מחזור ראשון של הסריה A:: סוף לפגרה ויאללה מתחילים!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏25/8/12.

1. Rossolevy Member

אני חושב שאוהדי יובנטוס קיבלו תשובה די ברורה לכל הבאזז על יובטיץ' בעניין יכולת ההבקעה שלו. שחקן נהדר שיתפתח לאחד הכשרונות הגדולים בכדורגל. פשוט ענק. אם הכל ילך לפי התוכניות בפירנצה ואכן כולם יצליחו להשתלב אז אפשר לצפות למעל 20 שערים מיובטיץ' העונה. ולא, אני בכלל לא חושב שהגזמתי.

2. 亚历山大帕托 Member

וואו, רק 34 דקות בתוך העונה וזה כבר התחיל. לא הקוון ולא השופט הנוסף לא הצליחו לזהות את הנבדל, אה? ברור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/8/12
  3. Roberto Baggio Member

אין ספק שההגנה של פארמה פשוט עושה את העבודה בצורה נקייה. מחצית שלמה וההתקפה השבלונית של יובה לא הגיעה למצב הבקעה אחד בתוך הרחבה. וכרגיל הטעות התורנית לטובת יובה, איך אפשר שלא.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההגנה הייתה כל כך לחוצה בדקות הראשונים, כל כדור תועה של פארמה הפך לאיום לא ברור. במהלך המחצית זה השתנה וחזרנו לראות את קו ההגנה הבטוח של העונה אבל זה לא זה. כנראה קייליני.

נקווה למאטרי במחצית הבאה, מרוב תנועה בהתקפה לא רואים את השער.

5. Rossolevy Member

לפחות את שתי הצלילות לפני הם הצליחו לזהות.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מסכים, לא ברור איך לא ראו את הנבדל ונתנו את הפנדל ליובה, אבל השוער של פארמה עשה צדק והדף את הבעיטה של וידאל. פאבון עם שני ניסיונות בעיטה לא מוצלחים וכמו שאמרתי באחד הדיונים, אם ישימו אותו כחלוץ בודד, דונאדוני לא ירוויח ממנו הרבה. פאבון צריך לשחק באגפים כקשר תוקף או חלוץ תומך שיוצר מצבים או מכסימום כחלוץ לצד עוד שחקן. אומנם זה משחק חוץ מול האלופה, אומנם זה משחק ראשון שלו אי פעם מחוץ לקולומביה ויש הסתגלות, אבל כמעט ולא היה מעורב במשחק בחצי הראשון. ובכל זאת הוא שחקן פנטסטי שפארמה רק תרוויח ממנו.

7. cazzo Il Capocuoco

דווקא אני לא ממש מתרשם מההגנה של פארמה, יובנטוס הצליחה מהאמצע כמה פעמים להכנס שמה דרך לוקארלי ופאלטה, בעיקר בשלישי האחרון של המחצית הזאת. לפי שדרי הקו של סקיי, דונאדוני לא מצליח להשתלט על אי הסדר שיש במשחק של האמיליאני.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, ג'ובינקו מצדיק את החששות לגביו. כשהוא משחק בקבוצה שבאה לשלוט במשחק הוא פשוט נעלם. לא מסוגל להסתדר עם קו הגנה של יותר משחקן אחד כך שהאחד על אחד שלו לא מספיק.

אני מקווה שאני טועה, אבל ב3-5-2 הוא נעלם לגמרי. בסוג כזה של משחק (שליטה בכדור) היתרונות שלו יבואו לידי ביטוי אך ורק כקיצוני שמאלי בשלישיית התקפה, כלומר ב4-3-3.

9. Milanista3 Member

שמע, אני מציע שתיקח דף ועיפרון ותתחיל לרשום מהמחזור הראשון את הטעויות לקראת הדיון בסוף העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Roberto Baggio Member

רק דיברתי ויובה כבר עם שלושה מצבים בתוך הרחבה של פארמה. עכדיו זה כבר סתם נראה עניין של זמן.

11. Muurad Member

נראה שלא היה גול, אבל קשה לקבוע לפי ההילוכים האלה.

12. Rossolevy Member

אני פשוט בהלם. פלאשבק ישיר למה שהיה בעונה שעברה. הפעם עשו ההפך ואישרו את הגול. הבעיה היא- הפעם הכדור לא עבר את השער. הקוון הנוסף שווה אתם יודעים לאן.

13. Milanista3 Member

אמרתי לכם תביאו דף, למה את הטעויות יהיה קשה לזכור בראש. ועכשיו בנימה רצינית יותר, באמת קצת קשה לקבוע אבל גם לי נראה שלא עבר. נקווה שיהיה לזה בסוף.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אמנם לא חד משמעי כמו השער של מונטארי, אבל על סמך הילוך חוזר אחד, אכן נראה שפארמה קופחה כאן.

15. cazzo Il Capocuoco

דווקא ברגומי וקארסה אומרים שנכנס, וזה אחרי אלפי מהלכים חוזרים.