט מבחיל, כנראה שאין להם סגל עמוק כמו שחשבו. ליאם מילר היה זוועה, מה שעשה עבודה קלה שזה מדהים לויין ברידג'. סמית' כחלוץ בודד? היה עדיף לעלות עם פורלאן כבר. אבל גם צ'לסי לא הייתה מבריקה, למרות הסגל המלא שלה. אולי זה גישושים ואולי זה בגלל שלמפארד לא בא לידי ביטוי.

ובאמת פשוט מגעיל לשמוע את השדרים האלה, זבריק זולצר ושתי הדבילים האלה שקיבלו דף עם סטטיסטיקות ומשחקים אותה מבינים בליגה אנגלית. איפה אבי מלר איפה.

11. THE STRETFORD END Member

Dyer
    אם משלמים כסף אז לפחות לראות בפחות עצבים בגלל החובבנות של זלצר ושות.

מילר היה יחסית בסדר(משחק בכורה בהרכב ובליגה אז יש לו הנחות)פורלאן הביתה ובליון היה 5 דקות על הדשא(פורלאן עצר לו בעיטה לשער)אז מה בדיוק אתה רוצה ממנו?

גיגס מחצית שנייה השתפר מאוד,החטיא נגיחה אבל נגיחות אף פעם לא היו הצד החזק שלו מה גם שנגיחה היתה תחת לחץ ממגן שעלה איתו לכדור.

סקולס השחקן הטוב ביותר של יונייטד היום,רק חבל שלא היה לו עם מי לשחק.

"אבל בהחלט כדאי לסר לוזר לעבוד הרבה בבית."--לוזר?פרגוסון לוזר?אתה בטח מתכוונן לאלן שירר!

12. Julian Joachim Member

מאיפה הבאת את זה ס"א?

מישהו יודע אם יהיה שידור חוזר? לא יצא לי לראות את רוב המשחק.

13. Gooner Member

לא יודע,זה נראה כאילו צ'רלטון קנו את החבילה הזולה של הפרמייר-ליג אם יש דבר כזה,
    איכות השידור לא משהו בכלל,הנתונים שעולים במהלך המשחק לא ברורים,אפילו לא מציינים את שמות המחליפים,ונשמע שהשדרים הם גם שונים...

14. ג'רמיין דפו Member

שמישהו יגיד למאיר איינשטיין לסגור כבר את המיקרופון שומעים כל נוד שלו ברקע. ומה יהיה עם זאביק זלצר רק היושב במרומים יודע...הוא מלמד אותנו כדורגל כאילו אנחנו בקורס מאמנים בוינגייט איפה מלר שנותן קצת רקע וצבע כדי שניכנס לאווירה,וצריך לשלוח אותו למחנה העינויים בגוונטנמו ביי בקובה על השמות שהוא מעוות...למייקל עוון לדיובארי התרגלנו אבל במקום אושיי הושע מה אנחנו בספר שופטים? הדבר הטוב זה איכות הצפייה שהיא הרבה יותר חדה מבערוץ 5 והסאונד של הקהל ברקע,לי לדוגמא הדבר הכי חשוב בשידור אנגלי זה השירים שהקהל שר רק חבל שזלצר מפריע .

15. Julian Joachim Member

אוי אני מתגלגל פה על הרצפה... :aaarofl: