מחזור רביעי בפרימיירשיפ :: צ'לסי בליין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏26/8/05.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

לפני המשחק ערן (ג'רמיין דפו בפורום) אמר שרוב סטיילס חרא של שופט. כמה שהוא צדק.
    כלום, זו כנראה הסיבה הרשמית להוצאתו של מידו שתקעה לנו את ההתקפה. כל כדור משוטט חיפש את הראש או הגוף של מידו, אבל הוא כבר היה בחדר ההלבשה שלא בצדק.
    זה מרגיז מאוד, כי היינו בסך הכל די שקולים. מייקל קאריק עשה אחלה עבודה, דאווידס הביא את ההקרבה האישית (אבל עדיין לא חד לחלוטין), סטאלטרי, קלי ודוסון עשו עבודת הגנה טובה. ספגנו שני גולים באמת מעצבנים. אני יוצא עם תחושת פספוס ובעיקר חשש מההמשך.
    המצטיין של צ'לסי במשחק הוא לדעתי מקללה. תסכל מאוד את ההתקפה שלנו ובאופן מפתיע סייע מאוד להתקפה. גם ג'ון טרי מנע כמה הזדמנויות קורצות.

2. KirkH Member

אין פשוט אין יותר טוב מלשמוע אוהדי ספרס מתוסכלים. זה פשוט עושה לי את היום.
    חזרתי עכשיו מהמאש, מלאתי את המצברים בבכיינות בלתי נגמרת של יושבי השיפודייה - עם כמות הדמעות הזו אני אוכל בכיף לשרוד עד המשחק מול יונייטד.

אפשר לסמן וי, הספרס לא ינצחו אותנו גם העונה :aaa021:

3. רמי Member

הבעיה היא שכל קבוצה מפסידה לצ'לסי בצורה כזו. אני כבר לא זוכר את המשחק האחרון שאני יכול להגיד ואללה צ'לסי היו טובים. נשבר כבר מלראות את הקבוצה הזאת פשוט נשבר.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מבין פה את הטענות על צ'לסי וכו' וכו'. אני לא מצדיק אבל בסדר אני מבין את התלנות.

אבל...אני שומע תלונות על מזל ומשחק מגעיל מ...אוהדי מנצ'סטר יונייטד ?!?הקבוצה הכי מגעילה,שאת העונה הכי גדולה בתולדותיה אפשר להחשיב כמזל הגדול ביותר שאי פעם היה לקבוצת כדורגל,והם מתלוננים?!שדדתם גביע אירופה ובאותה עונה גם את הגביע בשוד המאה!.שדדתם,ואתם מדברים על מזל ועד כמה צ'לסי מגעילה!?חשבתי שאני מדמיין.אוהדי יונייטד מדברים על מזל ועל מגעיל,חזון אחרית הימים.

5. THE STRETFORD END Member

הרצליה עד המוות
    כשאתה טוב המזל מגיע בעיסקת חבילה גם כן,זה נכון גם לגבי יונייטד של 99 שרק טיפש יזלזל בה וזה נכון גם לגבי צ'לסי הנוכחית.

6. eastlands Member

עכשיו סיימתי לראות את הניצחון של המתוקים , איזה קאםבק ,כל הכבוד ,פומפי החלשים גנבו גול אבל הקהל היום (למרות שלא היה מלא רק 42000 ) דחף כמו שהרבה זמן לו עודד ככה , יופי עוד בקשה של פירסי להפוך את המגרש לביתי והקהל משתף פעולה , ג'ואי ברטון כרגיל גדול (דש מימנו במיוחד למספידיו בפורום סטרטפורד וקירק ) סיטי עם קאדר מאוד מאוד מצומצם יוצאת לפגרה עם 10 נקודות ומקום 2 חלומי , ולך אנדי קול התכול תודה נשמה ברוך בואכה למחנה הנכון .
    לגבי שוני רייט המתוק - דאף ורובן הם אולי קיצונים מעולים ויודעים לרקוד עם הכדור ולמסור אחורה וקדימה ולצדדים , אבל שחקן האגף שהולך תמיד לאחד על אחד במטרה לעבור ומצליח הוא ללא ספק הטוב בעולם בתחום ,היהלום פורע שטרות .

7. h2z Member

כל המילים נאמרו כבר לדעתי על השוחט רוב סטיילס...בושה לכדורגל האנגלי והאירופי בכלל ששופט כזה עדיין לא מובטל.

בקשר לספארס, ההגנה נראית לא טוב בלי לדלי...גארדנר פשוט לא היה מסוגל לעצור את דרוגבה במעט ההזדמנויות שהיו לו וקלי נראה כמו קונוס ברגע ששוני פיליפס נכנס. דוסון הראה שהוא שחקן ענק וקאריק שוב לא נכנס לגליצ'ים. לנון הראה כמה ניצוצות ויול משום מה החליט לא להכניס את רובי קין גם אחרי השני שספגנו, נשאר לקוות שהוא לא יעזוב...

8. Jose Mourinho Member

אחחח מילאן בארוש...

9. cityblues beter dead than red

לא כועס ולא קופץ,אכן 3 נקודות להישרדות בליגה.

רק חשוב לי להשיג לפחות נקודה בשבוע הבא מיריבה מתסכלת ומתוסכלת.

10 מ12,מי היה מאמין?

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חולה על הקטע הזה. עזבו את גמר ליגת האלופות, ברור שגנבנו את גביע אירופה לאלופות (ומצד שני, זה לא שלא עשינו עונה אירופית גדולה בלי הפסד). אבל את הגביע? למה, כי שמייכל הציל פנדל של ברגקאמפ בדקה ה-90?

אולי אם השער החוקי למהדרין של רוי קין בחצי הגמר הראשון לא היה נפסל, היינו מנצחים את ארסנל כבר במשחק הראשון? תראה מה זה, אם זה היה קורה, גם לא היינו מאבדים את גיגס שהספיק להיפצע אחרי שער הניצחון במשחק החוזר, ונעדר כמה שבועות. אכן, כל המזל הלך לטובתנו. הצחקת אותי.

11. Hammers Fan Member

הפסד מאוד מאכזב היום. שיחקנו הרבה יותר טוב ממה שהתוצאה מעידה, הגענו לאינספור הזדמנויות (שתי ההחמצות המזעזעות של הרווד מול השוער, הניסיון של בניון לאחר שניער את נגוטי, הריקושט של גאבידון, המשקוף של שרינגהאם, הבעיטה מקצה הרחבה של ריאו-קוקר, ההפגזה של קונצ'סקי- פשוט לא יאמן שהבקענו רק שער אחד), בעוד שבולטון הבקיעה שניים משלושת המצבים הטובים שהיו לה- זה בדיוק ההבדל בין קבוצה שרצה לאופ"א וקבוצה שהולכת להלחם על החיים שלה בליגה.

חייבים להתגבר על הנאיביות ההגנתית שלנו במצבים נייחים, השער הראשון של בולטון היה קופי כמו השער של אנדי טוד כשניצחנו את בלאקבורן- כשהכדור מטייל ברחבה מישהו חייב להטיס אותו משם בלי להתמזמז.

אם כבר הפסדנו- טוב שזה בא עכשיו לפני שבועיים של פגרה שבה אפשר להתאפס מחדש ולמדוד מחדש את הפרופורציות שלנו ביחס לשאר הפרימיירשיפ. תיקו או נצחון היו וודאי משאירים את התחושה שהעונה תהיה הרבה יותר קלה ממה שציפינו- אולי כדאי לחזור לנק' המוצא שחייבים להלחם על כל נקודה במקום לנסות לעשות הכל בסטייל.

ועוד משהו, ג'רמי אליאדייר- יופי של החתמה, הוא נראה שחקן נהדר, חובה לפתוח איתו נגד וילה בספטמבר.

12. city Member

באמת היו הרבה החמצות של ווסטהאם היום, ביחוד של הרווד. קבוצת תחתית צריכה חלוץ שיכול לעשות גול מכל חצי מצב שמגיע אליו. הרווד בעט את כל הכדורים שהגיעו אליו ברחבה היום לשמיים. עם כזה חלוץ ווסטהאם לא תישאר בליגה.

13. Rudess Member

כמו שנאמר, אינספור הזדמנויות לווסטהאם, הרווד ביכולת איומה, אליאדייר חייב לפתוח בהרכב. סה"כ לפטישים אין מה לדאוג, הם יישארו ללא ספק בפרמייר ליג.

14. robson Member

בטח שיש לפטישים סיבה לדאגה, אסור להם בשום פנים ואופן להפסיד לקבוצות בסדר גודל של בולטון בבית אם הם רוצים להשאר בליגה..
    בולטון, מה יש לומר עליה..כל פעם גורמת לי לרצות להקיא את ארוחת הצהריים של שבת..

15. Rudess Member

אגב, זה היה נצחון ראשון של בולטון באפטון פארק מאז 1964.