מחזור שביעי בליגת העל: 1-2 להפועל על מכבי בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/11/20.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חושב שהוא לא נגע בו בתוך הרחבה אבל רק בגלל שהוא היה עד כדי כך טיפש ומגושם וניסה בבירור לבעוט בו מאחור(אחרי 17 העבירות שביצע מחוץ לרחבה) שהשופט עליו מגיע לו אדום ושישרקו גם לפנדל, בלם כבד וגרוע.

2. zivmay Member

הוא עשה הכל בשביל לקבל אדום או להכשיל ברחבה. הוא ממש ניסה לבעוט בו בתוך הרחבה, ולדעתי הוא גם פגע בו.
    נראה יותר חשוד ממשחק השרוכים.

3. Telkiyski Member

אולי חברים שלו מהמזרח הרחוק שמו אובר 0.5 אדומים במשחק ומיקי רצה לעזור.

4. Raulito Madridista

קראתי כאן את רוב התגובות, אוהד עצבני על המשחק וזה ברור, אוי ואבוי אם יעברו על הפסד כזה לסדר היום אבל משפט כמו "מבחינתי בכר יכול ללכת (אם ימשיך ככה)" - תעשה לי טובה, אפילו לא בצחוק. אגב, מה העניין עם הכושר הגופני, זה בגלל המאמן כושר החדש כאילו? הרי מכבי חיפה לא משחקת באירופה, למה היא לא מסוגלת לזוז? מכבי חיפה באה שחצנית מדי, דווקא ההרכב היה עם שחקן הגנה נוסף ביחס למרקו בלבול, המשולש הזה חוסה רודריגס (מה?) - אבו-פאני-נטע לביא לא תרם לה בשליטה. בערב בו ניקיטה קצת חלוד אין מי שייתן גול וברקוביץ' אמנם אוהב להעביר ביקורת אבל הוא צודק - לא הגיוני שאין חלוץ נורמלי מהספסל. חבשי עם טעות של ילדים בגן וחבל, איזה חולמנות בדקה ה-90 ולירן סרדל וואלה מרגש, כל המשחק הוא היה טוב. מכבי חיפה של פעם הייתה מייצרת רצף של כמה תוצאות לא טובות, בכר צריך להביא ניצחון כבר באמצע השבוע וזו המתנה הכי טובה עבור הקבוצה שאין הרבה זמן להתאכזב. סילבס, לדעתי, כל פעם שהחרב על הצוואר הוא מגרד את הנקודות.

5. avicii Member

האמת שגם לדעתי לא היה פנדל אבל היה אמור להיות אדום ברור. מהחצי הוא מנסה למשוך בחולצה של רוקביצה ולשים לו רגל.

6. DRORIKO Member

נראה לי לרן קדוש יש יותר נצחונות על מכבי חיפה מלמכבי תל אביב

7. alexshw Member

זה רק השני. בראשון אצלינו גם פתחו גלזר ומאבוקה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/20
  8. oranfu Member

אני כן חושב שהוא פגע בו. היתה פעולה מצוינת האמת של רוקאביצה (שהיה חלש במהלך המשחק).

כן, מבחינתי יכול ללכת כבר עכשיו.
    הביא את החבר שלו בתור מאמן כושר במקום מאמן הכושר הטוב בליגה (ואת התוצאות רואים מצוין כשאנחנו שופכים מנוע אחרי 40 דקות לא משנה מי היריבה).
    הביא זר אשפה כמו רודריגז, שאלוהים יודע מה רואים בשחקן הזה. כמו שנאמר כבר, זה אפילו זר שכבר ראינו בארץ אז קל היה לראות שהוא אשפה ובכל זאת הביאו אותו. זה כשבעמדה הזאת אנחנו נואשים לחיזוק כבר שנים.
    ההתעקשות המזוינת הזאת על מערך בונקריסטי דוחה. למה לעזאזל צריך לשחק כל כך הגנתי פה בליגה? נשבר הזין לראות את האנטי כדורגל הזה שמחפש קודם כל איך לא לספוג. מילא אם זה היה עובד, אבל זה לא.

הוא עושה עבודה מחורבת לגמרי עד עכשיו. את העניין עם הכושר והזרים הוא כבר דפק, העניין היחיד שהוא יכול להציל זה החרא הזה של 3 בלמים אבל זה אומר לוותר על רודריגז ולא נראה שבא לו לעשות את זה.
    אז אני מאוד מאוד פסימי לגבי הצלחתו של בכר במועדון.
    חבל, אבל הוא לגמרי הביא על עצמו את הכישלון עם מינוי המקורבים והרכש פארטייה הזה.

דווקא פלאניץ' נראה לי בסדר גמור ואני גם לא פוסל את דוניו כל כך מהר.
    אבל על רודריגז והמורה לספורט בכר דפק את העונה.

9. alexshw Member

3 בלמים לאו דווקא מערך בונקריסטי, אבל מצריך גם וינגבקים שיודעים התקפה. הוא רצה את רודריגס שינהל משחק מאחורה עם המסירות שלו.
    ההתאהבות בשחקן הזה מטופשת לגמרי. הוא לא שווה את המסירות שלו. הוא שחקן אנמי ואיטי.

10. oranfu Member

3 בלמים מלכתחילה עולה מאמן שמתעדף הגנה.
    כמובן שאפשר לשחק ככה גם התקפי אבל בכל מקרה זה מערך דוחה ואנטי כדורגל שאני בחיים בחיים לא רוצה לראות בקבוצות שלי.

אפשר לחשוב שרודריגז זה אלונסו. מה זה הטמטום הזה לשחק 3 בלמים בשביל שיהיה שם שחקן שיכול למסור במקום פשוט לשחק עם עוד קשר?
    בכלל, לא ראיתי איזה יכולת מסירה של רודריגז. אבו פאני ולביא עולים עליו בכל פרמטר אפשר.
    היינו צריכים עוד קשר דינאמי שנותן הרבה פיזיות באמצע המרש. במקום זה הבאנו שחקן שהוא פנסיונר כבר בגיל 25 ועוד אחד כזה שכבר ראינו פה בארץ וכל אחד היה יכול להבין שזאת החתמה זבל.

11. G.B7 ירוק עולה

אמנם במחצית המערך השתנה ואתמול זה לא קרה, אבל אם קבוצה במערך 3 בלמים סופגת זה בדרך כלל מהאמצע.
    כל בלם משאיר את התוקף לבלם השני והשני לשלישי ואמצע הכי חשוף בעולם ומקבלים גול.
    3 בלמים זה לא פתרון להגנה חלשה או לכלום כמעט, מערך מגעיל.

גם אם המגנים משחקים מאוד גבוה וזה יכול לתרום בהתקפה, ברגע של חטיפת כדור יש הפקרות בהגנה ואתמול הוסיפו חטא על פשע והייתה הפקרות של מגנים גם בקו 4

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/20
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורן תנשום.
    מעניין אם גם את קלופ שלחת כל כך מהר הביתה.
    מכבי חיפה כרגע עם 3 ניצחונות, תיקו אחד והפסד אחד, פתיחה לא רעה לעונה, בטח כשהיא כבר שיחקה גם מול מכבי תל אביב, גם מולנו, וגם בדרבי שכמו כל דרבי הוא לא פשוט מבחינת הטירוף של הקבוצה היריבה (ומי שראה את השמחה של שחקני ואנשי הפועל חיפה בסוף מבין שעבורם זה היה כמו גמר גביע, אין מצב שמולנו או מול מכבי תל אביב הם היו מגיעים עם אותם אנרגיות). בטח כשהקבוצות היחידות שאמורות או יכולות להתמודד איתה על התואר פתחו פחות טוב ממנה את העונה (מכבי תל אביב באותה כמות משחקים כמו מכבי חיפה עם 5 נקודות פחות).
    בכר עשה ויעשה טעויות, אבל בניגוד לבלבול הוא מאמן כדורגל איכותי, ולאורך זמן אתה תבין את זה.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

נושם, תאמין לי אני כבר לא מתרגש מחיפה. עוקב כי זאת מחלה, לא כי כל כך איכפת לי.

קלופ היה אדיר מהרגע הראשון ובאופן כללי הוא המאמן הטוב בעולם. לא יכול היה להיות מישהו טוב ממנו לתפקיד בליברפול (ממגוון סיבות).

בכר כרגע עושה חרא עבודה.
    ברור לי שהוא מאמן טוב ומאוד הרשים בב"ש (וק"ש). אבל הסימנים בחיפה מראים שהוא לא בעניין בכלל.
    הקבוצה נראית רע, הוא מתעקש על מערך שגם אם היית מביא לי את קונטה לא הייתי מוכן לראות אותו בקבוצה והביזיון הגדול של המורה לספורט במקום קלארק.

פחות או יותר כל הצעדים שלו עד עכשיו רעים (חוץ מזה שנראה שהוא מבין שאשכנזי שחקן לליגת המתנ"סים).

בגלל שאני כן מחזיק ממנו אני מאוכזב. לצערי הרב הוא נופל בדיוק איפה שחששתי שייפול וכרגע זה נראה בדרך הבטוחה להיות כישלון גדול.
    הרי הוא לא יעיף פתאום את החבר המאעפן שלו בשביל להחזיר את מאמן הכושר ועם הרכש כבר הוא נפל.

לא מבין מה הקשר בלבול, יש מישהו שפוי שחושב שהם ברי השוואה בכלל?

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת מה קשור בלבול? כי בשוק הישראלי זה מה שיש בחוץ.
    גם אצלנו, הרבה אוהדים לא מרוצים מקצב צבירת הנקודות ובעיקר הגישה של אבוקסיס בליגה הישראלית, אבל כשאתה קורא שאם הוא ממונה לנבחרת מי שיחליף אותו הוא בלבול כי זה מה שיש בשוק היום, אז אתה כבר מתחיל להתלבט כי יכול להיות שכמו שאבוקסיס היה ירידת רמה מברק ככה גם בלבול יהיה ירידת רמה מאבוקסיס.

על אותו משקל שקלופ המאמן הטוב באנגליה, בכר הוא המאמן הטוב בישראל. הוא עוד לומד את המערכת, את הסגל, הרבה פעמים מה שאתה רואה מבפנים אתה לא רואה מבחוץ ולוקח לך זמן להבין הכל.
    למשל כמעט כל אוהדי הכדורגל שלא אוהדים את מכבי חיפה חשבו שאשכנזי היה הפתעה נעימה בשנה שעברה ועשה טוב למכבי חיפה, בעוד כמעט כל אוהדי חיפה שאני דיברתי איתם אמרו שאשכנזי בשנה שעברה היה דווקא הסמל לבעייתיות במכבי חיפה כי כל עוד הוא פותח בהרכב אין סיכוי שחיפה תייצר דומיננטיות באמצע בטח במפגשים מול קבוצה כמו מכבי תל אביב, ועובדתית הדבר הראשון שבכר עשה היה לקדם את אבו פאני שלא נספר על ידי בלבול במשך שנתיים עד למצב שהוא היה צריך ללכת לחדרה כדי לקבל דקות.

בכר בקיץ הגדיל את הצוות המקצועי, כלומר הוא הביא מאמן כושר נוסף ליד קלארק ואת מאמן vכושר השני קידם להיות אחד העוזרים שלו.
    צריך לראות איך הכושר יראה לאורך זמן, לשפוט עונה עם קורונה ופגרה כפויה אחרי פגרה כפויה, לעומת עונה עם הכנה רצופה בקיץ ואז עונה כמעט רצופה זה סיפור אחר לגמרי, בונים את הכושר בצורה שונה לגמרי.

השורה התחתונה, ברק בכר הוא מאמן ששווה לתת בו אמון, שווה לתת לו זמן, גם אצלנו הוא עשה טעויות בתחילת הדרך, אבל ברגע שהתאקלם היה די ברור שמדובר במאמן שונה לגמרי מכל מה שיש בישראל.

15. Telkiyski Member

גם עם בש בכר הפסיד לעכו מחזור 5 */aaa021