מחזור שביעי בליגת העל: בית"ר מביסה את נתניה; מ. ת"א מנצחת בדרבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏13/10/17.

1. סיונרה Member

איזה נוראי המשחק של ב"ש, כאילו משחקים עם 11 אייבינדרים על המגרש.

2. yedidel Member

מי שמשווה בין טהאה/אלחמיד לצדק לא מבין את החשיבות של הנעת כדור מאחור בקבוצה כמו שלנו.
    בלי צדק או ויטור על המגרש קשה מאוד להתחיל התקפה נורמלית

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

אני לא ציפיתי ל-2:2 בין מכבי פ"ת למכבי חיפה כך שאני מרוצה, למרות שאני חושב שבעונה כזו מכבי חיפה כן יכולה לעשות 'מי מפחד מהדוב הגדול' לפחות לרגע. מכבי פ"ת קבוצה ששווה לראות בגלל סולומון וגם זה משהו, ויש לי סימפטיה למימר שכדאי לבדוק האם הוא מתפתח באמת למאמן שהוא קצת מעל הבינוניות הגדולה בליגה הזו, ובינתיים אין הרבה כאלה. כשאין ללוזון מה לומר כבר על הכדורגל הגרוע של הקבוצה שלו הוא שולח עקיצה לגבי הקהל, די מביך. אני רואה דימיון עצום בין מכבי חיפה הזו להפועל של רב"ש. קבוצה שהשקיעו בה הרבה כסף אבל לא עשו עבודה מספיק טובה| קבוצה שמנוהלת ע"י מאמן שהיה גדול בקבוצה קטנה אבל הלחץ הורג אותו בקבוצה גדולה| כזו שגם כאשר תניע כדור לא באמת תסכן. ההבדל שממול הפועל של אז עמדה מכבי של סוזה שפתחה בסערה וחיפה היום כביכול עדיין במירוץ אבל רמת המשחק לא משתפרת וקשה להתלהב מ-2:2 כזה.
    מנור סולומון ילד נחמד ואהבתי את החיוך שלו בסיום המשחק וגם המראיינת ששאלה אותו 'הגדלת את תג המחיר שלך'. הרבה קבוצות היו חולמות על שחקן כזה, בייחוד מכבי חיפה. ורמוט מהדקות שראיתי לא הצליח לעשות פעולה שלמה - כלומר עבר שחקן אבל הרים לא טוב וכן-הלאה.

אשדוד הייתה צריכה ניצחון כמו אוויר לנשימה ואם במשחק בית מול אשקלון כשיש את אפקט המאמן החדש זה לא קורה, אז מתי כן? כבר הובילו רוב המשחק וספגו שער שיוויון, חבל מבחינתם. לא רואה בקבוצה הזו יכולת לבצע מהפיכה בינואר. לאשדוד גם הייתה הזדמנות לנצל יתרון מספרי שהיה לה ברבע השעה האחרונה, אבל לא.

נפלתי בפח בגדול כשדיברתי על הפועל חיפה, לא מלכודת ולא כלום, 4:0 בסטייל ושלושער ראשון בקריירה לאלון תורג'מן שברוב המשחקים שלו בקבוצות השונות היה נראה סתם חלוץ למרות רקורד לא רע במכבי חיפה(שליימה בעננים עכשיו), ואילו העונה הוא נראה כאילו הוא נולד להפועל חיפה, אז שאפו לקלינגר.

4. DRORIKO Member

ואני עוד חשבתי שיובנטוס במשבר...

5. Ajax Amsterdam Member

כרגע אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה פשוט ככה

6. DRORIKO Member

זה מדהים שבעונה שבה ב״ש ומכבי בקנטים החיפה היחידה שיש לה סיכוי לנצל את זה היא בכלל הפועל חיפה. שחר לך הביתה, נחנקנו.

oranfu, EsheD ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  7. zivmay Member

לא נראה לי שאפשר להבין את ההבדל ביכולת בין העונה לשנתיים האחרונות, כאילו שכחו הכל. יותר מדי זמן עם אלישע בנבחרת כנראה.
    כבר אין שינויי מערכים, מוזר.

8. Telkiyski Member

לדעתי ולצערי הליגה השנה תהיה משעממת ומכבי תיקח אליפות סטייל האליפויות שלקחו עם סוזה נגד ק"ש וב"ש של אלישע.
    לא רואה האמת מצב שיהיה פה איזשהו מאבק עוד 10 מחזורים אפילו.

9. alexshw Member

מכבי ת"א מה זה רחוקה מעונת סוזה. בכל פרמטר על המגרש. גם באיכות הסגל. גם ביכולת אימון.
    כולה מחזור 7.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

מרגיש לי מתחילת העונה שבכר מיצה את עצמו אצלכם, אני לא אכנס למילים כמו "תשוקה" או "רעב" כי אני לא פסיכולוג, אבל מקצועית הוא נראה OUT עוד ממוקדמות הצ'מפיונס. זאת כבר לא החדות של ה-5 שנים. הבעיה זה שהוא חתום אצלכם עד 2020

11. Telkiyski Member

הם היו רחוקים מ"עונת סוזה" גם בעונה שאחר כך (עם "פאקו") ולקחו פה את כל התארים מהסיבה הפשוטה לא הייתה יריבה רצינית.
    גם עם סוזה הזה אגב הם לא היו כאלה ענקיים לדעתי. אפילו הפועל בדרבי עוד עשתה להם בעיות אז.

12. zivmay Member

זה הזוי, השחקנים לא מסוגלים לתת פס פשוט. הנגיעה הראשונה של כל השחקנים ממש גרועה, זה כבר משהו מיסטי.

13. alexshw Member

כנ"ל עונת פאקו. לקחו אליפות בגלל יתרון בפרמטרים שציינתי.
    ב"ש הפכה את זה אחר כך.

גם פאקו וגם סוזה עשו עבודה נהדרת ובהחלט ראו טביעת אצבע של מאמן.

14. zivmay Member

מה שביטחון עושה לשחקנים.

15. עידן444 Member

ועכשיו? :)