מחזור רביעי בפרימיירשיפ :: צ'לסי בליין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏26/8/05.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מסביר את הפסימיות שלי ברצון לא להתאכזב. אם לא יהיו לך ציפיות-לא תתאכזב. תחזית נורמלית-3-1 למנ' יונייטד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/8/05
  2. KirkH Member

גם לי יש הרגשה שיש גבול לכמות משחקי האיימה שניוקאסל מסוגלת לייצר ברצף. עם הדחיפה של הקהל, עם צמד חלוצים (גם אם לא קוראים לאף אחד מהם לוקה) - אני מאמין שניוקאסל תשיג נקודה.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי מהמר על 3-1 ליונייטד או משהו בסגנון, סקולס הרי חייב לכבוש נגד המגפייז.

4. רוד Member

ברור שאני מאוד אשמח אם זה יקרה,אבל אני לא מאמין שנכבוש 3 או 4 שערים בסט גיימסס פארק
    לפי דעתי ננצח 2-0 או 2-1 וגם תיקו1-1 לא יפתיע אותי.
    אני גם מאמין שצלסי תחזור מהוויט הראט ליין עם נצחון 1-0 אחרי משחק שקול

5. Rudess Member

לדעתי טוטנהאם מחר תשבור את הנאחס שיש לה מול צ'לסי משנת 90, ותנצח סוף סוף.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטנהאם - צ'לסי (שבת, וייט הארט ליין, 17:00)

15 שנים עברו מאז הפעם האחרונה שטוטנהאם גברה על צ'לסי במשחק ליגה, ומחר אחר הצהריים ייפגשו הקבוצות לקרב על הרבה יותר משלוש נקודות.
    צ'לסי לא עוצרת לרגע - 3 נצחונות, 9 נקודות מתוך 9 אפשריות, 0 שערי חובה - פתיחת עונה מושלמת של הקבוצה של מוריניו שנכון לעכשיו, נראית בלתי ניתנת לעצירה.
    טוטנהאם איבדה נקודות ראשונות ביום רביעי, עם תיקו 0-0 אנמי מול בלקבורן, אך גם היא לא ספגה עדיין שער חובה, ומגיעה למשחק כשעיקר הידיעות אודותיה מתמקדות בשוק ההעברות, כאשר שלושה שמות עולים בהקשר של התרנגולים - המגן השמאלי של פ.ס.וו, לי יאנג פיו, קשר ניוקאסל ג'רמיין ג'נאס וחלוץ פיינורד - דירק קויט. בינתיים מודאגים בוייט הארט ליין דווקא מעמדת הקשר הימני, בה ייעדר ויין ראוטלדג' וככל הנראה גם טימו טאיניו, כשאת מקומם יתפוס אחד מהשלושה - מייקל בראון, פדרו מנדס או אהרון לנון. היעדרות זו מדאיגה בעיקר לנוכח הגנת הברזל של צ'לסי, מולה יצטרך הקישור של טוטנהאם לעבוד שעות נוספות.
    ג'רמיין דפו אמור לחזור להרכב הספרס על חשבונו של רובי קין שלא הרשים מול בלקבורן, כשלצידו יפתח מידו. בהגנה "תרוויח" צ'לסי את היעדרו של לדלי קינג, כשמרכז ההגנה יימשך הקרדיט של אנתוני גארדנר יחד עם מייקל דוסון.
    הפסד של טוטנהאם בהחלט יתקע סיכה בבלון המומנטום של התרנגולים. העובדה שלא גברו על צ'לסי מאז היווסדה של הפרמיירשיפ רק מחזק את העובדה שמדובר במשחק מפתח מבחינה מוראלית לקבוצה של יול, כשאחריו ייארחו למשחק קשה נוסף את ליברפול. כל הנתונים האלה מוכיחים שטוטנהאם חייבת לצאת לפחות עם נקודה מהמשחק הזה.
    צ'לסי תחסר את אריאן רובן, שבמקומו צפוי לפתוח ג'ו קול שהרשים וכבש מול ווסט ברומיץ' השבוע. גם ריקארדו קרבאליו ייעדר משורות הכחולים.
    אם לא תפסיד מחר, תרשום צ'לסי 40 משחקים בדיוק ללא הפסד.

http://terceiroanel.weblog.com.pt/jgoncalves/chelsk.Xxx
    דרוגבה מנסה להגיע לשער של רובינסון אשתקד. האם בהיעדרו של לדלי קינג (בתמונה) טוטנהאם תוכל לעצור אותו?

7. barakrom Member

אצלנו-בשבתיים-ברומיץ' מול בירמינגהאם, חמש -ווסטהאם-בולטון

8. ARSI Member

ברק, למה אתם לא משדרים טוטנהאם-צ'לסקי?.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי מספר הישראלים בווסטהאם-בולטון גדול יותר.

10. eastlands Member

ארסי - מה לא מובן לך ? דרבי ישראלי באנגליה ואתה רוצה שישדרו מקום שני מארח מקום ראשון .
    האמת היא שאל תבואו בטענות לצ'רלטון , גם בערוץ 5 היו לוקחים את אותה ההחלטה וללא ספק , עם כל הכבוד לצ'לסי וספרס לבניון לבד יש יותר רייטינג , מה שכן היו צריכים לחשוב על אפשרות לפתוח עוד ערוץ להיום , או לפחות לשדר ב7 מוקלט את קרב הפיסגה.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנצ'סטר סיטי - פורטסמות': (שבת, 17:00, סיטי אוף מנצ'סטר סטדיום)
    מנצ'סטר סיטי, ממשבי הרוח המרעננים של הפרמיירשיפ עד כה העונה, תנסה להמשיך היום את פתיחת העונה הנאה שלה (7 נקודות מ-9 משחקים) עם נצחון ביתי על פורטסמות' החלשה, משימה שנראית סבירה למדי לאור היכולת ששתי הקבוצות מראות עד כה. הסיטיזנס מגיעים לאיצטדיונם הביתי אחרי שני נצחונות חוץ מצוינים, 2-1 בבירמינגהאם בשבת שעברה ו2-1 בסנדרלנד במחזור אמצע השבוע, כשצמד חלוצי הרכש ואסל ואנדי קול והקשר הפרובלמטי ג'ואי ברטון מציגים יכולת מעולה. לצערו של סטיוארט פירס סילבאן דיסטאן ורובי פאולר עדיין לא החלימו מפציעותיהם וימשיכו להיעדר, אך נראה כי גם החוד של התכולים וגם הגנת התכולים יוכלו לחפות על חסרונות אלו.
    http://www.4thegame.com/media/00/02/28/barton_joey_mcfc_profile_2004.Xxx
    ג'ואי בארטון מספק עד כה העונה רק כותרות חיוביות

פורטסמות' מנגד פתחה את העונה בצורה מזוויעה, כשרק במחזור אמצע השבוע היא הצליחה להשיג נקודה ראשונה מ-3 משחקים עם תיקו 1-1 ביתי מול אסטון וילה, שהיתה ב-10 שחקנים למן הדקה ה-11. הקבוצה סובלת עד כה מרכות בעורף, מחוסר יציבות בשער של שוער הרכש ההולנדי סנדר וסטרבלד, ובעיקר מאימפוטנטיות של החוד. 2 השערים שכבשה הקבוצה עד כה העונה הגיעו מכדור חופשי של לורן רובר ומבעיטה מרחוק של לומאנה לואה-לואה, כשהקישור ההתקפי מתקשה לספק מצבים לחלוצים וגם המצבים המועטים שניתנים להם מוחמצים. הפציעות של איביצה מורנאר, אליו סיסה ולינבוי פריימוס ודאי לא מקלות את הסיטואציה עבור המנג'ר אלאן פרין, שיצטרך לגלות יצירתיות כדי להוציא את הקבוצה מהמשבר אליה נקלעה.
    במפגש המקביל בין השתיים בעונה שעברה ניצחו הסיטיזנס 2-0 משערים של לא אחרים משני הפצועים של הקבוצה, רובי פאולר וסילבאן דיסטאן. אך למרות היעדרות הצמד קשה להמר נגד התכולים גם במשחק היום. 2-0 לביתיים נראית תוצאה ריאלית למדי.

מידלסברו - צ'רלטון: (ראשון, 15:30, ריברסייד, שידור ישיר בספורט 5+)
    מידלסברו פתחו את העונה בצורה טובה למדי, אם כי הטבלה מראה שלזכותם 4 נקודות בלבד מ-3 משחקים. תיקו מעורר כבוד במחזור הפתיחה מול ליברפול, הפסד אכזרי לטוטנהאם ותצוגה נפלאה באמצע השבוע מול בירמינגהאם שהסתיימה בנצחון חוץ ענק מוכיחים כי גם העונה החבורה של מק'לארן צפויה להתמודד על מקום באירופה. וכדי להתמודד על מקום זה הם יזדקקו לנצחון מחר על יריבה עתידית פוטנציאלית, צ'רלטון את'לטיק. נראה היה כי בורו סובלת מבעיות בחוד אחרי פציעתו של איגביני יעקובו, אך מארק וידוקה, שקיבל את הקרדיט באמצע השבוע בבירמינגהאם, נראה חד מתמיד וסיים משחק מצוין עם צמד. גם מחר צפוי האוסטרלי לפתוח בחוד לצידו של אקס-לידס נוסף, ג'ימי פלויד האסלביינק. בשורות משמחות הגיעו גם מכיוון המגן השמאלי האוסטרי, עמנואל פוגטטץ, שהשעייתו ע"י ההתאחדות הרוסית בוטלה, וכעת ייתכן שהוא יתפוס את מקומו בהרכב של פרנק קדרו. לעומתו, זילארד נמת', סטיוארט פרנאבי, אנת'וני מק'מאהון, כריס ריגוט, דני גרהאם ומלקולם כריסטי עדיין פצועים ויעדרו.
    http://www.4thegame.com/media/00/02/84/viduka_mark_mfc_profile_2005.Xxx
    מארק וידוקה חזר לעניינים בבורו עם צמד בנצחון על בירמינגהאם

צ'רלטון נהנו באמצע השבוע ממנוחה, מאחר וליברפול שהיתה אמורה לשחק נגדם השתתפה במוקדמות ליגת האלופות, והם יקצרו מחר את פירות מנוחה זו שכן היא אפשרה למאט הולנד, טלאל אל-קרקורי, ג'ונתן ספקטור וקווין ליסבי להתאושש מפציעות ולחזור לסגל של קרבישלי. האדיקס פתחו את העונה עם 2 נצחונות על העולות החדשות סנדרלנד וויגאן, כשהם מציגים לעיני העולם את חלוץ הרכש מאיפסוויץ', דארן בנט, שכבש 3 שערים בשני המשחקים הנ"ל. בנט צפוי להמשיך להוביל את התקפת האדיקס גם מחר מול ההגנה הקשוחה של בורו. לצערו של אלן קרבישלי דין קיילי לא החלים מפגיעה באצבעו, מה שאומר שהדני סטפן אנדרסן יקבל את הקרדיט בין הקורות של הקבוצה מדרום-לונדון. גם החלוץ ג'ייסון יואל פצוע, ונראה כי הוא יחזור למגרשים רק לקראת סוף ספטמבר.
    המפגש המקביל בין השתיים בעונה שעברה הסתיים בתיקו 2-2 דרמטי, וגם מחר נראה כי צפוי מפגש מרתק בריברסייד, אך יש לי הרגשה שיתפתח לנו משחק סגור למדי, כשצ'רלטון יבואו לשחק על נקודה בעוד שבורו יתקשו לפצח את הגנת האורחים. אני מהמר על נצחון 1-0 קטן לבורו.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יארוסיק קובע 2-1 לברמינגהאם בדרבי!, איזה גבר, איזו בכורה!

ברמינגאהם חוזרת לעצמה, 3-1 דקה 33, אמיל האסקי.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/05
  13. eastlands Member

מחצית בברומיץ' 3-1 לאורחים מבירמינגהאם בדרבי נגד רובסון הגאון (מאמן שעולה עם קמפל והורספילד ביחד חיב להיות תחת השפעה כבדה של אלכוהול) מה הסיפור עם אלינגטון? והאם ארנשו כזה חלש ? , מכל מקום הכחולים הרבה יותר טובים למרות שבאת' מנסה לאזן(אשם בשיוויון ובעוד מספר איבודי כדור )

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסקי פשוט גומר אותם והוא השינוי מהתצוגות העלובות עד עכשיו של ברמינגהאם בליגה בהן הוא לא שיחק לבין המשחק היום, כל כדור גובה שמגיע אליו הוא מנצח בנוסף לשני השערים.

15. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,
    כמה שהשינאה גורמת לך לעיוורון!
    ברומיץ הגיעו למספיק הזדמנויות עם הורספילד וקמבל שיכלו להוביל לכיבוש שערים אז מה הבעיה?
    וניקי באט אשם בשער?איך לעזעזל?קרן,עירבוביה ורק הוא אשם?
    זה שהוא שיש לו חלק עיקרי בהתקפה של השער הראשון זה קשה לך לרשום אה?
    תפסיק לקשקש!

אל תבכי לולה אל תבכי

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/05