מחזור רביעי בליגת העל: 3-3 גדול בין בית"ר לה.חיפה; 2-3 למ.ת"א על נתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏15/9/17.

1. סמואל אטו Member

אתה רשמת ״מתעקש על הגנה״, לזה התייסחת.
    לא כתבת כלום על החילוף.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

נתן מחצית שנייה מעולה. טכני ברמות שלא קשורות לפה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אל תשכח - שופטים של מכבי.

4. oranfu Member

לא בעט בו? לא הגיע אדום? לא ראית?

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הייתי ביציע, מודה, לא הבחנתי, כשיצא המשחק המלא אני בשמחה אבחן את זה אם תציין דקה.
    מה שכן ראיתי מהיציע זה שיפוט ביתי בסך הכל, עם הרבה עבירות של עצירת מתפרצת מצד נתניה שלא נענו בצהוב מתבקש (בניגוד ליחס לשחקני מכבי על עבירות דומות), וכמה עבירות ברורות על בלקמן שלא נענו בשריקה.

6. oranfu Member

היה שיפוט לא טוב באופן כללי, לא היה שם שיפוט ביתי. לא מעט טעויות. אבל הבעיטה של רודריגז היתה מאוד מאוד ברורה, אין שום סיכוי שהוא לא ראה ואם ראה ולא שרק אני יכול לחשוב שזה רק משום שהיה ברור לו שהוא חייב להרחיק אם שורק לעבירה.

לא זוכר את הדקה אבל זה היה במצב של 0-0 ולא הרבה אחרי הצהוב הראשון שלו.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי תל אביב מסתמכת על טעויות יריבה ופעולות אישיות כי הקבוצה עדיין לא מחוברת. בדיוק כמו באר שבע שלא נראית טוב וזקוקה או לעזרת גורמים חיצוניים (טעויות יריבה בעיקר) או פעולות אישיות.

כרגע 2 הקבוצות האלו הורידו את הרמה שלהן לרמה של בית"ר ולרמה שמכבי חיפה יכולה לשאוף אליה. השאלה מתי זה ישתנה, האם בכלל זה ישתנה, ועד שזה ישתנה- האם בית"ר ירושלים תשכיל להמשיך ולעשות את שלה כדי לייצר פער כלשהו או לפחות להיות קרוב כלפי מעלה מ-2 הקבוצות האלו. יש פה סיטואציה רגישה ולא רגילה עבור מכבי תל אביב ובאר שבע של השנתיים האלו, שאר הקבוצות חייבות לנצל את זה.

8. קשר שמאלי Member

באר שבע נראית מאומנת. מכבי תל אביב קבוצה לא מאומנת, היא מתבססת על פעולות אישיות נטו
    נתניה אתמול הגיעו ל-7 מצבים טובים מתוך הרחבה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/17
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Love Is Red Member

לא מסכים, גם בעונות הקודמות שתי הקבוצות פתחו לא טוב את הליגה ובסוף סיימו מקום שני ומקום ראשון בפער מהשאר.
    כרגע אי אפשר לקבוע כלום.
    במחזור 15 נהיה יותר חכמים.
    רק בשביל שתבין בשתי העונות האחרונות באר שבע פתחה עם 7 נקודות את העונה מתוך 4 מחזורים.
    ומכבי תל אביב גם פתחה עם מספר נקודות דומה בשתי העונות האחרונות, אי אפשר לקבוע דברים כאלו עכשיו.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן אבל אני מסתכל על הדרך של הקבוצה שלי ולא רק על השורה התחתונה. יש לך ספק שאנחנו נראים משמעותית פחות טוב מהתקופה המקבילה אשתקד?

11. Raulito Madridista

ככה לפני ראש השנה קיבלנו אחלה מחזור בסופו של דבר, 25 שערים ב-8 משחקים זה די והותר, לא ציפיתי למשהו מעבר לכך. גולת הכותרת היא ה-3:3 בטדי, אבל גם במשחק של מכבי חיפה הרשת זזה וזה לא מובן מאליו| ה-3:2 הנהדר עם המהפך אתמול| ואפילו ק"ש - מכבי פ"ת. הליגה עדיין לא מסודרת והטבלה לא התייצבה, קבוצות לא מחוברות אך לאו דווקא מתבנקרות וזה טוב.

נדיר לראות משחק כדורגל בארץ שכל הגולים כאן הם יפים גם אם עמוס למשל אחרי צפייה בהילוך החוזר - בירטז כהוגן בשער של אצילי. נתניה ללא ערן לוי שיחקה אחלה כדורגל והביכה את ההגנה של מכבי אבל אני בטוח שאוהדי מכבי מעדיפים את הסגנון המשוחרר יותר מאשר המערך הבונקריסטי באירופה, ודיא סבע - שחקן-שחקן. הוא אחד השחקנים הטובים בארץ, חד וחלק. נתניה אמנם תישאר רק עם המחמאות וזה מבאס אבל היא לא תהיה חלק מהתחתית. בנוגע למכבי - יצחקי שחקן עבר, כבר אמרנו. מעבר לכך, קצת תחת לא יזיק לה, ראיקוביץ' מרשים. יש לה אחלה שוער וגם אחלה חלוצים. הבעיטה של החלוץ החדש היא מטורפת, אבל גם הגול של קיארטנסון ענק, עשה מהלך שמתאים ללואיס סוארס, באמת שאפו.

12. Love Is Red Member

ברור שאנחנו נראים פחות טוב, אבל אנחנו במגמת שיפור.
    אנחנו צריכים כמו בשתי העונות האחרונות משחק שיגרום לנו להתפוצץ ולהכנס למומנטום אמיתי.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שנה שעברה היה ברור לכולנו מי אנחנו ומה אנחנו. ראינו עוצמות אדירות בפיראוס, ראינו עוצמות אדירות בסן סירו, איבדנו נקודות אבל ראינו מי אנחנו. השנה אין את זה, אין שום משחק, חוץ מלודוגורץ בבית שאנחנו יכולים להגיד וואו אמיתי על עוצמות וחוזק, כאשר גם שם היה לנו מזל שלא ספגנו. מבחינתי יש הרבה מאוד סימני שאלה העונה שעדיין אין תשובות ברורות. ברור שאם הכל ילך לפי התוכניות- אנחנו לוקחים פה אליפות. אבל אין שום הבטחה שזה יקרה, יש כמה סימני שאלה, שיכולים גם ללכת לכיוון השלילי- ובמקרה כזה- הכל פתוח.

14. Love Is Red Member

אני מסכים איתך, אבל כרגע אנחנו במגמת שיפור, ועוד חודש להערכתי מיגל ויטור, אורן ביטון וגיא מלמד יחזור ואולי גם בן ביטון, ועם סגל רחב אנחנו נראה יותר טוב ככל שיעבור הזמן.
    מה שמצער אותי שחלק מהאוהדים שלנו חושבים שנתנו תצוגה טובה מול בני יהודה וזה לדעתי לא המצב, נראנו בינוני כרגיל ועוד שיחקנו מול 10 שחקנים.
    אני מקווה שקוואנקה יתחיל להכנס לעניינים ושהפצועים שציינתי יחזרו, אם זה יקרה אנחנו גם העונה נלך עד הסוף.

15. Melikson24 Member

היה משחק בינוני נגד בני יהודה? 5-0 היה משקף. גם לפני האדום היינו מעולים.

הרכש שעשו העונה היה אדיר ועכשיו לאט לאט כשכולם יחזרו והחדשים ישתלבו תראו את זה.
    סגל עמוק, רעב ומגוון בטירוף. תהיה לנו עונה מדהימה, אין לי ספק.