מחזור ראשון בפרמייר ליג: קרב ענקים בסטמפורד ברידג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏13/8/04.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שידור חוזר, זה גם כמו "בשבת של כדורגל" שידור ישיר וזהו.
    אכן משחק חלש של היוניטד, אבל שוב, אי אפשר לשפוט את היוניטד בהרכב כל כך חסר.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאני יכול להגיד זה-אם סמרטין לא היה כזה רוסי, הוא היה מסדר לקז'מן שער בכורה, ולנו
    2-0 על היונייטד.

ועוד דבר אפשר להגיד מהמשחק הזה, מוריניו דיקטטור ושדרוגבה הוא אחד החלוצים הגדולים ביותר
    ביבשת. הוא כל כך הזכיר לי את ווירי, אבל טכני.

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה נקודות על המשחק היום:

*לאמפרד היה מאוד אנמי, נקווה שכשהוא ישתפר גם צ'לסי תשתפר.

*פאולו פריירה עבר את החצי פעם אחת ובקושי נגע בכדור, אבל עשה עבודה טובה בהגנה.

*דרוגבה הוא אחד משחקני הכדורגל הכי פיסיים שראיתי, זוכה בכל מאבק.

*גודיונסן בגול דרדלה, אין חדש תחת השמש.

*ווין ברידג' ממשיך את היכולת המצויינת מהעונה שעברה.

*פיל נוויל נראה יותר מכוער מאשר בשנה שעברה.

*גם קירן ריצ'רדסון.

*קז'מן לא ימסור גם אם חייו יהיו תלויים בכך, אבל זה מה שטוב בו.

4. cavenaghi Member

אני חייב להגיד שמנצ'סטר מאוד מאכזבים אותי. אומנם צ'לסי לא הייתה הרבה יותר טובה היום, אבל בכללי, מנצ'סטר איכזבה אותי.

אין סגל טוב בכלל השנה. ההרכב שלה היום היה מצחיק.
    מילר? מי זה?
    אז אולי רונאלדו באולימפיאדה וואן ניסטלרוי פצוע ועוד, אבל הם פשוט מציגים הרכב גרוע, שלמזלו משחק בליגה האנגלית אחרת הוא לא היה מועמד לאליפות.

מילר?, פורצ'ן? גארי נוויל? רוי קין? פול סקולס? ראיין גיגס?
    והיו שם עוד כמה שמות שאני לא זוכר מרוב שהם לא מוכרים.

אומנם אתם שואלים את עצמכם למה סקולס וגיגס וחבריהם המפורסמים שם?
    אז אני יגיד לכם. הדור הזה של בקהאם סיים את חלקו במנצ'סטר יונייטד.
    כבר לא שנה אחת שראיין גיגס מעבר לשיא, שלא נדבר על פול סקולס.
    רוי קין כבר זקן ורק הורס במרכז השדה, וגארי נוויל תורם בעיקר שערים עצמיים (אם פיל לא משחק).
    כל השחקנים הללו הם שחקנים שנמצאים הרבה מעבר לשיא, שהיה בערך ב97'.
    עכשיו אתם מבינים כמה הם מעבר לשיא.

ופורצ'ן ומילר הם בהחלט לא שחקנים שמתאימים למועדון שמחשיב את עצמו כמו מנצ'סטר יונייטד.
    הם שחקנים לא מוכרים, לא טובים, שבעיקר לא תורמים למנצ'סטר יונייטד.

ההיחלשות של "דור הזהב" של מנצ'סטר באה לידי ביטוי בשנים האחרונות.
    בליגה האלופות מנצ'סטר כבר כמה שנים לא מהווה פקטור רציני, ובליגה ארסנל וצ'לסי מתחילות להשתלט על העניינים כאשר ה"שדים האדומים" מאולד טראפורד בעיקר מסתכלים מהצד בהנאה מרובה.

אז דיברו במנצ'סטר על היינצה, אולי הוא יחזור למנצ'סטר מהאולימפיאדה טוב ואין ספק שהוא מרכיב קו הגנה טוב עם ריו פרדיננד, אבל הבעיה של מנצ'סטר השנה היא כאמור לא בהגנה.
    בדרך כלל ואן ניסטלרוי מחזיק על עצמו את עול ההתקפה של היונייטד, אבל הנה, כאשר הסוס ההולנדי מושבת עקב פציעה, אנחנו נחשפים לבור העמוק אשר נמצא על ספסל המחליפים.
    אומנם הביאו את אלן סמית הצעיר המוכשר, אבל זה ממש לא מספיק.
    אלן סמית' היה "כוכב" בלידס, שם בדרך כלל הוא קיבל את רוב הפוקוס. אבל הילד הבעייתי מאלנדרואד בעצם אף פעם לא שיחק בקבוצה גדולה, גם אם יש כאלו שטוענים שלידס של שנת חצי גמר ליגת האלופות הייתה קבוצה גדולה.
    למרות שיש סיכוי לא רע שהוא יצליח במנצ'סטר וראינו את זה כבר במשחקי ההכנה ובמגן הקהילה, הוא בהחלט לא תחליף לרוד ואן ניסטלרוי.

גם לפיליפ סאהה אין מקום ביונייטד.
    שלא תטעו, הוא חלוץ טוב אבל חלוץ טוב לקבוצה כמו פולהאם. בדיוק כמו חואן פאבלו אנחל ופרדריק קנוטה.
    הוא לא מתאים לרמות הגבוהות ביותר, ולמרות שהוא הגיע למנצ'סטר רק במחצית העונה ויחסית הצליח להסתגל לאולד טראפורד, אם הוא האיש שמנצ'סטר סומכים עליו בשנים הבאות הם בבעיה.

ותגידו לי לעזאזאל מי זה דייגו פורלאן?
    הוא חלוץ אורוגואי ש"סר" פרגוסון הביא לפני שנתיים, ובשביל מה אני שואל?
    לקח לו למעלה משנה עד שהוא כבש את שערו הראשון בפרמייר ליג, ומאז ולפני זה הוא ממשיך לא להרשים.
    הוא אפילו לא מסכים להעבור בהשאלה, אז ככה שגם אם מנצ'סטר רוצה להפטר ממנו היא לא יכולה.

אז אין לי איך להגדיר אחרת את מנצ'סטר יונייטד לעונת 2004/2005 אלא ככישלון חרוץ.
    איך זה שהמועדון המרוויח ביותר בעולם לא יכול להביא חלוץ ברמתו של מוריינטס שהוזכר בקשר לקבוצה, או חלוץ ברמה אחרת, שמנצ'סטר חייבת?

זה צריך לשאול את האנשים שיושבים שם למעלה במשרדי אולד טראפורד, אלה שסופרים את השטרות ממכירות החולצות של דיוויד בקהאם בימיו במנצ'סטר יונייטד.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז גדלו לגיגס שערות לבנות ליד האוזן, סקולס כבר לא מה שהיה פעם. אבל להגיד ששני שחקנים
    כאלה, שנתנו אחלה שנתיים אחרונות למרות פציעות, גמרו את הסוס, זה פשוט טמטום.
    השיא שלהם היה ב97? עזוב, מזה גביע האלופות, מזה 4 אליפיות מאז. סתם סוסים מתים.

אולי, אבל היא עדיין אחת הקבוצות הכי מפחידות באירופה, שעוברת כל שנה את שלבי הבתים.

אל תשאל כמה צ'לסי השתלטה על העיניינים. עוד לא לקחה אליפות. לגבי ארסנל. ב5 שנים האחרונות
    המאזניים לטובת מנצ'סטר.

אז איפה כן הבעיות שלה? בחודש הקרוב, הבעיות של מנצ'סטר רק בהגנה.
    לואיס סהה יחזור, והוא וסמית' יכולים בהחלט להשתלט על העייניים בנוגע להתקפה.
    היינצה הוא לא בדיוק הבלם האולטימטיבי, אז כן, למען האמת הבעיות של מאניו כן בהגנה.

על פי מה אתה אומר את זה? על פי זה שמאז שהוא הגיע הוא היה הכובש הכמעט יחיד במנצ'סטר?
    להזכירך, מהגעתו של הצרפתי, ה"סוס ההולנדי" לא בדיוק הבריק. וזה בלשון המעטה.
    לואיס "פיליפ" סאהה הוא חלוץ מעולה. שאני האמת מפחד יותר ממנו מאשר ואן ניסטלרוי.

פה אתה צודק. פורלאן הוא החלוץ הכי גרוע בפריימר ליג.
    אגב, אל תפקפק במעמד של פרגי. כל מילה משובחת מגיעה לבנדאם הזה.

חבר'ה לכבות מנועים. המשיח הגיע. הנביא הגדול הגיע. אחרי מחזור אחד אתה מגדיר את הקבוצה
    שאין להספיד אותה, כקבוצה שבכלל אין לה מה לחפש בכלל בפריימרשיפ. פשש, מרשים.

ליד מי מוריינטס ישחק? ליד ואן ניסטלרוי? הם כל כך דומים שזה מפחיד. שוב, למנצ'סטר לא חסר חלוץ.
    האמתי, שמנצ'סטר שיחקה עם חלוץ בודד היא הייתה הגדולה מכולן. לא מבין ת'קטע של פרגוסון.

לילה טוב. יאללה צ'לסי. ניצחנו את היונייטד מחזור ראשון!

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, סתם כיף להזכר

http://chelsea2.chelseafc.com/fan_zone/blackandwhite/homeandaway/JIHW(010).Xxx

7. cavenaghi Member

גם לפאפאדופולוס יש שערות לבנות, אז מה, מה הקשר?
    אני טענתי כך כבר לפני שנה. זה או שלמנצ'סטר אין ביצים להעיף אותם אחרי מה שהם עשו למועדון, או שהם באמת חושבים שהם ברמה גבוהה, מה שלא נכון.
    תשמע, לא חוכמה גדולה לקחת אליפות באנגליה, בייחוד כאשר יש לך מתחרה אחת שטוענת כל הכתר.
    ואם תשים לב אז כתבתי שבשנתיים האחרונות מנצ'סטר מאבדת את השליטה באנגליה, מה שבאמת קורה.

גם דינמו קייב עוברת כל שנה את שלב הבתים, אני לא מבין מה הקשר?

כבר בשנה הקודמת עם סגל חדש שעוד לא התחבר היא הראתה שהיא יותר טובה מהיונייטד, והשנה אין לי ספק שהיא תהיה מעל היונייטד.
    וכמו שכבר אמרתי, אני מתייחס בערך לשנתיים האחרונות.

תסלח לי ראית קופה אמריקה?

אם הוא היה בפולהאם הייתי זוכר את השם שלו, זה מראה על מה קרה לו אחרי שהוא עבר ליונייטד.
    ביונייטד הוא חלוץ 3-4 שעולה לשחק ולא תורם רבות.
    אם הוא מבקיע, היונייטד לא מצליחים. זאת עובדה.
    אבל בלי קשר לעובדות, כמו שכבר אמרתי, הוא לא חלוץ ברמתו של ואן ניסטלרוי או אפילו סמית', מקומו בקבוצות אמצע הליגה האנגלית.

אני האחרון שיזלזל בפרגוסון. פשוט הפעם הוא עשה טעות, ואני לא יודע מאיפה הוא הקריץ את השחקן הזה.

אני יבוא לכאן במחזור החמישי ונראה מה יהיה.

גם ראול ומורו דומים במובן מסויים.
    מנצ'סטר חייבים חלוץ ברמתו של מורו ליד ואן ניסטלרוי, הם לא יצליחו באירופה רק עם חלוץ אחד ברמה גבוהה במשך העונה.

8. Julian Joachim Member

וואו, כמה שטויות.
    כל מילה זהב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    אני מבין שאתה מבסס את זה על סמך מחקר שביצעת במשך שנים ארוכות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

9. ScottishGunner Member

סאהה לא יותר טוב מסמית'? אחד החלוצים המוכשרים בפריימרליג שכבש בעונה שעברה כ-20 שערים מול אחד אחר שכבש רק 8-9. אני לא חושב שאתה סגור על מה שאמרת. סאהה וואן ניסטלרוי חוד מצויין, בלי סמית'. פורלאן בכלל היה צריך ללכת למידלסבורו, פרגסון חטף אותו מהם ואני לא מבין מה הוא חשב לעצמו. לפחות הוא ניענש על כך.

הבעיה היחידה של יונייטד היא ההיעדרויות של השחקנים. עם סגל מלא היא כן יכולה להתמודד על אליפות, אבל יש ארסנל בדרך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

חוצמזה, אתה באמת שופך המון שטויות קאבנגי, כולל נתונים לא מדוייקים.

10. cavenaghi Member

הזמן יגיד את שלו.

מנצ'סטר לא מתקרבת מבחינת הסגלים ליריבותיה הלונדוניות.

ואני לא איזה אוהד לונודוני.

11. THE STRETFORD END Member

cavenaghi
    מצדיק אותך בכל מילה ומילה שכתבת!
    פשוט נכון,כל דבר שכתבת קלעת בול!שקראתי את הדברים שלך הרגשתי כאילו מישהו מראה לי את האור,איך פרגוסון הצליח להטעות את כל אוהדי היונייטד,זה כמו בסיפור של הילד שצועק המלך הוא עירום!
    באמת אבל באמת תודה לך,אם לא אתה אני הייתי ממשיך לחשוב שפרגוסון עושה את הדבר הנכון!
    איזה עיוור הייתי,איך לא הבנתי את הדברים הללו בעצמי?אולי צריך לפטר אותו?מה אתה אומר?
    איך הוא נותן לגיגס,סקולס,קין הזקנים האלה לשחק איך שהשיא שלהם היה ב-97?ומי זה המילר הזה?
    וסאהה הזה ברור שהוא מתאים לפולאהם ולא לקבוצה כמו מנצסטר יונייטד.
    כמו שכתבת הם נענשים על מכירתו של בקהאם!
    אגב cavenaghi אני חייב לציין כי הידע שלך בכדורגל הוא עצום וסגנון הכתיבה שלך הוא נעים לקריאה,
    כל-כך מפורט עם עובדות וטיעונים עניינים,המשך כך ותגיע רחוק!
    ושוב תודה.

12. cavenaghi Member

חחח רגע מה אתה צוחק איתי?

אני כבר אמרתי שבמחזור החמישי אני יחזור ונראה מה יהיה.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחזור במחזור עשירי. בחמישי, רק פרדיננד חוזר.

14. cavenaghi Member

במחזור החמישי כבר אפשר לראות מה הולך לקרות, ומה קורה עם הקבוצות.

15. THE STRETFORD END Member

cavenaghi
    למה צוחק איתך?אני התכוונתי למה שכתבתי בשיא הרצינות!
    נכון כבר במחזור החמישי יהיה אפשר לראות מה הולך עם הקבוצות!
    ושוב תודה.